WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]

RSS 01/04/2014 09:16 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia i sprawdź, co czeka widzów w kolejnej odsłonie bijącego rekordy popularności muzycznego talent show Polsatu!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz zwiastun odcinka z 5 kwietnia! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Zobacz na ESKA.pl dostępny już w sieci zwiastun odcinka z 5 kwietnia! Z losowania, które odbyło się pod koniec odcinka 4, wiemy już, że w najbliższą sobotę o 21:50 usłyszymy co najmniej 2 największe hity 2013 roku: Daft Punk - Get Lucky oraz My Słowianie - Donatana i Cleo.

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Wielu widzów niecierpliwie wyczekuje także, jak jedna z jurorek, Małgorzata Walewska, zareaguje na Artura Chamskiego przebranego za... Małgorzatę Walewską! Trudne wyzwanie czeka także Agnieszkę Włodarczyk, która będzie musiała się wcielić w lidera zespołu Guns'n'Roses - Axla Rose. Dowiemy się także, czy Paulla naśladując Boba Marleya poradzi sobie równie dobrze, jak w jednym z wcześniejszych odcinków Katarzyna Skrzynecka w roli Louisa Armstronga!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5. Zobacz zwiastun na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Dziewczyny z Projektu Lady ujawniają swoje tajemnice
0

Dziewczyny z Projektu Lady ujawniają swoje tajemnice

Finał Projekt Lady nadchodzi wielkimi krokami. W programie zostały już tylko trzy dziewczyny, ale to dobra okazja, by przyjrzeć się z bliska także innym uczestniczkom. Sprawdź najbardziej interesujące fakty z życia bohaterek popularnego show!
29/08/2016 19:40
Rena gośc. Kaen - Kryzys (prod. Juicy): 5 najlepszych momentów z teledysku - przed premierą tylko na ESKA.pl!
0

Rena gośc. Kaen - Kryzys (prod. Juicy): 5 najlepszych momentów z teledysku - przed premierą tylko na ESKA.pl!

Rena prezentuje teledysk do piosenki Kryzys! Gościnnie w nagraniu polskiej raperki pojawił się Kaen. Ekskluzywnie, TYLKO na ESKA.pl prezentujemy Wam najlepsze momenty z klipu jeszcze przed jego premierą!
29/08/2016 16:50
Pogoda na jesień 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Jaka będzie jesień w Polsce?
0

Pogoda na jesień 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Jaka będzie jesień w Polsce?

Pogoda na jesień 2016 w postaci długoterminowych doniesień jest pozytywna? Czy będzie deszczowo? Jakie temperatury są przewidziane? Prognoza pogody na miesiące jesieni 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/08/2016 15:44
Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!
0

Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!

Zwiastun Ciemniejszej strony Greya zobaczymy już wkrótce! Wyczekiwany zwiastun kontynuacji 50 twarzy Greya ma się pojawić w sieci już we wrześniu 2016. Sprawdź, co już wiadomo na ten temat!
29/08/2016 14:35
Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?
0

Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?

Nowy teledysk Sii nosi tytuł The Greatest. Zapowiedź wideo zostało opublikowane podczas VMA 2016 i wzbudza ogromne zainteresowanie fanów gwiazdy. Wszyscy zastanawiają się, o co w nim chodzi? Tematowi przyglądamy się bliżej na ESKA.pl
29/08/2016 13:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]