WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6 - kto się przebrał za kogo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 12 kwietnia 2014, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 kto wygrał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]

RSS 13/04/2014 10:48 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Sprawdź, za kogo się przebrali uczestnicy i ile punktów zdobyli. Po raz kolejny nie zabrakło zaskakujących charakteryzacji i wyjątkowo trudnych wyzwań. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 6 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6. Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 6 - kto wygrał? W emitowanym 12 kwietnia o 21:50 na antenie Polsatu show po raz kolejny nie zabrakło zaskakujących charakteryzacji i wyjątkowo trudnych wyzwań. Sprawdź, kto się przebrał za kogo i ile punktów zdobyli uczestnicy!

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Julia Pietrucha jako Liza Minnelli - 16 punktów
Bilguun Ariunbaatar jako Elvis Presley - 20 punktów
Paulina Paulla Ignasiak wcieliła się w Dolores O'Riordan z grupy The Cranberries i przedstawiła Zombie. Zdobyła aż 40 punktów i wygrała ten odcinek show!
Agnieszka Włodarczyk wystąpiła jako Liroy - 32 punkty
Paweł Tucholski wcieli się w Ewę Demarczyk - 18 punktów
Katarzyna Skrzynecka jako Klaus Meine z grupy The Scorpions - 16 punktów
Artur Chamski wystąpi jako Prince - 23 punkty
Mariusz Totoszko pojawi się w roli Michaela Bublé - 27 punktów

Zobacz zwycięski występ Paulli - na ESKA.pl!


 
Post użytkownika Piotr Kastarynda.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skoki narciarskie 2014 - 22 i 23 listopada: kto skacze z Polski i kiedy? Fly Polacy! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014 - 22 i 23 listopada: kto skacze z Polski i kiedy? Fly Polacy! [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014 22 listopada i 23 listopada 2014 w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 są pełne Polaków. Kto z Polski skacze 22 listopada 2014 w konkursie drużynowym i jacy są polscy zawodnicy 23 listopada w konkursie indywidualnym? Odpowiedź na ESKA.pl i Fly od Nicki Minaj ft. Rihanna dla polskich skoczków w Klingenthal!
22/11/2014 14:42
Nowy teledysk Beyonce do 7/11: impreza w hotelu, pośladki Bee a nawet jej córeczka! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Beyonce do 7/11: impreza w hotelu, pośladki Bee a nawet jej córeczka! [VIDEO]

Nowy teledysk Beyonce do 7/11 zaliczył premierę na YouTube 21 listopada 2014 roku. W wideo do nowej piosenki Beyonce zaprasza nas na imprezę w hotelu ze swoją ekipą. W teledysku do 7/11 pośladki Beyonce z pewnością grają jedną z głównych ról, ale nie możemy zapomnieć także o córce piosenkarki. Amatorski klip czy nowy poziom kręcenia nagrań?
22/11/2014 12:48
Teledysk do Night Changes One Direction: rekord VEVO i YouTube. Czy to możliwe? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Teledysk do Night Changes One Direction: rekord VEVO i YouTube. Czy to możliwe? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Teledysk do Night Changes One Direction dzięki fanom zespołu po premierze w sieci stanął do walki o rekord VEVO i YouTube w liczbie wyświetleń w 24h po publikacji. To nie pierwszy raz, kiedy Directioners walczą o rekord VEVO i YouTube dla One Direction. Czy teledysk do Night Changes ma szansę zebrać odpowiednią liczbę wyświetleń? Szczegóły na ESKA.pl!
22/11/2014 12:09
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie na wysokości Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie na wysokości Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
22/11/2014 11:33
Piosenka Olly'ego Mursa i Demi Lovato - Up: duet gwiazd na płytę Olly'ego Never Been Better [AUDIO]
1

Piosenka Olly'ego Mursa i Demi Lovato - Up: duet gwiazd na płytę Olly'ego Never Been Better [AUDIO]

Olly Murs ft. Demi Lovato - Up - na tę piosenkę z nowej płyty Olly'ego Mursa Never Been Better czekali wszyscy Lovatics. Duet Olly'ego Mursa z Demi Lovato to jedna z dwóch kolaboracji na krążku, który zaliczy premierę 24 listopada 2014 roku. Posłuchajcie audio Up Olly'ego Mursa i Demi Loavato, które przedostało się do sieci.
22/11/2014 11:33
Teledysk do Night Changes One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D tym razem romantycznie [VIDEO]
0

Teledysk do Night Changes One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D tym razem romantycznie [VIDEO]

Teledysk do Night Changes One Direction chwilę po premierze na YouTube do zobaczenia na ESKA.pl. Wideo do Night Changes One Direction to romantyczna i przedświąteczna odsłona chłopaków. Gotowi na zimową randkę z boysbandem? Zapraszamy do oglądania teledysku do Night Changes One Direction!
22/11/2014 11:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]