WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO] - W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO]: robert m, rozbójnik alibaba, robert m w sieci, rozbójnik alibaba piosenki

W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO]

RSS 03/04/2013 19:03 Komentarze 0
W Sieci to najnowszy przebój Rozbójnika Alibaby. Pod tym pseudonimem kryje się znany producent muzyczny Robert M. Już jest teledysk utworu W Sieci. Klip znakomicie oddaje klimat piosenki o czym możecie przekonać się oglądając teledysk na Eska.pl!
Rozbójnik Alibaba / Rozbójnik Alibaba fot: Robert M oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO]
W Sieci to najnowszy przebój Rozbójnika Alibaby. Piosenka zdobyła olbrzymią popularność i dotyka bardzo poważnego problemu, czyli życia w rzeczywistości wirtualnej i jego czasami tragicznych konsekwencji. Utwór działa na wyobraźnię, a wielu słuchaczy niestety miało do czynienia z sytuacjami opisanymi przez Rozbójnika Alibabę.

>>>Bal Maturalny - zaskakująca zapowiedź albumu Roberta M

Do nowej piosenki Rozbójnika Alibaby powstał już teledysk. Czy podoba wam się utwór i klip? Czekamy na wasze opinie!

Zobacz W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura



Nie czytałeś jeszcze?

Donald Tusk śpiewa Ona Tańczy Dla Mnie

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - występy uczestników i oceny jury [VIDEO]
0

The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - występy uczestników i oceny jury [VIDEO]

The Voice Of Poland 5 odc. 11 to drugi odcinek na żywo, którego relację mamy dla Was na ESKA.pl. Występy uczestników i oceny jury w The Voice Of Poland 22 listopada 2014 roku minuta po minucie czekają na stronie. Zobaczcie jako jedni z pierwszych w sieci, kto odpadł z The Voice Of Poland 22.11.2014r. a kto przeszedł dalej. Zapraszamy!
22/11/2014 22:03
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał. Za kogo przebiorą się uczestnicy? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał. Za kogo przebiorą się uczestnicy? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał programu już 22 listopada 2014. W ostatnim odcinku 2. edycji programu zobaczymy występy tylko czterech uczestników. Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo w finałowym odcinku? W kogo wcielą się Marek Kaliszuk, Joanna Liszowska, Barbara Melzer i Marcin Przybylski?
22/11/2014 18:04
Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
22/11/2014 17:59
Gorąca 20 Premiera: Rita Ora - Grateful. Piosenka z filmu Beyond The Lights balladowym hitem? [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Rita Ora - Grateful. Piosenka z filmu Beyond The Lights balladowym hitem? [AUDIO]

Piosenkę z filmu Beyond The Lights od Rity Ory - Grateful - mamy dla Was premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA 22 listopada 2014 roku. Audio Grateful - Rita Ora przeniesie Was w świat bohaterów Beyond The Lights i być może podbije Wasze muzyczne gusta. Zapraszamy do słuchania i głosowania w G20 Radia ESKA już teraz!
22/11/2014 17:31
Piosenka z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - teledysk do The Last Goodbye już jest! Zapraszamy do oglądania [VIDEO]
0

Piosenka z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - teledysk do The Last Goodbye już jest! Zapraszamy do oglądania [VIDEO]

Piosenka z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii zatytułowana The Last Goodbye doczekała się teledysku. Wideo do singla promującego soundtrack do Hobbit: Bitwa Pięciu Armii prezentujemy na ESKA.pl. W klipie nie zabrakło scen z filmu. Zobaczcie nagranie i sprawdźcie, kto śpiewa piosenkę z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii już teraz!
22/11/2014 16:59
Skoki narciarskie 2014 - 22 i 23 listopada: kto skacze z Polski i kiedy? Fly Polacy! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014 - 22 i 23 listopada: kto skacze z Polski i kiedy? Fly Polacy! [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014 22 listopada i 23 listopada 2014 w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 są pełne Polaków. Kto z Polski skacze 22 listopada 2014 w konkursie drużynowym i jacy są polscy zawodnicy 23 listopada w konkursie indywidualnym? Odpowiedź na ESKA.pl i Fly od Nicki Minaj ft. Rihanna dla polskich skoczków w Klingenthal!
22/11/2014 14:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]