WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Voice of Poland: drużyna Marysi Sadowskiej. Czyją została trenerką? [VIDEO + ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW] - Voice of Poland: drużyna Marysi Sadwoskiej?Kto u niej zaśpiewa? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Voice of Poland: drużyna Marysi Sadowskiej. Czyją została trenerką? [VIDEO + ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW]: voice of poland marysia sadowska, marysia sadowska trenerką, marysia sadowska drużyna, voice of poland 3 uczestnicy, kto wybrał marysię sadowską

Voice of Poland: drużyna Marysi Sadowskiej. Czyją została trenerką? [VIDEO + ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW]

RSS 07/10/2013 12:56 Komentarze 0
Voice of Poland 3: kogo w drużynie mam Marysia Sadowska? Poznajcie dokładną listę na ESKA.pl!
Marysia Sadowska Marysia Sadowska / WBF
Ilustracja do artykułu: Voice of Poland: drużyna Marysi Sadowskiej. Czyją została trenerką? [VIDEO + ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW]
Voice of Poland 3: znamy skład drużyny Marysi Sadowskiej. Za nami jest już jeden z etapów (Przesłuchania w ciemno) kolejnej edycji Voice of Poland. To były emocjonujące odcinki. Jury często zawzięcie walczyła o uczestnika programu. Nie zabrakło też łez oraz wspólnych wykonów jury z uczestnikami. Drużynę Marysi Sadowskiej zasiliło 12 osób, wśród nich dwóch mężczyzn.

>>> Voice of Poland 3. Ostatnie tzw. Przesłuchania w ciemno!

Skład drużyny Marysi Sadowskiej:

Agnieszka Czyż
Arek Kłusowski
Bartek Broniewski
Basia Gąsienica-Giewont
Beata Orbik
Dorota Lembicz
Gosia Janek
Joanna Smajdor
Kasia Stanek
Maria Esteli Gradiz Rodriguez
Marzena Ugorna
Oksana Predko

The Voice of Poland - Maria Esteli Gradiz Rodriguez (Girl from Ipanema)




The Voice of Poland - Kasia Stanek (Running Up That Hill)

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Ewelina Lisowska nowa płyta - Nowe Horyzonty - zwiastun na YouTube. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Eweliny Lisowskiej! [VIDEO]
0

Ewelina Lisowska nowa płyta - Nowe Horyzonty - zwiastun na YouTube. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Eweliny Lisowskiej! [VIDEO]

Ewelina Lisowska Nowe Horyzonty - artystka właśnie opublikowała zwiastun nowej płyty. Fragmenty utworów z krążka pt. Nowe Horyzonty dostępne są na kanale YouTube. Co znajdzie się na nowej płycie Eweliny Lisowskiej? Sprawdź tracklistę Nowych Horyzontów i posłuchaj zwiastunów na ESKA.pl  
21/10/2014 13:44
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: Marek Kaliszuk wygra? Zobacz występy w show! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: Marek Kaliszuk wygra? Zobacz występy w show! [VIDEO]

Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 dowiemy się pod koniec listopada 2014 roku, ale Marek Kaliszuk wydaje się obecnie murowanym kandydatem na zwycięzcę. Zobacz dotychczasowe występy Marka Kaliszuka w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2!
21/10/2014 13:23
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV i online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
0

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV i online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
21/10/2014 13:19
Walka Gołota vs Nicholson: ostania walka Gołoty z kawałkiem Syzyf? To możliwe! [VIDEO]
0

Walka Gołota vs Nicholson: ostania walka Gołoty z kawałkiem Syzyf? To możliwe! [VIDEO]

Walka Gołota vs Nicholson, czyli ostatnia walka Gołoty, być może będzie podwójnym pożegnaniem. Okazuje się, że walkę Gołota vs Nicholson po stronie polskiego pięściarza może zacząć kawałek Syzyf Projektu Nasłuch - byłoby to upamiętnienie rapera Orzeu. ESKA.pl sprawdza szczegóły!
21/10/2014 12:30
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Przypomnijmy, że ostatni odcinek wygrał Marek Kaliszuk. Kolejny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 już 25 października 2014 roku. Tymczasem już dzisiaj sprawdź, z jakimi rolami będą musiały tym razem zmierzyć się gwiazdy show
21/10/2014 12:02
Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - kiedy kończy się 2. edycja show? Sprawdź datę ostatniego odcinka TTBZ [VIDEO]
0

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - kiedy kończy się 2. edycja show? Sprawdź datę ostatniego odcinka TTBZ [VIDEO]

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy odbędzie się ostatni odcinek muzycznego show? Kto spośród uczestników TTBZ ma największe szanse na wygraną? Czym zaskoczą nas gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo ostatnim odcinku? Czy uda się im przebić finałowy występ Katarzyny Skrzyneckiej? Bierzemy pod lupę popularne show Polsatu. Na ESKA.pl znajdziesz informacje dotyczące finałowego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
21/10/2014 11:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]