WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO] - U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu

Tagi związane z U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]: u2, u2 nowa płyta, u2 with or without you

U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]

RSS 02/01/2013 20:36 Komentarze
U2 nagrali nową płytę. Krążek ukaże się w 2013 roku. Zespół ujawnił dotychczas jedynie roboczy tytuł albumu, 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe przeboje zespołu.
U2 / U2 oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]
Nowa płyta U2 jest już gotowa. Album trafi do sprzedaży w 2013 roku. Roboczy tytuł płyty 10 Reasons to Exist. Będzie to14 krążek tej grupy. Ostatnia płyta No Line On the Horizon wydania została w lutym 2009 roku.

Zobacz na Eska.pl  Tiesto i Bono z U2 nagrali wspólną płytę

U2 powstali w Irlandii w 1976 roku i od tego czasu nieprzerwanie funkcjonują na europejskiej i światowej scenie muzycznej. Zespół do tej pory sprzedał 150 milionów płyt i są na 16 miejscu na świecie pod względem sprzedanych albumów. Ich największy przebój to With Or Without You z płyty The Joshua Tree. U2 trzykrotnie wystąpili w Polsce. Ostatnio w sierpniu 2009 w Chorzowie.

Zobacz With Or Without You - U2



Zobacz Beautiful Day - U2



Zobacz Pride (In The Name Of Love) - U2




Nie czytałeś jeszcze?

Gorąca 100 - sprawdź na Eska.pl kto znalazł się na podium sylwestrowej listy przebojów!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Małgorzata Kożuchowska bohaterką piosenki disco polo! TEKST VIDEO
0

Małgorzata Kożuchowska bohaterką piosenki disco polo! TEKST VIDEO

Piosenka disco polo o Małgorzacie Kożuchowskiej - to nie jest żart! Zobacz teledysk zespołu Fan-Tastic do utworu o popularnej aktorce już teraz - na ESKA.pl.
28/03/2017 17:41
You're Beautiful na pierwszy taniec. James Blunt: To chore!
0

You're Beautiful na pierwszy taniec. James Blunt: To chore!

James Blunt zdradza w końcu, o co tak naprawdę chodzi w jego wielkim hicie You're Beautiful. Ta piosenka wcale nie jest taka romantyczna, jak wam się wydaje!
28/03/2017 17:08
Mecz Polska - Czechy U-21: ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Polska - Czechy U-21: ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?

Polska - Czechy na żywo zobaczycie w telewizji i internecie! Gdzie i o której oglądać transmisję meczu Polski U-21? Rozpiskę podrzucamy na ESKA.pl
28/03/2017 16:09
Córka Eminema: jak wygląda, ile ma lat, czym się zajmuje?
0

Córka Eminema: jak wygląda, ile ma lat, czym się zajmuje?

Kim jest Hailie Scott? Córka Eminema założyła Instagrama i przypomniała o sobie fanom kultowego rapera. Ile ma lat? Jak teraz wygląda? Czym się zajmuje?
28/03/2017 16:08
B.R.O o piosence Skrzydła: 'to jeden z najbardziej ambitnych projektów'. VIDEO
0

B.R.O o piosence Skrzydła: 'to jeden z najbardziej ambitnych projektów'. VIDEO

B.R.O po przebojach: Co Ty o mnie wiesz, Tylko z tobą, Zlatan czy radiowym kawałku Mówiła mi, prezentuje kolejny singiel. Utwór Skrzydła wraz z teledyskiem podrzucamy Wam na ESKA.pl
28/03/2017 15:44
Wtorki z New Balance ESKA Team - biegaj na Narodowym z Radiem ESKA!
0

Wtorki z New Balance ESKA Team - biegaj na Narodowym z Radiem ESKA!

Biegaj z ESKA w każdy wtorek! Spotykamy się o 20.00 na Stadionie Narodowym.
28/03/2017 14:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA