WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » We Are One - Jennifer Lopez i Pitbull. Wspólnie zaśpiewają hymn brazylijskiego Mundialu [VIDEO] - We Are One - Jennifer Lopez i Pitbull
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z We Are One - Jennifer Lopez i Pitbull. Wspólnie zaśpiewają hymn brazylijskiego Mundialu [VIDEO]: We Are One Jennifer Lopez i Pitbull, we are one mundial, we are one mistrzostwa świata, we are one piosenka, we are one hymn, hymn na mundial, hymn brazylijskiego mundialu

We Are One - Jennifer Lopez i Pitbull. Wspólnie zaśpiewają hymn brazylijskiego Mundialu [VIDEO]

RSS 25/01/2014 11:44 Komentarze 0
Jennifer Lopez i Pitbull zaśpiewają We Are One. Hymn brazylijskiego Mundialu zaśpiewają podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej.
Jennifer Lopez i Pitbull Jennifer Lopez i Pitbull / Bulls
Ilustracja do artykułu: We Are One - Jennifer Lopez i Pitbull. Wspólnie zaśpiewają hymn brazylijskiego Mundialu [VIDEO]
Jennifer Lopez i Pitbull zaśpiewają We Are One. Hymn brazylijskiego Mundialu zabrzmi podczas zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. W projekcie weźmie udział także brazylijska wokalistka, Claudia Leitte. Artyści wykonają ten numer 12 czerwca, podczas piłkarskiej imprezy, w Sao Paulo.

W najbliższych miesiącach Sony wypuści na światło dzienne We Are One. W sieci już jednak pojawiła się nieoficjalna wersja brazylijskiego hymnu.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

To może być niesamowity numer, tym bardziej, że Lopez i Pitbull mieli już okazję ze sobą współpracować przy m.in. On The Floor czy  też Dance Again.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów

We Are One



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Tracklista nowej płyty Taylor Swift 1989: poznaj tytuły piosenek [AUDIO]
0

Tracklista nowej płyty Taylor Swift 1989: poznaj tytuły piosenek [AUDIO]

Tracklista nowej płyty Taylor Swift 1989 ujawniona. Ile piosenek znajdzie się na krążku? Poznaj wszystkie tytuły piosenek z nowego albumu Taylor Swift na ESKA.pl
23/10/2014 13:07
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
23/10/2014 12:39
Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Będzie November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]
0

Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Będzie November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]

Jaka pogoda na listopad 2014? Pytanie o prognozę pogody w listopadzie 2014 zadajemy sobie zaskoczeni pierwszym śniegiem pod koniec października 2014 roku. Zobacz długoterminową pogodę na listopad 2014. Miesięczna pogoda na listopad 2014 to m.in. November Rain.
23/10/2014 12:24
Via Family w Must Be The Music 8, odc. 6: uciekli z Ukrainy przed wojną, a teraz próbują swoich sił na scenie. [VIDEO]
0

Via Family w Must Be The Music 8, odc. 6: uciekli z Ukrainy przed wojną, a teraz próbują swoich sił na scenie. [VIDEO]

Must  Be The Music 8, odc. 6 zobaczymy w najbliższy weekend 26 października 2014 roku. Tymczasem już teraz w internecie pojawiła się zapowiedź odcinka z występem grupy Via Family. Kim jest Via Family? Członkowie zespołu mieszkają w Polsce od maja tego roku - są emigrantami z Ukrainy, których wojna zmusiła do opuszczenia ojczyzny. Czy występ Via Family przekona jury programu? Sprawdź!
23/10/2014 11:14
Agnieszka Chylińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Metamorfoza Basi Melzer! [VIDEO]
0

Agnieszka Chylińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Metamorfoza Basi Melzer! [VIDEO]

Agnieszka Chylińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Nie! To metamorfoza Basi Melzer! Aktorka do złudzenia przypomina Agnieszkę z niepokornych czasów, gdy była jeszcze brunetką i nie nosiła sukienek. Zobacz przed premierą kolejnego odcinka show!
23/10/2014 11:02
Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]
3

Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]

Koniec X Factora - informacje te potwierdził w drugiej połowie października 2014 roku sam Kuba Wojewódzki. Co zamiast X Factora pojawi się na na TVN wiosną 2015 roku? ESKA.pl sprawdza, jakie nowe programy muzyczne mogą pojawić się na antenie!
22/10/2014 17:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]