WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 7 - kto się przebierze za kogo

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo? [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 19 kwietnia 2014, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 uczestnicy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo? [VIDEO]

RSS 19/04/2014 13:00 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo w kolejnym odcinku show, który zobaczymy już w sobotę, 19 kwietnia? Zobacz, co działo się za kulisami i sprawdź, za kogo przebiorą się uczestnicy!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 7 - zwiastuny. Mamy już przedsmak tego, co się będzie działo w kolejnym odcinku show, który zobaczymy już w sobotę, 19 kwietnia o 22:05 na antenie Polsatu! Na opublikowanych właśnie na YouTube zajawkach z programu możemy posłuchać Mariusza Totoszko w roli Edith Piaf oraz Pawła Tucholskiego jako Radka Liszewskiego z zespołu Weekend.

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

W zwiastunach pojawia się także Julia Pietrucha jako Beyonce i Artur Chamski jako Helena Vondrackova - wszędobylska kamera tradycyjnie zajrzała także za kulisy, gdzie uczestnicy poddawani są charakteryzacji. Zobacz i posłuchaj przed premierą kolejnego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!

Zwiastun 1



Zwiastun 2



Zwiastun 3



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki 10-11.12.2016 - Lillehammer: ONLINE i w TV na żywo [TRANSMISJA]
0

Skoki 10-11.12.2016 - Lillehammer: ONLINE i w TV na żywo [TRANSMISJA]

Skoki narciarskie Lillehammer 10 i 11 grudnia 2016 - gdzie oglądać w internecie i w telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Pełna rozpiska do sprawdzenia na ESKA.pl
09/12/2016 14:29
WOŚP 2017 Kraków: kto zagra?
0

WOŚP 2017 Kraków: kto zagra?

25. Finał WOŚP 2017 w Krakowie zapowiada się niesamowicie. Co zaplanowało miasto? Szczegóły na ESKA.pl
09/12/2016 14:22
Legendy Polskie - Jaga. Takich scen walki jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Legendy Polskie - Jaga. Takich scen walki jeszcze nie było! [VIDEO]

Jaga dołącza do grona legendarnych postaci żyjących w świecie Legend Polskich! Poznacie opowieść o delikatnej z pozoru kobiecie, która powala uzbrojonych mężczyzn! Tego jeszcze nie było! Zobaczcie video premierowo na ESKA.pl
09/12/2016 14:20
Polskie piosenki świąteczne. Nowe hity na święta!
0

Polskie piosenki świąteczne. Nowe hity na święta!

Polskie piosenki świąteczne już teraz na ESKA.pl. Sprawdźcie najnowsze hity, które z pewnością umilą oczekiwanie na święta!
09/12/2016 13:58
Ultra Music Festival Chorwacja 2017 - kiedy i kto wystąpi?
0

Ultra Music Festival Chorwacja 2017 - kiedy i kto wystąpi?

Ultra Music Festival 2017 w Chorwacji to europejska część kultowej imprezy! Kiedy się odbędzie? Kto wystąpi na Ultra Europe 2017? Przekonacie się w jednym miejscu - na ESKA.pl 
09/12/2016 13:49
David Beckham - tatuaże z historią. Wyjątkowa kampania UNICEF [VIDEO]
0

David Beckham - tatuaże z historią. Wyjątkowa kampania UNICEF [VIDEO]

Tatuaże Davida Beckhama są tematem przewodnim w nowej kampanii UNICEF. Wydaje się dziwne? Sprawdź niesamowity spot na ESKA.pl.
09/12/2016 13:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA