WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO] - Global Lista: You Make Me Acvicii, czyli nowości muczyne 2013 w propozycjach! Będzie hit na czasie? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]: hity na czasie, global lista, hity radia eska, lista przebojów radia eska, hity 2013, nowości muzyczne 2013, nowa piosenka avicii, you make me avicii, you make me lyric video

You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]

RSS 15/09/2013 18:25 Komentarze 0

You Make Me to nowość muzyczna od Avicii na jesień 2013, która ma spore szanse podbić Global Listę Radia ESKA. Na ESKA.pl czeka już na Was lyric video do You Make Me. Czy połączenie tanecznych bitów z klawiszami to przepis na sukces?

Avicii / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]
You Make Me Avicii jako nowość muzyczna 2013 na hit na czasie serwujemy w Global Liście Radia ESKA. To drugi singiel po Wake Me Up z nowej płyty szwedzkiego DJ-a zatytułowanej True. Fani w oczekiwaniu na teledysk do You Make Me mogą nacieszyć oczy lyric video do kawałka, którym prosto z YouTube częstujemy na ESKA.pl. Czym tym razem Avicii chce skraść serca klubowiczów?

You Make Me to z pewnością parkietowy przebój, którego bity w połączeniu z klawiszami dają naprawdę ciekawy efekt. Jak widać, DJ po raz kolejny stawia na połączenie dźwięków klasycznych instrumentów z elektronicznym brzmieniem. Na tym bazował właśnie hit Wake Me Up, w którym wykorzystano gitarowe rify.

>>> Work Bitch Britney Spears: cała piosenka już na YouTube! Fani są na TAK. Nowy klubowy hit Brit? [AUDIO]

Album True promowany przez You Make Me swoją premierę zaliczył 13 września 2013 roku. Po garści informacji nie pozostaje nic innego jak tylko odpalić player i wystartować z imprezą w towarzystwie Avicii. Zapraszamy! :)


Zobacz You Make Me - Avicii! (lyric video)



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 15:45
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) to najnowsza muzyczna propozycja na Boże Narodzenie. Zobacz radosny teledysk teledysk od dziewczyn z Little Mix już teraz na ESKA.pl
19/12/2014 14:49
Nowości muzyczne 2015: zobacz, na jakie premiery 2015 czekamy najbardziej. Będzie się działo! [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015: zobacz, na jakie premiery 2015 czekamy najbardziej. Będzie się działo! [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 zapowiadają się naprawdę ciekawie. Wszystko to za sprawą nowych płyt 2015, na których premiery czeka cały rynek muzyczny. Których premier płytowych nie możemy doczekać się najbardziej? Wśród gorących wydawnictw nowa płyta Rihanny 2015, nowa płyta Adele 2015 czy też nowa płyta Britney Spears 2015...
19/12/2014 13:20
Święta 2014: pomysły na prezent dla mamy. Wybierz najlepszy upominek muzyczny z ESKA.pl! [INFO + VIDEO]
0

Święta 2014: pomysły na prezent dla mamy. Wybierz najlepszy upominek muzyczny z ESKA.pl! [INFO + VIDEO]

Szukasz pomysłu na prezent pod choinkę dla mamy? Najlepsze propozycje na gwiazdkowe upominki znajdziesz na ESKA.pl! Znajdź inspirację na udany prezent na święta Bożego Narodzenia 2014.
19/12/2014 13:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska