WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO] - X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO]: x factor, x factor 3, x factor aicha i asteya, x factor move in a right direction

X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO]

RSS 13/04/2013 20:20 Komentarze 0
Występ Aichy i Astei to pierwszy występ tego odcinka X Factor. Utalentowane uczestniczki zaśpiewały Move In A Right Direction z repertuaru Gossip. Czy podobał wam się ich występ?
X Factor / X Factor - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: X FACTOR 3. Aicha i Asteya zaśpiewały Movie In A Right Direction [VIDEO]
Aicha i Asteya zaśpiewały Move In A Right Direction z repertuaru Gossip. Dziewczyny zachwyciły jurorów podczas castingów. Podobnie było również dziś! Dziewczyny wystąpiły w bardzo oryginalnych, kolorowych kreacjach. Aicha i Asteya to podopieczne Tatiany Okupnik. Czy dzisiejszy występ zagwarantuje im miejsce w finale? O tym przekonamy się już niebawem.

>>>Dawid Podsiadło z X Factor wydaje debiutancką płytę

Trwa pierwszy odcinek live trzeciej edycji X Factor. Oglądaj show w TVN oraz komentuj występy uczestników na Eska.pl!

Zobacz występ Aichy i Astei w X Factor 3



Nie czytałeś jeszcze?

Gentelman - PSY. Już jest nowy teledysk twórcy Gangnam Style!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kim jest Natalia Siwiec, gość Kuby Wojewódzkiego 28.04.2015? Modelka wystąpiła w kilku teledyskach! [VIDEO]
0

Kim jest Natalia Siwiec, gość Kuby Wojewódzkiego 28.04.2015? Modelka wystąpiła w kilku teledyskach! [VIDEO]

Natalia Siwiec u Kuby Wojewódzkiego 28.04.2015 będzie gościem w talk show razem z Pawłem Kukizem. Z tej okazji ESKA.pl odświeża informacje o Natalii Siwiec: kim jest, ile ma lat i co łączy ją z muzyką... Garść wiadomości i teledyski z Natalią Siwiec czekają na stronie!
28/04/2015 16:32
Majówka 2015 w Trójmieście: imprezy, koncerty i inne wydarzenia, czyli co robić nad morzem Do You Know? [VIDEO]
0

Majówka 2015 w Trójmieście: imprezy, koncerty i inne wydarzenia, czyli co robić nad morzem Do You Know? [VIDEO]

Co robić w majówkę 2015 w Trójmieście? Gdańsk, Sopot i Gdynia szykują dla mieszkańców i przyjezdnych wiele atrakcji w czasie długiego majowego weekendu. Jakie wydarzenia i koncerty czekają nas podczas majówki 2015 nad morzem? Przekonajcie się na ESKA.PL 
28/04/2015 16:02
Majówka 2015 w Krakowie: co robić? Lista imprez na ESKA.pl. Między nimi imprezy muzyczne [VIDEO]
0

Majówka 2015 w Krakowie: co robić? Lista imprez na ESKA.pl. Między nimi imprezy muzyczne [VIDEO]

Majówka 2015 w Krakowie, czyli co robić w długi majowy weekend w Krakowie? Koncerty i imprezy podczas majówki 2015 w Krakowie zapowiadają się naprawdę interesująco. Jak ciekawie spędzić wolne dni długiego majowego weekendu, pozostając w Krakowie? Przekonajcie się na ESKA.pl 
28/04/2015 16:02
MATURA 2015: lektury obowiązkowe - co powtórzyć na Maturę 2015 z jęz. polskiego? + muzyka do czytania [AUDIO]
0

MATURA 2015: lektury obowiązkowe - co powtórzyć na Maturę 2015 z jęz. polskiego? + muzyka do czytania [AUDIO]

MATURA 2015 z języka polskiego sprawdzi między innymi wiedzę na temat omawianych w liceum lektur. Lista lektur obowiązkowych na Maturę 2015 z polskiego na poziom podstawowy i poziom rozszerzony czeka na Was na ESKA.pl. Sprawdźcie, co powtórzyć przed Matura 2015 z polskiego i posłuchajcie playlisty z muzyką do czytania, która uprzyjemni Wam naukę!
28/04/2015 15:34
Majówka 2015 w Warszawie: imprezy, koncerty i inne atrakcje. Zobaczcie, co robić w majówkę 2015 jeśli You Don't Know What To Do [VIDEO]
0

Majówka 2015 w Warszawie: imprezy, koncerty i inne atrakcje. Zobaczcie, co robić w majówkę 2015 jeśli You Don't Know What To Do [VIDEO]

Majówka 2015 w Warszawie: koncerty i imprezy. Co robić w majówkę 2015 w Warszawie? Wydarzenia i koncerty, które odbędą się w długi weekend majowy w Warszawie podsumowujemy na ESKA.pl. Sprawdź, jak spędzić majówkę 2015 w Warszawie
28/04/2015 15:32
Święto Pracy 1 maja muzycznie. Hity motywujące do pracy na 1 maja 2015 roku do odpalenia już teraz [VIDEO]
0

Święto Pracy 1 maja muzycznie. Hity motywujące do pracy na 1 maja 2015 roku do odpalenia już teraz [VIDEO]

Święto Pracy 1 maja to jedno z polskich świąt państwowych. Na ESKA.pl odpowiadamy na pytanie, co świętujemy 1 maja. Co więcej, z okazji 01.05.2015 mamy dla Was także specjalną playlistę. Łapcie garść informacji o 1 maja i posłuchajcie hitów motywujących do pracy.
28/04/2015 15:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska