WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO] - Violetta - kiedy ruszy drugi sezon?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]: Violetta - drugi sezon, Violetta - jak zakończył się pierwszy sezon, Violetta Disney, Violetta 2013, Martina Stoessel, Pablo Espinosa

Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]

RSS 31/08/2013 13:15 Komentarze 0
Pierwszy sezon serialu Violetta za nami. Zobacz finałowy występ Violetty i przyjaciół oraz sprawdź, kiedy rusza drugi sezon muzycznego serialu dla młodzieży.
Violetta Violetta / mat. promocyjne Disney
Ilustracja do artykułu: Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]
Zakończenie pierwszego sezony Violetty 30 sierpnia 2013 r. zasmuciło wielu fanów, ale przerwa od serialu naprawdę nie będzie długa! Drugi sezon Violetty na polskim Disney Channel rusza już 21 października 2013!

Co wydarzyło się w ostatnim, 80. odcinku Violetty (w tej roli Martina Stoessel)? Dziewczyna poinformowała Tomasa i Leona, że na razie nie chce się wiązać, bo jest na to za młoda. Nastąpił też przełom! Ojciec Violetty przekonuje się do jej muzycznej pasji i uświadamia sobie, że nie może zabronić córce śpiewać. Na końcu pierwszej serii filmu ojciec Violetty pozwala jej wystąpić i zasiada wśród publiczności, by podziwiać dziewczynę.

>>> Violetta - o czym jest nowy serial i czy podbije serca fanów jak Glee?
>>> Piosenki z serialu Violetta podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl

Violetta odc. 80, finałowe show:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowy film promujący Polskę - Where the unbelievable happens. Kto stworzył muzykę? [VIDEO]
0

Nowy film promujący Polskę - Where the unbelievable happens. Kto stworzył muzykę? [VIDEO]

Nowy film promujący Polskę za granicą zatytułowany Where the unbelievable happens zaliczył sukces. Nagranie od Ministerstwa Spraw Zagranicznych zbiera pozytywne opinie. Zobaczcie nowy film promujący Polskę za granicą na ESKA.pl i sprawdźcie, kto odpowiada za muzykę do Where the unbelievable happens!
01/11/2014 14:05
Nie żyje Mikołaj z reklam Coca-Coli. Kim był John Moore, którego kojarzymy z piosenką Wonderful Dream? [AUDIO]
0

Nie żyje Mikołaj z reklam Coca-Coli. Kim był John Moore, którego kojarzymy z piosenką Wonderful Dream? [AUDIO]

Nie żyje Mikołaj z reklam Coca-Coli - taka smutna informacja obiegła świat na przełomie października i listopada 2014 roku. Na ESKA.pl dowiecie się, kim był święty Mikołaj ze spotów Coca-Coli. Johna Moore zapamiętamy m.in. dzięki piosence Wonderful Dream (Holidays Are Coming).
01/11/2014 13:27
Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]
0

Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]

Koncerty 2015 w Polsce to coraz gorętszy temat. Polskie agencje koncertowe pod koniec 2014 roku raz po raz ogłaszają, kto zagra w Polsce w 2015 roku. ESKA.pl postanowiła wybrać więc Najbardziej Wyczekiwaną Trasę w Polsce 2015. Zapraszamy do głosowania w naszym plebiscycie!
01/11/2014 12:51
Halloween 2014: przebrania gwiazd rynku muzycznego. Zdjęcia zalały sieć! Zobaczcie na ESKA.pl [GALERIA]
0

Halloween 2014: przebrania gwiazd rynku muzycznego. Zdjęcia zalały sieć! Zobaczcie na ESKA.pl [GALERIA]

Przebrania gwiazd z Halloween 2014 - tych muzycznych - znajdziecie na ESKA.pl. Zobaczcie, za kogo przebrały się gwiazdy na Halloween 2014. Wśród hitów z 31 października Katy Perry jako serowy Cheetos czy też Doda w klimacie Rodziny Adamsów!
01/11/2014 11:37
Najbardziej wyczekiwana płyta gwiazdy młodego pokolenia: teen artyści nagrywają, my głosujemy! [RANKING]
1

Najbardziej wyczekiwana płyta gwiazdy młodego pokolenia: teen artyści nagrywają, my głosujemy! [RANKING]

Gwiazd młodego pokolenia w Polsce jest coraz więcej a ESKA.pl przygląda się im szczególnie uważnie. Tym razem pod naszą lupę bierzemy płyty teen gwiazd z naszego kraju, których doczekać nie mogą się polskie nastolatki. Który krążek jest najbardziej wyczekiwany? O ten tytuł gwiazdy młodego pokolenia walczą w Eskowym rankingu!
01/11/2014 09:48
Taniec z Gwiazdami 2, odc. 9: kto odpadł 31 października 2014 roku? Ania Wyszkoni idzie dalej! [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2, odc. 9: kto odpadł 31 października 2014 roku? Ania Wyszkoni idzie dalej! [VIDEO]

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 2 odc. 9 z 31 października 2014 roku? W halloweenowym odcinku Tańca z Gwiazdami pożegnaliśmy się z jedną z gwiazd. Nie jest to Anna Wyszkoni - reprezentantka rynku muzycznego na tanecznym parkiecie. O kim mowa?
01/11/2014 09:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Donut selfie: co to jest, jak zrobić? Nowy hit z USA w klimacie #SELFIE [VIDEO]

Donut selfie: co to jest, jak zrobić? Nowy hit z USA w klimacie #SELFIE [VIDEO]