WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO] - Young Stars Festival: BILETY.

Tagi związane z Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]: Young Stars Festival bilety, Young Stars bilet, Young Stars Festival po ile bilety, Young Stars Festival gdzie kupić bilety

Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]

RSS 01/02/2014 16:46 Komentarze
Bilety Young Stars Festival 2014 już wkrótce trafią do sprzedaży. Kiedy można kupić bilety. Po ile są bilety? Szczegóły już na ESKA.pl.
Young Stars Festival 2014 Young Stars Festival 2014 / Plakat z Facebooka My Music
Ilustracja do artykułu: Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]
Young Stars Festival 2014 - bilety już wkrótce trafią do sprzedaży. Po ile bilety na Young Stars Festival? Kiedy można kupić bilety? To wszystko już na ESKA.pl.

Young Stars Festival 2014 odbędzie się 26 kwietnia 2014 roku, od godziny 14.00 do 22.00. W ramach imprezy zagrają artyści młodego pokolenia, którzy też wspólnie wydadzą płytę pt. Young Stars. Na imprezie i na płycie pojawią się m.in. takie nazwiska jak Dawid Kwiatkowski, Jula i Filip Mettler.

>>> Grammy 2014: Metallica, Black Sabath i inne Legendy Rocka na Grammy Awards 2014: zobacz galę online

Sprzedaż biletów na Young Stars Festival ruszy 1 lutego 2014 (sobota) o godzinie 14.00.  Do wyboru są trzy rodzaje biletów.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Ceny i rodzaje biletów:

Bilet BE YOUNG STAR - 66 zł zawiera:
- wstęp na płytę.

Bilet GOLDEN YOUNG STAR - 129 zł (limitowana ilość - 600 szt.) zawiera:

- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- miejsce w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności,
- dedykowane wejście na koncert.

Bilet DIAMOND YOUNG STAR - 299 zł (limitowana ilość - 200 szt.) zawiera:

- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- udział w próbach do festiwalu (godz. 10.00-13.00),
- możliwość kontaktu z artystami,
- pierwszeństwo miejsca w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności,
- koszulkę festiwalową,
- płytę YoungStars,
- dedykowane wejście na koncert.

Bilety można kupić przez Empik i stronę ebilet.pl.

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze




Filip Mettler - Twoje Życie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program