WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO] - Rafał Brzozowski i Michał Szpak w Ugotowanych
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]: ugotowani michał szpak, ugotowani rafał brzozowski, ugotowani odcinki, ugotowani 10.11, ugotowani marta wierzbicka, ugotowanie odcinek 10.11, ugotowani 2013

Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]

RSS 10/11/2013 15:26 Komentarze 0
Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już wkrótce w kulinarnym pojedynku! Z kim zmierzą się popularni polscy wokaliści? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
/ fot. logo programu
Ilustracja do artykułu: Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]
Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Popularni polscy wokaliści wystąpią w show 10 listopada. Poza Rafałem i Michałem kulinarne umiejętności będą demonstrować Natalia Nguyen znana jako jurorka z Bitwy o Dom oraz Marta Wierzbicka - serialowa aktorka, popularna dzięki roli Oli w produkcji TVN Na Wspólnej.

>>> Twoja muza zawsze z Tobą - eskaGO!

Producenci programu twierdzą, że odcinek będzie wyjątkowo emocjonujący, a widzowie już obstawiają murowane zwycięstwo Wierzbickiej. Czy mają rację? Dowiemy się już niedługo oglądając Ugotowanych z gwiazdami na antenie TVN - start już o 18.00.






Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Co Igor Herbut sądzi o Besides - zwycięzcach ośmej edycji Must Be The Music? Sprawdź, co zdaniem wokalisty zespołu LemON urzekło telewidzów w grupie Besides. Sprawdź specjalną wypowiedź Igora Herbuta po finale MBTM 8 dla ESKA.pl
24/11/2014 17:12
Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]

Czy Dawid Kwiatkowski marzy o zagranicznej karierze? Na nowej płycie idola nastolatek pojawił się utwór w języku angielskim. Czy to oznacza, że Dawid Kwiatkowski szykuje się na podbicie zagranicznego rynku muzycznego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego!
24/11/2014 17:07
Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
24/11/2014 16:54
Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]

Świąteczna piosenka 2014 Ariany Grande - Santa Tell Me - zadebiutowała na YouTube pod koniec listopada. Piosenka na święta 2014 od Ariany Grande to jeden z kandydatów na bożonarodzeniowy hit. Wokalistkę porównuje się do Mariah Carey a piosenkę Santa Tell Me do znanego nam wszystkim klasyka -  All I Want For Christmas Is You. Posłuchajcie już teraz!
24/11/2014 16:42
Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]
0

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! LemON - zwycięzcy 3 edycji i Besides - laureaci edycji 8 Must Be The Music wystąpią w Warszawie już 2 grudnia 2014.
24/11/2014 15:47
LemON nowa płyta - Scarlett - w sprzedaży. Okładka i tracklista nowej płyty LemON [VIDEO]
0

LemON nowa płyta - Scarlett - w sprzedaży. Okładka i tracklista nowej płyty LemON [VIDEO]

Nowa płyta zespołu LemON już w sprzedaży. 24 listopada 2014 płyta Scarlett zaliczyła swoją premierę. Okładka, tracklista i data koncertu promującego nowy materiał LemON - informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl! 
24/11/2014 15:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]