WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING] - Piosenki Violetty

Tagi związane z Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]: violetta youtube, violetta piosenki, violetta serial, violetta online, violetta muzyka z serialu, violetta hoy somos mas

Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]

RSS 29/01/2014 10:59 Komentarze
Violetta - piosenki z serialu biją w Polsce rekordy popularności. Płyta z muzyką z serialu Violetta utrzymuje się od tygodni na szczycie listy sprzedaży OLiS. Z tej okazji przypominamy najpopularniejsze piosenki Violetty i głosujemy na najlepszą z nich!
Violetta
Która z piosenek z Violetty jest najlepsza?
  • Si Es Por Amor 14,36%
  • Ser Mejor 13,3%
  • Te Creo 9,57%
  • Habla Si Puedes 11,7%
  • Yo Soy Asi 7,98%
  • Juntos Somos Mas 7,98%
  • En Mi Mundo 20,74%
  • On Beat 14,36%
Violetta / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]
Piosenki z Violetty, serialu emitowanego w Polsce przez Disney Channel, zdobyły ogromną popularność na całym świecie - także w Polsce. Dwa krążki z muzyką z serialu wciąż utrzymują się na szczytach listy sprzedaży OLiS - jeden z nich osiągnął już status złotej, druga - platynowej płyty.

>>> Radio nie tylko dla zakochanych - ESKA LOVE <<<

Z tej okazji na ESKA.pl stawiamy fanów przed trudnym wyborem... Wytypowaliśmy kilka najpopularniejszych na YouTube piosenek z serialu Violetta, a ich wielbicieli zachęcamy do głosowania: który z tych kawałków jest najlepszy? Który lubicie najbardziej?

Posłuchaj, zagłosuj i sprawdź, jak wybrali inni - na ESKA.pl!

Si Es Por Amor



Ser Mejor



Te Creo




Habla Si Puedes



Yo Soy Asi



Juntos Somos Mas




En Mi Mundo



On Beat



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!
0

Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!

Ewelina Lisowska - Prosta sprawa: to premiera w Gorącej 20! Taneczny i optymistyczny kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie, to najgorętszy polski hit lata 2016, w rytm którego wstyd nie poruszyć bioderkami! Przekonajcie się sami - już teraz na ESKA.pl!
27/07/2016 13:15
KONKURS: Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016!
0

KONKURS: Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016!

Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016. Podczas imprezy wystąpią przedstawiciele polskiej i zagranicznej sceny hip-hopowej m.in. Onyx, Pezet, Tede i Małpa. Polish Hip Hop TV Festival Płock 2016 odbędzie się pod patronatem Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA.
27/07/2016 12:49
RIO 2016: piłka ręczna. Terminarz turnieju na IO
0

RIO 2016: piłka ręczna. Terminarz turnieju na IO

RIO 2016: piłka ręczna to sport, w którym Polska może pochwalić się wieloma sukcesami. Czy IO 2016 okażą się szczęśliwe dla naszych zawodników? Mamy nadzieję, że tak i przedstawiamy terminarz turnieju na igrzyskach.
27/07/2016 12:38
Papież w Polsce 2016: program, transmisja, relacja
0

Papież w Polsce 2016: program, transmisja, relacja

Papież w Polsce 2016 - gdzie transmisja z wizyty Franciszka w Krakowie? Jakie miejsca odwiedzi głowa kościoła? Relacja, program TV Światowych Dni Młodzieży 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
27/07/2016 12:21
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
27/07/2016 12:07
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
27/07/2016 11:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...