WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » X Factor startuje na żywo! Zobacz najnowsze zdjęcia uczestników i jury! [FOTOGALERIA] - X Factor startuje na żywo! Zobacz najnowsze zdjęcia uczestników i jury! [FOTOGALERIA]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z X Factor startuje na żywo! Zobacz najnowsze zdjęcia uczestników i jury! [FOTOGALERIA]: X Factor odcinki na żywo, X Factor glosowanie, X factor uczestnicy, X Factor domy jurorskie

X Factor startuje na żywo! Zobacz najnowsze zdjęcia uczestników i jury! [FOTOGALERIA]

RSS 12/04/2013 14:52 Komentarze 0
X factor zaczyna ostrą rywalizację na całego! Jak wyglądała mobilizacja uczestników przed odcinkami na żywo? Zobaczcie zdjęcia ze specjalnej konferencji!
/ WBF
Ilustracja do artykułu: X Factor startuje na żywo! Zobacz najnowsze zdjęcia uczestników i jury! [FOTOGALERIA]
Ekipy zostały skompletowane, więc czas zacząć ostrą rywalizację! Tatiana poprowadzi zespoły, Czesław – „seniorów”, a Kuba - „najmłodszych”. Każdy ma przed sobą tylko jeden cel - zwycięstwo!

Pierwszy pojedynek na głosy i popularność już 13 kwietnia, w sobotę o godzinie 20.00 w TVN. Relację z każdego odcinka tradycyjnie znajdziecie na Eska.pl, a już teraz zobaczcie najświeższe zdjęcia uczestników wszystkich trzech ekip tuż przed grą o wszystko! Na kogo stawiacie? Czekamy na Wasze opinie!

Odcinek X Factor 13 kwietnia będzie wyjątkowy z jeszcze innych powodów! Na żywo wystapią nie tylko uczestnicy show, który walczą o kontrakt i 100 tys. zł, ale zobaczymy też pewien bardzo specjalny duet oraz gościa, którego znacie z X Factora, ale teraz wystąpi w nim w nowej roli!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]
0

Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]

Zespół Besides wystąpi w finale Must Be The Music 8. Czy wygrają program i odniosą sukces jak zwycięzcy poprzednich edycji - LemON i Enej. Sprawdź, kim jest zespół Besides i zobacz, jak wyglądały ich występy na scenie programu. Skład i historię zespołu Besides poznacie na ESKA.pl 
21/11/2014 17:09
Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

Patsin M ski Blue wystąpi w finale Must Be The Music. Tylko muzyka 8. Wyjaśniamy, kim jest finalista muzycznego talent show - na ESKA.pl
21/11/2014 16:50
Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]
0

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Ta dziewczynka ma zaledwie 13 lat, a już dysponuje wyjątkowo silnym głosem i imponującymi możliwościami wokalnymi!
21/11/2014 16:34
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
21/11/2014 16:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]

Afraid Dawida Kwiatkowskiego to jedyna piosenka w języku angielskim na płycie Pop&Roll, która zamyka tracklistę wydawnictwa. Audio Afraid Dawida Kwiatkowskiego znajdziecie do posłuchania na ESKA.pl. Jak Dawid Kwiatkowski śpiewa po angielsku i czy jego Afraid ma szansę podbić zagraniczne listy przebojów? Przekonajcie się sami już teraz!
21/11/2014 16:11
Conchita Wurst - Heroes. Zobacz nowy teledysk zwyciężczyni Eurowizji 2014 [VIDEO]
0

Conchita Wurst - Heroes. Zobacz nowy teledysk zwyciężczyni Eurowizji 2014 [VIDEO]

Nowy singiel Conchity Wurst doczekał się teledysku. Maski, płomienie, naboje... Zobacz najnowszy teledysk kontrowersyjnej drag queen już teraz -  na ESKA.pl