Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO] - Violetta - kiedy ruszy drugi sezon?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]: Violetta - drugi sezon, Violetta - jak zakończył się pierwszy sezon, Violetta Disney, Violetta 2013, Martina Stoessel, Pablo Espinosa

Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]

RSS 31/08/2013 13:15 Komentarze 0
Pierwszy sezon serialu Violetta za nami. Zobacz finałowy występ Violetty i przyjaciół oraz sprawdź, kiedy rusza drugi sezon muzycznego serialu dla młodzieży.
Violetta Violetta / mat. promocyjne Disney
Ilustracja do artykułu: Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]
Zakończenie pierwszego sezony Violetty 30 sierpnia 2013 r. zasmuciło wielu fanów, ale przerwa od serialu naprawdę nie będzie długa! Drugi sezon Violetty na polskim Disney Channel rusza już 21 października 2013!

Co wydarzyło się w ostatnim, 80. odcinku Violetty (w tej roli Martina Stoessel)? Dziewczyna poinformowała Tomasa i Leona, że na razie nie chce się wiązać, bo jest na to za młoda. Nastąpił też przełom! Ojciec Violetty przekonuje się do jej muzycznej pasji i uświadamia sobie, że nie może zabronić córce śpiewać. Na końcu pierwszej serii filmu ojciec Violetty pozwala jej wystąpić i zasiada wśród publiczności, by podziwiać dziewczynę.

>>> Violetta - o czym jest nowy serial i czy podbije serca fanów jak Glee?
>>> Piosenki z serialu Violetta podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl

Violetta odc. 80, finałowe show:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
WRC Rajd Polski 2015 - playlista do samochodu
0

WRC Rajd Polski 2015 - playlista do samochodu

Rajd Polski 2015 to okazja, żeby poczuć się jak Robert Kubica dzięki muzyce do samochodu. Mamy dla was playlistę hitów do jazdy autem - sprawdź nasze ulubione piosenki do samochodu!
03/07/2015 13:49
Przystanek Woodstock 2015 - program. Sprawdź, kto zagra w line-upie Woodstocku 2015
0

Przystanek Woodstock 2015 - program. Sprawdź, kto zagra w line-upie Woodstocku 2015

Przystanek Woodstock 2015 kto zagra? Program Woodstocku 2015 do sprawdzenia na ESKA.pl. Do dyspozycji festiwalowiczów będą dwie sceny. Bierzemy pod lupę line-up Woodstocku 2015 
03/07/2015 13:26
Gorąca 20: Arsenium - Bella Bella. Nowy singiel byłego członka O-Zone
0

Gorąca 20: Arsenium - Bella Bella. Nowy singiel byłego członka O-Zone

Arsenium - Bella Bella to piątkowa premiera w Gorącej 20. Nowy singiel byłego wokalisty grupy O-Zone opowiada o typowej wakacyjnej miłości. Czy ten kawałek ma szansę stać się hitem tak jak Dragostea Din Tei ponad dekadę temu? Zobacz wesoły teledysk do tego kawałka na ESKA.pl
03/07/2015 13:22
100 dni od odejścia Zayna Malika z One Direction akcja na Twitterze #100DaysSinceZaynLeft
0

100 dni od odejścia Zayna Malika z One Direction akcja na Twitterze #100DaysSinceZaynLeft

Mija 100 dni od odejścia Zayna Malika z One Direction, a fani zespołu wciąż nie mogą pogodzić się z tą decyzją. Jak fani One Direction uczcili tę smutną rocznicę? Na Twitterze powstała akcja #100DaysSinceZaynLeft
03/07/2015 12:29
Robert Kubica w Rajdzie Polski 2015 - sprawdź gdzie oglądać Rajd Polski 2-4 lipca 2015
0

Robert Kubica w Rajdzie Polski 2015 - sprawdź gdzie oglądać Rajd Polski 2-4 lipca 2015

Rajd Polski 2015 - Robert Kubica wystartuje już w ten weekend. W dniach 2-5 lipca 2015 zobaczymy kolejny wielki rajd WRC. Gdzie oglądać transmisję TV na żywo - o której godzinie i na jakim programie będziemy mogli zobaczyć m.in. start Roberta Kubicy? Sprawdźcie szczegóły.
03/07/2015 11:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska