WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING] - Piosenki Violetty

Tagi związane z Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]: violetta youtube, violetta piosenki, violetta serial, violetta online, violetta muzyka z serialu, violetta hoy somos mas

Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]

RSS 29/01/2014 10:59 Komentarze 1
Violetta - piosenki z serialu biją w Polsce rekordy popularności. Płyta z muzyką z serialu Violetta utrzymuje się od tygodni na szczycie listy sprzedaży OLiS. Z tej okazji przypominamy najpopularniejsze piosenki Violetty i głosujemy na najlepszą z nich!
Violetta
Która z piosenek z Violetty jest najlepsza?
  • Si Es Por Amor 14,44%
  • Ser Mejor 13,37%
  • Te Creo 9,63%
  • Habla Si Puedes 11,76%
  • Yo Soy Asi 8,02%
  • Juntos Somos Mas 7,49%
  • En Mi Mundo 20,86%
  • On Beat 14,44%
Violetta / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]
Piosenki z Violetty, serialu emitowanego w Polsce przez Disney Channel, zdobyły ogromną popularność na całym świecie - także w Polsce. Dwa krążki z muzyką z serialu wciąż utrzymują się na szczytach listy sprzedaży OLiS - jeden z nich osiągnął już status złotej, druga - platynowej płyty.

>>> Radio nie tylko dla zakochanych - ESKA LOVE <<<

Z tej okazji na ESKA.pl stawiamy fanów przed trudnym wyborem... Wytypowaliśmy kilka najpopularniejszych na YouTube piosenek z serialu Violetta, a ich wielbicieli zachęcamy do głosowania: który z tych kawałków jest najlepszy? Który lubicie najbardziej?

Posłuchaj, zagłosuj i sprawdź, jak wybrali inni - na ESKA.pl!

Si Es Por Amor



Ser Mejor



Te Creo




Habla Si Puedes



Yo Soy Asi



Juntos Somos Mas




En Mi Mundo



On Beat



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9: półfinały - uczestnicy na ESKA.pl. Zobaczcie, kto wystąpi na scenie 10 i 17 maja
0

Must Be The Music 9: półfinały - uczestnicy na ESKA.pl. Zobaczcie, kto wystąpi na scenie 10 i 17 maja

Półfinał Must Be The Music 9 przed nami! Kto wystąpi w półfinałach muzycznego show? Lista półfinalistów Must Be The Music 9 do sprawdzenia na ESKA.pl
05/05/2015 17:23
Donatan i Maryla Rodowicz: piosenka i teledysk tuż tuż! Tym razem Donatan rozpocznie współpracę z Marylą [VIDEO]
0

Donatan i Maryla Rodowicz: piosenka i teledysk tuż tuż! Tym razem Donatan rozpocznie współpracę z Marylą [VIDEO]

Donatan rozpoczyna pracę nad nowym utworem. Tym razem Donatan nagra piosenkę z Marylą Rodowicz. Szczegóły na temat współpracy Donatana i Maryli znajdziecie na ESKA.pl 
05/05/2015 16:54
Robert Lewandowski w masce - tak wystąpi w meczu Barcelona - Bayern Monachium 06.05.2015. Lewandowski będzie Hero nadchodzącego meczu? [VIDEO]
0

Robert Lewandowski w masce - tak wystąpi w meczu Barcelona - Bayern Monachium 06.05.2015. Lewandowski będzie Hero nadchodzącego meczu? [VIDEO]

Robert Lewandowski w masce będzie mógł zagrać w meczu Barcelona - Bayern Monachium. Jak wygląda Robert Lewandowski po kontuzji? Piłkarz umieścił swoje zdjęcie w masce na Facebooku. Czy w takim wydaniu zobaczymy go w środowym meczu z Barceloną? Okazuje się, że tak. Robert Lewandowski otrzymał zgodę od lekarza na grę w meczu Barcelona - Bayern Monachium 06.05.2015 
05/05/2015 16:54
Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie obejrzeć na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie się zaczyna? See You Again z...? [VIDEO]
0

Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie obejrzeć na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie się zaczyna? See You Again z...? [VIDEO]

Juventus - Real Madryt na żywo, czyli półfinał LM 2015, obejrzymy zarówno online jak i w TV. Gdzie dokładnie oglądać mecz Juventus - Real Madryt online i w TV, o której zaczyna się spotkanie? Szczegóły transmisji półfinału LM 2015 na żywo czekają na ESKA.pl. Tylko z jednym składem ponownie zobaczymy się na murawie w finale...
05/05/2015 16:53
Dzień Matki 2015 - kiedy jest? Data Dnia Matki 2015 i śpiewające mamy na ESKA.pl [VIDEO]
0

Dzień Matki 2015 - kiedy jest? Data Dnia Matki 2015 i śpiewające mamy na ESKA.pl [VIDEO]

Kiedy jest Dzień Matki w 2015 roku? Data Dnia Matki czeka do sprawdzenia na ESKA.pl na tych, którzy ciągle zapominają o tym święcie. Zobaczcie już teraz, którego jest Dzień Matki i czy pytanie o datę Dnia Matki w 2015 roku jest zasadne...
05/05/2015 16:47
Debata prezydencka 2015: gdzie oglądać, o której godzinie i kto weźmie w niej udział? Everybody Talks... [VIDEO]
0

Debata prezydencka 2015: gdzie oglądać, o której godzinie i kto weźmie w niej udział? Everybody Talks... [VIDEO]

Debata prezydencka 2015 w telewizji 5 maja pod lupą ESKA.pl. Gdzie oglądać debatę prezydencką 2015 na żywo w TV? O której godzinie zaczyna się debata prezydencka 2015? Kto weźmie udział w debacie prezydenckiej 2015? Everybody Talks tym razem w jednym studiu!
05/05/2015 16:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska