WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO] - Rafał Brzozowski i Michał Szpak w Ugotowanych
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]: ugotowani michał szpak, ugotowani rafał brzozowski, ugotowani odcinki, ugotowani 10.11, ugotowani marta wierzbicka, ugotowanie odcinek 10.11, ugotowani 2013

Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]

RSS 10/11/2013 15:26 Komentarze 0
Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już wkrótce w kulinarnym pojedynku! Z kim zmierzą się popularni polscy wokaliści? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
/ fot. logo programu
Ilustracja do artykułu: Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]
Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Popularni polscy wokaliści wystąpią w show 10 listopada. Poza Rafałem i Michałem kulinarne umiejętności będą demonstrować Natalia Nguyen znana jako jurorka z Bitwy o Dom oraz Marta Wierzbicka - serialowa aktorka, popularna dzięki roli Oli w produkcji TVN Na Wspólnej.

>>> Twoja muza zawsze z Tobą - eskaGO!

Producenci programu twierdzą, że odcinek będzie wyjątkowo emocjonujący, a widzowie już obstawiają murowane zwycięstwo Wierzbickiej. Czy mają rację? Dowiemy się już niedługo oglądając Ugotowanych z gwiazdami na antenie TVN - start już o 18.00.






Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]
0

Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]

Eminem Shady XV zapełnił nie tylko nowymi piosenkami, ale i klasykami gatunku. Tracklista Shady XV Eminema i artystów Shady Records na ESKA.pl. Na liście piosenek Shady XV m.in. świeże duety Eminema. Zobaczcie tytuły kawałków już teraz!
31/10/2014 12:39
Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]
0

Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]

Grafiki Googla na Halloween 2014 prezentujemy na ESKA.pl. 31 października 2014 roku halloweenowe Google doodle to aż 6 odsłon grafik. Zobaczcie, jak Google świętuje Halloween 2014 i sprawdźcie, czy tegoroczne doodle są naprawdę Scary jak śpiewa Britney Spears!
31/10/2014 11:54
SA Wardęga nowy film na Halloween 2014 - Zombie Apocalypse. Sprawdź na kim wzorował się Wardęga [VIDEO]
0

SA Wardęga nowy film na Halloween 2014 - Zombie Apocalypse. Sprawdź na kim wzorował się Wardęga [VIDEO]

SA Wardęga na Halloween 2014 przygotował nowy film pt. Zombie Apocalypse Halloween Prank. Czy nowy prank Wardęgi jest równie dobry co Mutant Giant Spider Dog? A może tym razem zabrakło pomysłowości? Aby się o tym przekonać wystarczy obejrzeć nowy film Wardęgi na Halloween a następnie porównać go z istniejącymi już w sieci halloweenowymi prankami. Widzicie podobieństwo?  
31/10/2014 11:10
Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]
0

Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]

Koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 przeszedł do historii. Autorka hitu Can't Get Out Of My Head oczarowała publiczność swoim występem na Atlas Arenie w Łodzi. Co zaśpiewała Kylie Minogue podczas koncertu w Łodzi? W sieci pojawiły się już pierwsze nagrania video. Film z koncertu Kylie Minogue w Łodzi do zobaczenia na ESKA.pl