WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO] - WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tagi związane z WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]: donatan i cleo, wośp 2014 donatan i cleo, wośp 2014 w bydgoszczy kto wystąpi, wośp 2014 koncerty, wielka orkiestra świątecznej pomocy 2014 w bydgoszczy

WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]

RSS 02/01/2014 15:30 Komentarze
WOŚP 2014 w Bydgoszczy - kto wystąpi podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Na scenie w Bydgoszczy 12 stycznia zagrają m.in. Donata i Cleo. Kto jeszcze? Sprawdźcie na ESKA.pl!
Donatan i Cleo Donatan i Cleo / Facebook Donatan
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2014 w Bydgoszczy: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]
WOŚP 2014 w Bydgoszczy - kto wystąpi podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Na scenie w Bydgoszczy 12 stycznia 2014 roku zobaczymy m.in. Donatana i Cleo, którzy wyjdą na scenę tuż po godzinie 19.00. Fani numeru My Słowianie, a z pewnością ich nie brakuje, bo kawałek doczekał się ponad 31 mln wyświetleń na YouTube, będą mieli okazję usłyszeć na żywo.

Dodajmy, ze Donatan i Cleo zaśpiewają też My Słowianie tego samego dnia w Gdańsku, w tym, że po godzinie 15.00.

>>> WOŚP 2014 w Poznaniu: kto wystąpi podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

22. finał WOŚP w Bydgoszczy. Koncerty:

13.30 Hipnoza
14.30 Ewa Kryza z zespołem
15.30 Freebirds
17.30 BydziaComBand
18.30 Mesajah
19.15 Donatan i Cleo
20.00 Światełko do nieba
20.30 South Blunt System

>>> Koncerty 2014: Donatan i Cleo - gdzie wystąpią?

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!
0

Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!

Zwiastun Ciemniejszej strony Greya zobaczymy już wkrótce! Wyczekiwany zwiastun kontynuacji 50 twarzy Greya ma się pojawić w sieci już we wrześniu 2016. Sprawdź, co już wiadomo na ten temat!
29/08/2016 14:35
Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?
0

Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?

Nowy teledysk Sii nosi tytuł The Greatest. Zapowiedź wideo zostało opublikowane podczas VMA 2016 i wzbudza ogromne zainteresowanie fanów gwiazdy. Wszyscy zastanawiają się, o co w nim chodzi? Tematowi przyglądamy się bliżej na ESKA.pl
29/08/2016 13:36
Avicii - emerytura w wieku 26 lat. Ostatni występ DJ-a za nami! [VIDEO]
0

Avicii - emerytura w wieku 26 lat. Ostatni występ DJ-a za nami! [VIDEO]

Avicii oficjalnie w wieku 26 lat przeszedł na emeryturę! Jak wyglądał jego pożegnalny koncert? Ostatnie występy Szweda w formie video zobaczycie na ESKA.pl
29/08/2016 13:11
Bars and Melody i ROOM 94 w Polsce  2016: daty, miejsca i bilety
0

Bars and Melody i ROOM 94 w Polsce 2016: daty, miejsca i bilety

Bars and Melody wraca do Polski! Koncerty we wrześniu 2016 supportować będzie ROOM 94. Sprawdź daty i miejsca występów oraz gdzie i za ile kupić bilety na koncerty BAM z ROOM 94 w Polsce 2016!
29/08/2016 13:02
Projekt Lady - finał. Pamela, Patrycja i Angelika - kto wygra show Małgorzaty Rozenek?
0

Projekt Lady - finał. Pamela, Patrycja i Angelika - kto wygra show Małgorzaty Rozenek?

Projekt Lady - finał programu wyłoni uczestniczkę, która zasłużyła na miano damy. Kto nią zostanie? Pamela, Patrycja, a może Angelika. Zapowiedź finału Projektu Lady już teraz na ESKA.pl
29/08/2016 12:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]