WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ZIMA 2013 Zobacz kto zaśpiewa na nowej składance Radia ESKA. Tracklista. Zobacz spot promocyjny! [VIDEO] - Ostatnia składanka przed końcem świata!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z ZIMA 2013 Zobacz kto zaśpiewa na nowej składance Radia ESKA. Tracklista. Zobacz spot promocyjny! [VIDEO]: radio eska, zima 2013, zima 2013 składanka, płyty radia eska

ZIMA 2013 Zobacz kto zaśpiewa na nowej składance Radia ESKA. Tracklista. Zobacz spot promocyjny! [VIDEO]

RSS 30/11/2012 13:29 Komentarze 0
Jula, Gossip, Pink, Chris Brown i Enej! Hity tych gwiazd usłyszycie na nowej składance ZIMA 2013. To dwupłytowa kompilacja najbardziej energetycznych Hitów Na Czasie przygotowana przez Radio ESKA i My Music. Zobaczcie na Eska.pl tracklistę i okładkę.
Zima 2013 Zima 2013 składanka / Zima 2013, fot. My Music
Ilustracja do artykułu: ZIMA 2013 Zobacz kto zaśpiewa na nowej składance Radia ESKA. Tracklista. Zobacz spot promocyjny! [VIDEO]
Zima 2013 to tytuł dwupłytowej składanki z najlepszymi hitami na zimową aurę. Reklamowana jest jako - ostatnia składanka przed końcem świata! Składanka jest już w sklepach!

[VIDEO] TRACKLISTA, OKŁADKA i SPOT PROMOCYJNY





CD1.
1. Asaf Avidan & the Mojos - One Day / Reckoning Song (Wankelmut Remix)
2. Gossip - Move In The Right Direction
3. Jula - Kiedyś Odnaj
dziemy Siebie
4. Enej - Tak smakuje życie
5. Chris Brown - Don't Wake Me Up
6. Usher - Scream
7. Rotten Bark - Nie mów nic
8. Lemon - Będę Tobą
9. Kuba & Ne!tan ft. Heidi Anne - Be My Baby
10. David Bas ft. July Cruise - Party Right Now
11. Asia Ash - Ty siłę masz
12. Ola - Obok Mnie
13. Fuse ODG - AZONTO Ft. Itz Tiffany & Donae'o
14. Tacabro - ASI ASI ( Tacabro = Romano & Sapienza )
15. Ell ft. Aligee - I'm Free (
16. Mariusz Urbaniak feat. Ania Matlewska - Pójdę tam
17. Futures - Karma Satellite
18. Poets Of The Fall - Can You Hear Me
19. Handsome Poets - Sky On Fire
20. Mrozu - 1000m nad Ziemią


CD2.
1. P!nk - Blow Me (One Last Kiss)
2. The Script feat. Will.i.am - Hall of Fame
3. Łukasz Zagrobelny – Nie Zapytam Cię
4. Rita Ora featuring Tinie Tempah - R.I.P.
5. Emeli Sandé - My Kind of Love
6. Alicja Sękowska - Zegar Tyka
7. Ewa Jach - Ja wytrwam
8. Marta Podulka - Cisza Niech Odejdzie
9. Conor Maynard ft Ne-Yo - Turn Around
10. The Toxic - Czy chcesz
11. Julia Volkova - Didn't Wanna Do It
12. Gosia Andrzejewicz ft. NatStar & St0ne - Choose To Believe
13. Rafał Radomski - Słonce Wstaje
14. Jerma - Believe In Love
15. Ralph Labell - Forbidden Love
16. Tone Damli & Eric Saade - Imagine
17. Ilani - Holler
18. Paul Dave feat. Tommy Clint - Queen Of The Club
19. Mr.Da-Nos & Patrick Miller feat. Fatman Scoop - I Like To Move It
20. Armin Van Buuren feat. Ana Criado - I’ll Listen


Eska.pl

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska