WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Wyniki matur 2014: jak Ci poszło, jakie progi punktowe? Summertime Sadness czy Don't Stop The Party? [SONDA] - Matura 2014: wyniki matur, progi punktowe na uczelnie. Jak Wam poszło? Porównajcie wyniki na ESKA.pl [CZAT]
REKLAMA
REKLAMA

Wyniki matur 2014: jak Ci poszło, jakie progi punktowe? Summertime Sadness czy Don't Stop The Party? [SONDA]

RSS 24/06/2014 15:33 Komentarze 0

Po sprawdzeniu wyników matur 2014 wszyscy zastanawiać się będą, jakie są progi punktowe na uczelnie 2014. Dajcie znać, jak poszedł Wam egzamin maturalny i sprawdźcie, ile osób może pochwalić się super wynikami, a ile jest niezadowolonych. To właśnie od tego zależeć będą progi punktowe na UW, UJ i innych uczelniach!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Wyniki matur 2014: jak Ci poszło, jakie progi punktowe? Summertime Sadness czy Don't Stop The Party? [SONDA]
Wyniki matur 2014
Jak Ci poszła matura 2014?
  • jest super, Don't Stop The Party! 0%
  • jest słabo, Summertime Sadness ;( 100%
Progi punktowe na Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, Politechnikę Warszawską i inne uczelnie w 2014 roku zależą od wyników matur 2014. Ile trzeba mieć punktów, żeby dostać się na prawo, medycynę lub inny wymarzony kierunek? Tego dowiemy się już wkrótce, a tymczasem na ESKA.pl krótka sonda, w której sprawdzamy, jak poszły Wam matury 2014. Jeśli dużo osób może pochwalić się super wynikami, to progi punktowe na uczelnie w 2014 roku będą wysokie.

Z kolei, jeśli okaże się, że większość z Was narzeka na swoje wyniki i nie zdobyło dużej liczby punktów na egzaminach, to Ci, którym udało się napisać maturę 2014 na w miarę dobrym poziomie, będą mieli większe szanse na dostanie się na wybraną przez siebie uczelnie.

>>> Wyniki matur 2014 - kiedy, jak i gdzie sprawdzić w internecie?

Jesteście zadowoleni ze swoich wyników a może matura 2014 nie poszła Wam tak, jak planowaliście? W Eskowej sondzie do wyboru Summertime Sadness - Lany Del Rey i Don't Stop The Party - The Black Eyed Peas. Którą piosenkę wybieracie?

Na ESKA.pl do Waszej dyspozycji także czat, w którym możecie pochwalić się procentowymi wynikami z poszczególnych przedmiotów. Miłego klikania ;).


> zobacz Summertime Sadness - Lana Del Rey!



> zobacz Don't Stop The Party - The Black Eyed Peas!



radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska