WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Voice Of Poland 4: Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś. Kto wygra bitwę? [VIDEO] - Voice Of Poland 4: Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś
REKLAMA
REKLAMA

Voice Of Poland 4: Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś. Kto wygra bitwę? [VIDEO]

RSS 02/04/2014 10:35 Komentarze 0
Voice Of Poland 4 - zaczynają się bitwy. Już w najbliższym odcinku w ringu ze sobą zmierzą się Juan Carlos Cano i Michał Rudaś.


Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś / YouTube Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: Voice Of Poland 4: Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś. Kto wygra bitwę? [VIDEO]
Voice Of Poland 4 - Juan Carlos Cano i Michał Rudaś staną w ringu. Panowie znajdują się w grupie Marysi Sadowskiej. Podczas najbliższej bitwy wykonają numer Aerosmith - Cryin.

Juan Carlos Cano i Michal Rudaś to zupełne przeciwieństwa zatem bitwa może dostarczyć dużo emocji. Juan to muzyczny samouk, zaś Michał jest absolwentem Wydziału Wokalnego Sekcji Piosenki PSM II stopnia w Warszawie. - W żyłach Juana płynie meksykańska krew, natomiast Michał od wielu lat fascynuje się kulturą i muzyką Indii. Juan ma na swoim koncie występy przed kilkudziesięciotysięczną publicznością. Dzielił scenę z zagranicznymi zespołami takimi jak Toto, Yes i Asia, jak również polskimi grupami m.in.: Lady Pank, Myslovitz, Dżem czy Acid Drinkers - czytamy na stronie Voice Of Poland 4.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Michał zaś ma na swoim koncie dwie solowe płyty: Shuruvath oraz Changing. Obie swoimi korzeniami sięgają do muzyki indyjskiej. Na swoim koncie mam także liczne sukcesy. Jest laureatem nagrody jury w koncercie Trendy Festiwalu Sopot Top Trendy 2009. Był również nominowany Fryderyka i Superjedynki za swój debiutancki album.

>>> Voice Of Poland 4 - Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś

O tym kto wygra będziecie mogli przekonać się już w sobotę (5 kwietnia) o godzinie 20.05.

Voice of Poland 4 - Michał Rudaś - Siódmy Rok




Voice Of Poland 4 - Juan Carlos Cano



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]
0

TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]

TOP Music Wembley w Londynie, czyli impreza, na której wystąpią m.in. polskie gwiazdy. Na legendarnej Wembley Arenie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny czy Zakopower. Kiedy odbędzie się TOP Music Wembley? Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 15:28
Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]
0

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11 online to wcale nie gorsza opcja od transmisji w tv. To także jedna z odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund na żywo, bo internetowy live stream jest dostępny. Wszystko o transmisji meczu Arsenal Londyn - Borussia Dortmund w telewizji i internecie na ESKA.pl. Gotowi na grę w stylu Like A Champion?
26/11/2014 15:24
Muzyczne gwiazdy dla UNICEF-u. Katy Perry, David Guetta, Tokio Hotel i inni śpiewają Imagine Johna Lennona [VIDEO]
0

Muzyczne gwiazdy dla UNICEF-u. Katy Perry, David Guetta, Tokio Hotel i inni śpiewają Imagine Johna Lennona [VIDEO]

Muzyczne gwiazdy takie jak: Adam Lambert, David Guetta, Katy Perry czy Will.I.Am wzięły udział w projekcie UNICEF-u. Tym sposobem powstanie nowa wersja utworu Imagine Johna Lennona. Co ciekawe w piosence Imagine obok Katy Perry, czy Adama Lamberta mogą zaśpiewać też 'zwykli śmiertelnicy'. Jak to możliwe? Przekonaj się na ESKA.pl 
26/11/2014 14:52
Matura 2015 - matura próbna OPERON: odpowiedzi z języka polskiego już są. Rozwiązania na ESKA.pl, bo już za rok matura... [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: odpowiedzi z języka polskiego już są. Rozwiązania na ESKA.pl, bo już za rok matura... [VIDEO]

Ruszyła matura próbna 2015 Operona. 25 listopada 2014 uczniowie musieli zmierzyć się z arkuszami maturalnymi z języka polskiego. Tuż po godz. 14:00 odpowiedzi z matury próbnej 2015 Operona znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 14:17
Orange Video Fest 2014: kiedy, jacy YouTuberzy, gdzie kupić  bilety? Będzie też muzycznie! [VIDEO]
0

Orange Video Fest 2014: kiedy, jacy YouTuberzy, gdzie kupić bilety? Będzie też muzycznie! [VIDEO]

Orange Video Fest 2014 to impreza dla wszystkich fanów polskich YouTuberów. Kiedy jest Orange Video Fest 2014, jakich YouTuberów będzie można spotkać na żywo i gdzie kupić bilety na wydarzenie? Wszystkie informacje - w tym również te muzyczne - o Orange Video Fest 2014 czekają na ESKA.pl!
26/11/2014 14:07
Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego dostępne w sieci. Już za rok matura [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego dostępne w sieci. Już za rok matura [VIDEO]

Matura 2015: zanim uczniowie podejdą do egzaminu dojrzałości, niektóre ze szkół organizują matury próbne. Wiele placówek decyduje się na zorganizowanie matur próbnych z wydawnictwem Operon. Matura próbna Operona rusza 25 listopada 2014. Tego dnia uczniowie sprawdzą swoje umiejętności podczas matury próbnej z języka polskiego. Arkusze matury próbnej z Operona z języka polskiego znajdziesz na ESKA.pl.   
26/11/2014 14:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]