WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO] - Varius Manx - Wierzę w Miłość

Tagi związane z Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]: Varius Manx Wierzę w Miłość, wierzę w miłosć piosenka, wierzę w miłość singiel, varius manx piosenka 2014, varius manx piosenka na walentynki

Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]

RSS 13/02/2014 17:10 Komentarze
Wierzę w Miłość to kawałek Varius Manx, o niesieniu dobra i dawaniu miłości. Posłuchajcie numery, który z pewnością możecie zaaplikować sobie w Walentynki 2014, które już 14 lutego.
Varius Manx Varius Manx / Okładka singla
Ilustracja do artykułu: Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]
Wierzę w Miłość to nowy utwór Varius Manx. Piosenkę wykonuje Edyta Kuczyńska, czyli nowa wokalistka Varius Manx.

Numer opowiada m.in. o miłości. Choć jak to podkreślają członkowie grupy, że każdy może go zinterpretować na swój sposób. - Miłość rodzi się w nas, jeśli otwieramy przed nią nasze serca, dążymy do dialogu i zgody. Z pewnością zasługuje na nią każdy człowiek. Jest ona naszą ogromną siłą... Jest uczuciem wielowymiarowym. Choć każda osoba nadaje jej własną definicję, najważniejsze, aby przyczyniała się do dobrych emocji, bo wtedy ma sens - piszą pod swoim numerem na YouTube.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Sam kawałek trwa ponad 3 minuty i już spotkał się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. - Bardzo fajna piosenka muzyka udało im się - pisze Arek. - Czekałem na ten utwór, ja wierze w miłość - dodaje michał dj.

A Wy co myślicie o tym numerze, pasuje na Walentynki? Piszcie o tym na naszym Eskowym czacie.

Varius Manx - Wierzę w Miłość



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
80-latkowie parodiują klip Taylor Swift! Brawurowa wersja Shake It Off
0

80-latkowie parodiują klip Taylor Swift! Brawurowa wersja Shake It Off

Kto powiedział, że będąc seniorem nie można się dobrze bawić? Ta grupa 80-latków pokazuje, co to znaczy szalona zabawa. Ich nowa wersja klipu Taylor Swift podbija internet, a energii pozazdrościć może im niejeden 20-latek.
29/07/2016 13:48
Katy Perry śpiewa Rise i Roar dla Hilary Clinton
0

Katy Perry śpiewa Rise i Roar dla Hilary Clinton

Katy Perry zaprezentowała swój nowy singiel Rise po raz pierwszy na żywo podczas konwencji Demokratów. Sprawdź, jak piosenkarka poradziła sobie z premierowym wykonaniem hymnu olimpiady 2016 w Rio.
29/07/2016 13:36
Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy
0

Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy

Mecz Wisła Płock - Legia: 30.07.2016 mecz online i w TV za darmo? Gdzie oglądać 3. kolejkę Lotto Ekstraklasy? Kibice szukający odpowiedzi na te pytania znajdą je na ESKA.pl!
29/07/2016 13:23
Polska - Sada Cruzeiro: mecze towarzyskie siatkarzy 29.07 i 2.08
0

Polska - Sada Cruzeiro: mecze towarzyskie siatkarzy 29.07 i 2.08

RIO 2016 coraz bliżej, a przed naszymi siatkarzami ostatnia prosta i dwa towarzyskie mecze z miejscowym zespołem Sada Cruzeiro.
29/07/2016 13:05
Papież - MEMY i gify z wizyty w Polsce 2016. Najśmieszniejsze obrazki [TOP 10]
0

Papież - MEMY i gify z wizyty w Polsce 2016. Najśmieszniejsze obrazki [TOP 10]

Papież w Polsce 2016 - memy internautów rozśmieszą Was do łez! Po raz kolejny internauci nie zawiedli i przygotowali obrazki, które na zawsze będą nam się kojarzyć z wizytą głowy kościoła w Krakowie
29/07/2016 12:51
Sia w My Little Pony. Którym kucykiem będzie wokalistka?
0

Sia w My Little Pony. Którym kucykiem będzie wokalistka?

Sia w My Little Pony. Wokalistka będzie jednym z popularnych kucyków w najnowszej filmowej odsłonie serii My Little Pony.
29/07/2016 12:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...