WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING] - Piosenki Violetty

Tagi związane z Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]: violetta youtube, violetta piosenki, violetta serial, violetta online, violetta muzyka z serialu, violetta hoy somos mas

Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]

RSS 29/01/2014 10:59 Komentarze
Violetta - piosenki z serialu biją w Polsce rekordy popularności. Płyta z muzyką z serialu Violetta utrzymuje się od tygodni na szczycie listy sprzedaży OLiS. Z tej okazji przypominamy najpopularniejsze piosenki Violetty i głosujemy na najlepszą z nich!
Violetta
Która z piosenek z Violetty jest najlepsza?
  • Si Es Por Amor 14,36%
  • Ser Mejor 13,3%
  • Te Creo 9,57%
  • Habla Si Puedes 11,7%
  • Yo Soy Asi 7,98%
  • Juntos Somos Mas 7,98%
  • En Mi Mundo 20,74%
  • On Beat 14,36%
Violetta / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]
Piosenki z Violetty, serialu emitowanego w Polsce przez Disney Channel, zdobyły ogromną popularność na całym świecie - także w Polsce. Dwa krążki z muzyką z serialu wciąż utrzymują się na szczytach listy sprzedaży OLiS - jeden z nich osiągnął już status złotej, druga - platynowej płyty.

>>> Radio nie tylko dla zakochanych - ESKA LOVE <<<

Z tej okazji na ESKA.pl stawiamy fanów przed trudnym wyborem... Wytypowaliśmy kilka najpopularniejszych na YouTube piosenek z serialu Violetta, a ich wielbicieli zachęcamy do głosowania: który z tych kawałków jest najlepszy? Który lubicie najbardziej?

Posłuchaj, zagłosuj i sprawdź, jak wybrali inni - na ESKA.pl!

Si Es Por Amor



Ser Mejor



Te Creo




Habla Si Puedes



Yo Soy Asi



Juntos Somos Mas




En Mi Mundo



On Beat



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK
0

Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK

Nowa piosenka Lanberry wraz z teledyskiem pojawiła się w sieci 23 marca! Tekst utworu Zagadka podrzucamy Wam na ESKA.pl! 
23/03/2017 18:07
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów
0

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Ktoś sprzedaje torbę z powietrzem z koncertu Adele. Szaleństwo? Być może, ale aukcji z takimi absurdalnymi rzeczami od gwiazd było już wiele! TOP 5 odjechanych fanowskich gadżetów sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
23/03/2017 16:43
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl
23/03/2017 16:24
Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!
0

Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!

Olga Przybysz wydała swoją pierwszą piosenkę! Jak brzmi utwór pt. Niebo bliżej nas? Czy będzie hitem? Posłuchajcie i oceńcie to na ESKA.pl!
23/03/2017 16:15
Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 24 marca to przedostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch odrobi 31 punktów straty do Stefana Krafta? Dowiemy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
23/03/2017 16:12
Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO
0

Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO

Popek, Sobota i Matheo w nowym teledysku pokazują 'bajkę' ciekawych ludzi! Klip zobaczycie na ESKA.pl
23/03/2017 15:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA