Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6 - kto się przebrał za kogo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 12 kwietnia 2014, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 kto wygrał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]

RSS 13/04/2014 10:48 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Sprawdź, za kogo się przebrali uczestnicy i ile punktów zdobyli. Po raz kolejny nie zabrakło zaskakujących charakteryzacji i wyjątkowo trudnych wyzwań. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6 - kto wygrał? W emitowanym 12 kwietnia o 21:50 na antenie Polsatu show po raz kolejny nie zabrakło zaskakujących charakteryzacji i wyjątkowo trudnych wyzwań. Sprawdź, kto się przebrał za kogo i ile punktów zdobyli uczestnicy!

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Julia Pietrucha jako Liza Minnelli - 16 punktów
Bilguun Ariunbaatar jako Elvis Presley - 20 punktów
Paulina Paulla Ignasiak wcieliła się w Dolores O'Riordan z grupy The Cranberries i przedstawiła Zombie. Zdobyła aż 40 punktów i wygrała ten odcinek show!
Agnieszka Włodarczyk wystąpiła jako Liroy - 32 punkty
Paweł Tucholski wcieli się w Ewę Demarczyk - 18 punktów
Katarzyna Skrzynecka jako Klaus Meine z grupy The Scorpions - 16 punktów
Artur Chamski wystąpi jako Prince - 23 punkty
Mariusz Totoszko pojawi się w roli Michaela Bublé - 27 punktów

Zobacz zwycięski występ Paulli - na ESKA.pl!


 
Post użytkownika Piotr Kastarynda.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają  zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - kiedy będą wyniki? Uczniowie nie mogą się doczekać, dlatego sprawdzamy też datę dostarczenia zaświadczeń do szkół oraz bezpośrednio do rąk uczniów. Czytaj o szczegółach i Wait Your Turn!
28/05/2015 16:54
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015?
28/05/2015 16:30
Mecze Polska - Rosja w LŚ 2015 28-29.05: składy polskiej i rosyjskiej reprezentacji. Poznajcie każdą z Team [VIDEO]
0

Mecze Polska - Rosja w LŚ 2015 28-29.05: składy polskiej i rosyjskiej reprezentacji. Poznajcie każdą z Team [VIDEO]

Znamy składy reprezentacji na mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015, które odbędą się 28 i 29 maja. Zobaczcie już teraz, kto zagra na boisku w starciach Polska - Rosja w LŚ 2015. Reprezentacja Polski i reprezentacja Rosji to naprawdę mocne zespoły. Który Team okaże się lepszy?
28/05/2015 16:02
LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wynikli najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w czwartek 28.05.2015. Do zgarnięcia jest pula 12 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
28/05/2015 15:59
Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]

Hayden James - Something About You to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Elektroniczny kawałek australisjkiego didżeja powoli podbija europejskie listy przebojów. Czy spodoba się także polskim słuchaczom? Przekonaj się sam i słuchaj utworu przed radiową premierą już teraz - na ESKA.pl
28/05/2015 15:19
Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]
0

Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]

Mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015 na żywo do obejrzenia w transmisji w telewizji i internecie 28 i 29 maja. Wszystkim dostępnym transmisjom Polska - Rosja w LŚ 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecze Polski z Rosją w Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015. Wystarczy kliknąć odpowiedni Play.
28/05/2015 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska