WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2014 - transmisja online i w tv, gdzie oglądać na żywo 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO] - WOŚP 2014 - gdzie oglądać w Internecie?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z WOŚP 2014 - transmisja online i w tv, gdzie oglądać na żywo 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]: wośp 2014 transmisja internetowa, wośp 2014 gdzie oglądać, wośp 2014 na żywo online, wośp 2014 w internecie, wośp 2014 online, wośp 22 finał gdzie oglądać, wośp 22 finał gdzie transmisja

WOŚP 2014 - transmisja online i w tv, gdzie oglądać na żywo 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]

RSS 11/01/2014 23:48 Komentarze 0
Gdzie oglądać WOŚP 2014 na żywo w internecie i telewizji? Sprawdź, gdzie i o której odbywają się transmisje online i w tv oraz co które części Wielkiej Orkiestry będą relacjonowane dla widzów i internautów.
22. finał WOŚP - plan transmisji online 22. finał WOŚP - plan transmisji online / http://owsiaknet.pl/
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2014 - transmisja online i w tv, gdzie oglądać na żywo 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]
WOŚP 2014 - gdzie oglądać online i w telewizji? Odpowiedzi na te pytania są już na ESKA.pl.

W ramach transmisji internetowej WOŚP 2014 będzie można zobaczyć koncerty przed Pałacem Kultury w Warszawie, specjalne wejścia internetowe oraz wejścia na żywo w studiu TVP2. Wszystko startuje od godziny 9.20, a kończy się o 22.00. Koncert WOŚP w Warszawie i inne relacje z Wielkiej Orkiestry będą transmitowane na stronie Owsiaknet.pl oraz kanale w YouTube.com/owsiaknet.

Koncerty WOŚP 2014 w Warszawie na żywo online:



>>> WOŚP 2014 w Warszawie. Kiedy będzie tzw. Światełko do Nieba?

Podczas transmisji internetowej będzie można zobaczyć wszystko, co będzie pokazywane na antenie TVP 2. Będziecie mogli oglądać wszystko na żywo, a później, w dowolnym momencie, odtworzyć materiał na stronie internetowej Owsiaknet.pl lub YouTube.

Z okazji 22. finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
przygotowała specjalną transmisję online dla internautów. Ta transmisja internetowa będzie rozpoczynać się natychmiast po zejściu z anteny TVP 2, z pewnością nie zobaczycie tego w telewizji.

Poza tym tradycyjnie na kanale Orkiestry podczas transmisji internetowej będzie można zobaczyć wszystkie konferencje prasowe, które tego dnia (12 stycznia) poprowadzi Jerzy Owsiak. Dodatkowo na kanale WOŚP będzie można zobaczyć jak grają sztaby. To wszystko już na www.youtube.com/orkiestra.

Kami Bednarek zaśpiewa podczas WOŚP 2014 w Warszawie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska