WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ZIMA 2013 Zobacz kto zaśpiewa na nowej składance Radia ESKA. Tracklista. Zobacz spot promocyjny! [VIDEO] - Ostatnia składanka przed końcem świata!

Tagi związane z ZIMA 2013 Zobacz kto zaśpiewa na nowej składance Radia ESKA. Tracklista. Zobacz spot promocyjny! [VIDEO]: radio eska, zima 2013, zima 2013 składanka, płyty radia eska

ZIMA 2013 Zobacz kto zaśpiewa na nowej składance Radia ESKA. Tracklista. Zobacz spot promocyjny! [VIDEO]

RSS 30/11/2012 13:29 Komentarze
Jula, Gossip, Pink, Chris Brown i Enej! Hity tych gwiazd usłyszycie na nowej składance ZIMA 2013. To dwupłytowa kompilacja najbardziej energetycznych Hitów Na Czasie przygotowana przez Radio ESKA i My Music. Zobaczcie na Eska.pl tracklistę i okładkę.
Zima 2013 Zima 2013 składanka / Zima 2013, fot. My Music
Ilustracja do artykułu: ZIMA 2013 Zobacz kto zaśpiewa na nowej składance Radia ESKA. Tracklista. Zobacz spot promocyjny! [VIDEO]
Zima 2013 to tytuł dwupłytowej składanki z najlepszymi hitami na zimową aurę. Reklamowana jest jako - ostatnia składanka przed końcem świata! Składanka jest już w sklepach!

[VIDEO] TRACKLISTA, OKŁADKA i SPOT PROMOCYJNY





CD1.
1. Asaf Avidan & the Mojos - One Day / Reckoning Song (Wankelmut Remix)
2. Gossip - Move In The Right Direction
3. Jula - Kiedyś Odnaj
dziemy Siebie
4. Enej - Tak smakuje życie
5. Chris Brown - Don't Wake Me Up
6. Usher - Scream
7. Rotten Bark - Nie mów nic
8. Lemon - Będę Tobą
9. Kuba & Ne!tan ft. Heidi Anne - Be My Baby
10. David Bas ft. July Cruise - Party Right Now
11. Asia Ash - Ty siłę masz
12. Ola - Obok Mnie
13. Fuse ODG - AZONTO Ft. Itz Tiffany & Donae'o
14. Tacabro - ASI ASI ( Tacabro = Romano & Sapienza )
15. Ell ft. Aligee - I'm Free (
16. Mariusz Urbaniak feat. Ania Matlewska - Pójdę tam
17. Futures - Karma Satellite
18. Poets Of The Fall - Can You Hear Me
19. Handsome Poets - Sky On Fire
20. Mrozu - 1000m nad Ziemią


CD2.
1. P!nk - Blow Me (One Last Kiss)
2. The Script feat. Will.i.am - Hall of Fame
3. Łukasz Zagrobelny – Nie Zapytam Cię
4. Rita Ora featuring Tinie Tempah - R.I.P.
5. Emeli Sandé - My Kind of Love
6. Alicja Sękowska - Zegar Tyka
7. Ewa Jach - Ja wytrwam
8. Marta Podulka - Cisza Niech Odejdzie
9. Conor Maynard ft Ne-Yo - Turn Around
10. The Toxic - Czy chcesz
11. Julia Volkova - Didn't Wanna Do It
12. Gosia Andrzejewicz ft. NatStar & St0ne - Choose To Believe
13. Rafał Radomski - Słonce Wstaje
14. Jerma - Believe In Love
15. Ralph Labell - Forbidden Love
16. Tone Damli & Eric Saade - Imagine
17. Ilani - Holler
18. Paul Dave feat. Tommy Clint - Queen Of The Club
19. Mr.Da-Nos & Patrick Miller feat. Fatman Scoop - I Like To Move It
20. Armin Van Buuren feat. Ana Criado - I’ll Listen


Eska.pl

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program