WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO] - Young Stars Festival: BILETY.
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]: Young Stars Festival bilety, Young Stars bilet, Young Stars Festival po ile bilety, Young Stars Festival gdzie kupić bilety

Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]

RSS 01/02/2014 16:46 Komentarze 0
Bilety Young Stars Festival 2014 już wkrótce trafią do sprzedaży. Kiedy można kupić bilety. Po ile są bilety? Szczegóły już na ESKA.pl.
Young Stars Festival 2014 Young Stars Festival 2014 / Plakat z Facebooka My Music
Ilustracja do artykułu: Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]
Young Stars Festival 2014 - bilety już wkrótce trafią do sprzedaży. Po ile bilety na Young Stars Festival? Kiedy można kupić bilety? To wszystko już na ESKA.pl.

Young Stars Festival 2014 odbędzie się 26 kwietnia 2014 roku, od godziny 14.00 do 22.00. W ramach imprezy zagrają artyści młodego pokolenia, którzy też wspólnie wydadzą płytę pt. Young Stars. Na imprezie i na płycie pojawią się m.in. takie nazwiska jak Dawid Kwiatkowski, Jula i Filip Mettler.

>>> Grammy 2014: Metallica, Black Sabath i inne Legendy Rocka na Grammy Awards 2014: zobacz galę online

Sprzedaż biletów na Young Stars Festival ruszy 1 lutego 2014 (sobota) o godzinie 14.00.  Do wyboru są trzy rodzaje biletów.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Ceny i rodzaje biletów:

Bilet BE YOUNG STAR - 66 zł zawiera:
- wstęp na płytę.

Bilet GOLDEN YOUNG STAR - 129 zł (limitowana ilość - 600 szt.) zawiera:

- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- miejsce w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności,
- dedykowane wejście na koncert.

Bilet DIAMOND YOUNG STAR - 299 zł (limitowana ilość - 200 szt.) zawiera:

- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- udział w próbach do festiwalu (godz. 10.00-13.00),
- możliwość kontaktu z artystami,
- pierwszeństwo miejsca w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności,
- koszulkę festiwalową,
- płytę YoungStars,
- dedykowane wejście na koncert.

Bilety można kupić przez Empik i stronę ebilet.pl.

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze




Filip Mettler - Twoje Życie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z planu zdjęciowego dostępne w sieci! Nie jest to nowy zwiastun 50 Twarzy Greya ale nagranie, ukazujące kulisy pracy nad przygotowywaniem najbardziej oczekiwanego filmu 2015 roku. W nowym materiale video ujrzymy apartament Christiana Greya w całej okazałości. Takiego domu nie powstydziłaby się sama Beyonce! 
30/01/2015 21:58
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
30/01/2015 16:49
Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]
0

Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]

Co to jest This., jak działa i jak zdobyć zaproszenie, żeby założyć konto? To właśnie najczęściej zadawane pytania po premierze This. - nowego serwisu społecznościowego opartego na dzieleniu się linkami - na które odpowiadamy na ESKA.pl. Zobaczcie, czy mamy nową gwiazdą wśród serwisów społecznościowych i dlaczego This. przypomina Wykop. Kto wie, może This Is It jeśli chodzi o social media...
30/01/2015 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska