Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING] - Piosenki Violetty
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]: violetta youtube, violetta piosenki, violetta serial, violetta online, violetta muzyka z serialu, violetta hoy somos mas

Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]

RSS 29/01/2014 10:59 Komentarze 1
Violetta - piosenki z serialu biją w Polsce rekordy popularności. Płyta z muzyką z serialu Violetta utrzymuje się od tygodni na szczycie listy sprzedaży OLiS. Z tej okazji przypominamy najpopularniejsze piosenki Violetty i głosujemy na najlepszą z nich!
Violetta
Która z piosenek z Violetty jest najlepsza?
  • Si Es Por Amor 14,36%
  • Ser Mejor 13,3%
  • Te Creo 9,57%
  • Habla Si Puedes 11,7%
  • Yo Soy Asi 7,98%
  • Juntos Somos Mas 7,98%
  • En Mi Mundo 20,74%
  • On Beat 14,36%
Violetta / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Violetta - piosenki z serialu. Posłuchaj i wybierz swoją ulubioną - na Eska.pl! [VIDEO, RANKING]
Piosenki z Violetty, serialu emitowanego w Polsce przez Disney Channel, zdobyły ogromną popularność na całym świecie - także w Polsce. Dwa krążki z muzyką z serialu wciąż utrzymują się na szczytach listy sprzedaży OLiS - jeden z nich osiągnął już status złotej, druga - platynowej płyty.

>>> Radio nie tylko dla zakochanych - ESKA LOVE <<<

Z tej okazji na ESKA.pl stawiamy fanów przed trudnym wyborem... Wytypowaliśmy kilka najpopularniejszych na YouTube piosenek z serialu Violetta, a ich wielbicieli zachęcamy do głosowania: który z tych kawałków jest najlepszy? Który lubicie najbardziej?

Posłuchaj, zagłosuj i sprawdź, jak wybrali inni - na ESKA.pl!

Si Es Por Amor



Ser Mejor



Te Creo




Habla Si Puedes



Yo Soy Asi



Juntos Somos Mas




En Mi Mundo



On Beat



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
03/08/2015 23:35
Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?
0

Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?

Zoolander 2 nowy trailer już jest! Czy w nowym zwiastunie filmu pojawi się Ariana Grande? Sprawdź trailer filmu na ESKA.pl
03/08/2015 22:33
Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?
0

Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?

Pogoda na sierpień 2015: długoterminowe prognozy pogody zapowiadają nam słoneczną drugą część wakacji? Gdzie udać się na odpoczynek - w góry czy nad morze? Zanim odpowiecie na to pytanie, koniecznie sprawdźcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. 
03/08/2015 16:47
Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg
0

Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg

Dr. Dre zaskoczył wszystkich fanów. Po 16 latach zapowiedzi płyty Detox, kiedy wszyscy zwątpili, że kiedykolwiek się ukaże, Dre poinformował, że wypuści album Compton: A Soundtrack.
03/08/2015 16:43
Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!
0

Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!

Perseidy 2015 w Warszawie oglądać będzie można uczestnicząc w specjalnych imprezach i wydarzeniach z okazji nocy spadających gwiazd. Zobaczcie, gdzie oglądać Perseidy 2015 w Warszawie z innymi obserwatorami i co na noc spadających gwiazd szykuje Centrum Nauki Kopernik. Let's Get It Started!
03/08/2015 16:22
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?

ESKA Music Awards 2015 - gdzie kupić bilety na numerowane miejsca siedzące na trybunach? Sprawdź szczegóły przed zakupem wejściówek na ceremonię wręczenia prestiżowych statuetek, które zostaną rozdane już 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!
03/08/2015 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska