WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO] - U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu

Tagi związane z U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]: u2, u2 nowa płyta, u2 with or without you

U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]

RSS 02/01/2013 20:36 Komentarze
U2 nagrali nową płytę. Krążek ukaże się w 2013 roku. Zespół ujawnił dotychczas jedynie roboczy tytuł albumu, 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe przeboje zespołu.
U2 / U2 oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: U2 nagrali nową płytę. Roboczy tytuł krążka to 10 Reasons to Exist. Zobacz na Eska.pl największe hity zespołu [VIDEO]
Nowa płyta U2 jest już gotowa. Album trafi do sprzedaży w 2013 roku. Roboczy tytuł płyty 10 Reasons to Exist. Będzie to14 krążek tej grupy. Ostatnia płyta No Line On the Horizon wydania została w lutym 2009 roku.

Zobacz na Eska.pl  Tiesto i Bono z U2 nagrali wspólną płytę

U2 powstali w Irlandii w 1976 roku i od tego czasu nieprzerwanie funkcjonują na europejskiej i światowej scenie muzycznej. Zespół do tej pory sprzedał 150 milionów płyt i są na 16 miejscu na świecie pod względem sprzedanych albumów. Ich największy przebój to With Or Without You z płyty The Joshua Tree. U2 trzykrotnie wystąpili w Polsce. Ostatnio w sierpniu 2009 w Chorzowie.

Zobacz With Or Without You - U2



Zobacz Beautiful Day - U2



Zobacz Pride (In The Name Of Love) - U2




Nie czytałeś jeszcze?

Gorąca 100 - sprawdź na Eska.pl kto znalazł się na podium sylwestrowej listy przebojów!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Impreska. Volume 28: Margaret, Natalia Nykiel i Maroon 5 na jednej płycie!
0

Impreska. Volume 28: Margaret, Natalia Nykiel i Maroon 5 na jednej płycie!

Impreska. Volume 28 z hiatami Moniki Lewczuk, Margaret, Natalia Nykiel i Maroon 5 na jednej płycie!
29/06/2017 10:48
Warszawa - Papalina po Kuchennych Rewolucjach została zamknięta?
0

Warszawa - Papalina po Kuchennych Rewolucjach została zamknięta?

Chorwacja restauracja Papalina po Kuchennych Rewolucjach nie stanęła na nogi. Co się stało?
29/06/2017 09:39
Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?
0

Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?

Lech Poznań - Pelister to pierwsza runda eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
29/06/2017 09:32
Ed Sheeran w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY
0

Ed Sheeran w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Ed Sheeran wystąpi w Polsce w 2018 roku w ramach Divide Tour w Europie. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert twórcy Shape Of You? Ile kosztują bilety na występ brytyjskiego wokalisty? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
28/06/2017 21:55
Open'er 2017: 28.06 pierwszy dzień festiwalu RELACJA FOTO
0

Open'er 2017: 28.06 pierwszy dzień festiwalu RELACJA FOTO

Open'er 2017 28.06 - relacja z pierwszego dnia festiwalu już na ESKA.pl. Kto wystąpi na scenie? Zdjęcia, ciekawostki i praktyczne informacje w jednym miejscu. Śledź naszą relację i bądź na bieżąco z najważniejszą muzyczną imprezą w Gdyni.
28/06/2017 18:43
BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców
0

BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców

Kto zdobył BET Awards 2017? Pełna lista zwycięzców kultowego show do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
28/06/2017 17:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA