WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek? - YouTube: Ucho Prezesa 9

Tagi związane z Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek?: youtube, ucho prezesa

Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek?

RSS 20/03/2017 15:56 Komentarze

Ucho Prezesa 9 online! Gdzie można oglądać nowe odcinki serialu? Odpowiedź znjadziesz na ESKA.pl

Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek? Screen z YouTube / Fot. YouTube/Ucho Prezesa
Ilustracja do artykułu: Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek?

Ucho Prezesa 9 - nowy odcinek serialu już w sieci. Gdzie śledzić kolejne losy prezesa i jego gości? Szczegóły dotyczące emisji znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Ku zaskoczeniu fanów mini serialu od piątego odcinka, Ucho Prezesa dostępne jest w serwisie ShowMax. Dostęp do platformy ShowMax jest bezpłatny przez pierwsze 14 dni, później każdy miesiąc to koszt 19,9 zł.

Ucho Prezesa 9 - YouTube

Ucho Prezesa 9 można jednak też oglądać za darmo w sieci. Ucho Prezesa 9 online dostępne jest już w serwisie YouTube. Premiera odcinka miała miejsce w poniedziałek 20 marca. W opisie nowego odcinka serialu czytamy: "Prezes, od dłuższego czasu martwiący się zachowaniem jednego z ministrów, postanawia się z nim rozprawić za pomocą najważniejszej osoby w rządzie. Tę osobę przy okazji też chce wypróbować, ponieważ nie spełnia ona jego oczekiwań." Kto więc jest gościem odcinka? Dziewiąta odsłona Ucha Prezesa to wizyta Beaty Szydło. Nowy odcinek znajdziecie poniżej:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny
0

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny

Już 31 maja i 1 czerwca w Łodzi miały się odbyć pierwsze koncerty Ariany Grande w Polsce. Atlas Arena wydała oficjalne oświadczenie w sprawie tych imprez.
24/05/2017 11:59
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV
0

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 11:38
Różowe balony w hołdzie ofiarom zamachu w Manchesterze #PrayForManchester
0

Różowe balony w hołdzie ofiarom zamachu w Manchesterze #PrayForManchester

Różowe balony zostały wypuszczone w niebo w hołdzie tym, którzy zginęli podczas zamachu w Manchesterze. Do ataku doszło po koncercie Ariany Grande.
24/05/2017 11:38
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie
0

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 w PPV - ile kosztuje? Jak można kupić licencję na odtwarzanie walk w barach, klubach i restauracjach? Szczegóły dokładnie przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 11:38
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze
0

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande rzekomo skontaktowała się już z rodzinami ofiar samobójczego zamachu w Manchesterze.
24/05/2017 11:20
Zamach w Manchesterze. Ostateczny bilans ofiar
0

Zamach w Manchesterze. Ostateczny bilans ofiar

Zamach w Manchesterze po koncercie Ariany Grande przyniósł wiele osób śmiertelnych i rannych. Sprawdź na ESKA.pl ostateczny bilans ofiar.
24/05/2017 11:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

23/05/2017 01:19

0
Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

22/05/2017 15:38

0
OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

22/05/2017 13:07

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

22/05/2017 11:24

0
Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

20/05/2017 13:39

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA