WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO] - WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tagi związane z WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]: donatan i cleo, wośp 2014 donatan i cleo, wośp 2014 w bydgoszczy kto wystąpi, wośp 2014 koncerty, wielka orkiestra świątecznej pomocy 2014 w bydgoszczy

WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]

RSS 02/01/2014 15:30 Komentarze
WOŚP 2014 w Bydgoszczy - kto wystąpi podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Na scenie w Bydgoszczy 12 stycznia zagrają m.in. Donata i Cleo. Kto jeszcze? Sprawdźcie na ESKA.pl!
Donatan i Cleo Donatan i Cleo / Facebook Donatan
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]
WOŚP 2014 w Bydgoszczy - kto wystąpi podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Na scenie w Bydgoszczy 12 stycznia 2014 roku zobaczymy m.in. Donatana i Cleo, którzy wyjdą na scenę tuż po godzinie 19.00. Fani numeru My Słowianie, a z pewnością ich nie brakuje, bo kawałek doczekał się ponad 31 mln wyświetleń na YouTube, będą mieli okazję usłyszeć na żywo.

Dodajmy, ze Donatan i Cleo zaśpiewają też My Słowianie tego samego dnia w Gdańsku, w tym, że po godzinie 15.00.

>>> WOŚP 2014 w Poznaniu: kto wystąpi podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

22. finał WOŚP w Bydgoszczy. Koncerty:

13.30 Hipnoza
14.30 Ewa Kryza z zespołem
15.30 Freebirds
17.30 BydziaComBand
18.30 Mesajah
19.15 Donatan i Cleo
20.00 Światełko do nieba
20.30 South Blunt System

>>> Koncerty 2014: Donatan i Cleo - gdzie wystąpią?

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK
0

Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK

Nowa piosenka Lanberry wraz z teledyskiem pojawiła się w sieci 23 marca! Tekst utworu Zagadka podrzucamy Wam na ESKA.pl! 
23/03/2017 18:07
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów
0

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Ktoś sprzedaje torbę z powietrzem z koncertu Adele. Szaleństwo? Być może, ale aukcji z takimi absurdalnymi rzeczami od gwiazd było już wiele! TOP 5 odjechanych fanowskich gadżetów sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
23/03/2017 16:43
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl
23/03/2017 16:24
Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!
0

Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!

Olga Przybysz wydała swoją pierwszą piosenkę! Jak brzmi utwór pt. Niebo bliżej nas? Czy będzie hitem? Posłuchajcie i oceńcie to na ESKA.pl!
23/03/2017 16:15
Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 24 marca to przedostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch odrobi 31 punktów straty do Stefana Krafta? Dowiemy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
23/03/2017 16:12
Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO
0

Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO

Popek, Sobota i Matheo w nowym teledysku pokazują 'bajkę' ciekawych ludzi! Klip zobaczycie na ESKA.pl
23/03/2017 15:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA