WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO] - X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction

Tagi związane z X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO]: x factor, x factor 3, x factor aicha i asteya, x factor move in a right direction

X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO]

RSS 13/04/2013 20:20 Komentarze
Występ Aichy i Astei to pierwszy występ tego odcinka X Factor. Utalentowane uczestniczki zaśpiewały Move In A Right Direction z repertuaru Gossip. Czy podobał wam się ich występ?
X Factor / X Factor - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO]
Aicha i Asteya zaśpiewały Move In A Right Direction z repertuaru Gossip. Dziewczyny zachwyciły jurorów podczas castingów. Podobnie było również dziś! Dziewczyny wystąpiły w bardzo oryginalnych, kolorowych kreacjach. Aicha i Asteya to podopieczne Tatiany Okupnik. Czy dzisiejszy występ zagwarantuje im miejsce w finale? O tym przekonamy się już niebawem.

>>>Dawid Podsiadło z X Factor wydaje debiutancką płytę

Trwa pierwszy odcinek live trzeciej edycji X Factor. Oglądaj show w TVN oraz komentuj występy uczestników na Eska.pl!

Zobacz występ Aichy i Astei w X Factor 3



Nie czytałeś jeszcze?

Gentelman - PSY. Już jest nowy teledysk twórcy Gangnam Style!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Metamorfozy Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 4
0

Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Metamorfozy Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 4

Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Tą niezwykłą metamorfozę zobaczymy już w czwartym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zastanawiacie się za kogo przebiorą się pozostali uczestnicy? Odpowiedź już teraz na ESKA.pl
24/09/2016 23:30
Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?
0

Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?

Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6? Na ESKA.pl przedstawiamy najważniejsze fakty o wokaliście zespołu Sound’n’Grace.
24/09/2016 23:30
Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
0

Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zapowiada się na jeden z najbardziej spektakularnych występów w szóstym sezonie show. Aktorka zaśpiewa hit z filmu Pocahontas. Będą łzy!
24/09/2016 23:01
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?
0

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to jedna z uczestniczek TTBZ 6. Po premierze show widzowie zaczęli zastanawiać się czy Maria Tyszkiewicz i Beata Tyszkiewicz to rodzina. Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedź na te pytanie!
24/09/2016 22:48
Beata Spychalska jak Adele! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?
0

Beata Spychalska jak Adele! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Beata Spychalska zachwyci jury w Voice of Poland. Sprawdź, kim jest uczestniczka VoP 7, która w brawurowy sposób wykonała jeden z hitów Adele.
24/09/2016 22:43
Zuzanna Kotecka - kim jest uczestniczka Voice of Poland?
0

Zuzanna Kotecka - kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Zuzanna Kotecka w Voice of Poland zaprezentowała przebój Powerful od Major Lazer i zdecydowanie pokazała się z jak najlepszej strony. Czy ma szansę na zwycięstwo w 7. edycji muzycznego talent show?
24/09/2016 22:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA