WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO] - Rafał Brzozowski i Michał Szpak w Ugotowanych
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]: ugotowani michał szpak, ugotowani rafał brzozowski, ugotowani odcinki, ugotowani 10.11, ugotowani marta wierzbicka, ugotowanie odcinek 10.11, ugotowani 2013

Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]

RSS 10/11/2013 15:26 Komentarze 0
Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już wkrótce w kulinarnym pojedynku! Z kim zmierzą się popularni polscy wokaliści? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
/ fot. logo programu
Ilustracja do artykułu: Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]
Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Popularni polscy wokaliści wystąpią w show 10 listopada. Poza Rafałem i Michałem kulinarne umiejętności będą demonstrować Natalia Nguyen znana jako jurorka z Bitwy o Dom oraz Marta Wierzbicka - serialowa aktorka, popularna dzięki roli Oli w produkcji TVN Na Wspólnej.

>>> Twoja muza zawsze z Tobą - eskaGO!

Producenci programu twierdzą, że odcinek będzie wyjątkowo emocjonujący, a widzowie już obstawiają murowane zwycięstwo Wierzbickiej. Czy mają rację? Dowiemy się już niedługo oglądając Ugotowanych z gwiazdami na antenie TVN - start już o 18.00.






Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]
0

Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]

Pierwszy odcinek Celebrity Splash już 7.03.2015. Zanim zobaczysz celebrytów skaczących do wody, zobacz gwiazdy, które zrealizowały swoje teledyski w wodzie. 10 najlepszych teledysków w wodzie mamy dla was na ESKA.pl
03/03/2015 15:32
Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]
0

Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]

Marta Karpińska to nowa Wodzianka Kuba Wojewódzkiego na 2015 rok. Zdjęcie Marty Karpińskiej na Facebooku Kuba Wojewódzki zareklamował jak najlepiej potrafił. Kim jest Marta Karpińska i ile ma lat? Czy nowa Wodzianka 2015 jest równie gorąca jak Emily Ratajkowski z teledysku do Blurred Lines Robina Thicke? Zobaczcie już teraz informacje o Marcie Karpińskiej na ESKA.pl!
03/03/2015 15:22
Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]
0

Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]

Anna Grodzka i Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego 3 marca 2015 roku budzą emocje wszędzie. ESKA.pl serwuje informacje o gościach Kuba Wojewódzki Show z 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka, kim jest Mamed Khalidov i dlaczego łączy ich Rise Like A Phoenix Conchity Wurst? Klikajcie przed odcinkiem Kuby Wojewódzkiego z Anną Grodzką i Mamedem Khalidovem i zobaczcie sami!
03/03/2015 15:21
Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]
0

Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]

Płyta Kacpra Kuszewskiego - Album Rodzinny - zbliża się wielkimi krokami. Jaka będzie muzyczna odsłona Marka Mostowiaka z M jak Miłość? ESKA.pl sprawdza piosenki Kacpra Kuszewskiego serwując tracklistę Albumu Rodzinnego. Mamy dla Was także datę premiery krążka aktora. Klikajcie po szczegóły już teraz!
03/03/2015 14:42
Konkurs Charli XCX - wygraj najnowszą płytę autorki hitu Boom Clap!
0

Konkurs Charli XCX - wygraj najnowszą płytę autorki hitu Boom Clap!

Konkurs Charli XCX - wygraj najnowszą płytę autorki hitu Boom Clap! Na ESKA.pl rozdajemy 5 płyt wokalistki, która supportowała Katy Perry podczas jej koncertu w Krakowie! Do płyty dołączona zostanie niespodzianka od ESKI!    
03/03/2015 14:35
Chappie - Die Antwoord w filmie. Gwiazdy Open'era 2015 ruszają na podbój kina
0

Chappie - Die Antwoord w filmie. Gwiazdy Open'era 2015 ruszają na podbój kina

Die Antwoord w filmie Chappie! Tak to możliwe. Muzycy kontrowersyjnego zespołu Die Antwoord, który w tym wystąpią na Opene'er 2015, zadebiutują na planie filmowym. Jaka jest dokładna data premiery filmu Chappie, w którym zagrają Yo-Landi i Ninja? Trailer filmu Chappie oraz data premiery do sprawdzenia na ESKA.pl