WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 uczestnicy, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kwietnia 2014

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 05/04/2014 13:21 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku jednego z najpopularniejszych obecnie programów rozrywkowych Polsatu? Sprawdź na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku jednego z najpopularniejszych obecnie programów rozrywkowych, który będzie można zobaczyć już 5 kwietnia 2014 o 21:50 na Polsacie?

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Tym razem Katarzyna Skrzynecka wystąpi jako Shakira
Bilguun Ariunbaatar pojawi się jako Tom Jones
Agnieszka Włodarczyk wcieli się w Axla Rose
Mariusz Totoszko zaśpiewa jako Pharrell Williams
Artur Chamski przebierze się za Małgorzatę Walewską
Paweł Tucholski przedstawi swoją wersję Czesława Niemena
Paulina Paulla wystąpi jako Ignasiak Bob Marley
Julia Pietrucha zaśpiewa jako Donatan & Cleo

Zobacz występ Bilguuna Ariunbaatara jako Danuty Rinn - wykonu, który zdobył najwięcej punktów w odcinku 4 programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?
21/08/2017 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 
21/08/2017 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18
0

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.
21/08/2017 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski
0

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.
21/08/2017 16:42
'To' Straszy w VR. Zobaczcie zwiastun horroru w technologii 360 stopni
0

'To' Straszy w VR. Zobaczcie zwiastun horroru w technologii 360 stopni

To, jest remak'em filmu z 1990 roku opartego na książce Stephena Kinga. Wytwórnia Warner Bros właśnie zamieściła kolejny zwiastun horroru. Trailer przeraża w technologii 360 stopni!
21/08/2017 16:40
Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu
0

Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Gra o tron - finał siódmego sezonu już niedługo. Tymczasem hakerzy grożą wrzuceniem go do sieci przed premierą w HBO. Czy tak faktycznie może się stać?
21/08/2017 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA