WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO] - Violetta - kiedy ruszy drugi sezon?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]: Violetta - drugi sezon, Violetta - jak zakończył się pierwszy sezon, Violetta Disney, Violetta 2013, Martina Stoessel, Pablo Espinosa

Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]

RSS 31/08/2013 13:15 Komentarze 0
Pierwszy sezon serialu Violetta za nami. Zobacz finałowy występ Violetty i przyjaciół oraz sprawdź, kiedy rusza drugi sezon muzycznego serialu dla młodzieży.
Violetta Violetta / mat. promocyjne Disney
Ilustracja do artykułu: Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]
Zakończenie pierwszego sezony Violetty 30 sierpnia 2013 r. zasmuciło wielu fanów, ale przerwa od serialu naprawdę nie będzie długa! Drugi sezon Violetty na polskim Disney Channel rusza już 21 października 2013!

Co wydarzyło się w ostatnim, 80. odcinku Violetty (w tej roli Martina Stoessel)? Dziewczyna poinformowała Tomasa i Leona, że na razie nie chce się wiązać, bo jest na to za młoda. Nastąpił też przełom! Ojciec Violetty przekonuje się do jej muzycznej pasji i uświadamia sobie, że nie może zabronić córce śpiewać. Na końcu pierwszej serii filmu ojciec Violetty pozwala jej wystąpić i zasiada wśród publiczności, by podziwiać dziewczynę.

>>> Violetta - o czym jest nowy serial i czy podbije serca fanów jak Glee?
>>> Piosenki z serialu Violetta podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl

Violetta odc. 80, finałowe show:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]
0

Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]

Julia Totoszko w Małych Gigantach zaśpiewa piosenkę Katie Melua - Nine Million Bicycles. Jej występ zobaczymy już w odcinku emitowanym w sobotę 18 kwietnia!
18/04/2015 17:43
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]
0

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Zupełnie nowa piosenka i teledysk autorki hitu Na Kolanach zapowiadają jej płytę, która ma się ukazać już w maju! Co przygotowała gwiazda, którą obecnie możemy oglądać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
18/04/2015 12:41
Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]

Saszan - Proste Słowa. Długo wyczekiwany teledysk różowowłosej wokalistki właśnie pojawił się w sieci! Klip jest prosty, ale czaruje światłem i kolorami. Zobaczcie!
18/04/2015 10:30
Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]
1

Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]

Mali Giganci odc. 7 to dzięki Olivii Wieczorek muzyczne emocje z najwyższej półki. Tym razem 12-latka z Kliki Rubika w Małych Gigantach 18.04.2015 śpiewa I Will Love Again ponownie zbierając burzę oklasków. Olivia Wieczorek z Małych Gigantów to prawdziwa muzyczna sensacja pierwszej edycji show. Zobaczcie sami, jak śpiewa hit Lary Fabian i sprawdźcie skąd ten talent!
18/04/2015 10:29
Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]
0

Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]

Robbie Williams w Polsce - koncert już niestety za nami! Jeden z najpopularniejszych obecnie wokalistów pop/rock na świecie wystąpił w Krakowie 17 kwietnia 2015. Jak było? Zobaczcie pierwsze video z koncertu Williamsa w Polsce, jakie są już dostępne na YouTube!
18/04/2015 10:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska