WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Wilk z Wall Street: muzyka z filmu. Kiedy premiera soundtracku? Sprawdź datę i tracklistę [VIDEO] - Muzyka z filmu Wilk z Wall Street: kiedy premiera soundtracku? Zobacz datę i listę piosenek [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Wilk z Wall Street: muzyka z filmu. Kiedy premiera soundtracku? Sprawdź datę i tracklistę [VIDEO]

RSS 07/01/2014 15:40 Komentarze 0

Dla wszystkich fanów Wilka z Wall Street mamy muzykę z filmu na krążku z soundtrackiem. Jakie piosenki znalazły się w filmie? Kiedy premiera płyty w Polsce? Zobacz tracklistę ścieżki dźwiękowej do Wilka z Wall Street i sprawdź datę wydania albumu już teraz na ESKA.pl!

okładka do soundtracku Wilka z Wall Street / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Wilk z Wall Street: muzyka z filmu. Kiedy premiera soundtracku? Sprawdź datę i tracklistę [VIDEO]
Soundtrack do Wilka z Wall Street, czyli muzyka z filmu na płycie, trafi do sprzedaży w Polsce już 14 stycznia 2014 roku. Biorąc pod uwagę popularność nowej produkcji z Leonardo Di Caprio w roli głównej w naszym kraju, krążkowi wróży się sukces sprzedażowy. Co znajdziemy na określonym przez wytwórnię Universal Music eklektycznym soundtracku do Wilka z Wall Street?


Longlplay to 16 kawałków, których listę prezentujemy poniżej:

1. Mercy, Mercy, Mercy! – Cannonball Adderley
2. Dust My Broom – Elmore James
3. Bang! Bang! – Joe Cuba
4. Movin’ Out (Anthony’s Song) – Billy Joel
5. C’est Si Bon – Eartha Kitt
6. Goldfinger – Sharon Jones & the Dap-Kings
7. Pretty Thing – Bo Diddley
8. Moonlight In Vermont – Ahmad Jamal Trio
9. Smokestack Lightning - Howlin’ Wolf
10. Hey Leroy, Your Mama’s Callin’ You – Jimmy Castor
11. Double Dutch – Malcolm McLaren
12. Never Say Never – Romeo Void
13. Meth Lab Zoso Sticker – 7Horse
14. Road Runner – Bo Diddley
15. Mrs. Robinson – The Lemonheads
16. Cast Your Fate To The Wind – Allen Toussaint

Wilk z Wall Street to najnowsze dzieło Martina Scorsese, w którym przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street.Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem.


Zobacz zwiastun Wilka z Wall Street!



JB

źródło: opis dystrybutora kino
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Egzamin gimnazjalny 2015: ARKUSZE cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - już online. This Is It! [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: ARKUSZE cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - już online. This Is It! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 z części humanistycznej pod lupą ESKA.pl. Mamy dla Was arkusz z polskiego + arkusz z historii i WOS-u online na naszej stronie chwilę po zakończeniu pierwszej części sprawdzianu. Zobaczcie arkusze z egzaminu gimnazjalnego z 21.04.2015 pierwszy raz - zainteresowani i ponownie - uczniowie 3 klas gimnazjum... This Is It!
21/04/2015 13:36
Eminem w Speedom: nowa piosenka z udziałem rapera, premiera audio na ESKA.pl
0

Eminem w Speedom: nowa piosenka z udziałem rapera, premiera audio na ESKA.pl

Eminem - Speedom: raper po raz kolejny udowadnia, że w szybkości rapowania nie ma sobie równych. Nowa kolaboracja Eminema, tym razem Tech N9ne zaowocowała niezwykle szybkim utworem. Nowa piosenka Eminema do odsłuchania na ESKA.pl 
21/04/2015 13:18
Zayn Malik odszedł z One Direction, a Simon Cowell na to: Chciałem skoczyć z klifu! [VIDEO]
0

Zayn Malik odszedł z One Direction, a Simon Cowell na to: Chciałem skoczyć z klifu! [VIDEO]

Simon Cowell wypowiedział się po raz pierwszy na temat odejścia Zayna Malika z One Direction. Założyciel One Direction był zaskoczony i załamany decyzją Zayna. Jak wyznał Simon Cowell w rozmowie w show The Late Late Show with James Corden po odejściu Malika: chciał skoczyć z klifu. Cowell zdradził też dalsze plany One Direction - co z kolejną płytą? 
21/04/2015 12:54
Egzamin gimnazjalny 2015: ODPOWIEDZI cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - na stronie. Applause dla piszących? [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: ODPOWIEDZI cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - na stronie. Applause dla piszących? [VIDEO]

Odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z części humanistycznej na naszej stronie chwilę po pierwszej części sprawdzianu. Serwujemy odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z polskiego + odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z historii i WOS-u. Czy po sprawdzeniu odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego z 21.04.2015 piszący zasłużą na brawa?
21/04/2015 12:52
Louis Tomlinson otworzy własną wytwórnię i też odejdzie z One Direction? Sprawdzamy plany wokalisty [VIDEO]
0

Louis Tomlinson otworzy własną wytwórnię i też odejdzie z One Direction? Sprawdzamy plany wokalisty [VIDEO]

Wytwórnia Louisa Tomlinsona to gorący temat wśród brytyjskich mediów, które wróżą teraz odejście Lou z One Direction. O co chodzi z własną wytwórnią Louisa Tomlinsona i czy wokalista rzeczywiście planuje opuścić 1D jak Zayn Malik? Plany członka boysbandu sprawdzamy już teraz na ESKA.pl!
21/04/2015 12:48
Progi punktowe do liceów 2015: ile trzeba mieć punktów z egzaminu gimnazjalnego? Countdown do wyników egzaminu gimnazjalnego [VIDEO]
0

Progi punktowe do liceów 2015: ile trzeba mieć punktów z egzaminu gimnazjalnego? Countdown do wyników egzaminu gimnazjalnego [VIDEO]

Progi punktowe do liceum w 2015 roku, czyli ile trzeba mieć punktów z egzaminu gimnazjalnego, aby dostać się do dobrego liceum? Na to pytanie warto sobie odpowiedzieć jeszcze przed podejściem do egzaminu gimnazjalnego 2015. Na ESKA.pl mamy dla Was poradnik na temat tego, jak dostać się do wymarzonego liceum lub technikum. Czekamy na wyniki egzaminu gimnazjalnego i rozpoczynamy Countdown! 
21/04/2015 12:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska