WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO] - Klara w The Voice of Poland

Tagi związane z Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]: klara w the voice of poland, klara śliwińska the voice of poland, voice of poland barwy szczęścia

Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]

RSS 05/10/2013 10:00 Komentarze
Klara z Barw Szczęścia zaśpiewa w The Voice of Poland. Olga Jankowska, bo tak nazywa się aktorka grająca Klarę pojawi się już w najbliższym odcinku muzycznego show.
Olga Jankowska / YouTube
Ilustracja do artykułu: Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]
Klara Śliwińska z Barw Szczęścia wystąpi w The Voice of Poland. Klara, a właściwie Olga Jankowska wystąpi 5 października. W ramach programu zaśpiewa Valerie - Amy Winehouse. - Jak sama podkreśla, pisanie tekstów, komponowanie, a przede wszystkim śpiewanie stanowi dla niej najlepszą formę ekspresji - czytamy na kanale YouTube The Voice of Poland TVP.

Występ młodej artystki zachwycił całe jury. Jako pierwsza odwróciła się Edyta Górniak. Po niej Marek Piekarczyk.

Dodajmy także, że Olga nie tylko gra Klarę w Barwach Szczęścia. Zadebiutowała w filmie Bogusława Lindy - Jasne Błękitne Okna u boku Joanny Brodzik i Beaty Kawki.

Aktualnie Olga przygotowuje się do egzaminów do szkoły muzycznej na wydział wokalno-jazzowy w Warszawie. Dotychczas śpiewu uczyła się sama.

Występ Klary - Olgi Jankowskiej będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę, 5 października, o godzinie 20.05 w TVP2.

The Voice of Poland - Olga Jankowska




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Dziewczyny z Projektu Lady ujawniają swoje tajemnice
0

Dziewczyny z Projektu Lady ujawniają swoje tajemnice

Finał Projekt Lady nadchodzi wielkimi krokami. W programie zostały już tylko trzy dziewczyny, ale to dobra okazja, by przyjrzeć się z bliska także innym uczestniczkom. Sprawdź najbardziej interesujące fakty z życia bohaterek popularnego show!
29/08/2016 19:40
Rena gośc. Kaen - Kryzys (prod. Juicy): 5 najlepszych momentów z teledysku - przed premierą tylko na ESKA.pl!
0

Rena gośc. Kaen - Kryzys (prod. Juicy): 5 najlepszych momentów z teledysku - przed premierą tylko na ESKA.pl!

Rena prezentuje teledysk do piosenki Kryzys! Gościnnie w nagraniu polskiej raperki pojawił się Kaen. Ekskluzywnie, TYLKO na ESKA.pl prezentujemy Wam najlepsze momenty z klipu jeszcze przed jego premierą!
29/08/2016 16:50
Pogoda na jesień 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Jaka będzie jesień w Polsce?
0

Pogoda na jesień 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Jaka będzie jesień w Polsce?

Pogoda na jesień 2016 w postaci długoterminowych doniesień jest pozytywna? Czy będzie deszczowo? Jakie temperatury są przewidziane? Prognoza pogody na miesiące jesieni 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/08/2016 15:44
Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!
0

Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!

Zwiastun Ciemniejszej strony Greya zobaczymy już wkrótce! Wyczekiwany zwiastun kontynuacji 50 twarzy Greya ma się pojawić w sieci już we wrześniu 2016. Sprawdź, co już wiadomo na ten temat!
29/08/2016 14:35
Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?
0

Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?

Nowy teledysk Sii nosi tytuł The Greatest. Zapowiedź wideo zostało opublikowane podczas VMA 2016 i wzbudza ogromne zainteresowanie fanów gwiazdy. Wszyscy zastanawiają się, o co w nim chodzi? Tematowi przyglądamy się bliżej na ESKA.pl
29/08/2016 13:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]