Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO] - U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]: u2, u2 nowa płyta, u2 with or without you

U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]

RSS 02/01/2013 20:36 Komentarze 0
U2 nagrali nową płytę. Krążek ukaże się w 2013 roku. Zespół ujawnił dotychczas jedynie roboczy tytuł albumu, 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe przeboje zespołu.
U2 / U2 oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]
Nowa płyta U2 jest już gotowa. Album trafi do sprzedaży w 2013 roku. Roboczy tytuł płyty 10 Reasons to Exist. Będzie to14 krążek tej grupy. Ostatnia płyta No Line On the Horizon wydania została w lutym 2009 roku.

Zobacz na Eska.pl  Tiesto i Bono z U2 nagrali wspólną płytę

U2 powstali w Irlandii w 1976 roku i od tego czasu nieprzerwanie funkcjonują na europejskiej i światowej scenie muzycznej. Zespół do tej pory sprzedał 150 milionów płyt i są na 16 miejscu na świecie pod względem sprzedanych albumów. Ich największy przebój to With Or Without You z płyty The Joshua Tree. U2 trzykrotnie wystąpili w Polsce. Ostatnio w sierpniu 2009 w Chorzowie.

Zobacz With Or Without You - U2



Zobacz Beautiful Day - U2



Zobacz Pride (In The Name Of Love) - U2




Nie czytałeś jeszcze?

Gorąca 100 - sprawdź na Eska.pl kto znalazł się na podium sylwestrowej listy przebojów!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wyniki matury 2015 - jak je sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]
0

Wyniki matury 2015 - jak je sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]

Matura 2015: wyniki będzie można sprawdzić w internecie? Gdzie i kiedy zostaną podane wyniki matury 2015? Informacje na temat wyników maturalnych znajdziecie na ESKA.pl
27/05/2015 17:17
Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]
0

Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]

Wynik meczu Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC, czyli odpowiedź na pytanie, kto wygrał w finale Ligi Europy 2015 27 maja, jeszcze przed spotkaniem zdają się znać bukmacherzy. Czy ich typy, co do wyniku meczu Dnipro - Sevilla 27.05.2015, sprawdzą się i ich faworyt zaśpiewa We Are The Champions?
27/05/2015 17:17
Lotto wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lotto wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wynikli najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w czwartek 28.05.2015. Do zgarnięcia jest pula 12 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
27/05/2015 17:01
Finał Ligi Europy na Narodowym: bilety na mecz Sevilla - Dnipro. Gdzie i za ile kupić? Impossible? [VIDEO]
0

Finał Ligi Europy na Narodowym: bilety na mecz Sevilla - Dnipro. Gdzie i za ile kupić? Impossible? [VIDEO]

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk - bilety na finał Ligi Europy na Narodowym są nadal w sprzedaży? Gdzie i za ile kupić bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Przypomnijmy, że mecz odbędzie się w środę 27.05.2015. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 15:48
Finał Ligi Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]
1

Finał Ligi Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
27/05/2015 15:46
Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]
0

Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]

Wianki w Warszawie - kto wystąpi podczas Wianków Nad Wisłą w Warszawie? Kiedy i gdzie w tym roku odbędzie się impreza? Jaki jest program Wianków nad Wisłą 2015? Szczegóły na temat nadchodzącego przywitania lata w Warszawie znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska