WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO] - Varius Manx - Wierzę w Miłość
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]: Varius Manx Wierzę w Miłość, wierzę w miłosć piosenka, wierzę w miłość singiel, varius manx piosenka 2014, varius manx piosenka na walentynki

Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]

RSS 13/02/2014 17:10 Komentarze 0
Wierzę w Miłość to kawałek Varius Manx, o niesieniu dobra i dawaniu miłości. Posłuchajcie numery, który z pewnością możecie zaaplikować sobie w Walentynki 2014, które już 14 lutego.
Varius Manx Varius Manx / Okładka singla
Ilustracja do artykułu: Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]
Wierzę w Miłość to nowy utwór Varius Manx. Piosenkę wykonuje Edyta Kuczyńska, czyli nowa wokalistka Varius Manx.

Numer opowiada m.in. o miłości. Choć jak to podkreślają członkowie grupy, że każdy może go zinterpretować na swój sposób. - Miłość rodzi się w nas, jeśli otwieramy przed nią nasze serca, dążymy do dialogu i zgody. Z pewnością zasługuje na nią każdy człowiek. Jest ona naszą ogromną siłą... Jest uczuciem wielowymiarowym. Choć każda osoba nadaje jej własną definicję, najważniejsze, aby przyczyniała się do dobrych emocji, bo wtedy ma sens - piszą pod swoim numerem na YouTube.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Sam kawałek trwa ponad 3 minuty i już spotkał się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. - Bardzo fajna piosenka muzyka udało im się - pisze Arek. - Czekałem na ten utwór, ja wierze w miłość - dodaje michał dj.

A Wy co myślicie o tym numerze, pasuje na Walentynki? Piszcie o tym na naszym Eskowym czacie.

Varius Manx - Wierzę w Miłość



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]

Must Be The Music 9 odcinek 5 już w niedzielę, 19 kwietnia o 20:05 na antenie Polsatu. Kto wystąpi w kolejnym castingowym odcinku muzycznego talent show? Zobacz zapowiedzi i fragmenty występów!
19/04/2015 15:43
Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]
0

Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]

Must Be The Music 2015 odc. 5: już w najbliższą niedzielę 19 kwietnia 2015 roku na scenie show zobaczymy polską Conchitę Wurst. Kto kryje się pod tym pseudonimem? Jaką piosenkę w Must Be The Music 9 zaśpiewa polska Conchita Wurst. 
19/04/2015 15:43
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
0

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
19/04/2015 12:10
Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]
0

Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]

Adam Kraśko odpadł z Celebrity Splash! Najpopularniejszy rolnik w Polsce odpadł w półfinale. Natomiast Saszan nadal radzi sobie znakomicie i ma pewny udział w finale. Kto jeszcze będzie skakał za tydzień, w odcinku, z 25 kwietnia?
19/04/2015 10:48
Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]
0

Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]

Mateusz Matti Jakubiec w emitowanym 18 kwietnia odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentował się w roli Stevena Tylera - wokalisty grupy Aerosmith. To właśnie jego wersja I Don't Wanna Miss A Thing, wzruszającej ballady z filmu Armageddon, przyniosła mu najwięcej punktów i zwycięstwo w odcinku. Zobacz video z fragmentem występu!    
19/04/2015 10:29
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska