Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO] - Young Stars Festival: BILETY.
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]: Young Stars Festival bilety, Young Stars bilet, Young Stars Festival po ile bilety, Young Stars Festival gdzie kupić bilety

Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]

RSS 01/02/2014 16:46 Komentarze 0
Bilety Young Stars Festival 2014 już wkrótce trafią do sprzedaży. Kiedy można kupić bilety. Po ile są bilety? Szczegóły już na ESKA.pl.
Young Stars Festival 2014 Young Stars Festival 2014 / Plakat z Facebooka My Music
Ilustracja do artykułu: Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]
Young Stars Festival 2014 - bilety już wkrótce trafią do sprzedaży. Po ile bilety na Young Stars Festival? Kiedy można kupić bilety? To wszystko już na ESKA.pl.

Young Stars Festival 2014 odbędzie się 26 kwietnia 2014 roku, od godziny 14.00 do 22.00. W ramach imprezy zagrają artyści młodego pokolenia, którzy też wspólnie wydadzą płytę pt. Young Stars. Na imprezie i na płycie pojawią się m.in. takie nazwiska jak Dawid Kwiatkowski, Jula i Filip Mettler.

>>> Grammy 2014: Metallica, Black Sabath i inne Legendy Rocka na Grammy Awards 2014: zobacz galę online

Sprzedaż biletów na Young Stars Festival ruszy 1 lutego 2014 (sobota) o godzinie 14.00.  Do wyboru są trzy rodzaje biletów.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Ceny i rodzaje biletów:

Bilet BE YOUNG STAR - 66 zł zawiera:
- wstęp na płytę.

Bilet GOLDEN YOUNG STAR - 129 zł (limitowana ilość - 600 szt.) zawiera:

- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- miejsce w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności,
- dedykowane wejście na koncert.

Bilet DIAMOND YOUNG STAR - 299 zł (limitowana ilość - 200 szt.) zawiera:

- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- udział w próbach do festiwalu (godz. 10.00-13.00),
- możliwość kontaktu z artystami,
- pierwszeństwo miejsca w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności,
- koszulkę festiwalową,
- płytę YoungStars,
- dedykowane wejście na koncert.

Bilety można kupić przez Empik i stronę ebilet.pl.

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze




Filip Mettler - Twoje Życie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gwiazdy ESKA Music Awards - kto wystąpi na gali?
0

Gwiazdy ESKA Music Awards - kto wystąpi na gali?

Ozdobą gali ESKA Music Awards zawsze są gwiazdy. Czyje występy będą w tym roku największą sensacją? Kto zgarnie nie tylko statuetki ale też serca publiczności?
01/07/2015 13:53
Progi punktowe na UJ w 2015. Gdzie znaleźć zasady przyjęć na Uniwersytet Jagielloński? Rekrutacja na UJ będzie HARD?
0

Progi punktowe na UJ w 2015. Gdzie znaleźć zasady przyjęć na Uniwersytet Jagielloński? Rekrutacja na UJ będzie HARD?

Progi punktowe na UJ w 2015 roku - czy będą wyższe niż w ubiegłych latach? ESKA.pl sprawdza dla Was informacje o progach punktowych na Uniwersytet Jagielloński w 2015 roku. Jakie wyniki matury 2015 gwarantują miejsce na UJ? Odpowiedź na pytanie i muzyczny lipdub uczelni na ESKA.pl. ZAPRASZAMY!!! 
01/07/2015 11:43
Banderas ma romans z Naomi Watts, a Freida Pinto spotyka przystojnego bruneta [VIDEO]
0

Banderas ma romans z Naomi Watts, a Freida Pinto spotyka przystojnego bruneta [VIDEO]

Theo James (Niezgodna), Antonio Banderas (Niezniszczalni 3) i Anthony Hopkins (Thor) wdają się romanse w najnowszym filmie Woody'ego Allena na eskaGO. Oglądaj komedię romantyczną Poznasz przystojnego bruneta online całkowicie za darmo!    
01/07/2015 11:33
Progi punktowe na UW w 2015. Sprawdzamy progi punktowe na Uniwersytet Warszawski przy lipdubie uczelni
0

Progi punktowe na UW w 2015. Sprawdzamy progi punktowe na Uniwersytet Warszawski przy lipdubie uczelni

Progi punktowe na UW w 2015 - czy tegoroczni abiturienci będą mieli problemy z dostaniem się na Uniwersytet Warszawski? Ile trzeba mieć punktów z matury, by dostać się na UW? Wymagania jednej z najlepszych uczelni w Polsce są wysokie. Na ESKA.pl sprawdzamy dla Was informacje o progach punktowych na UW na 2015 rok i serwujemy Wam muzyczny lipdub uczelni. 
01/07/2015 11:02
Progi punktowe na studia 2015 - na te uczelnie dostać się najtrudniej. Ranking najlepszych wg Perspektyw, sprawdźcie te The Best [VIDEO]
0

Progi punktowe na studia 2015 - na te uczelnie dostać się najtrudniej. Ranking najlepszych wg Perspektyw, sprawdźcie te The Best [VIDEO]

Progi punktowe na studia 2015 na tych uczelniach z pewnością są wysokie. Nic dziwnego, skoro to najlepsze uczelnie w Polsce. Zobaczcie miejsca, gdzie trzeba mieć sporo punktów na studia 2015. Na ESKA.pl ranking najlepszych uczelni w Polsce 2015 wg Perspektyw. Gotowi poznać tych The Best?
01/07/2015 09:23
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
01/07/2015 09:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska