WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6 - kto się przebrał za kogo

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 12 kwietnia 2014, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 kto wygrał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]

RSS 13/04/2014 10:48 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Sprawdź, za kogo się przebrali uczestnicy i ile punktów zdobyli. Po raz kolejny nie zabrakło zaskakujących charakteryzacji i wyjątkowo trudnych wyzwań. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6 - kto wygrał? W emitowanym 12 kwietnia o 21:50 na antenie Polsatu show po raz kolejny nie zabrakło zaskakujących charakteryzacji i wyjątkowo trudnych wyzwań. Sprawdź, kto się przebrał za kogo i ile punktów zdobyli uczestnicy!

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Julia Pietrucha jako Liza Minnelli - 16 punktów
Bilguun Ariunbaatar jako Elvis Presley - 20 punktów
Paulina Paulla Ignasiak wcieliła się w Dolores O'Riordan z grupy The Cranberries i przedstawiła Zombie. Zdobyła aż 40 punktów i wygrała ten odcinek show!
Agnieszka Włodarczyk wystąpiła jako Liroy - 32 punkty
Paweł Tucholski wcieli się w Ewę Demarczyk - 18 punktów
Katarzyna Skrzynecka jako Klaus Meine z grupy The Scorpions - 16 punktów
Artur Chamski wystąpi jako Prince - 23 punkty
Mariusz Totoszko pojawi się w roli Michaela Bublé - 27 punktów

Zobacz zwycięski występ Paulli - na ESKA.pl!


 
Post użytkownika Piotr Kastarynda.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
02/05/2016 17:17
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
02/05/2016 22:12
Matura 2016: lektury. Co będzie na maturze z języka polskiego? Przewidywania
0

Matura 2016: lektury. Co będzie na maturze z języka polskiego? Przewidywania

Matura 2016: jakie lektury obstawiacie na egzaminie z polskiego? My na ESKA.pl sprawdziliśmy przewidywania internautów, co do lektury na maturze 2016 z języka polskiego. Nie brakuje takich tytułów, jak: Przedwiośnie, Wesele czy Lalka!
02/05/2016 22:12
3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta
0

3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta

Obchody 3 maja 2016 w Warszawie to sprawa ważna, nie tylko dla mieszkańców stolicy. Specjalnie dla Was, w jedno miejsce zebraliśmy program uroczystości na Święto Konstytucji 3 maja na 2016 rok z udziałem prezydenta. Sprawdźcie na ESKA.pl, co i o której godzinie 03.05.2015 w stolicy
02/05/2016 21:39
Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]
0

Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]

Mario Miranda - to autor wielu ilustracji przedstawiających znane miasta. Popularny podróżnik i rysownik jest bohaterem Google Doodle 2.05.2016. Sprawdź 5 najlepszych ciekawostek o tym niezwykłym artyście!
02/05/2016 20:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

02/05/2016 15:19

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA