WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO] - Violetta - kiedy ruszy drugi sezon?

Tagi związane z Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]: Violetta - drugi sezon, Violetta - jak zakończył się pierwszy sezon, Violetta Disney, Violetta 2013, Martina Stoessel, Pablo Espinosa

Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]

RSS 31/08/2013 13:15 Komentarze
Pierwszy sezon serialu Violetta za nami. Zobacz finałowy występ Violetty i przyjaciół oraz sprawdź, kiedy rusza drugi sezon muzycznego serialu dla młodzieży.
Violetta Violetta / mat. promocyjne Disney
Ilustracja do artykułu: Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]
Zakończenie pierwszego sezony Violetty 30 sierpnia 2013 r. zasmuciło wielu fanów, ale przerwa od serialu naprawdę nie będzie długa! Drugi sezon Violetty na polskim Disney Channel rusza już 21 października 2013!

Co wydarzyło się w ostatnim, 80. odcinku Violetty (w tej roli Martina Stoessel)? Dziewczyna poinformowała Tomasa i Leona, że na razie nie chce się wiązać, bo jest na to za młoda. Nastąpił też przełom! Ojciec Violetty przekonuje się do jej muzycznej pasji i uświadamia sobie, że nie może zabronić córce śpiewać. Na końcu pierwszej serii filmu ojciec Violetty pozwala jej wystąpić i zasiada wśród publiczności, by podziwiać dziewczynę.

>>> Violetta - o czym jest nowy serial i czy podbije serca fanów jak Glee?
>>> Piosenki z serialu Violetta podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl

Violetta odc. 80, finałowe show:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Polska - Japonia: gdzie oglądać transmisję z meczu, który odbędzie się 31.05.2016? Czy pojedynek naszych siatkarzy z japońską drużyną zobaczymy w TV i online? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl
31/05/2016 11:51
Gorąca 20 Premiera: DNCE - Toothbrush. Lepsze od Cake By The Ocean?
0

Gorąca 20 Premiera: DNCE - Toothbrush. Lepsze od Cake By The Ocean?

DNCE - Toothbrush: premiera w Gorącej 20 we wtorek, 31 maja 2016. Nowa piosenka Joe Jonasa i jego zespołu wybrzmi na antenie ESKI po godzinie 18:00. Na ESKA.pl oceńcie już teraz, czy powtórzy sukces przebojowego Cake By The Ocean!
31/05/2016 10:54
Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!
0

Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!

Mecz Polska - Holandia 1 czerwca 2016 online i w TV rozgrzeje kibiców. Transmisja na żywo z meczu Polaków przed EURO 2016 będzie możliwa! Gdzie i o której oglądać? Sprawdźcie na ESKA.pl., bo mamy dla Was kilka możliwości!
31/05/2016 10:05
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
31/05/2016 09:17
Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?
0

Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?

Harry Potter and the Cursed Child to tytuł sztuki teatralnej autorstwa J.K. Rowling, która na życzenie fanów serii ukaże się także w formie książki i e-booka. Sprawdź datę premiery Harry'ego Pottera 8 w księgarniach już teraz!
30/05/2016 23:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016