WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 uczestnicy, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kwietnia 2014

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 05/04/2014 13:21 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku jednego z najpopularniejszych obecnie programów rozrywkowych Polsatu? Sprawdź na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku jednego z najpopularniejszych obecnie programów rozrywkowych, który będzie można zobaczyć już 5 kwietnia 2014 o 21:50 na Polsacie?

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Tym razem Katarzyna Skrzynecka wystąpi jako Shakira
Bilguun Ariunbaatar pojawi się jako Tom Jones
Agnieszka Włodarczyk wcieli się w Axla Rose
Mariusz Totoszko zaśpiewa jako Pharrell Williams
Artur Chamski przebierze się za Małgorzatę Walewską
Paweł Tucholski przedstawi swoją wersję Czesława Niemena
Paulina Paulla wystąpi jako Ignasiak Bob Marley
Julia Pietrucha zaśpiewa jako Donatan & Cleo

Zobacz występ Bilguuna Ariunbaatara jako Danuty Rinn - wykonu, który zdobył najwięcej punktów w odcinku 4 programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KaeN - wyjątkowy koncert rapera. Szczegóły wydarzenia na ESKA.pl
0

KaeN - wyjątkowy koncert rapera. Szczegóły wydarzenia na ESKA.pl

KaeN zagra wyjątkowy koncert. Raper zdecydował się na piękny gest, który pomoże wielu nastolatkom. Szczegóły znajdziecie już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 15:13
Popek na Światowych Dniach Młodzieży 2016?! Dlaczego to możliwe?!
0

Popek na Światowych Dniach Młodzieży 2016?! Dlaczego to możliwe?!

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie i koncert Popka: dlaczego takie wydarzenie jest możliwe? Sprawdźcie, bo mamy dla Was kilka przekonujących dowodów!
27/07/2016 14:59
Legia - Trencin: transmisja online i w TV! Na żywo 27.07.16
0

Legia - Trencin: transmisja online i w TV! Na żywo 27.07.16

Legia Warszawa - Trencin: mecz eliminacji Ligi Mistrzów w telewizji i w internecie już 27 lipca 2016. Czy transmisja odbędzie się na ogólnodostępnym kanale? Streamy live będą udostępnione za darmo? Odpowiedzi na te pytania podrzucamy Wam oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 14:40
The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show?
0

The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show?

The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show? Te pytanie coraz częściej zadają sobie fani tego niezwykle popularnego talent-show. Dokładną datę premiery znajdziecie już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 14:08
Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!
0

Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!

Ewelina Lisowska - Prosta sprawa: to premiera w Gorącej 20! Taneczny i optymistyczny kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie, to najgorętszy polski hit lata 2016, w rytm którego wstyd nie poruszyć bioderkami! Przekonajcie się sami - już teraz na ESKA.pl!
27/07/2016 13:15
KONKURS: Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016!
0

KONKURS: Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016!

Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016. Podczas imprezy wystąpią przedstawiciele polskiej i zagranicznej sceny hip-hopowej m.in. Onyx, Pezet, Tede i Małpa. Polish Hip Hop TV Festival Płock 2016 odbędzie się pod patronatem Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA.
27/07/2016 12:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...