WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO] - Global Lista: You Make Me Acvicii, czyli nowości muczyne 2013 w propozycjach! Będzie hit na czasie? [VIDEO]

Tagi związane z You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]: hity na czasie, global lista, hity radia eska, lista przebojów radia eska, hity 2013, nowości muzyczne 2013, nowa piosenka avicii, you make me avicii, you make me lyric video

You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]

RSS 15/09/2013 18:25 Komentarze

You Make Me to nowość muzyczna od Avicii na jesień 2013, która ma spore szanse podbić Global Listę Radia ESKA. Na ESKA.pl czeka już na Was lyric video do You Make Me. Czy połączenie tanecznych bitów z klawiszami to przepis na sukces?

Avicii / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]
You Make Me Avicii jako nowość muzyczna 2013 na hit na czasie serwujemy w Global Liście Radia ESKA. To drugi singiel po Wake Me Up z nowej płyty szwedzkiego DJ-a zatytułowanej True. Fani w oczekiwaniu na teledysk do You Make Me mogą nacieszyć oczy lyric video do kawałka, którym prosto z YouTube częstujemy na ESKA.pl. Czym tym razem Avicii chce skraść serca klubowiczów?

You Make Me to z pewnością parkietowy przebój, którego bity w połączeniu z klawiszami dają naprawdę ciekawy efekt. Jak widać, DJ po raz kolejny stawia na połączenie dźwięków klasycznych instrumentów z elektronicznym brzmieniem. Na tym bazował właśnie hit Wake Me Up, w którym wykorzystano gitarowe rify.

>>> Work Bitch Britney Spears: cała piosenka już na YouTube! Fani są na TAK. Nowy klubowy hit Brit? [AUDIO]

Album True promowany przez You Make Me swoją premierę zaliczył 13 września 2013 roku. Po garści informacji nie pozostaje nic innego jak tylko odpalić player i wystartować z imprezą w towarzystwie Avicii. Zapraszamy! :)


Zobacz You Make Me - Avicii! (lyric video)



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!
0

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.
25/03/2017 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?
0

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.
25/03/2017 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
25/03/2017 13:31
Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
25/03/2017 13:12
Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?
0

Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób, które stęskniły się za słońcem i ciepłymi dniami. Czy pierwszy wiosenny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Szczegóły przybliżamy już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 12:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA