WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]

RSS 01/04/2014 09:16 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia i sprawdź, co czeka widzów w kolejnej odsłonie bijącego rekordy popularności muzycznego talent show Polsatu!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz na ESKA.pl dostępny już w sieci zwiastun odcinka z 5 kwietnia! Z losowania, które odbyło się pod koniec odcinka 4, wiemy już, że w najbliższą sobotę o 21:50 usłyszymy co najmniej 2 największe hity 2013 roku: Daft Punk - Get Lucky oraz My Słowianie - Donatana i Cleo.

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Wielu widzów niecierpliwie wyczekuje także, jak jedna z jurorek, Małgorzata Walewska, zareaguje na Artura Chamskiego przebranego za... Małgorzatę Walewską! Trudne wyzwanie czeka także Agnieszkę Włodarczyk, która będzie musiała się wcielić w lidera zespołu Guns'n'Roses - Axla Rose. Dowiemy się także, czy Paulla naśladując Boba Marleya poradzi sobie równie dobrze, jak w jednym z wcześniejszych odcinków Katarzyna Skrzynecka w roli Louisa Armstronga!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5. Zobacz zwiastun na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mecz Sevilla - Leicester 22.02.17: transmisja ONLINE i w TV
0

Mecz Sevilla - Leicester 22.02.17: transmisja ONLINE i w TV

Sevilla - Leicester już 22 lutego 2017! Na jakim kanale oglądać mecz Ligi Mistrzów? Gdzie będzie transmisja na żywo w internecie i w telewizji? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl
22/02/2017 17:42
Sound of Legend bez maski. Jak wygląda i kim jest?
0

Sound of Legend bez maski. Jak wygląda i kim jest?

Sound of Legend to kolejny artysta ukrywający swoją twarz! Kim jest i co kryje się pod jego maską przypominającą superbohatera z Deadpoola? Sprawdzamy to na ESKA.pl!
22/02/2017 17:35
Tłusty czwartek: najlepsze memy
0

Tłusty czwartek: najlepsze memy

Tłusty czwartek nadchodzi! Standardowo sprawdzamy, co w tym temacie mają do powiedzenia internauci. Zobaczcie najlepsze memy i śmieszne obrazki na temat jedzenia pączków.
22/02/2017 17:14
Jakub z Krakowa - kim jest uczestnik Idola?
0

Jakub z Krakowa - kim jest uczestnik Idola?

Idol z odcinka na odcinek odkrywa nowe talenty. Już teraz na ESKA.pl możecie lepiej poznać Jakuba, który zaprezentuje się przed jury w drugim odcinku show.
22/02/2017 17:11
Open'er Festival 2017: line-up. Kto zagra 28.06-1.07 w Gdyni?
0

Open'er Festival 2017: line-up. Kto zagra 28.06-1.07 w Gdyni?

Open'er Festival 2017: line-up imprezy już teraz na ESKA.pl. Nie wiece jeszcze, kto zagra w Gdyni w dniach 28.06-1.07?
22/02/2017 17:10
Belle Epoque - piosenki z serialu TVN
0

Belle Epoque - piosenki z serialu TVN

Belle Epoque - piosenki z serialu już teraz na ESKA.pl. Co można usłyszeć w nowej produkcji TVN?
22/02/2017 16:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA