WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO] - Varius Manx - Wierzę w Miłość
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]: Varius Manx Wierzę w Miłość, wierzę w miłosć piosenka, wierzę w miłość singiel, varius manx piosenka 2014, varius manx piosenka na walentynki

Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]

RSS 13/02/2014 17:10 Komentarze 0
Wierzę w Miłość to kawałek Varius Manx, o niesieniu dobra i dawaniu miłości. Posłuchajcie numery, który z pewnością możecie zaaplikować sobie w Walentynki 2014, które już 14 lutego.
Varius Manx Varius Manx / Okładka singla
Ilustracja do artykułu: Varius Manx - Wierzę w Miłość . Piosenka na Walentynki 2014 [VIDEO]
Wierzę w Miłość to nowy utwór Varius Manx. Piosenkę wykonuje Edyta Kuczyńska, czyli nowa wokalistka Varius Manx.

Numer opowiada m.in. o miłości. Choć jak to podkreślają członkowie grupy, że każdy może go zinterpretować na swój sposób. - Miłość rodzi się w nas, jeśli otwieramy przed nią nasze serca, dążymy do dialogu i zgody. Z pewnością zasługuje na nią każdy człowiek. Jest ona naszą ogromną siłą... Jest uczuciem wielowymiarowym. Choć każda osoba nadaje jej własną definicję, najważniejsze, aby przyczyniała się do dobrych emocji, bo wtedy ma sens - piszą pod swoim numerem na YouTube.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Sam kawałek trwa ponad 3 minuty i już spotkał się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. - Bardzo fajna piosenka muzyka udało im się - pisze Arek. - Czekałem na ten utwór, ja wierze w miłość - dodaje michał dj.

A Wy co myślicie o tym numerze, pasuje na Walentynki? Piszcie o tym na naszym Eskowym czacie.

Varius Manx - Wierzę w Miłość



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kanye West - najlepsze cytaty. Teksty Kanye Westa przechodzą do historii. Znacie je wszystkie?
0

Kanye West - najlepsze cytaty. Teksty Kanye Westa przechodzą do historii. Znacie je wszystkie?

Kanye West przejdzie do historii nie tylko dzięki muzyce, którą tworzy. Na popularności zyskują cytaty rapera. Kanye jak coś powie to już powie, a do tego uważa, że nikt inny lepiej, by tego nie powiedział ;) Zagmatwane? Nie dla Westa! Wybraliśmy kilka perełek z wypowiedzi Kanye Westa. Które z nich są Waszym zdaniem najlepsze?
05/03/2015 18:02
Momofuku Ando - 6 TRICKÓW żeby ulepszyć chińskie zupki, które wynalazł! Zobacz GOOGLE DOODLE w 105 rocznicę jego urodzin!
2

Momofuku Ando - 6 TRICKÓW żeby ulepszyć chińskie zupki, które wynalazł! Zobacz GOOGLE DOODLE w 105 rocznicę jego urodzin!

Momofuku Ando - to dzięki niemu zalewasz wodą chińską zupkę. Dziś obchodziłby 105 urodziny. Dowiedz się więcej o wynalazcy zupy instant, któremu Google poświęcił dziś doodla - czyli ozdobny motyw swojej nazwy w wyszukiwarce. 
05/03/2015 17:27
Dzień Kobiet - życzenia w formie piosenek. Poznaj hity, które 8.03.2015 możesz wysłać najwspanialszym kobietom [VIDEO]
0

Dzień Kobiet - życzenia w formie piosenek. Poznaj hity, które 8.03.2015 możesz wysłać najwspanialszym kobietom [VIDEO]

Życzenia na Dzień Kobiet wydają ci się nudne? Szukasz wyjątkowego sposobu złożenia życzeń 8 marca? Mamy dla Was specjalną listę życzeń, które możecie wykorzystać 8.03.2015 roku w Dzień Kobiet. Życzenia podpieramy najciekawszymi hitami, które także doskonale sprawdzą się w tym szczególnym dla kobiet dniu.
05/03/2015 17:25
Piosenki Eda Sheerana, które napisał a Wy nie mieliście o tym pojęcia! Zobaczcie, dla kogo pisze Ed Sheeran [VIDEO]
0

Piosenki Eda Sheerana, które napisał a Wy nie mieliście o tym pojęcia! Zobaczcie, dla kogo pisze Ed Sheeran [VIDEO]

Ed Sheeran to nie tylko utalentowany wokalista. To również zdolny autor tekstów. Na ESKA.pl prezentujemy piosenki, które napisał Ed Sheeran, a Wy nie mieliście o tym pojęcia! Dla kogo pisze autor hitu I See Fire? Będziecie zaskoczeni!
05/03/2015 16:50
Legia - Śląsk mecz 05.03. Gdzie oglądać w TV i online NA ŻYWO, o której godzinie rewanż w Pucharze Polski? Damy Radę? - pytają kibice obu drużyn [VIDEO]
0

Legia - Śląsk mecz 05.03. Gdzie oglądać w TV i online NA ŻYWO, o której godzinie rewanż w Pucharze Polski? Damy Radę? - pytają kibice obu drużyn [VIDEO]

Mecz Legia - Śląsk 05.02.2015 na żywo pod lupą ESKA.pl. Wiemy, gdzie oglądać Legia Warszawa - Śląsk Wrocław w TV i online oraz o której godzinie zaczyna się spotkanie rewanżowe w ramach Pucharu Polski. Klikajcie po informacje o transmisji meczu Legia - Śląsk z 5 marca już teraz. Damy Radę - w to wierzą fani obydwu klubów.
05/03/2015 16:45
Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej - PREMIERA NA ESKA.pl Zobacz teledysk do piosenki "Blisko mnie" szybciej niż inni! [VIDEO]
5

Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej - PREMIERA NA ESKA.pl Zobacz teledysk do piosenki "Blisko mnie" szybciej niż inni! [VIDEO]

Premiera na ESKA.pl - ZOBACZ nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej do piosenki "Blisko mnie" już dziś tylko na ESKA.pl. Bądź z nami i zobacz najnowsze video Agaty.
05/03/2015 16:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]