WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2014 - transmisja online i w tv, gdzie oglądać na żywo 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO] - WOŚP 2014 - gdzie oglądać w Internecie?

Tagi związane z WOŚP 2014 - transmisja online i w tv, gdzie oglądać na żywo 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]: wośp 2014 transmisja internetowa, wośp 2014 gdzie oglądać, wośp 2014 na żywo online, wośp 2014 w internecie, wośp 2014 online, wośp 22 finał gdzie oglądać, wośp 22 finał gdzie transmisja

WOŚP 2014 - transmisja online i w tv, gdzie oglądać na żywo 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]

RSS 11/01/2014 23:48 Komentarze
Gdzie oglądać WOŚP 2014 na żywo w internecie i telewizji? Sprawdź, gdzie i o której odbywają się transmisje online i w tv oraz co które części Wielkiej Orkiestry będą relacjonowane dla widzów i internautów.
22. finał WOŚP - plan transmisji online 22. finał WOŚP - plan transmisji online / http://owsiaknet.pl/
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2014 - transmisja online i w tv, gdzie oglądać na żywo 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]
WOŚP 2014 - gdzie oglądać online i w telewizji? Odpowiedzi na te pytania są już na ESKA.pl.

W ramach transmisji internetowej WOŚP 2014 będzie można zobaczyć koncerty przed Pałacem Kultury w Warszawie, specjalne wejścia internetowe oraz wejścia na żywo w studiu TVP2. Wszystko startuje od godziny 9.20, a kończy się o 22.00. Koncert WOŚP w Warszawie i inne relacje z Wielkiej Orkiestry będą transmitowane na stronie Owsiaknet.pl oraz kanale w YouTube.com/owsiaknet.

Koncerty WOŚP 2014 w Warszawie na żywo online:



>>> WOŚP 2014 w Warszawie. Kiedy będzie tzw. Światełko do Nieba?

Podczas transmisji internetowej będzie można zobaczyć wszystko, co będzie pokazywane na antenie TVP 2. Będziecie mogli oglądać wszystko na żywo, a później, w dowolnym momencie, odtworzyć materiał na stronie internetowej Owsiaknet.pl lub YouTube.

Z okazji 22. finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
przygotowała specjalną transmisję online dla internautów. Ta transmisja internetowa będzie rozpoczynać się natychmiast po zejściu z anteny TVP 2, z pewnością nie zobaczycie tego w telewizji.

Poza tym tradycyjnie na kanale Orkiestry podczas transmisji internetowej będzie można zobaczyć wszystkie konferencje prasowe, które tego dnia (12 stycznia) poprowadzi Jerzy Owsiak. Dodatkowo na kanale WOŚP będzie można zobaczyć jak grają sztaby. To wszystko już na www.youtube.com/orkiestra.

Kami Bednarek zaśpiewa podczas WOŚP 2014 w Warszawie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?
0

Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?

Harry Potter and the Cursed Child to tytuł sztuki teatralnej autorstwa J.K. Rowling, która na życzenie fanów serii ukaże się także w formie książki i e-booka. Sprawdź datę premiery Harry'ego Pottera 8 w księgarniach już teraz!
30/05/2016 23:12
Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!
0

Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!

Justin Timberlake podbija nie tylko radiowe listy przebojów, ale także internet! Can't Stop The Feeling to hit, który w wersji oryginalnej zna już każdy, ale my mamy dla Was coś, czego jeszcze nie widzieliście! Adele, The Weekend, Gwen Stefani i wiele innych pojawiło się w utworze JT. Wideo do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 23:12
Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!
0

Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!

Mecz Polska - Holandia 1 czerwca 2016 online i w TV rozgrzeje kibiców. Transmisja na żywo z meczu Polaków przed EURO 2016 będzie możliwa! Gdzie i o której oglądać? Sprawdźcie na ESKA.pl., bo mamy dla Was kilka możliwości!
30/05/2016 23:11
Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci
0

Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci

Gra o Tron s06e06 online, po polsku i w dodatku zupełnie legalnie i za darmo - to fakt! Zobacz, jak w prostu sposób obejrzeć szósty odcinek nowego sezonu Gry o Tron 2016!
30/05/2016 22:11
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 21:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016