WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO] - U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]: u2, u2 nowa płyta, u2 with or without you

U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]

RSS 02/01/2013 20:36 Komentarze 0
U2 nagrali nową płytę. Krążek ukaże się w 2013 roku. Zespół ujawnił dotychczas jedynie roboczy tytuł albumu, 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe przeboje zespołu.
U2 / U2 oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]
Nowa płyta U2 jest już gotowa. Album trafi do sprzedaży w 2013 roku. Roboczy tytuł płyty 10 Reasons to Exist. Będzie to14 krążek tej grupy. Ostatnia płyta No Line On the Horizon wydania została w lutym 2009 roku.

Zobacz na Eska.pl  Tiesto i Bono z U2 nagrali wspólną płytę

U2 powstali w Irlandii w 1976 roku i od tego czasu nieprzerwanie funkcjonują na europejskiej i światowej scenie muzycznej. Zespół do tej pory sprzedał 150 milionów płyt i są na 16 miejscu na świecie pod względem sprzedanych albumów. Ich największy przebój to With Or Without You z płyty The Joshua Tree. U2 trzykrotnie wystąpili w Polsce. Ostatnio w sierpniu 2009 w Chorzowie.

Zobacz With Or Without You - U2



Zobacz Beautiful Day - U2



Zobacz Pride (In The Name Of Love) - U2




Nie czytałeś jeszcze?

Gorąca 100 - sprawdź na Eska.pl kto znalazł się na podium sylwestrowej listy przebojów!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Hit Internetu: biało-złota sukienka. A może niebiesko-czarna? Jak Wy to widzicie? [SONDA]
0

Hit Internetu: biało-złota sukienka. A może niebiesko-czarna? Jak Wy to widzicie? [SONDA]

Debata nad biało-złotą sukienką to najnowszy hit sieci. Amerykanie dyskutują nad zdjęciem wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Co Wy widzicie? Sprawdźcie na ESKA.pl  
27/02/2015 12:19
Katy Perry w Oświęcimiu. Wokalistka odwiedziła Auschwitz. Wzruszający wpis Katy Perry po wizycie w obozie [VIDEO]
0

Katy Perry w Oświęcimiu. Wokalistka odwiedziła Auschwitz. Wzruszający wpis Katy Perry po wizycie w obozie [VIDEO]

Katy Perry w Oświęcimiu odwiedziła dawny obóz zagłady w Auschwitz. Wokalistka była wstrząśnięta. Tuż po opuszczeniu Auschwitz Katy Perry zamieściła na Instagramie wzruszający wpis. Co napisała wokalistka po wizycie w Oświęcimiu? Sprawdź na ESKA.pl  
27/02/2015 11:51
Dawid Ogrodnik w filmie DISCO POLO: wcześniej Rahim, dziś jak Zenek z Akcentu! Udało się? [VIDEO]
1

Dawid Ogrodnik w filmie DISCO POLO: wcześniej Rahim, dziś jak Zenek z Akcentu! Udało się? [VIDEO]

W filmie Disco Polo Dawid Ogrodnik gra gwiazdę disco polo. Postać wzorowana jest na Zenku z Akcentu. To kolejna zaskakująca rola Dawida Ogrodnika po jego odsłonie w Jestem Bogiem, gdzie wcielił się w Rahima z Paktofoniki. Czy aktor śpiewa disco polo równie dobrze jak rapuje? Zobaczcie sami na ESKA.pl!
27/02/2015 11:35
Pogoda na marzec 2015 - długoterminowa, miesięczna pogoda już u nas. Umbrella będzie niezbędna? [VIDEO]
0

Pogoda na marzec 2015 - długoterminowa, miesięczna pogoda już u nas. Umbrella będzie niezbędna? [VIDEO]

Pogoda na marzec 2015 w postaci miesięcznej prognozy pogody do sprawdzenia na ESKA.pl. Mamy dla Was długoterminową pogodę na marzec 2015, czyli odpowiedź na pytanie "czy będzie potrzebna nam Umbrella?". Zobaczcie, jaki będzie marzec 2015 już teraz na ESKA.pl!
27/02/2015 10:51
House Of Cards s03e01, czyli start trzeciego sezonu House Of Cards 27.02.2015 hitem? Sprawdźcie i posłuchajcie piosenki z czołówki [AUDIO]
0

House Of Cards s03e01, czyli start trzeciego sezonu House Of Cards 27.02.2015 hitem? Sprawdźcie i posłuchajcie piosenki z czołówki [AUDIO]

Trzeci sezon House Of Cards - a dokładnie House Of Cards s03e01 - to do niego odliczają fani serialu w połowie lutego 2015 roku. Zobaczcie, kiedy jest premiera pierwszego odcinka House Of Cards 3 i skreślajcie dni na swoich kalendarzach w rytmie kawałka z czołówki serialu. Gotowi na House Of Cards s03e01?
27/02/2015 10:50
Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]

Pierwszy odcinek Mamy Cię 2015 rozpocznie 4. serię Mamy Cię na TVN. Wiemy, kiedy zaczyna się Mamy Cię 2015 na TVN, w jakie dni oglądać show i o której godzinie zaczynać się będą jego transmisje. Sprawdźcie informacje o premierze Mamy Cię 2015 na TVN i zobaczcie, jaki są szanse na wkręty z udziałem muzycznych gwiazd!
27/02/2015 09:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]