WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 uczestnicy, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kwietnia 2014

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 05/04/2014 13:21 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku jednego z najpopularniejszych obecnie programów rozrywkowych Polsatu? Sprawdź na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku jednego z najpopularniejszych obecnie programów rozrywkowych, który będzie można zobaczyć już 5 kwietnia 2014 o 21:50 na Polsacie?

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Tym razem Katarzyna Skrzynecka wystąpi jako Shakira
Bilguun Ariunbaatar pojawi się jako Tom Jones
Agnieszka Włodarczyk wcieli się w Axla Rose
Mariusz Totoszko zaśpiewa jako Pharrell Williams
Artur Chamski przebierze się za Małgorzatę Walewską
Paweł Tucholski przedstawi swoją wersję Czesława Niemena
Paulina Paulla wystąpi jako Ignasiak Bob Marley
Julia Pietrucha zaśpiewa jako Donatan & Cleo

Zobacz występ Bilguuna Ariunbaatara jako Danuty Rinn - wykonu, który zdobył najwięcej punktów w odcinku 4 programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak zauważony za granicą!
0

Michał Szpak zauważony za granicą!

Michał Szpak może świętować kolejny sukces. Wokalista znalazł się w top 10 rankingu Spotify za 2016 rok!
05/12/2016 17:32
Kalendarz adwentowy 2016 z nieprzyzwoitą Ritą Orą
0

Kalendarz adwentowy 2016 z nieprzyzwoitą Ritą Orą

Czy kalendarz adwentowy może być sexy? Rita Ora tańczy topless i podgrzewa świąteczną gorączkę w prowokacyjnym filmiku. Oceńcie efekt!
05/12/2016 17:11
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
05/12/2016 17:10
Horoskop 2017 - BYK. Roczny horoskop zdradza, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - BYK. Roczny horoskop zdradza, co cię czeka!

Horoskop 2017 - Byki mają przed sobą rok poświęceń! Jeśli zastanawiacie się, dlaczego ostatnio wam nie wychodzi - już to wiemy. Co czeka na osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla byka do sprawdzenia na ESKA.pl!
05/12/2016 17:09
Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa. Aniołki Victoria’s Secret przerobiły 24K Magic!
0

Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa. Aniołki Victoria’s Secret przerobiły 24K Magic!

Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa już teraz na ESKA.pl. Aniołki Victoria’s Secret wzięły na warsztat 24K Magic! Jak im wyszło? 
05/12/2016 16:39
Azja Express - drugi sezon? Tak! Znamy pierwsze szczegóły
0

Azja Express - drugi sezon? Tak! Znamy pierwsze szczegóły

Azja Express - drugi sezon pewny! Kiedy powstanie druga edycja popularnego show? Poznajcie pierwsze szczegóły programu Azja Express 2.
05/12/2016 16:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

04/12/2016 21:24

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

04/12/2016 18:49

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

02/12/2016 14:17

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA