Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO] - Global Lista: You Make Me Acvicii, czyli nowości muczyne 2013 w propozycjach! Będzie hit na czasie? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]: hity na czasie, global lista, hity radia eska, lista przebojów radia eska, hity 2013, nowości muzyczne 2013, nowa piosenka avicii, you make me avicii, you make me lyric video

You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]

RSS 15/09/2013 18:25 Komentarze 0

You Make Me to nowość muzyczna od Avicii na jesień 2013, która ma spore szanse podbić Global Listę Radia ESKA. Na ESKA.pl czeka już na Was lyric video do You Make Me. Czy połączenie tanecznych bitów z klawiszami to przepis na sukces?

Avicii / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]
You Make Me Avicii jako nowość muzyczna 2013 na hit na czasie serwujemy w Global Liście Radia ESKA. To drugi singiel po Wake Me Up z nowej płyty szwedzkiego DJ-a zatytułowanej True. Fani w oczekiwaniu na teledysk do You Make Me mogą nacieszyć oczy lyric video do kawałka, którym prosto z YouTube częstujemy na ESKA.pl. Czym tym razem Avicii chce skraść serca klubowiczów?

You Make Me to z pewnością parkietowy przebój, którego bity w połączeniu z klawiszami dają naprawdę ciekawy efekt. Jak widać, DJ po raz kolejny stawia na połączenie dźwięków klasycznych instrumentów z elektronicznym brzmieniem. Na tym bazował właśnie hit Wake Me Up, w którym wykorzystano gitarowe rify.

>>> Work Bitch Britney Spears: cała piosenka już na YouTube! Fani są na TAK. Nowy klubowy hit Brit? [AUDIO]

Album True promowany przez You Make Me swoją premierę zaliczył 13 września 2013 roku. Po garści informacji nie pozostaje nic innego jak tylko odpalić player i wystartować z imprezą w towarzystwie Avicii. Zapraszamy! :)


Zobacz You Make Me - Avicii! (lyric video)



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner
0

Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner

Polska - Niemcy - wynik meczu z 4.09.2015 to najważniejsza informacja września 2015 roku. Czy Polacy wygrają w meczu z Niemcami podczas spotkania w ramach eliminacji do EURO 2016? Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? Wynik meczu Polska - Niemcy podamy tuż po zakończeniu spotkania! 
04/09/2015 22:06
Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me
0

Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me

Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu. Już 4 września Polacy zmierzą się z niemiecką drużyną na stadionie we Frankfurcie. Czy i tym razem uda się nam pokonać Niemców w eliminacjach do EURO 2016? Warto się o tym przekonać na własne oczy. Gdzie oglądać mecz Polska - Niemcy? Transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji? Sprawdź na ESKA.pl 
04/09/2015 19:47
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
04/09/2015 19:45
Niemcy - Polska, mecz 04.09. 2015: o której i gdzie transmisja na żywo w telewizji lub online?
0

Niemcy - Polska, mecz 04.09. 2015: o której i gdzie transmisja na żywo w telewizji lub online?

Niemcy - Polska mecz 04.09.2015: składy drużyn na mecz zostały już ustalone! Kto zagra w meczu eliminacji do EURO 2016 po stronie polskiej, a kto po stronie niemieckiej? Czy skład naszej drużyny zagwarantuje nam awans do dalszych klasyfikacji przed EURO 2016? Check IT Out na ESKA.pl 
04/09/2015 19:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska