WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » VIVA Najpiękniejsi 2014 - transmisja gali. Gdzie i kiedy oglądać, kto wystąpi? [VIDEO] - Viva Najpiękniejsi - nominacje
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z VIVA Najpiękniejsi 2014 - transmisja gali. Gdzie i kiedy oglądać, kto wystąpi? [VIDEO]: viva najpiękniejsi 2014, viva najpiękniejsi 2014 nominacje, viva najpiękniejsi 2014 gdzie oglądać

VIVA Najpiękniejsi 2014 - transmisja gali. Gdzie i kiedy oglądać, kto wystąpi? [VIDEO]

RSS 10/02/2014 08:53 Komentarze 0
VIVA Najpiękniejsi 2014 - transmisja gali. Wśród nominowanych do nagrody dwutygodnika Viva znalazł się Rafał Brzozowski! Gdzie i kiedy oglądać galę VIVA Najpiękniejsi 2014? Jakie muzyczne gwiazdy uświetnią ceremonię swoimi występami? Sprawdź na ESKA.pl!
Rafał Brzozowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: VIVA Najpiękniejsi 2014 - transmisja gali. Gdzie i kiedy oglądać, kto wystąpi? [VIDEO]
VIVA Najpiękniejsi 2014 - transmisja gali. Wśród nominowanych do nagrody dwutygodnika Viva znalazł się Rafał Brzozowski! Nominacje zdobyli także między innymi Maciek Musiał, Ewa Chodakowska, Robert Lewandowski, Weronika Rosati, Anja Rubik i Agnieszka Radwańska.

Gala wręczenia nagród odbędzie się w poniedziałek 10 lutego 2014. Transmisja VIVA Najpiękniejsi 2014 będzie dostępna na antenie TVP 2 o godz. 21.45.

>>> Orange Warsaw Festival: co, gdzie, jak, kiedy i za ile. Sprawdź na ESKA ROCK!

Imprezę uświetnią występy takich muzycznych gwiazd jak: Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Stanisław Soyka, Justyna Steczkowska, LemON i Andrzej Piaseczny. W roli prowadzących wystąpią Tomasz Kammel i Monika Richardson.

Posłuchaj Rafała Brzozowskiego, jednego z nominowanych do nagrody dwutygodnika VIVA - na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gra O Tron - aktorzy z serialu gościnnie występują w muzycznych teledyskach. Zobacz wszystkie! [GALERIA]
0

Gra O Tron - aktorzy z serialu gościnnie występują w muzycznych teledyskach. Zobacz wszystkie! [GALERIA]

Gra O Tron - aktorzy z serialu gościnnie występują w wielu muzycznych teledyskach. Jak wyglądałaby Sansa Stark w sportowej kurtce, czy Ned Stark mógłby zastąpić na planie Jamesa Bonda i czy Tyrion Lannister sprawdziłby się w roli szalonego dentysty? I dlaczego właściwie Petyr Baelish rozmawia ze ślimakiem? Zobacz naszą galerię teledysków z gwiazdami serialu Gra O Tron!    
29/01/2015 11:50
Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015? To możliwe! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]
0

Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015? To możliwe! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]

Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015 - na taki scenariusz po meczu Polska - Katar liczą polscy kibice. Jakie są szanse na mecz Polski w finale MŚ w ręczną 2015 1 lutego? Zobaczcie, jakie jest prawdopodobieństwo awansu Polski do finału Katar 2015 i czy Polacy wykorzystają swoją szansę.
29/01/2015 13:09
Justin Bieber nowe piosenki 2015: pierwsze fragmenty już na ESKA.pl [VIDEO]
0

Justin Bieber nowe piosenki 2015: pierwsze fragmenty już na ESKA.pl [VIDEO]

Nowe piosenki Justina Biebera są dostępne na Instagramie? Justin Bieber podgrzewa atmosferę wokół nowego materiału muzycznego. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Justina Biebera na ESKA.pl 
29/01/2015 12:16
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na ESKA.pl. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na ESKA.pl. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
29/01/2015 12:05
Mecz Polska - Katar w ręczną 2015: o której godzinie półfinał MŚ z Polską? It's Time! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar w ręczną 2015: o której godzinie półfinał MŚ z Polską? It's Time! [VIDEO]

Godzina meczu Polska - Katar na ESKA.pl. Wiemy, o której godzinie zaczyna się mecz Polska - Katar 30.01.2015 w ręczną na MŚ w Katarze. Zobaczcie już teraz, kiedy odpalić Polska - Katar w ręczną 2015. Dzięki naszym informacjom nie ominie Was początek meczu Polska - Katar 30 stycznia 2015... It's Time!
29/01/2015 11:42
Polska - Katar mecz 30.01.2015: gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015? Sprawdź i Live It [VIDEO]
0

Polska - Katar mecz 30.01.2015: gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015? Sprawdź i Live It [VIDEO]

Polska - Katar mecz półfinału MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się już w piątek 30.01.2015 roku. Gdzie oglądać mecz polskich szczypiornistów w telewizji i internecie? Mecz Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej to sportowy temat nr. jeden ostatnich dni. Wszyscy żyją sukcesami polskich szczypiornistów! Posłuchaj Live It i sprawdź, gdzie oglądać mecz Polska - Katar.
29/01/2015 11:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska