WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO] - Klara w The Voice of Poland
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]: klara w the voice of poland, klara śliwińska the voice of poland, voice of poland barwy szczęścia

Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]

RSS 05/10/2013 10:00 Komentarze 0
Klara z Barw Szczęścia zaśpiewa w The Voice of Poland. Olga Jankowska, bo tak nazywa się aktorka grająca Klarę pojawi się już w najbliższym odcinku muzycznego show.
Olga Jankowska / YouTube
Ilustracja do artykułu: Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]
Klara Śliwińska z Barw Szczęścia wystąpi w The Voice of Poland. Klara, a właściwie Olga Jankowska wystąpi 5 października. W ramach programu zaśpiewa Valerie - Amy Winehouse. - Jak sama podkreśla, pisanie tekstów, komponowanie, a przede wszystkim śpiewanie stanowi dla niej najlepszą formę ekspresji - czytamy na kanale YouTube The Voice of Poland TVP.

Występ młodej artystki zachwycił całe jury. Jako pierwsza odwróciła się Edyta Górniak. Po niej Marek Piekarczyk.

Dodajmy także, że Olga nie tylko gra Klarę w Barwach Szczęścia. Zadebiutowała w filmie Bogusława Lindy - Jasne Błękitne Okna u boku Joanny Brodzik i Beaty Kawki.

Aktualnie Olga przygotowuje się do egzaminów do szkoły muzycznej na wydział wokalno-jazzowy w Warszawie. Dotychczas śpiewu uczyła się sama.

Występ Klary - Olgi Jankowskiej będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę, 5 października, o godzinie 20.05 w TVP2.

The Voice of Poland - Olga Jankowska




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mali Giganci 2015: Oliwka vs Cleo. Wokalistce My Słowianie rośnie konkurencja? [VIDEO]
0

Mali Giganci 2015: Oliwka vs Cleo. Wokalistce My Słowianie rośnie konkurencja? [VIDEO]

Ośmioletnia Oliwka i jej taniec do megahitu Donatana i Cleo - My Słowianie robią furorę w sieci. Młoda tancerka w ten sposób zaprezentowała się w zgłoszeniu do nowego programu Mali Giganci. Myślicie, że dzięki parodii Cleo Oliwka ma finał w kieszeni? Zobacz jej filmik już teraz
31/01/2015 18:45
Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]
0

Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]

Kiedy i kto gra w finale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015? Finał MŚ Piłki Ręcznej odbędzie się 1 lutego 2015 roku. Tego dnia zobaczymy dwa mecze: mecz o 3. miejsce oraz mecz finałowy. Gdzie oglądać transmisję na żywo finałowych meczów MŚ w Piłce Ręcznej. Finał ręcznej w Katarze 2015 obejrzymy w TV i internecie. Gdzie szukać live streamów finałowych meczów? Check It Out na ESKA.pl 
31/01/2015 18:31
Katar 2015 Piłka Ręczna: kiedy mecze MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015 Piłka Ręczna: kiedy mecze MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
31/01/2015 18:31
Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]

Katar 2015: gdzie oglądać mecz Polska - Hiszpania w TV i online? Mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się 01.02.2015 - będzie to ostatni mecz Polaków podczas mistrzostw w Katarze. Kiedy transmisja i gdzie znaleźć internetowe live streamy do meczu Polska - Hiszpania na Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej 2015? Check It Out na ESKA.pl 
31/01/2015 18:17
Katy Perry zdissuje Taylor Swift podczas Super Bowl? Konflikt między piosenkarkami trwa? [VIDEO]
0

Katy Perry zdissuje Taylor Swift podczas Super Bowl? Konflikt między piosenkarkami trwa? [VIDEO]

Katy Perry będzie gwiazdą 49. edycji Super Bowl. Jak sugerują zagraniczne media autorka hitu Dark Horse wykorzysta moment występu przed milionową publicznością, aby dopiec młodszej koleżance po fachu - Taylor Swift. Czy Katy Perry zdissuje Taylor Swift podczas Super Bowl 2015? Sprawdź najnowsze doniesienia w tej sprawie. 
31/01/2015 17:29
Chelsea - Manchester City: gdzie i o której mecz Premier League w TV i online LIVE. Transmisja z 31.01.2015 Don't Keep Me Waiting [VIDEO]
0

Chelsea - Manchester City: gdzie i o której mecz Premier League w TV i online LIVE. Transmisja z 31.01.2015 Don't Keep Me Waiting [VIDEO]

Chelsea - Manchester City: o której rozpoczyna się mecz ligi angielskiej, przy którym można spędzić sobotnie popołudnie? Gdzie oglądać mecz Premier League Chelsea - Manchaster na żywo w telewizji i online? Sprawdzamy informacje na temat transmisji LIVE finałowego spotkania ligi angielskiej!
31/01/2015 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska