WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO] - Global Lista: You Make Me Acvicii, czyli nowości muczyne 2013 w propozycjach! Będzie hit na czasie? [VIDEO]

Tagi związane z You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]: hity na czasie, global lista, hity radia eska, lista przebojów radia eska, hity 2013, nowości muzyczne 2013, nowa piosenka avicii, you make me avicii, you make me lyric video

You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]

RSS 15/09/2013 18:25 Komentarze

You Make Me to nowość muzyczna od Avicii na jesień 2013, która ma spore szanse podbić Global Listę Radia ESKA. Na ESKA.pl czeka już na Was lyric video do You Make Me. Czy połączenie tanecznych bitów z klawiszami to przepis na sukces?

Avicii / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: You Make Me Avicii w propozycjach Global Listy! Bity + klawisze = kolejny hit na listach przebojów? [VIDEO]
You Make Me Avicii jako nowość muzyczna 2013 na hit na czasie serwujemy w Global Liście Radia ESKA. To drugi singiel po Wake Me Up z nowej płyty szwedzkiego DJ-a zatytułowanej True. Fani w oczekiwaniu na teledysk do You Make Me mogą nacieszyć oczy lyric video do kawałka, którym prosto z YouTube częstujemy na ESKA.pl. Czym tym razem Avicii chce skraść serca klubowiczów?

You Make Me to z pewnością parkietowy przebój, którego bity w połączeniu z klawiszami dają naprawdę ciekawy efekt. Jak widać, DJ po raz kolejny stawia na połączenie dźwięków klasycznych instrumentów z elektronicznym brzmieniem. Na tym bazował właśnie hit Wake Me Up, w którym wykorzystano gitarowe rify.

>>> Work Bitch Britney Spears: cała piosenka już na YouTube! Fani są na TAK. Nowy klubowy hit Brit? [AUDIO]

Album True promowany przez You Make Me swoją premierę zaliczył 13 września 2013 roku. Po garści informacji nie pozostaje nic innego jak tylko odpalić player i wystartować z imprezą w towarzystwie Avicii. Zapraszamy! :)


Zobacz You Make Me - Avicii! (lyric video)



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Natalia Kukulska w The Voice of Poland. Nowa jurorka w muzycznym show
0

Natalia Kukulska w The Voice of Poland. Nowa jurorka w muzycznym show

Natalia Kukulska w The Voice of Poland. Wokalistka od jesieni zastąpi Edytę Górniak w siódmej edycji muzycznego show. Co sądzicie o tym wyborze?
25/05/2016 12:21
Teen Choice Awards 2016 - nominacje. Pierwsza fala ogłoszona - Justin i Selena prowadzą!
0

Teen Choice Awards 2016 - nominacje. Pierwsza fala ogłoszona - Justin i Selena prowadzą!

Teen Choice Awards 2016 - nominacje już teraz na ESKA.pl! Po pierwszej fali ogłoszeń prowadzą Justin Bieber, Selena Gomez i Zayn Malik.
25/05/2016 11:27
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Sylwia Grzeszczak - występ w Koncert Platynowy!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Sylwia Grzeszczak - występ w Koncert Platynowy!

Sylwia Grzeszczak na Polsat SuperHit Festiwal 2016 zaliczy wielki powrót! Dokładnie na Koncercie Platynowym w Operze Leśnej w Sopocie da swój pierwszy występ od czasu, kiedy została matką! Co zaśpiewa? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!
25/05/2016 11:21
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
25/05/2016 10:48
Gorąca 20 Premiera: Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right. Posłuchaj i zaraź się dobrą energią!
0

Gorąca 20 Premiera: Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right. Posłuchaj i zaraź się dobrą energią!

Nowości muzyczne 2016 w Gorącej 20 Radia ESKA to 25.05.2016 imprezowa premiera: Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right. Nowa piosenka francuskiego producenta stworzona jest z bitów, dzięki którym poczujecie wakacyjny klimat! Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl!
25/05/2016 10:32
MegaWAT 2016 - juwenalia Wojskowej Akademii Technicznej odwołane?
0

MegaWAT 2016 - juwenalia Wojskowej Akademii Technicznej odwołane?

MegaWAT 2016 - juwenalia Wojskowej Akademii Technicznej odwołane? Studenci tej wyższej uczelni mają duże problemy z organizacją imprezy. O co dokładnie chodzi?
25/05/2016 09:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

25/05/2016 09:32

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA