WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]

RSS 01/04/2014 09:16 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia i sprawdź, co czeka widzów w kolejnej odsłonie bijącego rekordy popularności muzycznego talent show Polsatu!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz na ESKA.pl dostępny już w sieci zwiastun odcinka z 5 kwietnia! Z losowania, które odbyło się pod koniec odcinka 4, wiemy już, że w najbliższą sobotę o 21:50 usłyszymy co najmniej 2 największe hity 2013 roku: Daft Punk - Get Lucky oraz My Słowianie - Donatana i Cleo.

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Wielu widzów niecierpliwie wyczekuje także, jak jedna z jurorek, Małgorzata Walewska, zareaguje na Artura Chamskiego przebranego za... Małgorzatę Walewską! Trudne wyzwanie czeka także Agnieszkę Włodarczyk, która będzie musiała się wcielić w lidera zespołu Guns'n'Roses - Axla Rose. Dowiemy się także, czy Paulla naśladując Boba Marleya poradzi sobie równie dobrze, jak w jednym z wcześniejszych odcinków Katarzyna Skrzynecka w roli Louisa Armstronga!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5. Zobacz zwiastun na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Roast Michała Szpaka: najmocniejsze cytaty
0

Roast Michała Szpaka: najmocniejsze cytaty

Roast Michała Szpaka to wydarzenie, na które z równym utęsknieniem czekają zarówno fani, jak i hejterzy wokalisty. Kto go najbardziej obrazi? Najmocniejsze cytaty z roastu Michała Szpaka do sprawdzenia na Eska.pl.
29/09/2016 22:28
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: pełny zwiastun filmu już w sieci
0

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: pełny zwiastun filmu już w sieci

Finalny zwiastun filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć znalazł się już w sieci. Sprawdź, jak się prezentuje trailer do pierwszego spin-offa Harry'ego Pottera.
29/09/2016 17:01
Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?
0

Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?

Roast Michała Szpaka nadchodzi! Show zobaczymy w TV i online. Kiedy i gdzie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl! To będzie najlepsze show tej jesieni?
29/09/2016 16:40
Sonia Stochmiałek w Voice of Poland! Najbardziej żywiołowy występ Vop7!
0

Sonia Stochmiałek w Voice of Poland! Najbardziej żywiołowy występ Vop7!

Sonia Stochmiałek w Voice of Poland 7 da czadu. Czy jej występ będzie najbardziej żywiołowym w tej edycji?
29/09/2016 16:40
The Mack - Nevada i nowa wersja megahitu z lat 90 z udziałem Fetty Wap
0

The Mack - Nevada i nowa wersja megahitu z lat 90 z udziałem Fetty Wap

Nevada - The Mack to  nowa wersja superhitu z lat 90 Return of the Mack - numer ma szansę podbić kluby. "The Mack” feat. Mark Morrison & Fetty Wap to debiutancki singiel Nevady.
29/09/2016 16:36
Sia nie wyda płyty We Are Your Children! Jaki jest powód?
0

Sia nie wyda płyty We Are Your Children! Jaki jest powód?

Sia wycofała wydanie nowej płyty! Album We Are Your Children zapowiadał hit The Greatest! Teraz jednak zmieniono decyzję i na najnowszy krążek przyjdzie nam jeszcze poczekać. Co jest powodem takiej decyzji? Szczegóły przybliżamy Wam na ESKA.pl
29/09/2016 16:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA