WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » VIDEO - Dobrze, Że Jesteś. Nowy klip z udziałem osób niesłyszących! [VIDEO, TEKST] - Nowy teledysk VIDEO

Tagi związane z VIDEO - Dobrze, Że Jesteś. Nowy klip z udziałem osób niesłyszących! [VIDEO, TEKST]: video nowa piosenka, video ej, video dobrze że jesteś, młodzi migają muzykę, video dobrze że jesteś tekst piosenki

VIDEO - Dobrze, Że Jesteś. Nowy klip z udziałem osób niesłyszących! [VIDEO, TEKST]

RSS 18/03/2014 09:55 Komentarze
VIDEO - Dobrze, Że Jesteś. Klip promujący zapowiedzianą trzecią płytę zespołu został nakręcony z udziałem osób niesłyszących w ramach akcji Młodzi Migają Muzykę. Co z tego wynikło? Zobacz na ESKA.pl!
Video - Dobrze Że Jesteś / fot. Sebastian Fiedorek
Ilustracja do artykułu: VIDEO - Dobrze, Że Jesteś. Nowy klip z udziałem osób niesłyszących! [VIDEO, TEKST]
VIDEO - Dobrze, Że Jesteś to pierwszy singiel promujący zapowiedzianą trzecią płytę zespołu. Nowy krążek ma się ukazać w połowie 2014 roku, a jego tytuł będzie brzmiał "Ej!". Grupa VIDEO istnieje od 2007 roku, gra nowoczesnego gitarowego rocka i ma na koncie wiele nominacji i nagród muzycznych - między innymi Eska Music Award 2011 w kategorii Zespół Roku Polska. 

Video - Dobrze Że Jesteś: słowa piosenki

Dobrze, że jesteś
każdego dnia
łatwiej powietrze
dzielić na dwa

Dobrze, że jesteś
kim chciałbym być
nic więcej nie chcę
wystarczy mi na dziś…

>>> Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

I zanim skończy się kiedyś ten świat
słyszę głos, za którym idę
I tylko z tobą chcę przeżyć ten czas
który los nam dał na chwilę
zanim noc ostatnia minie

Nigdzie się nie spiesz
spieszy się czas
na pewno jeszcze
dopadnie nas

Wypełniasz przestrzeń
dziękuję ci
Dobrze, że jesteś
wystarczy być…

I zanim skończy się kiedyś ten świat
słyszę głos, za którym idę
I tylko z tobą chcę przeżyć ten czas
który los nam dał na chwilę
zanim noc ostatnia minie

Dobrze, że jesteś...

Teledysk do Dobrze, Że Jesteś został nakręcony z udziałem osób niesłyszących w ramach akcji Młodzi Migają Muzykę. Skąd taki pomysł? – Trafiłem w Internecie na filmik, w którym młodzi ludzie pokazują sobie teksty znanych piosenek. Uderzyło mnie piękno języka migowego oraz refleksja, że jest w Polsce ogromna grupa ludzi, którą zwyczajnie ignorujemy i udajemy jakby ich nie było. W czasach walki o równe traktowanie różnych grup społecznych, ważniejsza stała się dla nas tęcza na placu w Warszawie niż wrażliwi, wartościowi ludzie, z którymi nie umiemy porozmawiać – komentuje wokalista grupy Wojtek Łuszczykiewicz. – Stąd decyzja, żeby dosłownie pokazać, o czym jest nasza najnowsza piosenka – dodaje

Co z tego wynikło? Zobacz na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Rihanna - Pokemon Go zakazane na koncercie w Polsce!
0

Rihanna - Pokemon Go zakazane na koncercie w Polsce!

Rihanna przeciwniczką Pokemon Go. Jeżeli wybieracie się na koncert RiRi w Warszawie pamiętajcie, by nie grać wtedy w Pokemony. Grając podczas koncertu możecie narazić się artystce.
26/07/2016 13:44
5 Seconds Of Summer - teledysk do piosenki z Ghostbusters!
0

5 Seconds Of Summer - teledysk do piosenki z Ghostbusters!

5 Seconds Of Summer zaprezentowali teledysk do Girls Talk Boys. Wychodzi na to, że zespół z Australii ma kolejny HIT! Wideo do piosenki z filmu Ghosbusters do obejrzenia na ESKA.pl!
26/07/2016 13:37
Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!
0

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!

Alan Walker zagraniczną gwiazdą gali ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie! Kim jest norweski producent? Za jakie hity pokochali go słuchacze na całym świecie? Dlaczego warto wybrać się na koncert Alana Walkera w Polsce? Wszystkie szczegóły podrzucamy Wam - oczywiście na ESKA.pl!
26/07/2016 13:02
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
26/07/2016 12:58
Śpiewająca zakonnica na Światowych Dniach Młodzieży. Cristina Scuccia jak zwykle zachwyciła
0

Śpiewająca zakonnica na Światowych Dniach Młodzieży. Cristina Scuccia jak zwykle zachwyciła

Śpiewająca zakonnica wystąpiła w Polsce w ramach Światowych Dni Młodzieży 2016. Cristina Scuccia dała popis swoich umiejętności podczas koncertu Singing Europe. Jak wypadła? Jak zwykle fenomenalnie!
26/07/2016 12:46
Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!
0

Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!

Faydee - Legendary: romantyczna piosenka od australijskiego wokalisty, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek dołączy do propozycji listy przebojów 26 lipca 2016 roku po godzinie 18:00! Dlaczego warto zagłosować na ten utwór? Przekonujemy Was na ESKA.pl!
26/07/2016 12:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...