WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Urodziny Cleo: Donatan składa życzenia, a Maryla Rodowicz sypie komplementy! [AUDIO, VIDEO] - Ile lat ma Cleo? Data urodzin Joanny Klepko

Tagi związane z Urodziny Cleo: Donatan składa życzenia, a Maryla Rodowicz sypie komplementy! [AUDIO, VIDEO]: ile lat ma cleo, urodziny cleo, cleo data urodzenia, joanna klepko urodziny

Urodziny Cleo: Donatan składa życzenia, a Maryla Rodowicz sypie komplementy! [AUDIO, VIDEO]

RSS 25/06/2015 09:21 Komentarze

Cleo, a właściwie Joanna Klepko, bo tak naprawdę nazywa się wokalistka, obchodzi 25 czerwca kolejne urodziny! Które? Donatan twierdzi, że osiemnaste... Z tej okazji Donatan złożył Cleo życzenia, a Maryla Rodowicz obsypała młodszą koleżankę po fachu niezłą dawką komplementów. Posłuchaj, czego Donatan życzy Cleo w ekskluzywnym wywiadzie na ESKA.pl!

Urodziny Cleo /
Ilustracja do artykułu: Urodziny Cleo: Donatan składa życzenia, a Maryla Rodowicz sypie komplementy! [AUDIO, VIDEO]

 

Cleo ma urodziny! Data urodzin Joanny Klepko to 25 czerwca 1983 roku. Ile lat ma Cleo? Łatwo policzyć, że wokalistka Donatana ma już 32 lata - mimo, że wygląda o wiele młodziej! Tak zresztą twierdzi sam Donatan, którego udało nam się namówić, żeby specjalnie dla nas nagrał życzenia dla Cleo. Zdaniem producenta Joanna ma dopiero 18 lat - i ani jednego dnia więcej! Maryla Rodowicz przyłączyła się do życzeń i obsypała Cleo naprawdę konkretnymi komplementami - tak miłe słowa z ust legendy polskiej piosenki, to może być prezent urodzinowy, który długo się pamięta! Posłuchajcie sami!

ESKA.pl także przyłącza się do urodzinowej niespodzianki dla Cleo - życzymy jej dużo zdrowia i energii do tworzenia muzyki, udanego godzenia pracy i życia prywatnego, wielu oddanych fanów i kolejnych platynowych płyt, a także - jak szaleć, to szaleć - zaśpiewania w duecie z Arethą Franklin! Życzymy także, by spełniły się jej marzenia - nie tylko te muzyczne - i by mogła zawsze bez wahania powiedzieć o sobie, że jest po prostu szczęśliwa!

I jeszcze piosenka z dedykacją:

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?
0

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd to widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, gdzie oglądać All-Star Game 2017?
19/02/2017 22:57
Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!
0

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo - Ain't Me w wykonaniu tej niesamowitej trójki zdecydowanie może podbić listy przebojów na całym świecie! Tym bardziej, że duet z Sel był marzeniem Vina!
19/02/2017 20:20
Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata
0

Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska dwa tygodnie wcześniej świętowała 102. urodziny. "Przecież była niezniszczalna" - piszą fani. Danuta Szaflarska zmarła 19 lutego 2017 r.
19/02/2017 17:05
Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!
0

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Kasia Moś wygrywa krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017! Sprawdź punktację i zwycięskie wykonanie w 10. polskich preselekcjach do Eurowizji i dowiedz się, kim jest Kasia MOŚ, która będzie reprezentować Polskę w Kijowie w maju 2017 r.    
19/02/2017 16:11
Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]
0

Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]

Kto z Polski jedzie na Eurowizję 2017? Zobacz WYNIK krajowych eliminacji, video z występów oraz liczbę przyznanych punktów - na ESKA.pl!  
19/02/2017 15:11
Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!
0

Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!

Carmell na Eurowizji 2017 - tak byłoby, jeśli liczyłyby się tylko głosy widzów. Czym Małgorzata Bernatowicz, prywatnie córka aktorki Ewy Kasprzyk, zachwyciła Polaków, że przyznali jej najwięcej punktów?  
19/02/2017 13:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

15/02/2017 16:35

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA