WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Wszystkie Nieprzespane Noce to polski Spring Breakers z genialną muzyką! - Wszystkie Nieprzespane Noce premiiera

Tagi związane z Wszystkie Nieprzespane Noce to polski Spring Breakers z genialną muzyką!: wszystkie nieprzespane noce

Wszystkie Nieprzespane Noce to polski Spring Breakers z genialną muzyką!

RSS 28/10/2016 15:58 Komentarze

Wszystkie Nieprzespane Noce Michała Marczaka został okrzyknięty filmowym hitem jesieni 2016 i polskim odpowiednikiem Spring Breakers z Seleną Gomez. O czym jest film Wszystkie Nieprzespane Noce? Kiedy premiera, kto występuję i wszystko o świetnej muzyce z filmu znajdziesz na ESKA.pl.

Wszystkie nieprzespane noce Wszystkie nieprzespane noce / facebook.com/AllTheseSleeplessNights
Ilustracja do artykułu: Wszystkie Nieprzespane Noce to polski Spring Breakers z genialną muzyką!

Film "Wszystkie nieprzespane noce" w kinach od 4 listopada 2016, a już przed premierą został ogłoszony polskim Garden State czy Spring Breakers. Fantastyczny zwiastun "Wszystkich nieprzespanych nocy" z genialną muzyką porywa młodych Polaków, którzy widzą w nim siebie, swoje marzenia, swoje problemy. Sukces reżysera Michała Marczaka potwierdzają już pierwsze nagrody niezależnych festiwali w USA i Wrocławiu. Zobacz scenę z filmu:

"Wszystkie nieprzespane noce" - piosenki z trailera

Can't Do Without You - Caribou (Tale of Us & Mano le Tough Remix)

Zabierz Mnie do Morza - Adam Repucha

Wszystkie Nieprzespane Noce - nagrody:

  • Sundance Film Festival - Najlepszy Reżyser
  • T-Mobile Nowe Horyzonty - Nagroda Publiczności

Wszystkie Nieprzespane Noce - obsada: Krzysztof Bagiński, Michał Huszcza, Eva Lebeuf, Adam Repucha

Wszystkie Nieprzespane Noce - data premiery: 4.11.2016

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?
0

Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?

Kolejna popularna postać z Klanu zostanie uśmiercona! Kto tym razem zdecydował się rezygnować z serialu? 
25/07/2017 16:27
Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?
0

Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?

Dlaczego Andrzej Duda nazywany jest Adrianem? Sprawdzamy, o co chodzi z żartami na temat Adriana i Prezydenta Polski.
25/07/2017 16:10
VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?
0

VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?

VMA nagradza autorów najlepszych teledysków. Kto jest nominowany i ma szansę na nagrodę? Kiedy odbędzie się gala? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 15:58
Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy

Marsz Powstania Warszawskiego co roku jest nieodłącznym elementem obchodów związanych z Narodowym Dniem Pamięci Powstania Warszawskiego. Sprawdź, kiedy i skąd ruszy tegoroczny marsz.
25/07/2017 15:31
Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?
0

Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?

Gretchen pojawiła się w najnowszym teledysku Katy Perry do piosenki Swish Swish. Kim jest Gretchen? Poznaj królową memów!
25/07/2017 15:28
Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend
0

Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend

2018 rok bez Glastonbury! Znamy już szczegóły dotyczące wielkiego muzycznego wydarzenia, który w przyszłym roku zastąpi legendarny festiwal. Kiedy i gdzie odbędzie się The Biggest Weekend?
25/07/2017 15:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program