WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Voice of Poland: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał Afromental na trenerów? [VIDEO + ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW] - Voice of Poland: drużyna Tomsona i Barona
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Voice of Poland: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał Afromental na trenerów? [VIDEO + ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW]: Voice of Poland Tomson i Baron, tomson i baron voice of poland, afromental voice of poland, uczestnicy voice of poland, tomson i baron drużyna

Voice of Poland: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał Afromental na trenerów? [VIDEO + ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW]

RSS 07/10/2013 14:51 Komentarze 0
Voice of Poland 3. - jacy uczestnicy wybrali Tomsona i Barona? Sprawdź kogo będzie uczyć śpiewać zespół Afromental!
Tomson i Baron Tomson i Baron / WBF
Ilustracja do artykułu: Voice of Poland: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał Afromental na trenerów? [VIDEO + ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW]
Voice of Poland 3. - zobacz na ESKA.pl drużynę Tomsona i Barona. Zespół podczas Przesłuchań w ciemno kilkukrotnie pokazał, że potrafi walczyć o dobre głosy. Nie za każdy razem udało się! Jednak już teraz na ESKA.pl serwujemy Wam wspaniałą dwunastkę Tomsona i Barona. W ich drużynie jest aż 13 osób! Dlaczego tyle? Chłopaki mają też duet pod postacią dwóch sióstr.

>>> Voice of Poland 3. Zobaczcie co działo się podczas ostatnich Przesłuchań w ciemno!

Drużyna Tomsona i Barona:

Bartosz Kuśmierczyk
Dorota Theisebach
Edyta Piskorz
Ida Zalewska
Kasia i Gosia Hybiak
Magdalena Banasiuk
Marie Napieralska
Małgorzata Nakonieczna
Michał Grobelny
Michał Malicki
Olga Jankowska
Rafał Sekulak

The Voice of Poland - Dorota Theisebach (Don't You Remember)




The Voice of Poland - Ida Zalewska (A Song for You)


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]
0

EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]

MTV EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać galę rozdania nagród w telewizji i internecie? Sprawdź szczegóły dotyczące transmisji MTV Europe Music Awards 2014 w Glasgow - na ESKA.pl  
31/10/2014 18:28
EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]
0

EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]

Beyonce wystąpi na gali MTV EMA 2014? Czyżby organizatorzy przez pomyłkę zapowiedzieli występ Beyonce na gali MTV EMA 2014? Przypomnijmy, że Beyonce nominowana jest do statuetki MTV EMA 2014. Jeżeli ta informacja okaże się prawdą - co powinna zaśpiewać Beyonce na gali MTV EMA 2014? Sprawdź na ESKA.pl
31/10/2014 16:21
Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]
0

Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]

Wyloguj Się Do Życia - to nowa akcja społeczna, która ma zwrócić uwagę na problem uzależnienia od internetu. W akcji Wyloguj Się Do Życia udział wzięli sportowcy m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. To właśnie oni wystąpili w spocie reklamującym rozsądne korzystanie z internetu. Spot Wyloguj Się Do Życia do zobaczenia na ESKA.pl 
31/10/2014 16:18
Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]
0

Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]

Śniegu w listopadzie 2014 roku wypatrują powoli wszyscy. Niekoniecznie każdy z nas chce zobaczyć śnieg w listopadzie, ale na jego opady - często przedwczesne - chce być przygotowany już każdy. Zobaczcie, kiedy spadnie śnieg w listopadzie 2014 roku i poczujemy klimat Last Christmas!
31/10/2014 16:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]