Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO] - Klara w The Voice of Poland
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]: klara w the voice of poland, klara śliwińska the voice of poland, voice of poland barwy szczęścia

Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]

RSS 05/10/2013 10:00 Komentarze 0
Klara z Barw Szczęścia zaśpiewa w The Voice of Poland. Olga Jankowska, bo tak nazywa się aktorka grająca Klarę pojawi się już w najbliższym odcinku muzycznego show.
Olga Jankowska / YouTube
Ilustracja do artykułu: Voice of Poland: Klara z Barw Szczęścia jak Amy Winehouse! Zobaczcie świetny występ aktorki! [VIDEO]
Klara Śliwińska z Barw Szczęścia wystąpi w The Voice of Poland. Klara, a właściwie Olga Jankowska wystąpi 5 października. W ramach programu zaśpiewa Valerie - Amy Winehouse. - Jak sama podkreśla, pisanie tekstów, komponowanie, a przede wszystkim śpiewanie stanowi dla niej najlepszą formę ekspresji - czytamy na kanale YouTube The Voice of Poland TVP.

Występ młodej artystki zachwycił całe jury. Jako pierwsza odwróciła się Edyta Górniak. Po niej Marek Piekarczyk.

Dodajmy także, że Olga nie tylko gra Klarę w Barwach Szczęścia. Zadebiutowała w filmie Bogusława Lindy - Jasne Błękitne Okna u boku Joanny Brodzik i Beaty Kawki.

Aktualnie Olga przygotowuje się do egzaminów do szkoły muzycznej na wydział wokalno-jazzowy w Warszawie. Dotychczas śpiewu uczyła się sama.

Występ Klary - Olgi Jankowskiej będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę, 5 października, o godzinie 20.05 w TVP2.

The Voice of Poland - Olga Jankowska




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!
0

ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w zapisie specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
Nick Jonas - Levels: premiera teledysku do nowego singla
0

Nick Jonas - Levels: premiera teledysku do nowego singla

Premiera teledysku Nicka Jonasa - Levels tuż po występie na Video Music Awards 2015 to miła niespodzianka dla fanów artysty. Zobacz wyczekiwany klip do nowej piosenki Nicka już teraz - na ESKA.pl
31/08/2015 16:00
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
31/08/2015 16:00
Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2015: odreagowujemy plan lekcji piosenkami o szkole [VIDEO]
0

Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2015: odreagowujemy plan lekcji piosenkami o szkole [VIDEO]

Początek roku szkolnego za nami. 1 września 2015 w tym roku wypadł we wtorek, co oznacza, że pierwszy pracowity uczniowski tydzień będzie trwał tylko 4 dni - do weekendu niedaleko! Okazuje się, że szkoła doskwiera nie tylko uczniom. Sprawdź, którym gwiazdom szkoła obrzydła najbardziej. Zestaw piosenek o szkole na ESKA.pl
31/08/2015 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska