WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 7 - kto się przebierze za kogo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo? [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 19 kwietnia 2014, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 uczestnicy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo? [VIDEO]

RSS 19/04/2014 13:00 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo w kolejnym odcinku show, który zobaczymy już w sobotę, 19 kwietnia? Zobacz, co działo się za kulisami i sprawdź, za kogo przebiorą się uczestnicy!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 7 - zwiastuny. Co się będzie działo? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 7 - zwiastuny. Mamy już przedsmak tego, co się będzie działo w kolejnym odcinku show, który zobaczymy już w sobotę, 19 kwietnia o 22:05 na antenie Polsatu! Na opublikowanych właśnie na YouTube zajawkach z programu możemy posłuchać Mariusza Totoszko w roli Edith Piaf oraz Pawła Tucholskiego jako Radka Liszewskiego z zespołu Weekend.

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

W zwiastunach pojawia się także Julia Pietrucha jako Beyonce i Artur Chamski jako Helena Vondrackova - wszędobylska kamera tradycyjnie zajrzała także za kulisy, gdzie uczestnicy poddawani są charakteryzacji. Zobacz i posłuchaj przed premierą kolejnego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!

Zwiastun 1



Zwiastun 2



Zwiastun 3



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Darmowy film online: Apokalipsa Zombie - premiera na eskaGO! [VIDEO]
0

Darmowy film online: Apokalipsa Zombie - premiera na eskaGO! [VIDEO]

Filmy za darmo na eskaGO oglądasz bez logowania i legalnie. Nie wierzysz? Sprawdź już teraz straszny film o zombiakach. Apokalipsa Zombie do obejrzenia za darmo już teraz!
28/11/2014 10:28
Najdroższe części ciała na świecie czyli co ubezpieczyły sobie gwiazdy? [VIDEO]
0

Najdroższe części ciała na świecie czyli co ubezpieczyły sobie gwiazdy? [VIDEO]

Pupa Kylie Minogue, nogi Mariah Carey, struny głosowe Bruce'a Springsteena - to chyba najdroższe części ciała na świecie. Jakim cudem? Cudem ubezpieczenia. Sprawdź, w jaki sposób muzyczne gwiazdy zabezpieczają swoje największe atuty! 
28/11/2014 09:53
Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl 
28/11/2014 09:53
Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 w telewizji bierzemy pod lupę na ESKA.pl. Dla fanów skoków sprawdzamy, gdzie oglądać na żywo Puchar Świata w skokach narciarskich 2014.2015. Transmisje z PŚ w skokach narciarskich 2014/2015 w TV to kilka kanałów, dzięki którym każdy z nas poczuje się przez chwilę jakby był Up In The Air razem ze skoczkami. Klikajcie po więcej już teraz!
27/11/2014 17:03
Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]
0

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy i o której godzinie Wielkie Iluminacja Świątecznej Warszawy 2014 będzie miała miejsce na ulicach stolicy? Datę i godzinę świątecznej iluminacji w Warszawie 2014 mamy dla Was na ESKA.pl wraz z miejscami, gdzie zobaczymy świąteczne światełka. Lights w christmasowym klimacie za 3, 2, 1...