WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO] - X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO]: x factor, x factor 3, x factor aicha i asteya, x factor move in a right direction

X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO]

RSS 13/04/2013 20:20 Komentarze 0
Występ Aichy i Astei to pierwszy występ tego odcinka X Factor. Utalentowane uczestniczki zaśpiewały Move In A Right Direction z repertuaru Gossip. Czy podobał wam się ich występ?
X Factor / X Factor - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO]
Aicha i Asteya zaśpiewały Move In A Right Direction z repertuaru Gossip. Dziewczyny zachwyciły jurorów podczas castingów. Podobnie było również dziś! Dziewczyny wystąpiły w bardzo oryginalnych, kolorowych kreacjach. Aicha i Asteya to podopieczne Tatiany Okupnik. Czy dzisiejszy występ zagwarantuje im miejsce w finale? O tym przekonamy się już niebawem.

>>>Dawid Podsiadło z X Factor wydaje debiutancką płytę

Trwa pierwszy odcinek live trzeciej edycji X Factor. Oglądaj show w TVN oraz komentuj występy uczestników na Eska.pl!

Zobacz występ Aichy i Astei w X Factor 3



Nie czytałeś jeszcze?

Gentelman - PSY. Już jest nowy teledysk twórcy Gangnam Style!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]
0

Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]

Piosenki Radzimira Dębskiego - a raczej te jego produkcji - mamy dla Was na ESKA.pl. Muzyka Radzimira Dębskiego staje się coraz popularniejsza a to wszystko za sprawą debiutanckiej płyty kompozytora zatytułowanej The Best Of. Czy nowe kawałki Jimeka są lepsze niż remix piosenki Beyonce, którym Radzimir Dębski zachwycił świat w 2012 roku? Sprawdźcie!
25/11/2014 17:19
5 Seconds of Summer: LiveSOS czyli koncertowa płyta chłopaków z 5SOS - kiedy premiera? [VIDEO]
1

5 Seconds of Summer: LiveSOS czyli koncertowa płyta chłopaków z 5SOS - kiedy premiera? [VIDEO]

5 Seconds Of Summer właśnie zapowiedzieli wydanie koncertowej płyty. Wydawnictwo nosi tytuł LIVESOS i jego premiera będzie miała miejsce już w grudniu 2014 roku. Co znajdzie się na koncertowej płycie 5 Seconds of Summer? Sprawdź na ESKA.pl 
25/11/2014 16:46
Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego - oficjalny komunikat. Już za rok matura [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego - oficjalny komunikat. Już za rok matura [VIDEO]

Matura 2015: zanim uczniowie podejdą do egzaminu dojrzałości, niektóre ze szkół organizują matury próbne. Wiele placówek decyduje się na zorganizowanie matur próbnych z wydawnictwem Operon. Matura próbna Operona rusza 25 listopada 2014. Tego dnia uczniowie sprawdzą swoje umiejętności podczas matury próbnej z języka polskiego. Arkusze matury próbnej z Operona z języka polskiego znajdziesz na ESKA.pl.   
25/11/2014 16:46
Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014? Zobacz, kto to Radzimir Dębski [VIDEO]
0

Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014? Zobacz, kto to Radzimir Dębski [VIDEO]

Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014r.? Odpowiedź na pytania, kto to jest Radzimir Dębski i ile ma lat czekają na ESKA.pl. Wśród informacji o Radzimirze Dębski także te muzyczne. A Radzimra Dębskiego i Beyonce łączy pewna kwestia. Klikajcie po więcej już teraz!
25/11/2014 15:59
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? [VIDEO]
0

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Czekamy na kolejne informacje o stanie zdrowia wokalistki.
25/11/2014 15:29
Szlachetna Paczka 2014 - gwiazdy, które przyłączyły się do akcji [VIDEO]
0

Szlachetna Paczka 2014 - gwiazdy, które przyłączyły się do akcji [VIDEO]

Akcja charytatywna pt. Szlachetna Paczka wystartowała! W programie komponowania paczek rodzinom potrzebującym wzięło udział wiele gwiazd. Zobacz, kto w tym roku przyłączył się do akcji organizowania Szlachetnej Paczki. Czy wśród znanych osób są gwiazdy muzyczne? Sprawdź na ESKA.pl