WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Voice Of Poland 4: Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś. Kto wygra bitwę? [VIDEO] - Voice Of Poland 4: Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś

Voice Of Poland 4: Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś. Kto wygra bitwę? [VIDEO]

RSS 02/04/2014 10:35 Komentarze
Voice Of Poland 4 - zaczynają się bitwy. Już w najbliższym odcinku w ringu ze sobą zmierzą się Juan Carlos Cano i Michał Rudaś.


Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś / YouTube Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: Voice Of Poland 4: Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś. Kto wygra bitwę? [VIDEO]
Voice Of Poland 4 - Juan Carlos Cano i Michał Rudaś staną w ringu. Panowie znajdują się w grupie Marysi Sadowskiej. Podczas najbliższej bitwy wykonają numer Aerosmith - Cryin.

Juan Carlos Cano i Michal Rudaś to zupełne przeciwieństwa zatem bitwa może dostarczyć dużo emocji. Juan to muzyczny samouk, zaś Michał jest absolwentem Wydziału Wokalnego Sekcji Piosenki PSM II stopnia w Warszawie. - W żyłach Juana płynie meksykańska krew, natomiast Michał od wielu lat fascynuje się kulturą i muzyką Indii. Juan ma na swoim koncie występy przed kilkudziesięciotysięczną publicznością. Dzielił scenę z zagranicznymi zespołami takimi jak Toto, Yes i Asia, jak również polskimi grupami m.in.: Lady Pank, Myslovitz, Dżem czy Acid Drinkers - czytamy na stronie Voice Of Poland 4.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Michał zaś ma na swoim koncie dwie solowe płyty: Shuruvath oraz Changing. Obie swoimi korzeniami sięgają do muzyki indyjskiej. Na swoim koncie mam także liczne sukcesy. Jest laureatem nagrody jury w koncercie Trendy Festiwalu Sopot Top Trendy 2009. Był również nominowany Fryderyka i Superjedynki za swój debiutancki album.

>>> Voice Of Poland 4 - Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś

O tym kto wygra będziecie mogli przekonać się już w sobotę (5 kwietnia) o godzinie 20.05.

Voice of Poland 4 - Michał Rudaś - Siódmy Rok




Voice Of Poland 4 - Juan Carlos Cano



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
30/04/2016 12:55
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 30.04.2016. Jakie są wyniki losowania 30 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 25 milionów!  
30/04/2016 21:48
3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta
0

3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta

Obchody 3 maja 2016 w Warszawie to sprawa ważna, nie tylko dla mieszkańców stolicy. Specjalnie dla Was, w jedno miejsce zebraliśmy program uroczystości na Święto Konstytucji 3 maja na 2016 rok z udziałem prezydenta. Sprawdźcie na ESKA.pl, co i o której godzinie 03.05.2015 w stolicy
30/04/2016 21:36
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
30/04/2016 21:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

30/04/2016 12:55

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA