Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO] - Varius Manx - Wierzę w Miłość
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]: Varius Manx Wierzę w Miłość, wierzę w miłosć piosenka, wierzę w miłość singiel, varius manx piosenka 2014, varius manx piosenka na walentynki

Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]

RSS 13/02/2014 17:10 Komentarze 0
Wierzę w Miłość to kawałek Varius Manx, o niesieniu dobra i dawaniu miłości. Posłuchajcie numery, który z pewnością możecie zaaplikować sobie w Walentynki 2014, które już 14 lutego.
Varius Manx Varius Manx / Okładka singla
Ilustracja do artykułu: Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]
Wierzę w Miłość to nowy utwór Varius Manx. Piosenkę wykonuje Edyta Kuczyńska, czyli nowa wokalistka Varius Manx.

Numer opowiada m.in. o miłości. Choć jak to podkreślają członkowie grupy, że każdy może go zinterpretować na swój sposób. - Miłość rodzi się w nas, jeśli otwieramy przed nią nasze serca, dążymy do dialogu i zgody. Z pewnością zasługuje na nią każdy człowiek. Jest ona naszą ogromną siłą... Jest uczuciem wielowymiarowym. Choć każda osoba nadaje jej własną definicję, najważniejsze, aby przyczyniała się do dobrych emocji, bo wtedy ma sens - piszą pod swoim numerem na YouTube.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Sam kawałek trwa ponad 3 minuty i już spotkał się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. - Bardzo fajna piosenka muzyka udało im się - pisze Arek. - Czekałem na ten utwór, ja wierze w miłość - dodaje michał dj.

A Wy co myślicie o tym numerze, pasuje na Walentynki? Piszcie o tym na naszym Eskowym czacie.

Varius Manx - Wierzę w Miłość



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Test na poczucie rytmu - sprawdź, czy je masz i podziel się wynikiem!
0

Test na poczucie rytmu - sprawdź, czy je masz i podziel się wynikiem!

Jak sprawdzić poczucie rytmu? Oczywiście, że razem z nami - na stronie czeka specjalna gra na poczucie rytmu. Wystukuj rytm klawiaturą lub myszką i przekonaj się o swoich predyspozycjach do roli chociażby perkusisty. Gotowy na test na poczucie rytmu i jego niekiedy brutalny wynik?
28/07/2015 15:08
Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK
0

Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK

Wakacyjny konkurs! Twoje zdjęcie może być warte 6000 złotych! Wystarczy, że wyślesz zdjęcie rodziny na konkurs na Eska.pl i powiesz nam, dlaczego te osoby powinny wygrać i spędzić najfajniejsze wakacje życia. To proste!
28/07/2015 14:20
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!
0

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku? To już za chwilę! Jankes z tej okazji zaszaleje - warunkiem jest to, że profil Radia ESKA osiągnie okrągłe 2 miliony fanów do gali ESKA Music Awards 2015!
28/07/2015 13:58
Lady Gaga i U2 - występ z Ordinary Love: wokalistka na scenie w samej bieliźnie
0

Lady Gaga i U2 - występ z Ordinary Love: wokalistka na scenie w samej bieliźnie

Lady Gaga i U2 na koncercie w Nowym Jorku z końca lipca 2015 roku połączyli siły. Efekt to wspólny występ Lady Gagi i U2 z Ordinary Love. Wokalistka na scenie skupiła uwagę wszystkich, bo zaprezentowała się na niej... w samej bieliźnie! Zobaczcie filmik z duetem Lady Gagi i U2 na żywo już teraz!
28/07/2015 13:58
Doda zostanie drugą Chodakowską? Wokalistka ma pomysł na nowy biznes
0

Doda zostanie drugą Chodakowską? Wokalistka ma pomysł na nowy biznes

Doda zostanie drugą Chodakowską? Wokalistka potrafi dbać o swoje ciało, czy podzieli się swoją wiedzą z Polkami? Jak donoszą tabloidy Doda planuje otworzyć nowy biznes związany ze zdrowym trybem życia. Mamy foto-dowody na to, że Doda może wygryźć Ewę Chodakowską 
28/07/2015 13:58
Madonna - Rebel Heart Tour: zapowiedź i tańczące na rurze zakonnice
0

Madonna - Rebel Heart Tour: zapowiedź i tańczące na rurze zakonnice

Nową trasę koncertową Madonny 2015 Rebel Heart Tour promują m.in. zakonnice tańczące na rurze. Zobaczcie zapowiedź Rebel Heart Tour na ESKA.pl. Na stronie także garść informacji o koncertach Madonny w 2015 roku. Te zapowiadają się na dość kontrowersyjne...
28/07/2015 13:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

27/07/2015 13:57

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska