WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO] - Young Stars Festival: BILETY.

Tagi związane z Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]: Young Stars Festival bilety, Young Stars bilet, Young Stars Festival po ile bilety, Young Stars Festival gdzie kupić bilety

Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]

RSS 01/02/2014 16:46 Komentarze
Bilety Young Stars Festival 2014 już wkrótce trafią do sprzedaży. Kiedy można kupić bilety. Po ile są bilety? Szczegóły już na ESKA.pl.
Young Stars Festival 2014 Young Stars Festival 2014 / Plakat z Facebooka My Music
Ilustracja do artykułu: Young Stars Festival: BILETY. Po ile bilety? Gdzie i kiedy można kupić? [VIDEO]
Young Stars Festival 2014 - bilety już wkrótce trafią do sprzedaży. Po ile bilety na Young Stars Festival? Kiedy można kupić bilety? To wszystko już na ESKA.pl.

Young Stars Festival 2014 odbędzie się 26 kwietnia 2014 roku, od godziny 14.00 do 22.00. W ramach imprezy zagrają artyści młodego pokolenia, którzy też wspólnie wydadzą płytę pt. Young Stars. Na imprezie i na płycie pojawią się m.in. takie nazwiska jak Dawid Kwiatkowski, Jula i Filip Mettler.

>>> Grammy 2014: Metallica, Black Sabath i inne Legendy Rocka na Grammy Awards 2014: zobacz galę online

Sprzedaż biletów na Young Stars Festival ruszy 1 lutego 2014 (sobota) o godzinie 14.00.  Do wyboru są trzy rodzaje biletów.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Ceny i rodzaje biletów:

Bilet BE YOUNG STAR - 66 zł zawiera:
- wstęp na płytę.

Bilet GOLDEN YOUNG STAR - 129 zł (limitowana ilość - 600 szt.) zawiera:

- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- miejsce w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności,
- dedykowane wejście na koncert.

Bilet DIAMOND YOUNG STAR - 299 zł (limitowana ilość - 200 szt.) zawiera:

- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- udział w próbach do festiwalu (godz. 10.00-13.00),
- możliwość kontaktu z artystami,
- pierwszeństwo miejsca w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności,
- koszulkę festiwalową,
- płytę YoungStars,
- dedykowane wejście na koncert.

Bilety można kupić przez Empik i stronę ebilet.pl.

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze




Filip Mettler - Twoje Życie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/05/2016 22:49
MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty
0

MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty

Męskie Granie 2016 w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Żywcu! Szefem muzycznym Orkiestry Męskiego Grania został Organek, a tegorocznej trasie towarzyszy piosenka Wataha. Ile kosztują bilety na Męskie Granie i kto wystąpi?
29/05/2016 22:39
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016