WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO] - W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO]: robert m, rozbójnik alibaba, robert m w sieci, rozbójnik alibaba piosenki

W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO]

RSS 03/04/2013 19:03 Komentarze 0
W Sieci to najnowszy przebój Rozbójnika Alibaby. Pod tym pseudonimem kryje się znany producent muzyczny Robert M. Już jest teledysk utworu W Sieci. Klip znakomicie oddaje klimat piosenki o czym możecie przekonać się oglądając teledysk na Eska.pl!
Rozbójnik Alibaba / Rozbójnik Alibaba fot: Robert M oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura. Teledysk już jest! [VIDEO]
W Sieci to najnowszy przebój Rozbójnika Alibaby. Piosenka zdobyła olbrzymią popularność i dotyka bardzo poważnego problemu, czyli życia w rzeczywistości wirtualnej i jego czasami tragicznych konsekwencji. Utwór działa na wyobraźnię, a wielu słuchaczy niestety miało do czynienia z sytuacjami opisanymi przez Rozbójnika Alibabę.

>>>Bal Maturalny - zaskakująca zapowiedź albumu Roberta M

Do nowej piosenki Rozbójnika Alibaby powstał już teledysk. Czy podoba wam się utwór i klip? Czekamy na wasze opinie!

Zobacz W Sieci - Rozbójnik Alibaba, Pono, Kazan, Laura



Nie czytałeś jeszcze?

Donald Tusk śpiewa Ona Tańczy Dla Mnie

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
30/10/2014 10:07
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Robbie Williams w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety na koncert Robbiego Williamsa w Krakowie? [VIDEO]
0

Robbie Williams w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety na koncert Robbiego Williamsa w Krakowie? [VIDEO]

Robbie Williams w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety na koncert Robbiego Williamsa w Krakowie? Gdzie i kiedy zaśpiewa na żywo autor hitu Angels? Sprawdź na ESKA.pl!
30/10/2014 15:53
EMA 2014 pre-party: Saszan i Łukasz Jakóbiak poprowadzą relację online [VIDEO]
0

EMA 2014 pre-party: Saszan i Łukasz Jakóbiak poprowadzą relację online [VIDEO]

Saszan i Łukasz Jakóbiak poprowadzą relację na żywo z gali EMA 2014 pre-party w Warszawie. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać relację z imprezy Europe Music Awards 2014 na ESKA.pl
30/10/2014 15:50
Gosia Andrzejewicz - Ciszej. Nowy teledysk promuje zapowiedzianą płytę! [VIDEO]
0

Gosia Andrzejewicz - Ciszej. Nowy teledysk promuje zapowiedzianą płytę! [VIDEO]

Gosia Andrzejewicz - Ciszej. Nowy teledysk promuje zapowiedzianą płytę! Najnowsza piosenka Gosi to wzruszająca ballada, którą ilustruje tajemniczy, nieco mroczny klip. Zobacz na ESKA.pl!
30/10/2014 15:48
Mecz Bayern - Borussia: składy. Kto zagra z Polaków? We Are One bez względu, gdzie gramy! [VIDEO]
0

Mecz Bayern - Borussia: składy. Kto zagra z Polaków? We Are One bez względu, gdzie gramy! [VIDEO]

Składy na mecz Bayern - Borussia 1 listopada 2014 w ramach  Bundesligi zastanawiają również polskich kibiców ze względu na polskich zawodników obu drużyn. Kto z Polaków zagra w meczu Bayern - Borussia 1.11.2014r.? ESKA.pl sprawdza, bo przecież We Are One!
30/10/2014 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]