Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO] - Klara w The Voice of Poland
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]: klara w the voice of poland, klara śliwińska the voice of poland, voice of poland barwy szczęścia

Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]

RSS 05/10/2013 10:00 Komentarze 0
Klara z Barw Szczęścia zaśpiewa w The Voice of Poland. Olga Jankowska, bo tak nazywa się aktorka grająca Klarę pojawi się już w najbliższym odcinku muzycznego show.
Olga Jankowska / YouTube
Ilustracja do artykułu: Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]
Klara Śliwińska z Barw Szczęścia wystąpi w The Voice of Poland. Klara, a właściwie Olga Jankowska wystąpi 5 października. W ramach programu zaśpiewa Valerie - Amy Winehouse. - Jak sama podkreśla, pisanie tekstów, komponowanie, a przede wszystkim śpiewanie stanowi dla niej najlepszą formę ekspresji - czytamy na kanale YouTube The Voice of Poland TVP.

Występ młodej artystki zachwycił całe jury. Jako pierwsza odwróciła się Edyta Górniak. Po niej Marek Piekarczyk.

Dodajmy także, że Olga nie tylko gra Klarę w Barwach Szczęścia. Zadebiutowała w filmie Bogusława Lindy - Jasne Błękitne Okna u boku Joanny Brodzik i Beaty Kawki.

Aktualnie Olga przygotowuje się do egzaminów do szkoły muzycznej na wydział wokalno-jazzowy w Warszawie. Dotychczas śpiewu uczyła się sama.

Występ Klary - Olgi Jankowskiej będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę, 5 października, o godzinie 20.05 w TVP2.

The Voice of Poland - Olga Jankowska




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wyniki matury 2015 - jak je sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]
0

Wyniki matury 2015 - jak je sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]

Matura 2015: wyniki będzie można sprawdzić w internecie? Gdzie i kiedy zostaną podane wyniki matury 2015? Informacje na temat wyników maturalnych znajdziecie na ESKA.pl
27/05/2015 17:17
Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]
0

Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]

Wynik meczu Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC, czyli odpowiedź na pytanie, kto wygrał w finale Ligi Europy 2015 27 maja, jeszcze przed spotkaniem zdają się znać bukmacherzy. Czy ich typy, co do wyniku meczu Dnipro - Sevilla 27.05.2015, sprawdzą się i ich faworyt zaśpiewa We Are The Champions?
27/05/2015 17:17
Lotto wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lotto wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wynikli najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w czwartek 28.05.2015. Do zgarnięcia jest pula 12 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
27/05/2015 17:01
Finał Ligi Europy na Narodowym: bilety na mecz Sevilla - Dnipro. Gdzie i za ile kupić? Impossible? [VIDEO]
0

Finał Ligi Europy na Narodowym: bilety na mecz Sevilla - Dnipro. Gdzie i za ile kupić? Impossible? [VIDEO]

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk - bilety na finał Ligi Europy na Narodowym są nadal w sprzedaży? Gdzie i za ile kupić bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Przypomnijmy, że mecz odbędzie się w środę 27.05.2015. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 15:48
Finał Ligi Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]
1

Finał Ligi Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
27/05/2015 15:46
Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]
0

Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]

Wianki w Warszawie - kto wystąpi podczas Wianków Nad Wisłą w Warszawie? Kiedy i gdzie w tym roku odbędzie się impreza? Jaki jest program Wianków nad Wisłą 2015? Szczegóły na temat nadchodzącego przywitania lata w Warszawie znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska