Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO] - Rafał Brzozowski i Michał Szpak w Ugotowanych
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]: ugotowani michał szpak, ugotowani rafał brzozowski, ugotowani odcinki, ugotowani 10.11, ugotowani marta wierzbicka, ugotowanie odcinek 10.11, ugotowani 2013

Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]

RSS 10/11/2013 15:26 Komentarze 0
Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już wkrótce w kulinarnym pojedynku! Z kim zmierzą się popularni polscy wokaliści? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
/ fot. logo programu
Ilustracja do artykułu: Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Kto wygra? [VIDEO]
Ugotowani: Rafał Brzozowski i Michał Szpak już dziś w kulinarnym pojedynku! Popularni polscy wokaliści wystąpią w show 10 listopada. Poza Rafałem i Michałem kulinarne umiejętności będą demonstrować Natalia Nguyen znana jako jurorka z Bitwy o Dom oraz Marta Wierzbicka - serialowa aktorka, popularna dzięki roli Oli w produkcji TVN Na Wspólnej.

>>> Twoja muza zawsze z Tobą - eskaGO!

Producenci programu twierdzą, że odcinek będzie wyjątkowo emocjonujący, a widzowie już obstawiają murowane zwycięstwo Wierzbickiej. Czy mają rację? Dowiemy się już niedługo oglądając Ugotowanych z gwiazdami na antenie TVN - start już o 18.00.






Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
05/08/2015 10:14
Google Doodle - 101. rocznica pierwszej elektrycznej sygnalizacji świetlnej + muzyczne Electricity
0

Google Doodle - 101. rocznica pierwszej elektrycznej sygnalizacji świetlnej + muzyczne Electricity

Google Doodle - grafika z 05.08.2015 powstała na cześć... sygnalizacji świetlnej! 5 sierpnia obchodzimy 101. rocznicę pierwszej elektrycznej sygnalizacji świetlnej. Na ESKA.pl wprowadzenie sygnalizacji drogowej uczcimy muzycznie - posłuchajcie kawałka Electricity 
05/08/2015 10:13
WYNIKI konkursu PAPIEROWE MIASTA - kto wygrał płytę z muzyką z filmu?
0

WYNIKI konkursu PAPIEROWE MIASTA - kto wygrał płytę z muzyką z filmu?

WYNIKI konkursu PAPIEROWE MIASTA - kto wygrał płytę z muzyką z filmu? Z okazji kinowej premiery ekranizacji powieści Johna Greene'a na ESKA.pl rozdajemy 5 płyt CD z muzyką z filmu Papierowe Miasta. Sprawdź, kto je dostanie!    
05/08/2015 09:58
Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015: będzie kontrowersyjnie?
0

Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015: będzie kontrowersyjnie?

Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015. Piosenkarka umieściła w sieci krótki filmik promujący galę VMA 2015. Zapowiada się wiele kontrowersji? Przekonajcie się sami! 
05/08/2015 09:45
ESKA MUSIC AWARDS 2015: kto do tej pory zgarnął najwięcej statuetek?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015: kto do tej pory zgarnął najwięcej statuetek?

Przed nami kolejna gala wręczenia prestiżowych nagród muzycznych - ESKA Music Awards 2015. Jak co roku, słuchacze docenią swoich ulubionych artystów głosując na ich kandydatury w siedmiu kategoriach.  Podsumowaliśmy poprzednie ceremonie i wiemy, który artysta bądź artystka najczęściej cieszyła się z tej wyjątkowej nagrody. Kto ma najwięcej statuetek ESKA Music Awards? Sprawdź!    
04/08/2015 17:09
Perseidy 2015: o której kulminacja? Spadających gwiazd będzie wtedy najwięcej... Check It Out!
0

Perseidy 2015: o której kulminacja? Spadających gwiazd będzie wtedy najwięcej... Check It Out!

Perseidy 2015 - o której maksimum? Jak przygotować się do nocy spadających gwiazd? Informacje na ten temat przydadzą się tuż tuż! 
04/08/2015 17:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska