WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO] - W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO]: robert m, rozbójnik alibaba, robert m w sieci, rozbójnik alibaba piosenki

W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO]

RSS 03/04/2013 19:03 Komentarze 0
W Sieci to najnowszy przebój Rozbójnika Alibaby. Pod tym pseudonimem kryje się znany producent muzyczny Robert M. Już jest teledysk utworu W Sieci. Klip znakomicie oddaje klimat piosenki o czym możecie przekonać się oglądając teledysk na Eska.pl!
Rozbójnik Alibaba / Rozbójnik Alibaba fot: Robert M oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO]
W Sieci to najnowszy przebój Rozbójnika Alibaby. Piosenka zdobyła olbrzymią popularność i dotyka bardzo poważnego problemu, czyli życia w rzeczywistości wirtualnej i jego czasami tragicznych konsekwencji. Utwór działa na wyobraźnię, a wielu słuchaczy niestety miało do czynienia z sytuacjami opisanymi przez Rozbójnika Alibabę.

>>>Bal Maturalny - zaskakująca zapowiedź albumu Roberta M

Do nowej piosenki Rozbójnika Alibaby powstał już teledysk. Czy podoba wam się utwór i klip? Czekamy na wasze opinie!

Zobacz W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura



Nie czytałeś jeszcze?

Donald Tusk śpiewa Ona Tańczy Dla Mnie

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Święto Dziękczynienia 2014: kiedy jest, na czym polega? Która gwiazda będzie Grateful? [VIDEO]
0

Święto Dziękczynienia 2014: kiedy jest, na czym polega? Która gwiazda będzie Grateful? [VIDEO]

Święto Dziękczynienia - kiedy jest obchodzone i na czym polega? Sprawdź, kiedy amerykańskie gwiazdy będą świętować przy suto zastawionym stole. 
27/11/2014 12:33
Mecz Lokeren - Legia 27.11: gdzie oglądać w tv i online? Boom Clap na boisku [VIDEO]
0

Mecz Lokeren - Legia 27.11: gdzie oglądać w tv i online? Boom Clap na boisku [VIDEO]

Gdzie oglądać mecz KSC Lokeren - Legia Warszawa 27.11 online i w tv? Informacje o transmisji meczu Lokeren - Legia w internecie i telewizji mamy dla Was na ESKA.pl, bo na murawie szykuje się prawdziwe Boom Clap! Wiemy m.in., o której godzinie mecz KSC Lokeren - Legia Warszawa. Klikaj po więcej o transmisji meczu Lokeren - Legia online i w tv już teraz!
27/11/2014 12:25
Teledysk jak gra komputerowa - sam wybierz zakończenie! Nowy interaktywny teledysk Coldplay [VIDEO]
0

Teledysk jak gra komputerowa - sam wybierz zakończenie! Nowy interaktywny teledysk Coldplay [VIDEO]

Nowy teledysk Coldplay do utworu Ink jest wyjątkowy. Dlaczego? Otóż jest to pierwszy teledysk interaktywny, w którym widz sam wybiera zakończenie. Nowy teledysk Coldplay przypomina grę komputerową. Uwaga - wciąga! 
27/11/2014 11:41
Gorąca 20 Premiera: GrubSon ft. Krzysztof Zalewski - Złota Kula [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: GrubSon ft. Krzysztof Zalewski - Złota Kula [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: GrubSon ft. Krzysztof Zalewski - Złota Kula to czwartkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Będzie hitem, jak piosenka Na Szczycie?
27/11/2014 11:23
Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - już są! Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - już są! Complicated? [VIDEO]

Matura próbna 2015 Operon: 26.11.2014 uczniowie będą musieli zmierzyć się z arkuszami matury próbnej wydawnictwa Operon. W maturze próbnej Operona biorą udział jedynie wybrane szkoły. W jakich godzinach odbywa się matura próbna Operona? Gdzie znaleźć arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z matematyki? 27 listopada 2014 roku w sieci pojawiły się arkusze i odpowiedzi z matury próbnej 2015 z matematyki Operona. Znajdziecie je na ESKA.pl 
27/11/2014 10:43
Dzień Dziękczynienia 2014 - 27 listopada: piosenki na Święto Dziękczynienia na ESKA.pl [VIDEO]
0

Dzień Dziękczynienia 2014 - 27 listopada: piosenki na Święto Dziękczynienia na ESKA.pl [VIDEO]

Dzień Dziękczynienia 2014 Amerykanie świętować będą 27 listopada. ESKA.pl dla wszystkich zainteresowanych Święto Dziękczynienia bierze pod lupę. Sprawdzamy, na czym polega Dzień Dziękczynienia i serwujemy piosenki na Święto Dziękczynienia, dzięki którym poczujecie klimat tego dnia nawet w Polsce!
27/11/2014 10:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]