WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Why Don't We - kim są? To nowe One Direction?! - Co to za zespół Why Don't We?

Tagi związane z Why Don't We - kim są? To nowe One Direction?!: nowe piosenki, nowości muzyczne 2017, why don't we

Why Don't We - kim są? To nowe One Direction?!

RSS 17/07/2017 17:47 Komentarze

We Don't We to nowy zespół na rynku muzycznym! Kim są i jakie hity mają na koncie? Przekonajcie się już teraz, bo ich karierę dokładnie przybliżamy - na ESKA.pl!

Why Don't We - kim są? To nowe One Direction?! screen z www.instagram.com/whydontwemusic/ / fot. www.instagram.com/whydontwemusic/
Ilustracja do artykułu: Why Don't We - kim są? To nowe One Direction?!

Co to za zespół Why Don't We? Pochodzą ze Stanów Zjednoczonych, grają muzykę pop i stwierdzamy, że mogą osiągnąć wielki sukces, jak One Direction! W skład grupy wchodzi pięciu wokalistów: Corbyn Besson, Daniel Seavey, Jack Avery, Jonah Marais oraz najmłodszy, Zach Herron. Ci początkujący na wielkim rynku muzycznym muzycy, tak jak większość wielkich gwiazd, rozpoczęli swoją karierę od wrzucania piosenek do sieci. 

Why Don't We - piosenki, hity

Why Don't We to zespół, który powstał 28 września 2016 roku. Wtedy dodali na YouTube swój pierwszy filmik. Kilka dni później wypuścili debiutancki singiel pt. Taking You, który znaleźć możemy na ich EP-ce Only the Begging. Mają również na koncie mini-album zatytułowany Something Different oraz Why Do We We Just. Ten ostatni pojawił się 2 czerwca 2017 i promował go tytułowy singiel. 

Wszystkie piosenki Why Don't We utrzymane są w klimacie muzyki elektronicznej. Dominuje podbicie basów i brzmienia charakterystyczne dla chociażby The Chainsmokers. Dowodem jest kawałek Something Different oraz Why Don't We. Co ciekawe teledysk do tego pierwszego, tylko na YouTube - ma ponad 16 milionów wyświetleń! 

 

O ile wersje płytowe są mocno przetworzone, to w wersjach koncertowych i a capella chłopaki pokazują swój talent i rewelacyjne głosy

Czy to nowe One Direction? Dajcie znać głosując w sondzie poniżej:

Sonda

We Don't We, to nowe One Direction?

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?
0

Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?

Kolejna popularna postać z Klanu zostanie uśmiercona! Kto tym razem zdecydował się rezygnować z serialu? 
25/07/2017 16:27
Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?
0

Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?

Dlaczego Andrzej Duda nazywany jest Adrianem? Sprawdzamy, o co chodzi z żartami na temat Adriana i Prezydenta Polski.
25/07/2017 16:10
VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?
0

VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?

VMA nagradza autorów najlepszych teledysków. Kto jest nominowany i ma szansę na nagrodę? Kiedy odbędzie się gala? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 15:58
Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy

Marsz Powstania Warszawskiego co roku jest nieodłącznym elementem obchodów związanych z Narodowym Dniem Pamięci Powstania Warszawskiego. Sprawdź, kiedy i skąd ruszy tegoroczny marsz.
25/07/2017 15:31
Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?
0

Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?

Gretchen pojawiła się w najnowszym teledysku Katy Perry do piosenki Swish Swish. Kim jest Gretchen? Poznaj królową memów!
25/07/2017 15:28
Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend
0

Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend

2018 rok bez Glastonbury! Znamy już szczegóły dotyczące wielkiego muzycznego wydarzenia, który w przyszłym roku zastąpi legendarny festiwal. Kiedy i gdzie odbędzie się The Biggest Weekend?
25/07/2017 15:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program