WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Wyniki matur 2014: jak Ci poszło, jakie progi punktowe? Summertime Sadness czy Don't Stop The Party? [SONDA] - Matura 2014: wyniki matur, progi punktowe na uczelnie. Jak Wam poszło? Porównajcie wyniki na ESKA.pl [CZAT]
REKLAMA
REKLAMA

Wyniki matur 2014: jak Ci poszło, jakie progi punktowe? Summertime Sadness czy Don't Stop The Party? [SONDA]

RSS 24/06/2014 15:33 Komentarze 0

Po sprawdzeniu wyników matur 2014 wszyscy zastanawiać się będą, jakie są progi punktowe na uczelnie 2014. Dajcie znać, jak poszedł Wam egzamin maturalny i sprawdźcie, ile osób może pochwalić się super wynikami, a ile jest niezadowolonych. To właśnie od tego zależeć będą progi punktowe na UW, UJ i innych uczelniach!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Wyniki matur 2014: jak Ci poszło, jakie progi punktowe? Summertime Sadness czy Don't Stop The Party? [SONDA]
Wyniki matur 2014
Jak Ci poszła matura 2014?
  • jest super, Don't Stop The Party!
  • jest słabo, Summertime Sadness ;(
Progi punktowe na Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, Politechnikę Warszawską i inne uczelnie w 2014 roku zależą od wyników matur 2014. Ile trzeba mieć punktów, żeby dostać się na prawo, medycynę lub inny wymarzony kierunek? Tego dowiemy się już wkrótce, a tymczasem na ESKA.pl krótka sonda, w której sprawdzamy, jak poszły Wam matury 2014. Jeśli dużo osób może pochwalić się super wynikami, to progi punktowe na uczelnie w 2014 roku będą wysokie.

Z kolei, jeśli okaże się, że większość z Was narzeka na swoje wyniki i nie zdobyło dużej liczby punktów na egzaminach, to Ci, którym udało się napisać maturę 2014 na w miarę dobrym poziomie, będą mieli większe szanse na dostanie się na wybraną przez siebie uczelnie.

>>> Wyniki matur 2014 - kiedy, jak i gdzie sprawdzić w internecie?

Jesteście zadowoleni ze swoich wyników a może matura 2014 nie poszła Wam tak, jak planowaliście? W Eskowej sondzie do wyboru Summertime Sadness - Lany Del Rey i Don't Stop The Party - The Black Eyed Peas. Którą piosenkę wybieracie?

Na ESKA.pl do Waszej dyspozycji także czat, w którym możecie pochwalić się procentowymi wynikami z poszczególnych przedmiotów. Miłego klikania ;).


> zobacz Summertime Sadness - Lana Del Rey!



> zobacz Don't Stop The Party - The Black Eyed Peas!



radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]

Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj tanecznego kawałka londyńskiego didżeja na antenie Radia ESKA i zobacz teledysk na ESKA.pl
24/10/2014 13:41
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 13:18
Darmowy film online: mega premiera Gangster Exchange! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Darmowy film online: mega premiera Gangster Exchange! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Filmy za darmo, bez logowania i kompletnie legalnie? Choć brzmi to niedorzecznie, właśnie tak jest na eskaGO! Sprawdź już teraz mega premierę filmu akcji Gangster Exchange.
24/10/2014 13:02
Darmowe filmy online: Gangster Exchange i Rodzinka Rubinów. Oglądaj na eskaGO! [VIDEO]
0

Darmowe filmy online: Gangster Exchange i Rodzinka Rubinów. Oglądaj na eskaGO! [VIDEO]

Filmy za darmo online znajdziesz na eskaGO! Tu wszystko oglądasz bez logowania, bez limitów i legalnie! Zobacz już teraz premierę Gangster Exchange oraz komedię Rodzinka Rubinów.
24/10/2014 13:01
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Co mają na myśli dziewczyny pisząc w taki sposób o swoich upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów budzących erotyczne skojarzenia - na ESKA.pl
24/10/2014 12:45
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 12:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: