Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]

RSS 01/04/2014 09:16 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia i sprawdź, co czeka widzów w kolejnej odsłonie bijącego rekordy popularności muzycznego talent show Polsatu!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz na ESKA.pl dostępny już w sieci zwiastun odcinka z 5 kwietnia! Z losowania, które odbyło się pod koniec odcinka 4, wiemy już, że w najbliższą sobotę o 21:50 usłyszymy co najmniej 2 największe hity 2013 roku: Daft Punk - Get Lucky oraz My Słowianie - Donatana i Cleo.

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Wielu widzów niecierpliwie wyczekuje także, jak jedna z jurorek, Małgorzata Walewska, zareaguje na Artura Chamskiego przebranego za... Małgorzatę Walewską! Trudne wyzwanie czeka także Agnieszkę Włodarczyk, która będzie musiała się wcielić w lidera zespołu Guns'n'Roses - Axla Rose. Dowiemy się także, czy Paulla naśladując Boba Marleya poradzi sobie równie dobrze, jak w jednym z wcześniejszych odcinków Katarzyna Skrzynecka w roli Louisa Armstronga!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5. Zobacz zwiastun na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już... w ciąży!
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już... w ciąży!

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
09/02/2016 23:31
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
09/02/2016 22:32
Eurowizja 2016: Margaret w preselekcjach zaśpiewa Cool Me Down
0

Eurowizja 2016: Margaret w preselekcjach zaśpiewa Cool Me Down

Eurowizja 2016: występ Margaret w polskich preselekcjach z utworem Cool Me Down - to już fakt! Taki tytuł ma jej nowa piosenka. Sprawdźcie, czy autorka hitu Heartbeat ma szanse reprezentować Polskę podczas finału Konkursu Piosenki Eurowizji 2016!
09/02/2016 21:33
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16
0

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja z meczu online i w telewizji będzie dostępna! Na jakim kanale? Gdzie będzie dostępny darmowy stream z pojedynku 12.02.16? Już teraz podpowiedź znajdziecie na ESKA.pl!
09/02/2016 16:55
Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!
0

Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!

Pokaz tańca w nowojorskim metrze to raczej mało zaskakujący widok dla mieszkańców miasta. Jednak ta dziewczyna przyciągnęła wzrok wszystkich. Roya, mimo swojej niepełnosprawności, która towarzyszy jej od urodzenia została tancerką, a w metrze pokazała, jak tańczy breakdance. Musicie to zobaczyć!
09/02/2016 16:23
Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY
0

Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY

Nowa płyta Brodki 2016 jest już gotowa. Kiedy możemy się spodziewać premiery czwartego albumu Moniki? Artystka ogłosiła to na swoim Facebooku.
09/02/2016 16:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA