WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Vin Diesel - 5 rzeczy, których nie wiecie o aktorze! - Vin Diesel - urodziny

Tagi związane z Vin Diesel - 5 rzeczy, których nie wiecie o aktorze!: urodziny, vin diesel

Vin Diesel - 5 rzeczy, których nie wiecie o aktorze!

RSS 18/07/2017 11:35 Komentarze

Zagrał w Szybkich i wściekłych oraz wystąpił w teledysku See You Again. Czego nie wiecie o aktorze? Na ESKA.pl - podrzucamy 5 najciekawszych informacji na temat Vina Diesla!

Vin Diesel - 5 rzeczy, których nie wiecie o aktorze Vin Diesel - 5 rzeczy, których nie wiecie o aktorze / fot. EAST NEWS
Ilustracja do artykułu: Vin Diesel - 5 rzeczy, których nie wiecie o aktorze!

Vin Diesel swoją karierę rozpoczął w 1990 roku, kiedy to zagrał w filmie Przebudzenie. Najbardziej jednak znamy go z roli Dominica Toretto, w kilku częściowej produkcji pt. Szybcy i wściekli. Właśnie tam poznał swojego największego przyjaciela, Paula Walkera, który zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Vin Diesel w młodości uwielbiał grać w gry komputerowe oraz tańczyć break dance.

Vin Diesel - filmy, włosy, piosenki

Zdecydowanie to jedna z największych gwiazd kina. Aktor oprócz tego znalazł się na miejscu trzecim - wśród dziesięciu gwiazd show-biznesu i sportu na Facebooku! Jego profil w najpopularniejszym serwisie społecznościowym świata śledzi ponad 101 mln osób. Wyprzedza go jedynie Shakira i Cristiano Ronaldo. Dla niektórych jest to oczywiste. Są jednak rzeczy, których o tym aktorze nie wiecie. Oto one:

  1. Śpiewający aktor - 50-letni aktor sprawdza się również, jako wokalista. Wykonał na People's Choice Awards 2016 hit See You Again, a w przeszłości wielki szum w internecie zrobił filmik, na którym Vin Diesel śpiewa z Kygo dla Paula Walkera! 
  2. Młodsza partnerka - Vin Diesel od 2007 roku jest w związku z meksykańską modelką, Palomą Jimenez. Aktor jest o ponad 15 lat starszy. Wspólnie mają trójkę dzieci.
  3. Transmisja na żywo - Vin Diesel, jako jeden z pierwszych na Facebooku, otrzymał możliwość przekazywania obrazu na żywo! Od tamtej pory możemy oglądać, jak wygląda jego prywatne życie!
  4. Kariera jako ochroniarz - Vin Diesel przez całe życie miał być ochroniarzem! Sam, w jednym z postów na Facebooku napisał, że pilnował najniebezpieczniejszego klubu nocnego w Nowym Jorku. Bał się o własne bezpieczeństwo. Warto dodać, że aktorem został przez przypadek - po tym, gdy włamał się do jednego z teatrów.
  5. Vin Diesel z włosami - wiele osób zastanawia się, jak w młodości wyglądał ten aktor. Możecie zobaczyć np. w filmie pt. Przebudzenie, w którym rozpoczynał swoją karierę! Zagrał u boku Roberta De Niro i Robina Williamsa.

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program