WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO] - Klara w The Voice of Poland

Tagi związane z Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]: klara w the voice of poland, klara śliwińska the voice of poland, voice of poland barwy szczęścia

Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]

RSS 05/10/2013 10:00 Komentarze
Klara z Barw Szczęścia zaśpiewa w The Voice of Poland. Olga Jankowska, bo tak nazywa się aktorka grająca Klarę pojawi się już w najbliższym odcinku muzycznego show.
Olga Jankowska / YouTube
Ilustracja do artykułu: Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]
Klara Śliwińska z Barw Szczęścia wystąpi w The Voice of Poland. Klara, a właściwie Olga Jankowska wystąpi 5 października. W ramach programu zaśpiewa Valerie - Amy Winehouse. - Jak sama podkreśla, pisanie tekstów, komponowanie, a przede wszystkim śpiewanie stanowi dla niej najlepszą formę ekspresji - czytamy na kanale YouTube The Voice of Poland TVP.

Występ młodej artystki zachwycił całe jury. Jako pierwsza odwróciła się Edyta Górniak. Po niej Marek Piekarczyk.

Dodajmy także, że Olga nie tylko gra Klarę w Barwach Szczęścia. Zadebiutowała w filmie Bogusława Lindy - Jasne Błękitne Okna u boku Joanny Brodzik i Beaty Kawki.

Aktualnie Olga przygotowuje się do egzaminów do szkoły muzycznej na wydział wokalno-jazzowy w Warszawie. Dotychczas śpiewu uczyła się sama.

Występ Klary - Olgi Jankowskiej będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę, 5 października, o godzinie 20.05 w TVP2.

The Voice of Poland - Olga Jankowska




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Pogoda na lipiec 2016 - prognoza na wakacje jest optymistyczna?
0

Pogoda na lipiec 2016 - prognoza na wakacje jest optymistyczna?

Pogoda na lipiec 2016 już jest znana! Pierwsze przewidywania prognozy pogody na lipiec 2016 są bardzo optymistyczne! Ile będzie stopni? Kiedy będzie najcieplej? Czy będzie padać? Poznajcie odpowiedzi na te pytania na ESKA.pl!
29/06/2016 12:15
Cristiano Ronaldo płacze - 5 rzeczy, które doprowadziły piłkarza do łez
0

Cristiano Ronaldo płacze - 5 rzeczy, które doprowadziły piłkarza do łez

Cristiano Ronaldo płakał już nie raz, co nigdy nie umknęło czujnym antyfanom piłkarza. Czy zawodnik Portugalii, po czwartkowym meczu z Polską znów nie będzie w najlepszym humorze? To się dopiero okaże, a na razie przypominamy 5 rzeczy, które doprowadziły piłkarza do łez.
29/06/2016 12:13
Gorąca 20 Premiera: Eva Simons & Sidney Samson - Escape From Love. Poczujcie pozytywny przypływ energii!
0

Gorąca 20 Premiera: Eva Simons & Sidney Samson - Escape From Love. Poczujcie pozytywny przypływ energii!

Eva Simons & Sidney Samson - Escape From Love: pełna energii propozycja do listy przebojów Eski. W Gorącej 20 po raz pierwszy usłyszycie ją w środę, 29 czerwca po godzinie 18:00! Doładujcie swoje akumulatory już teraz - na ESKA.pl!
29/06/2016 10:56
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
29/06/2016 10:33
Tinie Tempah w Polsce 2016. Wielki powrót rapera do Warszawy
0

Tinie Tempah w Polsce 2016. Wielki powrót rapera do Warszawy

Tinie Tempah w Polsce zagra swój koncert jeszcze w 2016 roku. To oznacza, że raper wróci do naszego kraju po trzech latach. To właśnie wtedy Tinie Tempah wystąpił w trakcie Orange Warsaw Festival. Tegoroczny koncert rapera odbędzie się pod patronatem Radia ESKA i ESKA.pl
29/06/2016 10:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA