WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 7 - kto się przebierze za kogo

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo? [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 19 kwietnia 2014, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 uczestnicy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo? [VIDEO]

RSS 19/04/2014 13:00 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo w kolejnym odcinku show, który zobaczymy już w sobotę, 19 kwietnia? Zobacz, co działo się za kulisami i sprawdź, za kogo przebiorą się uczestnicy!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 7 - zwiastuny. Mamy już przedsmak tego, co się będzie działo w kolejnym odcinku show, który zobaczymy już w sobotę, 19 kwietnia o 22:05 na antenie Polsatu! Na opublikowanych właśnie na YouTube zajawkach z programu możemy posłuchać Mariusza Totoszko w roli Edith Piaf oraz Pawła Tucholskiego jako Radka Liszewskiego z zespołu Weekend.

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

W zwiastunach pojawia się także Julia Pietrucha jako Beyonce i Artur Chamski jako Helena Vondrackova - wszędobylska kamera tradycyjnie zajrzała także za kulisy, gdzie uczestnicy poddawani są charakteryzacji. Zobacz i posłuchaj przed premierą kolejnego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!

Zwiastun 1



Zwiastun 2



Zwiastun 3



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. już w sobotę 27 maja. Czekają nas niezwykłe emocje i piękne występy, a to wszystko w TV i relacja na żywo na ESKA.pl
27/05/2016 20:06
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV

Polsat SuperHit Festiwal 2016 to muzyczna atrakcja ostatniego weekendu maja. Kto i kiedy wystąpi podczas trzydniowego festiwalu w Sopocie? Wszystkie szczegóły transmisji i program Polsat SuperHit Festiwal 2016 do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl!
27/05/2016 19:18
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?
0

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35 za darmo online i w telewizji 27.05.2016? Gdzie oglądać walkę Pudzianowskiego, Khalidova i Różalskiego? My już to wiemy i podpowiadamy Wam na ESKA.pl! 
27/05/2016 19:17
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
27/05/2016 17:52
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Sylwia Grzeszczak - występ w Koncert Platynowy!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Sylwia Grzeszczak - występ w Koncert Platynowy!

Sylwia Grzeszczak na Polsat SuperHit Festiwal 2016 zaliczy wielki powrót! Dokładnie na Koncercie Platynowym w Operze Leśnej w Sopocie da swój pierwszy występ od czasu, kiedy została matką! Co zaśpiewa? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!
27/05/2016 17:52
Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online
0

Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online

Polska - Kanada: gdzie oglądać transmisję z pierwszego meczu naszych siatkarzy na Turnieju Interkontynentalnym w Tokio? Spotkanie, które odbędzie się 28 maja zobaczymy zarówno w TV i online? Szczegóły na ESKA.pl
27/05/2016 17:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

27/05/2016 19:17

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA