WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO] - Rafał Brzozowski i Michał Szpak w Ugotowanych

Tagi związane z Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]: ugotowani michał szpak, ugotowani rafał brzozowski, ugotowani odcinki, ugotowani 10.11, ugotowani marta wierzbicka, ugotowanie odcinek 10.11, ugotowani 2013

Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]

RSS 10/11/2013 15:26 Komentarze
Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już wkrótce w kulinarnym pojedynku! Z kim zmierzą się popularni polscy wokaliści? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
/ fot. logo programu
Ilustracja do artykułu: Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]
Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Popularni polscy wokaliści wystąpią w show 10 listopada. Poza Rafałem i Michałem kulinarne umiejętności będą demonstrować Natalia Nguyen znana jako jurorka z Bitwy o Dom oraz Marta Wierzbicka - serialowa aktorka, popularna dzięki roli Oli w produkcji TVN Na Wspólnej.

>>> Twoja muza zawsze z Tobą - eskaGO!

Producenci programu twierdzą, że odcinek będzie wyjątkowo emocjonujący, a widzowie już obstawiają murowane zwycięstwo Wierzbickiej. Czy mają rację? Dowiemy się już niedługo oglądając Ugotowanych z gwiazdami na antenie TVN - start już o 18.00.






Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 o której początek szkoły?
0

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 o której początek szkoły?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. 1 września uczniowie otrzymają plan lekcji na kolejne 10 miesięcy szkolnych zmagań. O której godzinie odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego? Sprawdźcie na ESKA.pl, aby nie przyjść Too Late! 
31/08/2016 16:46
Rok szkolny 2016/17: ferie, zmiany, dni wolne - w jednym miejscu!
0

Rok szkolny 2016/17: ferie, zmiany, dni wolne - w jednym miejscu!

Rok szkolny 2016/17 - kiedy są ferie i dni wolne? Jakie zmiany w nowym roku szkolnym? Czy to będzie ciężki rok dla wszystkich uczniów? Sprawdźcie wszystkie informacje i kalendarz roku szkolnego 2016/2017 już teraz - na ESKA.pl
31/08/2016 15:57
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
31/08/2016 15:56
Sylwia Grzeszczak wzruszona przez niepełnosprawnych fanów! Najbardziej poruszający moment gali!
0

Sylwia Grzeszczak wzruszona przez niepełnosprawnych fanów! Najbardziej poruszający moment gali!

Sylwia Grzeszczak wzruszyła się po ESKA Music Awards 2016! To jeden z najpiękniejszych momentów w jej karierze, ale również podczas wszystkich gal EMA! Naprawdę rozczulające VIDEO obejrzycie na ESKA.pl!
31/08/2016 16:43
The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku?
0

The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku?

The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku show? Przekonaj się jeszcze przed emisją programu w TV!
31/08/2016 16:35
Na dobre i na złe - online odcinek 641. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?
0

Na dobre i na złe - online odcinek 641. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?

Na dobre i na złe - odcinek serialu za każdym razem kończy piosenka, która szczególnie zwraca uwagę widzów. Nie wiecie, co to za utwór? Nie martwcie się, my wam pomożemy! Na ESKA.pl możecie sprawdzić, jaka piosenka była w najnowszym odcinku Na dobre i na złe - może od dziś będzie to twój nowy ulubiony kawałek?
31/08/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]