WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Walentynki 2014: Życzenia, wiersze i sms-y walentynkowe na Dzień Zakochanych [VIDEO] - Walentynki 2014: Życzenia, wiersze i sms-y na 14 lutego
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Walentynki 2014: Życzenia, wiersze i sms-y walentynkowe na Dzień Zakochanych [VIDEO]: walentynki 2014, życzenia na walentynki, wierszyki na walentynki, wierszyki walentynkowe, życzenia walentynkowe, smsy walentynkowe

Walentynki 2014: Życzenia, wiersze i sms-y walentynkowe na Dzień Zakochanych [VIDEO]

RSS 14/02/2014 08:00 Komentarze 0
Walentynkowe wiersze, życzenia i sms-y w jednym miejscu specjalnie na 14 lutego! Sprawdź na ESKA.pl, jakie życzenia złożyć swojej drugiej połówce.
Walentynki Walentynki / Bulls
Ilustracja do artykułu: Walentynki 2014: Życzenia, wiersze i sms-y walentynkowe na Dzień Zakochanych [VIDEO]
Wierszyki, życzenia i sms-y na Walentynki, czyli co warto napisać dziewczynie czy też chłopakowi z okazji Walentynek 2014? Nie macie pomysłu na życzenia, to zapoznajcie się z naszymi propozycjami.

Walentynki 2014 zbliżają się wielkimi krokami, z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalne życzenia, wierszyki i sms-y. Mamy dla Was klika propozycji, które pozwolą wyrazić swoje najskrytsze uczucia.

>>> Najlepsze piosenki na Walentynki? Włącz radio ESKA LOVE!


Oto nasze propozycje na życzenia z okazji 14 lutego, które znaleźliśmy w sieci. Jak macie jakieś propozycje, to koniecznie podzielcie się nimi na naszym Eskowym czacie.

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Wierszyk 1


Ktoś bardzo Cię kocha - nie powiem Ci kto,
i myśli o Tobie - nie powiem Ci co,
i w myślach całuje - nie powiem Ci jak,
i cierpi, bo czuje, że kogoś mu brak,
ktoś chciałby Ci przysiądź - nie powiem Ci co,
ktoś bardzo Ci bliski - nie powiem Ci kto,
lecz sam się dowiesz, za dzień albo dwa,
że ten, kto Cię kocha to właśnie ja.

Wierszyk 2

Dla mojego misiaczka kochanego,
w tym dniu świętego Walentego,
wielkie serce przesyłam Ci skrycie,
bo Cię kocham nad życie!

Wierszyk 3

Jedyny raz człowiek kocha tylko prawdziwie,
jedyny raz serce tylko miłością tchnie,
na tej przecudownym świata dolinie,
Jedyny raz w życiu tylko, więcej nie...

Wierszyk 4

Wokoło wszyscy śpią,
Gwiazdy bledną na niebie,
Czuję się taka samotna,
Bo brakuje mi Ciebie.

Wierszyk 5

Jak ogień się pali,
jak woda się leje,
tak moje serce,
za Twoim szaleje.

Wierszyk 6

Niech Twa miłość
będzie taka sama,
a nawet większa niż ta,
którą ja żywię do Ciebie.
Dla Tej, którą kocham,
Dla Tej, którą czczę,
Dla Tej, której pragnę,
Dla Tej, o której śnię.

Wierszyk 7

Kocham życie, bo dało mi Ciebie,
Kocham Ciebie, boś Ty moim życiem.

A aby Was wprowadzić w atmosferę Walentynek to serwujemy Wam piosenkę Whitney Houston I Will Always Love You.

Whitney Houston - I Will Always Love You




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
1

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?
0

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie? Wszystkie supermarkety oraz większość mniejszych sklepików będzie w Święta zamknięte. Co zrobić, gdy jednak jesteśmy zmuszeni poszukać czynnego sklepu? Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę!
17/12/2014 15:50
Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]
0

Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]

O piosenkach z filmu Annnie jest głośno za sprawą Sii czy też Cameron Diaz. Soundtrack do Annie to 15 kompozycji śpiewanych nie tylko przez muzycznych wykonawców, ale także całą obsadę produkcji. Zobaczcie tracklistę ścieżki dźwiękowej do Annie i sprawdźcie, o czym jest komedia z najmłodszą w historii Oscarów aktorką nominowaną za rolę pierwszoplanową.
17/12/2014 15:23
Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]

Arkusz z matury próbnej 2015 CKE z języka angielskiego czeka na ESKA.pl. W arkuszu z angielskiego na maturze próbnej z 17.12.2014r. m.in. zadania ze słuchaniem, formy pisemne i temat wypracowania. Zobaczcie cały arkusz z matury próbnej 2015 CKE z angielskiego już teraz. Próbna wyprawa na London Bridge za nami!
17/12/2014 15:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska