Agnieszka Radwańska

Autor: bulls Agnieszka Radwańska

Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović wynik spotkania z 4 lipca 2015 - Check It Out

2015-07-02 19:13

Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović - która z zawodniczek wygrała spotkanie z 4 lipca 2015 roku? Czy polska tenisista dostanie się do kolejnego etapu Wimbledonu 2015? Spotkanie Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović - wynik meczu na ESKA.pl

Wimbledon 2015: 4 lipca Agnieszka Radwańska broniła honoru polskich singlistów. Krakowianka jako jedyna wśród Polaków dotrwała do kolejnego etapu Wimbledonu. Agnieszka Radwańska w pierwszej rundzie bez problemu poradziła sobie z 52. na światowej liście Czeszką Lucie Hradecką. 4 lipca 2015 roku podczas kolejnego meczu Wimbledonu Radwańska spotkała się z Chorwatką Ajlą Tomljanović. Jaki jest wynik spotkania? Czy Polka pokonała Tomljnović, grającą w barwach Australii? Wynik spotkania Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović zostanie umieszczony poniżej. Niestety warunki pogodowe (silne opady deszczu) sprawiły, że spotkanie Radwańska vs Tomljnović zostało przeniesione z 14:30 na 15:30.

Agnieszka Radwańska zwyciężyła z Ajlą Tomljanović! Polska tenisistka pokonała rywalkę w zaledwie 48 minut i tym samym przeszła do IV rundy Wimbledonu! Polka zagrała dzisiaj kapitalnie - straciła tylko dwa gemy. Ostateczny wynik spotkania Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović to 6:0 w pierwszym secie i 6:2 w drugim secie.

Agnieszka Radwańska tuż przed spotkaniem z Ajlą Tomljanović w jednym z wywiadów wyznała, że liczy na pozytywny dla siebie wynik. Polska tenisistka przyznała, że o wiele lepiej czuje się na korcie trawiastym. Tenisistka z Krakowa ma już na swoim koncie spotkanie z Tomljanović. W 2014 roku Tomljanović pokonała Agnieszkę Radwańską na korcie w Paryżu w dwóch setach. Polka tuż przed meczem nie lekceważyła umiejętności urodzonej w Zagrzebiu zawodniczki. Na konferencji prasowej padły następujące słowa z ust Radwańskiej:

- To zawodniczka, która potrafi znakomicie grać. Dobrze uderza w piłkę, dlatego spodziewam się z jej strony najlepszego tenisa. Będę musiał być ostrożna już od początku meczu - wyznała Isia.