Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO] - WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]: donatan i cleo, wośp 2014 donatan i cleo, wośp 2014 w bydgoszczy kto wystąpi, wośp 2014 koncerty, wielka orkiestra świątecznej pomocy 2014 w bydgoszczy

WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]

RSS 02/01/2014 15:30 Komentarze 0
WOŚP 2014 w Bydgoszczy - kto wystąpi podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Na scenie w Bydgoszczy 12 stycznia zagrają m.in. Donata i Cleo. Kto jeszcze? Sprawdźcie na ESKA.pl!
Donatan i Cleo Donatan i Cleo / Facebook Donatan
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]
WOŚP 2014 w Bydgoszczy - kto wystąpi podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Na scenie w Bydgoszczy 12 stycznia 2014 roku zobaczymy m.in. Donatana i Cleo, którzy wyjdą na scenę tuż po godzinie 19.00. Fani numeru My Słowianie, a z pewnością ich nie brakuje, bo kawałek doczekał się ponad 31 mln wyświetleń na YouTube, będą mieli okazję usłyszeć na żywo.

Dodajmy, ze Donatan i Cleo zaśpiewają też My Słowianie tego samego dnia w Gdańsku, w tym, że po godzinie 15.00.

>>> WOŚP 2014 w Poznaniu: kto wystąpi podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

22. finał WOŚP w Bydgoszczy. Koncerty:

13.30 Hipnoza
14.30 Ewa Kryza z zespołem
15.30 Freebirds
17.30 BydziaComBand
18.30 Mesajah
19.15 Donatan i Cleo
20.00 Światełko do nieba
20.30 South Blunt System

>>> Koncerty 2014: Donatan i Cleo - gdzie wystąpią?

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
One Direction - Drag Me Down LIVE: pierwsze koncertowe wykonanie nowej piosenki 1D
0

One Direction - Drag Me Down LIVE: pierwsze koncertowe wykonanie nowej piosenki 1D

One Direction - Drag Me Down w wersji LIVE. Mamy nagranie video z pierwszego wykonania na żywo nowej piosenki od chłopaków z 1D. Jak wygląda Drag Me Down w wersji koncertowej? Jak na nowy kawałek zareagowali fani boysbandu? Odopowiedzi na ESKA.pl 
03/08/2015 12:23
Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots – Stressed Out.
0

Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots – Stressed Out.

Twenty One Pilots – Stressed Out to piosenka, którą usłyszycie w ramach propozycji do listy przebojów Radia ESKA w upalny poniedziałek 3 sierpnia! Posłuchaj na ESKA.pl jeszcze przed premierą na antenie radiowej!    
03/08/2015 12:10
Carly Rae Jepsen - Warm Blood: nowa piosenka porównywana do Bad Blood Taylor Swift. Słusznie?
0

Carly Rae Jepsen - Warm Blood: nowa piosenka porównywana do Bad Blood Taylor Swift. Słusznie?

Carly Rae Jepsen Warm Blood prezentuje jako trzeci singiel z płyty E•MO•TION. Nowa piosenka Carly Rae Jepsen przez tytuł porównywana jest do Bad Blood Taylor Swift. Czy kawałki rzeczywiście są do siebie podobne? Posłuchajcie już teraz audio Warm Blood Carly Rae Jepsen i przekonajcie się sami!
03/08/2015 11:59
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
03/08/2015 11:57
Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell
0

Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell

Tour de Pologne 2015 trasa - Katowice to kolejne miasto, przez które przejedzie peleton. Niestety emocje sportowe wiążą się w tym przypadku  z utrudnieniami w ruchu, które potrwają od 2 sierpnia do 4 sierpnia. 3. etap Tour de Pologne od Zawiercia do Katowic może spowodować korki na Śląsku. Jak wygląda trasa TdP podczas 3 etapu? Sprawdź na mapie na ESKA.pl 
03/08/2015 11:32
One Direction - Drag Me Down: Zayn Malik o nowej piosence 1D. Co powiedział?
0

One Direction - Drag Me Down: Zayn Malik o nowej piosence 1D. Co powiedział?

One Direction Drag Me Down niespodziewanie zaprezentowali na koniec lipca 2015 roku. Dzień po premierze Drag Me Down na temat kawałka wypowiedział się były członek 1D. Tweet Zayna Malika o nowej piosence One Direction cytują oczywiście wszystkie media muzyczne. Nic dziwnego, skoro całkiem niedawno Zayna Malika posądzono o krytykowanie twórczości boysbandu.
03/08/2015 10:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska