WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO] - Violetta - kiedy ruszy drugi sezon?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]: Violetta - drugi sezon, Violetta - jak zakończył się pierwszy sezon, Violetta Disney, Violetta 2013, Martina Stoessel, Pablo Espinosa

Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]

RSS 31/08/2013 13:15 Komentarze 0
Pierwszy sezon serialu Violetta za nami. Zobacz finałowy występ Violetty i przyjaciół oraz sprawdź, kiedy rusza drugi sezon muzycznego serialu dla młodzieży.
Violetta Violetta / mat. promocyjne Disney
Ilustracja do artykułu: Violetta: zobacz finałowe show i sprawdź, kiedy nowe odcinki na Disney Channel? [VIDEO]
Zakończenie pierwszego sezony Violetty 30 sierpnia 2013 r. zasmuciło wielu fanów, ale przerwa od serialu naprawdę nie będzie długa! Drugi sezon Violetty na polskim Disney Channel rusza już 21 października 2013!

Co wydarzyło się w ostatnim, 80. odcinku Violetty (w tej roli Martina Stoessel)? Dziewczyna poinformowała Tomasa i Leona, że na razie nie chce się wiązać, bo jest na to za młoda. Nastąpił też przełom! Ojciec Violetty przekonuje się do jej muzycznej pasji i uświadamia sobie, że nie może zabronić córce śpiewać. Na końcu pierwszej serii filmu ojciec Violetty pozwala jej wystąpić i zasiada wśród publiczności, by podziwiać dziewczynę.

>>> Violetta - o czym jest nowy serial i czy podbije serca fanów jak Glee?
>>> Piosenki z serialu Violetta podbijają świat i polski Empik! Więcej o płycie na ESKA.pl

Violetta odc. 80, finałowe show:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl