WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO] - WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]: donatan i cleo, wośp 2014 donatan i cleo, wośp 2014 w bydgoszczy kto wystąpi, wośp 2014 koncerty, wielka orkiestra świątecznej pomocy 2014 w bydgoszczy

WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]

RSS 02/01/2014 15:30 Komentarze 0
WOŚP 2014 w Bydgoszczy - kto wystąpi podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Na scenie w Bydgoszczy 12 stycznia zagrają m.in. Donata i Cleo. Kto jeszcze? Sprawdźcie na ESKA.pl!
Donatan i Cleo Donatan i Cleo / Facebook Donatan
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]
WOŚP 2014 w Bydgoszczy - kto wystąpi podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Na scenie w Bydgoszczy 12 stycznia 2014 roku zobaczymy m.in. Donatana i Cleo, którzy wyjdą na scenę tuż po godzinie 19.00. Fani numeru My Słowianie, a z pewnością ich nie brakuje, bo kawałek doczekał się ponad 31 mln wyświetleń na YouTube, będą mieli okazję usłyszeć na żywo.

Dodajmy, ze Donatan i Cleo zaśpiewają też My Słowianie tego samego dnia w Gdańsku, w tym, że po godzinie 15.00.

>>> WOŚP 2014 w Poznaniu: kto wystąpi podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

22. finał WOŚP w Bydgoszczy. Koncerty:

13.30 Hipnoza
14.30 Ewa Kryza z zespołem
15.30 Freebirds
17.30 BydziaComBand
18.30 Mesajah
19.15 Donatan i Cleo
20.00 Światełko do nieba
20.30 South Blunt System

>>> Koncerty 2014: Donatan i Cleo - gdzie wystąpią?

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Justin Bieber najlepiej zarabiającą młodą gwiazdą. Ile zarobił na muzyce? [VIDEO]
0

Justin Bieber najlepiej zarabiającą młodą gwiazdą. Ile zarobił na muzyce? [VIDEO]

Justin Bieber został ogłoszony najlepiej zarabiającą gwiazdą przed 30. rokiem życia. Ile zarabia Justin Bieber? Czy piosenkarz jest już milionerem? Ile pieniędzy zarobił na muzyce idol nastolatek? Sprawdź na ESKA.pl 
26/11/2014 13:36
Darmowe filmy online: Mirageman, Distanz i... Odpal teraz eskaGO i oglądaj ekstra filmy! [VIDEO]
0

Darmowe filmy online: Mirageman, Distanz i... Odpal teraz eskaGO i oglądaj ekstra filmy! [VIDEO]

Filmy za darmo, bez logowania i legalnie oglądasz tylko na eskaGO. Sprawdź już teraz trzy świetne filmy: film akcji Mirageman, horror Wolf Town oraz obyczajową opowieść o seryjnym mordercy - Distanz.
26/11/2014 12:42
Marek Kaliszuk, zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: śmiałem się z siebie! Zobaczcie, jak wspomina udział w show [VIDEO]
0

Marek Kaliszuk, zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: śmiałem się z siebie! Zobaczcie, jak wspomina udział w show [VIDEO]

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 i to właśnie jego, jako laureata show, postanowiliśmy podpytać o backstage'owe tajemnice programu. Zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 występy na scenie w takich odsłonach jak Nicki Minaj czy też Maria Callas wspomina specjalnie dla Was. Dlaczego Marek Kaliszuk śmiał się z samego siebie i co przytrafiło się w mu w telewizyjnej toalecie? Odpowiedzi tylko u nas!
26/11/2014 12:32
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 12:24
Co kupić na Mikołajki? Podrzucamy pomysły na muzyczne prezenty! [VIDEO]
0

Co kupić na Mikołajki? Podrzucamy pomysły na muzyczne prezenty! [VIDEO]

Co kupić na Mikołajki? Święto, w którym tradycyjnie obdarowujemy się miłymi drobiazgami w gronie rodziny i najbliższych - już 6 grudnia. Jaki prezent na Mikołajki będzie najlepszy? Podrzucamy pomysły na muzyczne upominki!
26/11/2014 11:57
Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - oficjalny komunikat. Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - oficjalny komunikat. Complicated? [VIDEO]

Matura próbna 2015 Operon: 26.11.2014 uczniowie będą musieli zmierzyć się z arkuszami matury próbnej wydawnictwa Operon. W maturze próbnej Operona biorą udział jedynie wybrane szkoły. W jakich godzinach odbywa się matura próbna Operona? Gdzie znaleźć arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z matematyki? 
26/11/2014 10:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]