WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO] - Violetta - kiedy ruszy drugi sezon?

Tagi związane z Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]: Violetta - drugi sezon, Violetta - jak zakończył się pierwszy sezon, Violetta Disney, Violetta 2013, Martina Stoessel, Pablo Espinosa

Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]

RSS 31/08/2013 13:15 Komentarze
Pierwszy sezon serialu Violetta za nami. Zobacz finałowy występ Violetty i przyjaciół oraz sprawdź, kiedy rusza drugi sezon muzycznego serialu dla młodzieży.
Violetta Violetta / mat. promocyjne Disney
Ilustracja do artykułu: Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]
Zakończenie pierwszego sezony Violetty 30 sierpnia 2013 r. zasmuciło wielu fanów, ale przerwa od serialu naprawdę nie będzie długa! Drugi sezon Violetty na polskim Disney Channel rusza już 21 października 2013!

Co wydarzyło się w ostatnim, 80. odcinku Violetty (w tej roli Martina Stoessel)? Dziewczyna poinformowała Tomasa i Leona, że na razie nie chce się wiązać, bo jest na to za młoda. Nastąpił też przełom! Ojciec Violetty przekonuje się do jej muzycznej pasji i uświadamia sobie, że nie może zabronić córce śpiewać. Na końcu pierwszej serii filmu ojciec Violetty pozwala jej wystąpić i zasiada wśród publiczności, by podziwiać dziewczynę.

>>> Violetta - o czym jest nowy serial i czy podbije serca fanów jak Glee?
>>> Piosenki z serialu Violetta podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl

Violetta odc. 80, finałowe show:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Enej: nowa piosenka 2016 i teledysk. Może będzie lepiej - wielkim hitem?
0

Enej: nowa piosenka 2016 i teledysk. Może będzie lepiej - wielkim hitem?

Zespół Enej stworzył teledysk do nowej piosenki pt. Może będzie lepiej. Jest to utwór, który nie będzie promować albumu Paparanoja. W takim razie, czy kawałek z klipem to zapowiedź nowej płyty? Wideo do Może będzie lepiej do sprawdzenia na ESKA.pl
06/05/2016 19:01
Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!
0

Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!

Juwenalia 2016: Uniwersytet Warszawski - kto wystąpi? Studencka impreza dla uczniów UW to trzy dni pełnych koncertów. Już teraz na ESKA.pl przedstawiamy dokładny program wydarzenia!
06/05/2016 16:55
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na majowe wieczory.
06/05/2016 16:54
APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!
0

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi podczas juwenaliów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Pedagogiki Specjalnej? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl!
06/05/2016 16:54
Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!
0

Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!

Pharrell Williams w Polsce w 2016 roku! Gdzie kiedy wystąpi wykonawca hitu Happy? Data i miejsce koncertu Pharella Williamsa w Polsce oraz informacje o biletach znajdziecie już teraz - na ESKA.pl
06/05/2016 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Hot Temat
JUWENALIA
JUWENALIA
Polecane newsy
Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

06/05/2016 15:30

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA