WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6 - kto się przebrał za kogo

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 12 kwietnia 2014, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 kto wygrał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]

RSS 13/04/2014 10:48 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Sprawdź, za kogo się przebrali uczestnicy i ile punktów zdobyli. Po raz kolejny nie zabrakło zaskakujących charakteryzacji i wyjątkowo trudnych wyzwań. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6 - kto wygrał? W emitowanym 12 kwietnia o 21:50 na antenie Polsatu show po raz kolejny nie zabrakło zaskakujących charakteryzacji i wyjątkowo trudnych wyzwań. Sprawdź, kto się przebrał za kogo i ile punktów zdobyli uczestnicy!

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Julia Pietrucha jako Liza Minnelli - 16 punktów
Bilguun Ariunbaatar jako Elvis Presley - 20 punktów
Paulina Paulla Ignasiak wcieliła się w Dolores O'Riordan z grupy The Cranberries i przedstawiła Zombie. Zdobyła aż 40 punktów i wygrała ten odcinek show!
Agnieszka Włodarczyk wystąpiła jako Liroy - 32 punkty
Paweł Tucholski wcieli się w Ewę Demarczyk - 18 punktów
Katarzyna Skrzynecka jako Klaus Meine z grupy The Scorpions - 16 punktów
Artur Chamski wystąpi jako Prince - 23 punkty
Mariusz Totoszko pojawi się w roli Michaela Bublé - 27 punktów

Zobacz zwycięski występ Paulli - na ESKA.pl!


 
Post użytkownika Piotr Kastarynda.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!
0

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.
25/03/2017 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?
0

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.
25/03/2017 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
25/03/2017 13:31
Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
25/03/2017 13:12
Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?
0

Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób, które stęskniły się za słońcem i ciepłymi dniami. Czy pierwszy wiosenny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Szczegóły przybliżamy już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 12:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA