WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO] - Varius Manx - Wierzę w Miłość
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]: Varius Manx Wierzę w Miłość, wierzę w miłosć piosenka, wierzę w miłość singiel, varius manx piosenka 2014, varius manx piosenka na walentynki

Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]

RSS 13/02/2014 17:10 Komentarze 0
Wierzę w Miłość to kawałek Varius Manx, o niesieniu dobra i dawaniu miłości. Posłuchajcie numery, który z pewnością możecie zaaplikować sobie w Walentynki 2014, które już 14 lutego.
Varius Manx Varius Manx / Okładka singla
Ilustracja do artykułu: Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]
Wierzę w Miłość to nowy utwór Varius Manx. Piosenkę wykonuje Edyta Kuczyńska, czyli nowa wokalistka Varius Manx.

Numer opowiada m.in. o miłości. Choć jak to podkreślają członkowie grupy, że każdy może go zinterpretować na swój sposób. - Miłość rodzi się w nas, jeśli otwieramy przed nią nasze serca, dążymy do dialogu i zgody. Z pewnością zasługuje na nią każdy człowiek. Jest ona naszą ogromną siłą... Jest uczuciem wielowymiarowym. Choć każda osoba nadaje jej własną definicję, najważniejsze, aby przyczyniała się do dobrych emocji, bo wtedy ma sens - piszą pod swoim numerem na YouTube.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Sam kawałek trwa ponad 3 minuty i już spotkał się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. - Bardzo fajna piosenka muzyka udało im się - pisze Arek. - Czekałem na ten utwór, ja wierze w miłość - dodaje michał dj.

A Wy co myślicie o tym numerze, pasuje na Walentynki? Piszcie o tym na naszym Eskowym czacie.

Varius Manx - Wierzę w Miłość



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
2

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
22/12/2014 13:12
Zagraniczni artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]
2

Zagraniczni artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]

W ramach podsumowania 2014 roku pod Eskową lupę trafia zagraniczny rynek muzyczny i jego przedstawiciele. Zagraniczni artyści nie zawiedli a na koniec 2014 roku Wy nie możecie zawieść nas. Jesteśmy bardzo ciekawi, którego z wybranych przez nas wykonawców uważacie za najlepszego zagranicznego artystę 2014 roku. Zapraszamy do klikania w specjalnym rankingu już teraz!
22/12/2014 13:11
Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]
71

Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]

Podsumowując 2014 rok na naszym rynku muzycznym możemy powiedzieć jedno - polscy artyści nie próżnowali. Na koniec 2014 roku zbieramy dla Was tych polskich artystów, o których w ostatnich miesiącach było najgłośniej ze względu na ich muzyczne dokonania. To jednak Wy wybierzecie swojego faworyta w specjalnym głosowaniu. Zapraszamy do zabawy już teraz!
22/12/2014 13:10
Polskie płyty 2014: która premiera najgorętsza? Zobaczcie najlepsze polskie płyty i wybierzcie swoją ulubioną [PODSUMOWANIE 2014]
0

Polskie płyty 2014: która premiera najgorętsza? Zobaczcie najlepsze polskie płyty i wybierzcie swoją ulubioną [PODSUMOWANIE 2014]

Najlepsze polskie płyty wydane w 2014 roku zbieramy w jednym miejscu na ESKA.pl w ramach Eskowego podsumowania 2014 roku. Polskie premiery 2014 roku to kilka naprawdę mocnych tytułów na rynku muzycznym. Odpowiadając na pytanie, kto w 2014 roku wydał płytę, zapraszamy Was także do głosowania na swoją ulubioną. Gotowi podsumować 2014 rok razem z nami?
22/12/2014 13:03
Wydarzenie roku 2014: co się działo w Polsce i na świecie? Wybieramy muzyczny numer jeden [PODSUMOWANIE 2014]
0

Wydarzenie roku 2014: co się działo w Polsce i na świecie? Wybieramy muzyczny numer jeden [PODSUMOWANIE 2014]

Wydarzenie roku 2014 to jedna z kategorii Eskowego podsumowania ostatnich 12 miesięcy. W jednym miejscu analizujemy, co działo się w Polsce i na świecie w 2014 roku w przemyśle muzycznym i na około niego. Zobaczcie listę najważniejszych wydarzeń naszym okiem i wybierzcie własny numer jeden w specjalnym głosowaniu. A jest z czego wybierać: Donatan i Cleo na Eurowizji, Britney Spears w Polsce, OWF 2014...
22/12/2014 12:57
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
2

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
22/12/2014 12:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska