WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2014 - transmisja online i w tv, gdzie oglądać na żywo 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO] - WOŚP 2014 - gdzie oglądać w Internecie?

Tagi związane z WOŚP 2014 - transmisja online i w tv, gdzie oglądać na żywo 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]: wośp 2014 transmisja internetowa, wośp 2014 gdzie oglądać, wośp 2014 na żywo online, wośp 2014 w internecie, wośp 2014 online, wośp 22 finał gdzie oglądać, wośp 22 finał gdzie transmisja

WOŚP 2014 - transmisja online i w tv, gdzie oglądać na żywo 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]

RSS 11/01/2014 23:48 Komentarze 0
Gdzie oglądać WOŚP 2014 na żywo w internecie i telewizji? Sprawdź, gdzie i o której odbywają się transmisje online i w tv oraz co które części Wielkiej Orkiestry będą relacjonowane dla widzów i internautów.
22. finał WOŚP - plan transmisji online 22. finał WOŚP - plan transmisji online / http://owsiaknet.pl/
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2014 - transmisja online i w tv, gdzie oglądać na żywo 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]
WOŚP 2014 - gdzie oglądać online i w telewizji? Odpowiedzi na te pytania są już na ESKA.pl.

W ramach transmisji internetowej WOŚP 2014 będzie można zobaczyć koncerty przed Pałacem Kultury w Warszawie, specjalne wejścia internetowe oraz wejścia na żywo w studiu TVP2. Wszystko startuje od godziny 9.20, a kończy się o 22.00. Koncert WOŚP w Warszawie i inne relacje z Wielkiej Orkiestry będą transmitowane na stronie Owsiaknet.pl oraz kanale w YouTube.com/owsiaknet.

Koncerty WOŚP 2014 w Warszawie na żywo online:



>>> WOŚP 2014 w Warszawie. Kiedy będzie tzw. Światełko do Nieba?

Podczas transmisji internetowej będzie można zobaczyć wszystko, co będzie pokazywane na antenie TVP 2. Będziecie mogli oglądać wszystko na żywo, a później, w dowolnym momencie, odtworzyć materiał na stronie internetowej Owsiaknet.pl lub YouTube.

Z okazji 22. finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
przygotowała specjalną transmisję online dla internautów. Ta transmisja internetowa będzie rozpoczynać się natychmiast po zejściu z anteny TVP 2, z pewnością nie zobaczycie tego w telewizji.

Poza tym tradycyjnie na kanale Orkiestry podczas transmisji internetowej będzie można zobaczyć wszystkie konferencje prasowe, które tego dnia (12 stycznia) poprowadzi Jerzy Owsiak. Dodatkowo na kanale WOŚP będzie można zobaczyć jak grają sztaby. To wszystko już na www.youtube.com/orkiestra.

Kami Bednarek zaśpiewa podczas WOŚP 2014 w Warszawie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9: półfinały - uczestnicy na ESKA.pl. Zobaczcie, kto wystąpi na scenie 10 i 17 maja
0

Must Be The Music 9: półfinały - uczestnicy na ESKA.pl. Zobaczcie, kto wystąpi na scenie 10 i 17 maja

Półfinał Must Be The Music 9 przed nami! Kto wystąpi w półfinałach muzycznego show? Lista półfinalistów Must Be The Music 9 do sprawdzenia na ESKA.pl
05/05/2015 17:23
Donatan i Maryla Rodowicz: piosenka i teledysk tuż tuż! Tym razem Donatan rozpocznie współpracę z Marylą [VIDEO]
0

Donatan i Maryla Rodowicz: piosenka i teledysk tuż tuż! Tym razem Donatan rozpocznie współpracę z Marylą [VIDEO]

Donatan rozpoczyna pracę nad nowym utworem. Tym razem Donatan nagra piosenkę z Marylą Rodowicz. Szczegóły na temat współpracy Donatana i Maryli znajdziecie na ESKA.pl 
05/05/2015 16:54
Robert Lewandowski w masce - tak wystąpi w meczu Barcelona - Bayern Monachium 06.05.2015. Lewandowski będzie Hero nadchodzącego meczu? [VIDEO]
0

Robert Lewandowski w masce - tak wystąpi w meczu Barcelona - Bayern Monachium 06.05.2015. Lewandowski będzie Hero nadchodzącego meczu? [VIDEO]

Robert Lewandowski w masce będzie mógł zagrać w meczu Barcelona - Bayern Monachium. Jak wygląda Robert Lewandowski po kontuzji? Piłkarz umieścił swoje zdjęcie w masce na Facebooku. Czy w takim wydaniu zobaczymy go w środowym meczu z Barceloną? Okazuje się, że tak. Robert Lewandowski otrzymał zgodę od lekarza na grę w meczu Barcelona - Bayern Monachium 06.05.2015 
05/05/2015 16:54
Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie obejrzeć na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie się zaczyna? See You Again z...? [VIDEO]
0

Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie obejrzeć na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie się zaczyna? See You Again z...? [VIDEO]

Juventus - Real Madryt na żywo, czyli półfinał LM 2015, obejrzymy zarówno online jak i w TV. Gdzie dokładnie oglądać mecz Juventus - Real Madryt online i w TV, o której zaczyna się spotkanie? Szczegóły transmisji półfinału LM 2015 na żywo czekają na ESKA.pl. Tylko z jednym składem ponownie zobaczymy się na murawie w finale...
05/05/2015 16:53
Dzień Matki 2015 - kiedy jest? Data Dnia Matki 2015 i śpiewające mamy na ESKA.pl [VIDEO]
0

Dzień Matki 2015 - kiedy jest? Data Dnia Matki 2015 i śpiewające mamy na ESKA.pl [VIDEO]

Kiedy jest Dzień Matki w 2015 roku? Data Dnia Matki czeka do sprawdzenia na ESKA.pl na tych, którzy ciągle zapominają o tym święcie. Zobaczcie już teraz, którego jest Dzień Matki i czy pytanie o datę Dnia Matki w 2015 roku jest zasadne...
05/05/2015 16:47
Debata prezydencka 2015: gdzie oglądać, o której godzinie i kto weźmie w niej udział? Everybody Talks... [VIDEO]
0

Debata prezydencka 2015: gdzie oglądać, o której godzinie i kto weźmie w niej udział? Everybody Talks... [VIDEO]

Debata prezydencka 2015 w telewizji 5 maja pod lupą ESKA.pl. Gdzie oglądać debatę prezydencką 2015 na żywo w TV? O której godzinie zaczyna się debata prezydencka 2015? Kto weźmie udział w debacie prezydenckiej 2015? Everybody Talks tym razem w jednym studiu!
05/05/2015 16:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska