WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » X Factor startuje na żywo! Zobacz najnowsze zdjęcia uczestników i jury! [FOTOGALERIA] - X Factor startuje na żywo! Zobacz najnowsze zdjęcia uczestników i jury! [FOTOGALERIA]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z X Factor startuje na żywo! Zobacz najnowsze zdjęcia uczestników i jury! [FOTOGALERIA]: X Factor odcinki na żywo, X Factor glosowanie, X factor uczestnicy, X Factor domy jurorskie

X Factor startuje na żywo! Zobacz najnowsze zdjęcia uczestników i jury! [FOTOGALERIA]

RSS 12/04/2013 14:52 Komentarze 0
X factor zaczyna ostrą rywalizację na całego! Jak wyglądała mobilizacja uczestników przed odcinkami na żywo? Zobaczcie zdjęcia ze specjalnej konferencji!
/ WBF
Ilustracja do artykułu: X Factor startuje na żywo! Zobacz najnowsze zdjęcia uczestników i jury! [FOTOGALERIA]
Ekipy zostały skompletowane, więc czas zacząć ostrą rywalizację! Tatiana poprowadzi zespoły, Czesław – „seniorów”, a Kuba - „najmłodszych”. Każdy ma przed sobą tylko jeden cel - zwycięstwo!

Pierwszy pojedynek na głosy i popularność już 13 kwietnia, w sobotę o godzinie 20.00 w TVN. Relację z każdego odcinka tradycyjnie znajdziecie na Eska.pl, a już teraz zobaczcie najświeższe zdjęcia uczestników wszystkich trzech ekip tuż przed grą o wszystko! Na kogo stawiacie? Czekamy na Wasze opinie!

Odcinek X Factor 13 kwietnia będzie wyjątkowy z jeszcze innych powodów! Na żywo wystapią nie tylko uczestnicy show, który walczą o kontrakt i 100 tys. zł, ale zobaczymy też pewien bardzo specjalny duet oraz gościa, którego znacie z X Factora, ale teraz wystąpi w nim w nowej roli!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
1

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
1

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: