WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek? - YouTube: Ucho Prezesa 9

Tagi związane z Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek?: youtube, ucho prezesa

Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek?

RSS 20/03/2017 15:56 Komentarze

Ucho Prezesa 9 online! Gdzie można oglądać nowe odcinki serialu? Odpowiedź znjadziesz na ESKA.pl

Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek? Screen z YouTube / Fot. YouTube/Ucho Prezesa
Ilustracja do artykułu: Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek?

Ucho Prezesa 9 - nowy odcinek serialu już w sieci. Gdzie śledzić kolejne losy prezesa i jego gości? Szczegóły dotyczące emisji znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Ku zaskoczeniu fanów mini serialu od piątego odcinka, Ucho Prezesa dostępne jest w serwisie ShowMax. Dostęp do platformy ShowMax jest bezpłatny przez pierwsze 14 dni, później każdy miesiąc to koszt 19,9 zł.

Ucho Prezesa 9 - YouTube

Ucho Prezesa 9 można jednak też oglądać za darmo w sieci. Ucho Prezesa 9 online dostępne jest już w serwisie YouTube. Premiera odcinka miała miejsce w poniedziałek 20 marca. W opisie nowego odcinka serialu czytamy: "Prezes, od dłuższego czasu martwiący się zachowaniem jednego z ministrów, postanawia się z nim rozprawić za pomocą najważniejszej osoby w rządzie. Tę osobę przy okazji też chce wypróbować, ponieważ nie spełnia ona jego oczekiwań." Kto więc jest gościem odcinka? Dziewiąta odsłona Ucha Prezesa to wizyta Beaty Szydło. Nowy odcinek znajdziecie poniżej:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tina Turner nie żyje - czy to prawda?
0

Tina Turner nie żyje - czy to prawda?

Tina Turner nie żyje - Facebook 26.03.2017 obiegła smutna informacja, która jednak nie potwierdziła się w serwisach zagranicznych. Dlaczego polski serwis wypuścił fake news o Tinie Turner?
26/03/2017 23:21
Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo
0

Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tina Turner w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4. W babcię rock'n'rolla wcielił się Sławomir. Jak mu poszło?  
26/03/2017 21:16
Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1
0

Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1

Wojenne dziewczyny to hit wiosennej ramówki TVP1. Kto występuje w najnowszej superprodukcji? Obsada Wojennych dziewczyn do sprawdzania już teraz - na ESKA.pl.
26/03/2017 20:27
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4 za nami. Sprawdź metamorfozy z 25.03.2017, wyniki i video.
26/03/2017 17:42
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Czarnogóra - Polska to najbardziej emocjonujący mecz w grupie E! 26 marca piłkarze Adama Nawałki powalczą o 3 punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018, dlatego nie możecie go przegapić! Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
26/03/2017 15:55
Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018
0

Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Polski 26 marca 2017 w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 - z kim gramy, gdzie i o której odbędzie się mecz, gdzie oglądać na żywo w tv i online. Wszystko o meczu Czarnogóra - Polska w jednym miejscu - na ESKA.pl.
26/03/2017 13:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA