WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO] - Varius Manx - Wierzę w Miłość

Tagi związane z Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]: Varius Manx Wierzę w Miłość, wierzę w miłosć piosenka, wierzę w miłość singiel, varius manx piosenka 2014, varius manx piosenka na walentynki

Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]

RSS 13/02/2014 17:10 Komentarze
Wierzę w Miłość to kawałek Varius Manx, o niesieniu dobra i dawaniu miłości. Posłuchajcie numery, który z pewnością możecie zaaplikować sobie w Walentynki 2014, które już 14 lutego.
Varius Manx Varius Manx / Okładka singla
Ilustracja do artykułu: Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]
Wierzę w Miłość to nowy utwór Varius Manx. Piosenkę wykonuje Edyta Kuczyńska, czyli nowa wokalistka Varius Manx.

Numer opowiada m.in. o miłości. Choć jak to podkreślają członkowie grupy, że każdy może go zinterpretować na swój sposób. - Miłość rodzi się w nas, jeśli otwieramy przed nią nasze serca, dążymy do dialogu i zgody. Z pewnością zasługuje na nią każdy człowiek. Jest ona naszą ogromną siłą... Jest uczuciem wielowymiarowym. Choć każda osoba nadaje jej własną definicję, najważniejsze, aby przyczyniała się do dobrych emocji, bo wtedy ma sens - piszą pod swoim numerem na YouTube.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Sam kawałek trwa ponad 3 minuty i już spotkał się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. - Bardzo fajna piosenka muzyka udało im się - pisze Arek. - Czekałem na ten utwór, ja wierze w miłość - dodaje michał dj.

A Wy co myślicie o tym numerze, pasuje na Walentynki? Piszcie o tym na naszym Eskowym czacie.

Varius Manx - Wierzę w Miłość



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program