WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO] - W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest!

Tagi związane z W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO]: robert m, rozbójnik alibaba, robert m w sieci, rozbójnik alibaba piosenki

W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO]

RSS 03/04/2013 19:03 Komentarze
W Sieci to najnowszy przebój Rozbójnika Alibaby. Pod tym pseudonimem kryje się znany producent muzyczny Robert M. Już jest teledysk utworu W Sieci. Klip znakomicie oddaje klimat piosenki o czym możecie przekonać się oglądając teledysk na Eska.pl!
Rozbójnik Alibaba / Rozbójnik Alibaba fot: Robert M oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO]
W Sieci to najnowszy przebój Rozbójnika Alibaby. Piosenka zdobyła olbrzymią popularność i dotyka bardzo poważnego problemu, czyli życia w rzeczywistości wirtualnej i jego czasami tragicznych konsekwencji. Utwór działa na wyobraźnię, a wielu słuchaczy niestety miało do czynienia z sytuacjami opisanymi przez Rozbójnika Alibabę.

>>>Bal Maturalny - zaskakująca zapowiedź albumu Roberta M

Do nowej piosenki Rozbójnika Alibaby powstał już teledysk. Czy podoba wam się utwór i klip? Czekamy na wasze opinie!

Zobacz W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura



Nie czytałeś jeszcze?

Donald Tusk śpiewa Ona Tańczy Dla Mnie

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki 10-11.12.2016 - Lillehammer: ONLINE i w TV na żywo [TRANSMISJA]
0

Skoki 10-11.12.2016 - Lillehammer: ONLINE i w TV na żywo [TRANSMISJA]

Skoki narciarskie Lillehammer 10 i 11 grudnia 2016 - gdzie oglądać w internecie i w telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Pełna rozpiska do sprawdzenia na ESKA.pl
09/12/2016 14:29
WOŚP 2017 Kraków: kto zagra?
0

WOŚP 2017 Kraków: kto zagra?

25. Finał WOŚP 2017 w Krakowie zapowiada się niesamowicie. Co zaplanowało miasto? Szczegóły na ESKA.pl
09/12/2016 14:22
Legendy Polskie - Jaga. Takich scen walki jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Legendy Polskie - Jaga. Takich scen walki jeszcze nie było! [VIDEO]

Jaga dołącza do grona legendarnych postaci żyjących w świecie Legend Polskich! Poznacie opowieść o delikatnej z pozoru kobiecie, która powala uzbrojonych mężczyzn! Tego jeszcze nie było! Zobaczcie video premierowo na ESKA.pl
09/12/2016 14:20
Polskie piosenki świąteczne. Nowe hity na święta!
0

Polskie piosenki świąteczne. Nowe hity na święta!

Polskie piosenki świąteczne już teraz na ESKA.pl. Sprawdźcie najnowsze hity, które z pewnością umilą oczekiwanie na święta!
09/12/2016 13:58
Ultra Music Festival Chorwacja 2017 - kiedy i kto wystąpi?
0

Ultra Music Festival Chorwacja 2017 - kiedy i kto wystąpi?

Ultra Music Festival 2017 w Chorwacji to europejska część kultowej imprezy! Kiedy się odbędzie? Kto wystąpi na Ultra Europe 2017? Przekonacie się w jednym miejscu - na ESKA.pl 
09/12/2016 13:49
David Beckham - tatuaże z historią. Wyjątkowa kampania UNICEF [VIDEO]
0

David Beckham - tatuaże z historią. Wyjątkowa kampania UNICEF [VIDEO]

Tatuaże Davida Beckhama są tematem przewodnim w nowej kampanii UNICEF. Wydaje się dziwne? Sprawdź niesamowity spot na ESKA.pl.
09/12/2016 13:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA