Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO] - Young Stars Festival: BILETY.
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]: Young Stars Festival bilety, Young Stars bilet, Young Stars Festival po ile bilety, Young Stars Festival gdzie kupić bilety

Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]

RSS 01/02/2014 16:46 Komentarze 0
Bilety Young Stars Festival 2014 już wkrótce trafią do sprzedaży. Kiedy można kupić bilety. Po ile są bilety? Szczegóły już na ESKA.pl.
Young Stars Festival 2014 Young Stars Festival 2014 / Plakat z Facebooka My Music
Ilustracja do artykułu: Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]
Young Stars Festival 2014 - bilety już wkrótce trafią do sprzedaży. Po ile bilety na Young Stars Festival? Kiedy można kupić bilety? To wszystko już na ESKA.pl.

Young Stars Festival 2014 odbędzie się 26 kwietnia 2014 roku, od godziny 14.00 do 22.00. W ramach imprezy zagrają artyści młodego pokolenia, którzy też wspólnie wydadzą płytę pt. Young Stars. Na imprezie i na płycie pojawią się m.in. takie nazwiska jak Dawid Kwiatkowski, Jula i Filip Mettler.

>>> Grammy 2014: Metallica, Black Sabath i inne Legendy Rocka na Grammy Awards 2014: zobacz galę online

Sprzedaż biletów na Young Stars Festival ruszy 1 lutego 2014 (sobota) o godzinie 14.00.  Do wyboru są trzy rodzaje biletów.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Ceny i rodzaje biletów:

Bilet BE YOUNG STAR - 66 zł zawiera:
- wstęp na płytę.

Bilet GOLDEN YOUNG STAR - 129 zł (limitowana ilość - 600 szt.) zawiera:

- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- miejsce w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności,
- dedykowane wejście na koncert.

Bilet DIAMOND YOUNG STAR - 299 zł (limitowana ilość - 200 szt.) zawiera:

- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- udział w próbach do festiwalu (godz. 10.00-13.00),
- możliwość kontaktu z artystami,
- pierwszeństwo miejsca w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności,
- koszulkę festiwalową,
- płytę YoungStars,
- dedykowane wejście na koncert.

Bilety można kupić przez Empik i stronę ebilet.pl.

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze




Filip Mettler - Twoje Życie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
ŻYCZENIA NA DZIEŃ MATKI: sms, wierszyki, śmieszne życzenia, piosenki - nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]
0

ŻYCZENIA NA DZIEŃ MATKI: sms, wierszyki, śmieszne życzenia, piosenki - nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]

Dzień Matki 2015: życzenia dla mamy nie tylko na telefon? Jak złożyć mamie taktowne i oryginalne życzenia na Dzień Matki? Na ESKA.pl znajdziecie piosenki z życzeniami na Dzień Mamy
26/05/2015 11:28
Icona Pop - Emergency: nowa piosenka autorek I Love It. To taneczny hit lata 2015? [AUDIO]
0

Icona Pop - Emergency: nowa piosenka autorek I Love It. To taneczny hit lata 2015? [AUDIO]

Nowa piosenka Icona Pop Emergency to propozycja na lato 2015, która może dorównać popularności przebojowi I Love It. Dziewczyny z Icona Pop wracają z nową piosenką 2015 zajmując więc mocną pozycję na starcie wyścigu o hit lata 2015. Posłuchajcie porywającego do tańca audio Emergency Icona Pop już teraz na ESKA.pl i zobaczcie, co numer robi z jego autorkami!
26/05/2015 11:23
Barbara Kurdej Szatan otwarcie przyznała się, że... Uwaga na kolejny wirus na Facebooku [VIDEO]
0

Barbara Kurdej Szatan otwarcie przyznała się, że... Uwaga na kolejny wirus na Facebooku [VIDEO]

  Barbara Kurdej Szatan, a właściwie plotka o niej robi furorę na Facebooku. Chodzi wiadomość o tym, że blondynka z reklamy otwarcie przyznała się, że... no właśnie. Co tak rozpala internautów, że udostępniają wiadomość? Sprawdź! Ma dziewczyna odwagę! 
26/05/2015 11:00
Dzień Matki 2015: mamy najpopularniejsze na Spotify w Polsce. Zobaczcie zestawienie na 26 maja [VIDEO]
0

Dzień Matki 2015: mamy najpopularniejsze na Spotify w Polsce. Zobaczcie zestawienie na 26 maja [VIDEO]

Dzień Matki 2015 na Spotify to ranking najpopularniejszych mam, które na co dzień nagrywają hity i koncertują na scenie. Na Dzień Mamy 26 maja 2015 od Spotify mamy dla Was dwa zestawienia - mam najczęściej odtwarzanych w Polsce i mam, których hity grane są najczęściej w ogóle. Zobaczcie już teraz i świętujcie muzyczne Dzień Matki 2015!
26/05/2015 10:56
#sorrymamo – z okazji Dnia Matki gwiazdy i internauci przepraszają swoje mamy hashtagiem #sorrymom!
0

#sorrymamo – z okazji Dnia Matki gwiazdy i internauci przepraszają swoje mamy hashtagiem #sorrymom!

#sorrymamo czyli z okazji Dnia Matki przepraszamy swoje mamy. Niektórzy twierdzą, iż to Dzień Matki jest jednym z najważniejszych świąt w całym roku kalendarzowym. Z tej okazji Radio ESKA i ESKA.pl zorganizowały internetową akcję mającą na celu przeproszenie mam za czyny, do których jeszcze się nie przyznaliśmy. Wyznajcie wszystkie do tej pory ukrywane 'grzeszki' przypisując jednocześnie hashtag #sorrymamo - tak jak zrobiły to gwiazdy!     
26/05/2015 10:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska