WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING] - Piosenki Violetty
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]: violetta youtube, violetta piosenki, violetta serial, violetta online, violetta muzyka z serialu, violetta hoy somos mas

Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]

RSS 29/01/2014 10:59 Komentarze 0
Violetta - piosenki z serialu biją w Polsce rekordy popularności. Płyta z muzyką z serialu Violetta utrzymuje się od tygodni na szczycie listy sprzedaży OLiS. Z tej okazji przypominamy najpopularniejsze piosenki Violetty i głosujemy na najlepszą z nich!
Violetta
Która z piosenek z Violetty jest najlepsza?
  • Si Es Por Amor
  • Ser Mejor
  • Te Creo
  • Habla Si Puedes
  • Yo Soy Asi
  • Juntos Somos Mas
  • En Mi Mundo
  • On Beat
Violetta / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]
Piosenki z Violetty, serialu emitowanego w Polsce przez Disney Channel, zdobyły ogromną popularność na całym świecie - także w Polsce. Dwa krążki z muzyką z serialu wciąż utrzymują się na szczytach listy sprzedaży OLiS - jeden z nich osiągnął już status złotej, druga - platynowej płyty.

>>> Radio nie tylko dla zakochanych - ESKA LOVE <<<

Z tej okazji na ESKA.pl stawiamy fanów przed trudnym wyborem... Wytypowaliśmy kilka najpopularniejszych na YouTube piosenek z serialu Violetta, a ich wielbicieli zachęcamy do głosowania: który z tych kawałków jest najlepszy? Który lubicie najbardziej?

Posłuchaj, zagłosuj i sprawdź, jak wybrali inni - na ESKA.pl!

Si Es Por Amor



Ser Mejor



Te Creo




Habla Si Puedes



Yo Soy Asi



Juntos Somos Mas




En Mi Mundo



On Beat



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]
0

Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]

Piosenki Radzimira Dębskiego - a raczej te jego produkcji - mamy dla Was na ESKA.pl. Muzyka Radzimira Dębskiego staje się coraz popularniejsza a to wszystko za sprawą debiutanckiej płyty kompozytora zatytułowanej The Best Of. Czy nowe kawałki Jimeka są lepsze niż remix piosenki Beyonce, którym Radzimir Dębski zachwycił świat w 2012 roku? Sprawdźcie!
25/11/2014 17:19
5 Seconds of Summer: LiveSOS czyli koncertowa płyta chłopaków z 5SOS - kiedy premiera? [VIDEO]
1

5 Seconds of Summer: LiveSOS czyli koncertowa płyta chłopaków z 5SOS - kiedy premiera? [VIDEO]

5 Seconds Of Summer właśnie zapowiedzieli wydanie koncertowej płyty. Wydawnictwo nosi tytuł LIVESOS i jego premiera będzie miała miejsce już w grudniu 2014 roku. Co znajdzie się na koncertowej płycie 5 Seconds of Summer? Sprawdź na ESKA.pl 
25/11/2014 16:46
Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego - oficjalny komunikat. Już za rok matura [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego - oficjalny komunikat. Już za rok matura [VIDEO]

Matura 2015: zanim uczniowie podejdą do egzaminu dojrzałości, niektóre ze szkół organizują matury próbne. Wiele placówek decyduje się na zorganizowanie matur próbnych z wydawnictwem Operon. Matura próbna Operona rusza 25 listopada 2014. Tego dnia uczniowie sprawdzą swoje umiejętności podczas matury próbnej z języka polskiego. Arkusze matury próbnej z Operona z języka polskiego znajdziesz na ESKA.pl.   
25/11/2014 16:46
Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014? Zobacz, kto to Radzimir Dębski [VIDEO]
0

Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014? Zobacz, kto to Radzimir Dębski [VIDEO]

Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014r.? Odpowiedź na pytania, kto to jest Radzimir Dębski i ile ma lat czekają na ESKA.pl. Wśród informacji o Radzimirze Dębski także te muzyczne. A Radzimra Dębskiego i Beyonce łączy pewna kwestia. Klikajcie po więcej już teraz!
25/11/2014 15:59
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? [VIDEO]
0

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Czekamy na kolejne informacje o stanie zdrowia wokalistki.
25/11/2014 15:29
Szlachetna Paczka 2014 - gwiazdy, które przyłączyły się do akcji [VIDEO]
0

Szlachetna Paczka 2014 - gwiazdy, które przyłączyły się do akcji [VIDEO]

Akcja charytatywna pt. Szlachetna Paczka wystartowała! W programie komponowania paczek rodzinom potrzebującym wzięło udział wiele gwiazd. Zobacz, kto w tym roku przyłączył się do akcji organizowania Szlachetnej Paczki. Czy wśród znanych osób są gwiazdy muzyczne? Sprawdź na ESKA.pl