WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO] - Global Lista: You Make Me Acvicii, czyli nowości muczyne 2013 w propozycjach! Będzie hit na czasie? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]: hity na czasie, global lista, hity radia eska, lista przebojów radia eska, hity 2013, nowości muzyczne 2013, nowa piosenka avicii, you make me avicii, you make me lyric video

You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]

RSS 15/09/2013 18:25 Komentarze 0

You Make Me to nowość muzyczna od Avicii na jesień 2013, która ma spore szanse podbić Global Listę Radia ESKA. Na ESKA.pl czeka już na Was lyric video do You Make Me. Czy połączenie tanecznych bitów z klawiszami to przepis na sukces?

Avicii / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]
You Make Me Avicii jako nowość muzyczna 2013 na hit na czasie serwujemy w Global Liście Radia ESKA. To drugi singiel po Wake Me Up z nowej płyty szwedzkiego DJ-a zatytułowanej True. Fani w oczekiwaniu na teledysk do You Make Me mogą nacieszyć oczy lyric video do kawałka, którym prosto z YouTube częstujemy na ESKA.pl. Czym tym razem Avicii chce skraść serca klubowiczów?

You Make Me to z pewnością parkietowy przebój, którego bity w połączeniu z klawiszami dają naprawdę ciekawy efekt. Jak widać, DJ po raz kolejny stawia na połączenie dźwięków klasycznych instrumentów z elektronicznym brzmieniem. Na tym bazował właśnie hit Wake Me Up, w którym wykorzystano gitarowe rify.

>>> Work Bitch Britney Spears: cała piosenka już na YouTube! Fani są na TAK. Nowy klubowy hit Brit? [AUDIO]

Album True promowany przez You Make Me swoją premierę zaliczył 13 września 2013 roku. Po garści informacji nie pozostaje nic innego jak tylko odpalić player i wystartować z imprezą w towarzystwie Avicii. Zapraszamy! :)


Zobacz You Make Me - Avicii! (lyric video)



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?
0

Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?

Eurowizja 2015: bukmacherzy nie dają szans polskiej reprezentantce? Na dwa tygodnie przed Konkursem Piosenki Eurowizji 2015 chętnych do obstawiania na wygraną Moniki Kuszyńskiej jest mało. Z drugiej jednak strony jeżeli wygra Polka, to szczęśliwiec, który obstawił właśnie Monikę Kuszyńską, stanie się bardzo bogatym człowiekiem 
06/05/2015 15:48
Napoli - Dnipro na żywo: gdzie online i w TV półfinał Ligi Europy, o której godzinie? Play z nami [VIDEO]
0

Napoli - Dnipro na żywo: gdzie online i w TV półfinał Ligi Europy, o której godzinie? Play z nami [VIDEO]

Mecz Napoli - Dnipro na żywo online i w TV w ramach półfinałów Ligi Europy 07.05.2015 pod lupą ESKA.pl. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć Napoli - Dnipro w półfinałach LE live i o której godzinie zaczyna się spotkanie. Zobaczcie już teraz, gdzie kliknąć Play i cieszyć się transmisją Napoli - Dnipro na żywo 7 maja 2015.
06/05/2015 15:43
Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]
0

Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]

Matura 2015: już 6 maja 2015 roku uczniowie zasiądą do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowymi i rozszerzonym. Arkusze z zadaniami maturalnymi z języka angielskiego dostępne będą tuż po egzaminie. Co musieli napisać uczniowie w zadaniu otwartym? Czy są już pierwsze przecieki? Sprawdź, na ESKA.pl
06/05/2015 14:56
Beyonce wybrała swoje następczynie! Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? [VIDEO]
0

Beyonce wybrała swoje następczynie! Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? [VIDEO]

Beyonce wspiera młode talenty! Piosenkarka wzięła pod swoje skrzydła trzy utalentowane nastolatki, które w przyszłości mają szansę na wielką karierę muzyczną. Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? Coveru sióstr Bailey wysłuchało już ponad 8 milionów internautów. Czy nastolatki zostaną następczyniami Beyonce? 
06/05/2015 14:53
Gosia Andrzejewicz - Obiecaj Mi: teledysk już na ESKA.pl. Zobaczcie wzruszającą choreografię! [VIDEO]
0

Gosia Andrzejewicz - Obiecaj Mi: teledysk już na ESKA.pl. Zobaczcie wzruszającą choreografię! [VIDEO]

Teledysk Gosi Andrzejewicz do Obiecaj Mi wokalistka zapowiadała na jeden z najbardziej romantycznych i wzruszających w swojej karierze. I obietnicy oczywiście dotrzymała. A to wszystko m.in. za sprawą pięknej choreografii w wideo do Obiecaj Mi. Zobaczcie nowy klip Gosi Andrzejewicz do Obiecaj Mi już teraz na ESKA.pl!
06/05/2015 14:33
Noc wieżowców 2015 w Warszawie: kiedy, lista budynków, o co chodzi. Wybierz Skyscraper i podziwiaj [VIDEO]
0

Noc wieżowców 2015 w Warszawie: kiedy, lista budynków, o co chodzi. Wybierz Skyscraper i podziwiaj [VIDEO]

Noc wieżowców 2015 w Warszawie to kolejna atrakcja, która w maju czeka na mieszkańców stolicy i odwiedzających miasto. Kiedy jest Noc wieżowców 2015, jakie budynki będą dostępne dla uczestników wydarzania i o co chodzi w Nocy wieżowców? Zobaczcie i posłuchajcie hitu Demi Lovato z drapaczem chmur w tytule!
06/05/2015 14:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska