Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6 - kto się przebrał za kogo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 12 kwietnia 2014, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 kto wygrał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]

RSS 13/04/2014 10:48 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Sprawdź, za kogo się przebrali uczestnicy i ile punktów zdobyli. Po raz kolejny nie zabrakło zaskakujących charakteryzacji i wyjątkowo trudnych wyzwań. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6 - kto wygrał? W emitowanym 12 kwietnia o 21:50 na antenie Polsatu show po raz kolejny nie zabrakło zaskakujących charakteryzacji i wyjątkowo trudnych wyzwań. Sprawdź, kto się przebrał za kogo i ile punktów zdobyli uczestnicy!

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Julia Pietrucha jako Liza Minnelli - 16 punktów
Bilguun Ariunbaatar jako Elvis Presley - 20 punktów
Paulina Paulla Ignasiak wcieliła się w Dolores O'Riordan z grupy The Cranberries i przedstawiła Zombie. Zdobyła aż 40 punktów i wygrała ten odcinek show!
Agnieszka Włodarczyk wystąpiła jako Liroy - 32 punkty
Paweł Tucholski wcieli się w Ewę Demarczyk - 18 punktów
Katarzyna Skrzynecka jako Klaus Meine z grupy The Scorpions - 16 punktów
Artur Chamski wystąpi jako Prince - 23 punkty
Mariusz Totoszko pojawi się w roli Michaela Bublé - 27 punktów

Zobacz zwycięski występ Paulli - na ESKA.pl!


 
Post użytkownika Piotr Kastarynda.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]
0

Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]

Liga Światowa 2015: gdzie oglądać mecz Polska - USA online i w TV? Kolejny mecz polskich siatkarzy odbędzie się 4 i 5 lipca 2015. Polska - USA: o której godzinie włączyć telewizor, by nie przegapić starcia polskich siatkarzy? Sprawdź na ESKA.pl 
30/06/2015 14:55
HIT INTERNETU: 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]
0

HIT INTERNETU: 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]

Mała dziewczynka i jej ciężarna mama tańczą do bardzo chwytliwej piosenki. Widzieliśmy to tysiąc razy? Pewnie tak, jednak coś chyba jest w tym akurat filmie, że użytkownicy Facebooka zdecydowali się podać go dalej już ponad pół miliona razy!    
30/06/2015 14:09
Iggy Azalea oskarża Britney Spears o niepowodzenie Pretty Girls? Ostre słowa raperki [VIDEO]
0

Iggy Azalea oskarża Britney Spears o niepowodzenie Pretty Girls? Ostre słowa raperki [VIDEO]

Iggy Azalea jest wściekła na Britney Spears? Tak można wnioskować z jej ostatnich wpisów na Twitterze. Okazuje się, że Iggy niepowodzenie utworu Pretty Girls zrzuca na barki Britney Spears.. Dlaczego? Sprawdźcie sami! 
30/06/2015 14:08
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
30/06/2015 14:05
Sziget Festival 2015: BILETY, line-up i data. Sprawdź informacje na temat festiwalu na Węgrzech [VIDEO]
0

Sziget Festival 2015: BILETY, line-up i data. Sprawdź informacje na temat festiwalu na Węgrzech [VIDEO]

Sziget 2015: bilety i line-up jest już dostępny. Kto wystąpi na największym węgierskim festiwalu muzycznym? W line-upie Sziget Festival 2015 znaleźli się m.in. Florence and The Machine, Ellie Goulding, Martin Garrix i Avicii. Dokładna data Sziget Festival oraz informacje na temat biletów znajdziecie na ESKA.pl 
30/06/2015 13:28
Gorąca 20 Premiera: Prince Royce - Back It Up ft. Jennifer Lopez, Pitbull [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Prince Royce - Back It Up ft. Jennifer Lopez, Pitbull [VIDEO]

Prince Royce - Back It Up ft. Jennifer Lopez, Pitbull to świeżutka nowość, która ma szansę na to, by stać się jednym z hitów nadchodzącego lata. Czy tak się stanie? Decydujecie Wy, głosując na ten kawałek w Gorącej 20 Radia ESKA!    
30/06/2015 13:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska