WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO] - U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]: u2, u2 nowa płyta, u2 with or without you

U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]

RSS 02/01/2013 20:36 Komentarze 0
U2 nagrali nową płytę. Krążek ukaże się w 2013 roku. Zespół ujawnił dotychczas jedynie roboczy tytuł albumu, 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe przeboje zespołu.
U2 / U2 oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]
Nowa płyta U2 jest już gotowa. Album trafi do sprzedaży w 2013 roku. Roboczy tytuł płyty 10 Reasons to Exist. Będzie to14 krążek tej grupy. Ostatnia płyta No Line On the Horizon wydania została w lutym 2009 roku.

Zobacz na Eska.pl  Tiesto i Bono z U2 nagrali wspólną płytę

U2 powstali w Irlandii w 1976 roku i od tego czasu nieprzerwanie funkcjonują na europejskiej i światowej scenie muzycznej. Zespół do tej pory sprzedał 150 milionów płyt i są na 16 miejscu na świecie pod względem sprzedanych albumów. Ich największy przebój to With Or Without You z płyty The Joshua Tree. U2 trzykrotnie wystąpili w Polsce. Ostatnio w sierpniu 2009 w Chorzowie.

Zobacz With Or Without You - U2



Zobacz Beautiful Day - U2



Zobacz Pride (In The Name Of Love) - U2




Nie czytałeś jeszcze?

Gorąca 100 - sprawdź na Eska.pl kto znalazł się na podium sylwestrowej listy przebojów!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]
0

Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]

Julia Totoszko w Małych Gigantach zaśpiewa piosenkę Katie Melua - Nine Million Bicycles. Jej występ zobaczymy już w odcinku emitowanym w sobotę 18 kwietnia!
18/04/2015 17:43
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]
0

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Zupełnie nowa piosenka i teledysk autorki hitu Na Kolanach zapowiadają jej płytę, która ma się ukazać już w maju! Co przygotowała gwiazda, którą obecnie możemy oglądać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
18/04/2015 12:41
Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]

Saszan - Proste Słowa. Długo wyczekiwany teledysk różowowłosej wokalistki właśnie pojawił się w sieci! Klip jest prosty, ale czaruje światłem i kolorami. Zobaczcie!
18/04/2015 10:30
Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]
1

Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]

Mali Giganci odc. 7 to dzięki Olivii Wieczorek muzyczne emocje z najwyższej półki. Tym razem 12-latka z Kliki Rubika w Małych Gigantach 18.04.2015 śpiewa I Will Love Again ponownie zbierając burzę oklasków. Olivia Wieczorek z Małych Gigantów to prawdziwa muzyczna sensacja pierwszej edycji show. Zobaczcie sami, jak śpiewa hit Lary Fabian i sprawdźcie skąd ten talent!
18/04/2015 10:29
Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]
0

Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]

Robbie Williams w Polsce - koncert już niestety za nami! Jeden z najpopularniejszych obecnie wokalistów pop/rock na świecie wystąpił w Krakowie 17 kwietnia 2015. Jak było? Zobaczcie pierwsze video z koncertu Williamsa w Polsce, jakie są już dostępne na YouTube!
18/04/2015 10:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska