WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO] - X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction

Tagi związane z X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO]: x factor, x factor 3, x factor aicha i asteya, x factor move in a right direction

X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO]

RSS 13/04/2013 20:20 Komentarze
Występ Aichy i Astei to pierwszy występ tego odcinka X Factor. Utalentowane uczestniczki zaśpiewały Move In A Right Direction z repertuaru Gossip. Czy podobał wam się ich występ?
X Factor / X Factor - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO]
Aicha i Asteya zaśpiewały Move In A Right Direction z repertuaru Gossip. Dziewczyny zachwyciły jurorów podczas castingów. Podobnie było również dziś! Dziewczyny wystąpiły w bardzo oryginalnych, kolorowych kreacjach. Aicha i Asteya to podopieczne Tatiany Okupnik. Czy dzisiejszy występ zagwarantuje im miejsce w finale? O tym przekonamy się już niebawem.

>>>Dawid Podsiadło z X Factor wydaje debiutancką płytę

Trwa pierwszy odcinek live trzeciej edycji X Factor. Oglądaj show w TVN oraz komentuj występy uczestników na Eska.pl!

Zobacz występ Aichy i Astei w X Factor 3



Nie czytałeś jeszcze?

Gentelman - PSY. Już jest nowy teledysk twórcy Gangnam Style!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Krzysztof Rutkowski nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci wokalisty Tarzan Boy?
0

Krzysztof Rutkowski nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci wokalisty Tarzan Boy?

Nie żyje Krzysztof Rutkowski, wokalista zespołu Tarzan Boy. Wokalista disco polo miał 56 lat.
23/02/2017 21:40
Mecz Ajax - Legia WYNIK i SKRÓTY meczu 23.02.17
0

Mecz Ajax - Legia WYNIK i SKRÓTY meczu 23.02.17

Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 to rewanżowe starcie pomiędzy tymi drużynami w 1/16 Ligi Europy. Jak zakończył się mecz? Jak wyglądały bramkowe sytuacje? Wynik meczu i skróty podrzucamy Wam na ESKA.pl
23/02/2017 21:14
Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]
0

Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

Zedd i Alessia Cara prezentują wideo z tekstem do Stay. Nowy wspólny utwór niemieckiego producenta i amerykańskiej piosenkarki będzie największą konkurencją dla hitu The Chainsmokers i Coldplay?
23/02/2017 16:58
Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?
0

Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?

Prognoza pogody na cały marzec 2017 już na ESKA.pl. Miesięczna pogoda na marzec 2017 przewiduje bardziej zimową, czy raczej już wiosenną aurę? Sprawdźcie już teraz!
23/02/2017 16:29
Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 trwają w najlepsze! Kiedy i gdzie oglądać skoki narciarskie? Wszystkie daty i ściąga dla kibiców do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 16:27
24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny
0

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny. Wszystko co musisz wiedzieć o tym dniu już teraz na ESKA.pl
23/02/2017 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA