WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Tysiące jajek niespodzianek na plaży. O co chodzi? - Jajka niespodzianki na plaży w Niemczech

Tagi związane z Tysiące jajek niespodzianek na plaży. O co chodzi?: plaża, kinder niespodzianka

Tysiące jajek niespodzianek na plaży. O co chodzi?

RSS 11/01/2017 17:02 Komentarze

Dziesiątki tysięcy jajek niespodzianek wyrzuciło morze na plażę na niemieckiej wyspie Langeoog. Jak do tego doszło? Sprawdź szczegóły - na ESKA.pl.

Tysiące jajek niespodzianek na plaży w Niemczech Tysiące jajek niespodzianek na plaży w Niemczech / fot. twitter.com / użytkownik sat1regional
Ilustracja do artykułu: Tysiące jajek niespodzianek na plaży. O co chodzi?

Tysiące plastikowych jajek z kinder niespodzianek wyrzuciły fale na plażę na wyspie Langeoog na Morzu Północnym. Powodem istnej inwazji kolorowych jajek był największy od 15 lat sztorm, który zasiał spustoszenie na północy Niemiec. Axel doprowadził przede wszystkim do zalania obszarów przybrzeżnych, ale również do zasypania plaży w Langeoog dziesiątkiem tysięcy kinder niespodzianek, które wypadły z kontenera znajdującego się na duńskim frachtowcu.

Dziesiątki tysięcy jajek niespodzianek na plaży w Niemczech

Kolorowe znaleziska na niemieckiej plaży okazały się nie lada atrakcją dla lokalnych mieszkańców, zwłaszcza dzieci, które zaczęły zbierać jajka niespodzianki i układać z nich na plaży przeróżne wzory i napisy.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!
0

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!
27/03/2017 16:16
Co to jest fake news?
0

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.
27/03/2017 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń
0

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.
27/03/2017 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!
0

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.
27/03/2017 15:24
Żony Hollywood: Iwona Burnat i Reggie Benjamin nagrali piosenkę [AUDIO]
0

Żony Hollywood: Iwona Burnat i Reggie Benjamin nagrali piosenkę [AUDIO]

Iwona Burnat i Reggie Benjamin, bohaterowie programu Żony Hollywood postanowili, że podbiją nie tylko serca telewidzów, ale także słuchaczy. Posłuchaj na ESKA.pl ich debiutanckiej piosenki.
27/03/2017 15:16
Gosia Rdest - kim jest dziewczyna z teledysku Popka?
0

Gosia Rdest - kim jest dziewczyna z teledysku Popka?

Popek, Sobota i Matheo zaprosili do swojego teledysku ciekawe osobistości. Jedną z nich jest Gosia Rdest! Kim jest i czym się zajmuje? Przekonajcie się i poznajcie piękną kobietę na ESKA.pl!
27/03/2017 15:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA