Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO] - Violetta - kiedy ruszy drugi sezon?

Tagi związane z Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]: Violetta - drugi sezon, Violetta - jak zakończył się pierwszy sezon, Violetta Disney, Violetta 2013, Martina Stoessel, Pablo Espinosa

Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]

RSS 31/08/2013 13:15 Komentarze
Pierwszy sezon serialu Violetta za nami. Zobacz finałowy występ Violetty i przyjaciół oraz sprawdź, kiedy rusza drugi sezon muzycznego serialu dla młodzieży.
Violetta Violetta / mat. promocyjne Disney
Ilustracja do artykułu: Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]
Zakończenie pierwszego sezony Violetty 30 sierpnia 2013 r. zasmuciło wielu fanów, ale przerwa od serialu naprawdę nie będzie długa! Drugi sezon Violetty na polskim Disney Channel rusza już 21 października 2013!

Co wydarzyło się w ostatnim, 80. odcinku Violetty (w tej roli Martina Stoessel)? Dziewczyna poinformowała Tomasa i Leona, że na razie nie chce się wiązać, bo jest na to za młoda. Nastąpił też przełom! Ojciec Violetty przekonuje się do jej muzycznej pasji i uświadamia sobie, że nie może zabronić córce śpiewać. Na końcu pierwszej serii filmu ojciec Violetty pozwala jej wystąpić i zasiada wśród publiczności, by podziwiać dziewczynę.

>>> Violetta - o czym jest nowy serial i czy podbije serca fanów jak Glee?
>>> Piosenki z serialu Violetta podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl

Violetta odc. 80, finałowe show:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Margaret, Ewa Farna, Agnieszka Chylińska - występy gwiazd na 40-leciu zespołu Kombii
0

Margaret, Ewa Farna, Agnieszka Chylińska - występy gwiazd na 40-leciu zespołu Kombii

Margaret, Ewa Farna, Agnieszka Chylińska - to gwiazdy, które wystąpiły gościnnie podczas pierwszego jubileuszowego koncertu zespołu Kombii. Duet Skawiński - Tkaczyk obchodzi w tym roku swoje 40-lecie działalności.
13/02/2016 14:44
Co to ROAST? Kuba Wojewódzki nie był pierwszy. Zobacz, kto jeszcze poddał się roastowi!
0

Co to ROAST? Kuba Wojewódzki nie był pierwszy. Zobacz, kto jeszcze poddał się roastowi!

Co to jest roast? Takie pytanie coraz częściej zadają sobie widzowie stacji TVN w związku ze zbliżającym się wyjątkowym odcinkiem show, jakim będzie roast Kuby Wojewódzkiego. Jednak showman nie był pierwszy. Roastowi podał się już m.in. Abelard Giza, Ten Typ Mes, czy Hubert Urbański.
13/02/2016 13:54
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
13/02/2016 13:50
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
13/02/2016 12:15
Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10
0

Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10

Antywalentynki - najlepsze memy, animacje i obrazki dla przeciwników walentynek już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowo piękny dzień dla wszystkich zakochanych i najgorszy dla ludzi, którzy są singlami, lub po prostu nie obchodzą walentynek. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy to trafiłeś idealnie! Sprawdź, co przygotowaliśmy na antywalentynki.
13/02/2016 12:14
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
13/02/2016 11:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

13/02/2016 11:52

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA