WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]

RSS 01/04/2014 09:16 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia i sprawdź, co czeka widzów w kolejnej odsłonie bijącego rekordy popularności muzycznego talent show Polsatu!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz na ESKA.pl dostępny już w sieci zwiastun odcinka z 5 kwietnia! Z losowania, które odbyło się pod koniec odcinka 4, wiemy już, że w najbliższą sobotę o 21:50 usłyszymy co najmniej 2 największe hity 2013 roku: Daft Punk - Get Lucky oraz My Słowianie - Donatana i Cleo.

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Wielu widzów niecierpliwie wyczekuje także, jak jedna z jurorek, Małgorzata Walewska, zareaguje na Artura Chamskiego przebranego za... Małgorzatę Walewską! Trudne wyzwanie czeka także Agnieszkę Włodarczyk, która będzie musiała się wcielić w lidera zespołu Guns'n'Roses - Axla Rose. Dowiemy się także, czy Paulla naśladując Boba Marleya poradzi sobie równie dobrze, jak w jednym z wcześniejszych odcinków Katarzyna Skrzynecka w roli Louisa Armstronga!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5. Zobacz zwiastun na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!
0

KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!

Jarzynki i Przyjaciele - płyta z najpiękniejszymi piosenkami dla dzieci może być twoja. Mamy dla was 4 albumy z utworami dla najmłodszych w wykonaniu m.in. Katarzyny Pakosińskiej, Piotra Fronczewskiego czy Cezarego Pazury. Jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na proste pytanie.
25/05/2016 16:30
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
25/05/2016 16:23
Marcin Czerwiński nowa piosenka 2016. Jak lew powalczy o szczyt list przebojów!
0

Marcin Czerwiński nowa piosenka 2016. Jak lew powalczy o szczyt list przebojów!

Marcin Czerwiński - Jak lew: to polska nowość muzyczna 2016, która pobije polskie listy przebojów? Jego piosenka została stworzona przez producentów, którzy współpracowali z P!nk! Posłuchajcie i oceńcie już teraz na ESKA.pl
25/05/2016 15:50
Prezent na Dzień Matki 2016. Co kupić? Propozycje muzyczne i nie tylko!
0

Prezent na Dzień Matki 2016. Co kupić? Propozycje muzyczne i nie tylko!

Dzień Matki już 26 maja 2016. Jeśli nadal nie macie pomysłu na prezent dla swoich mam, możecie zainspirować się naszymi propozycjami. Lista muzycznych i nie tylko prezentów na Dzień Mamy 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl
25/05/2016 15:29
Liga Mistrzów FINAŁ 28.05.2016: Real Madryt - Atletico Madryt. Transmisja online i w TV z finału LM
0

Liga Mistrzów FINAŁ 28.05.2016: Real Madryt - Atletico Madryt. Transmisja online i w TV z finału LM

Real - Atletico: FINAŁ Ligi Mistrzów już 28.05.2016. Transmisja online i w TV na żywo będzie dostępna na kilka sposobów. Gdzie finał w telewizji? Gdzie darmowe streamy live? Wszystkie informacje na temat meczu Real Madryt - Atletico Madryt z 28 kwietnia 2016 na ESKA.pl 
25/05/2016 14:59
Dzień Matki 2016: wierszyki, życzenia, SMS-y i piosenka specjalnie dla Mamy!
0

Dzień Matki 2016: wierszyki, życzenia, SMS-y i piosenka specjalnie dla Mamy!

Dzień Matki już w czwartek 26 maja! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wierszyki, życzenia i smsy, które na pewno zainspirują Was przy wręczaniu prezentów i ściskaniu Mamy z okazji Jej święta. Posłuchajcie także piosenki, którą Spice Girls zadedykowały swoim rodzicielkom!
25/05/2016 14:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

25/05/2016 09:32

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA