WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek? - YouTube: Ucho Prezesa 9

Tagi związane z Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek?: youtube, ucho prezesa

Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek?

RSS 20/03/2017 15:56 Komentarze

Ucho Prezesa 9 online! Gdzie można oglądać nowe odcinki serialu? Odpowiedź znjadziesz na ESKA.pl

Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek? Screen z YouTube / Fot. YouTube/Ucho Prezesa
Ilustracja do artykułu: Ucho Prezesa 9 - online. Gdzie oglądać nowy odcinek?

Ucho Prezesa 9 - nowy odcinek serialu już w sieci. Gdzie śledzić kolejne losy prezesa i jego gości? Szczegóły dotyczące emisji znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Ku zaskoczeniu fanów mini serialu od piątego odcinka, Ucho Prezesa dostępne jest w serwisie ShowMax. Dostęp do platformy ShowMax jest bezpłatny przez pierwsze 14 dni, później każdy miesiąc to koszt 19,9 zł.

Ucho Prezesa 9 - YouTube

Ucho Prezesa 9 można jednak też oglądać za darmo w sieci. Ucho Prezesa 9 online dostępne jest już w serwisie YouTube. Premiera odcinka miała miejsce w poniedziałek 20 marca. W opisie nowego odcinka serialu czytamy: "Prezes, od dłuższego czasu martwiący się zachowaniem jednego z ministrów, postanawia się z nim rozprawić za pomocą najważniejszej osoby w rządzie. Tę osobę przy okazji też chce wypróbować, ponieważ nie spełnia ona jego oczekiwań." Kto więc jest gościem odcinka? Dziewiąta odsłona Ucha Prezesa to wizyta Beaty Szydło. Nowy odcinek znajdziecie poniżej:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
25/06/2017 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE
0

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.
25/06/2017 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]
0

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl
25/06/2017 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
25/06/2017 19:40
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 19:40
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 17:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA