WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 uczestnicy, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kwietnia 2014

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 05/04/2014 13:21 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku jednego z najpopularniejszych obecnie programów rozrywkowych Polsatu? Sprawdź na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku jednego z najpopularniejszych obecnie programów rozrywkowych, który będzie można zobaczyć już 5 kwietnia 2014 o 21:50 na Polsacie?

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Tym razem Katarzyna Skrzynecka wystąpi jako Shakira
Bilguun Ariunbaatar pojawi się jako Tom Jones
Agnieszka Włodarczyk wcieli się w Axla Rose
Mariusz Totoszko zaśpiewa jako Pharrell Williams
Artur Chamski przebierze się za Małgorzatę Walewską
Paweł Tucholski przedstawi swoją wersję Czesława Niemena
Paulina Paulla wystąpi jako Ignasiak Bob Marley
Julia Pietrucha zaśpiewa jako Donatan & Cleo

Zobacz występ Bilguuna Ariunbaatara jako Danuty Rinn - wykonu, który zdobył najwięcej punktów w odcinku 4 programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Piłkarz zaliczył wielką wpadkę! 'Pozdrawiam swoją żonę i dziewczynę' [VIDEO]
0

Piłkarz zaliczył wielką wpadkę! 'Pozdrawiam swoją żonę i dziewczynę' [VIDEO]

Mohammed Anas stał się wielką gwiazdą nie tylko w swojej drużynie, ale przede wszystkim w internecie. Ghański piłkarz podczas wywiadu podziękował za wsparcie żonie i... swojej dziewczynie! Jak się tłumaczył Zobaczcie całość na ESKA.pl!
23/03/2017 15:13
Papież Franciszek rozbawiony do łez. 3-latka skradła mu piuskę!
0

Papież Franciszek rozbawiony do łez. 3-latka skradła mu piuskę!

Papież Franciszek tego się nie spodziewał. 3-latka skradła mu nie tylko serce, ale też papieskie nakrycie głowy!
23/03/2017 14:50
Maciej Rembikowski - kim jest uczestnik Idola?
0

Maciej Rembikowski - kim jest uczestnik Idola?

Maciej Rembikowski to jeden z najbardziej intrygujących uczestników nowej edycji polskiego Idola. Co wiemy o tym młodym artyście? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
23/03/2017 14:14
Pitbull i Jennifer Lopez przerobili wielki HIT! Podoba wam się?
0

Pitbull i Jennifer Lopez przerobili wielki HIT! Podoba wam się?

Pitbull i Jennifer Lopez mają hit na wiosnę! Sexy Body to kawałek, w którym wykorzystano sample kultowego przeboju. Podoba się Wam jego nowa wersja? Posłuchajcie i dajcie znać na ESKA.pl  
23/03/2017 14:01
Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018
0

Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Polski 26 marca 2017 w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 - z kim gramy, gdzie i o której odbędzie się mecz, gdzie oglądać na żywo w tv i online. Wszystko o meczu Czarnogóra - Polska w jednym miejscu - na ESKA.pl.
23/03/2017 13:58
Strajk nauczycieli 2017 - czy 31.03.17 jest wolny od szkoły?
0

Strajk nauczycieli 2017 - czy 31.03.17 jest wolny od szkoły?

31 marca 2017 nauczyciele strajkują przeciwko reformie edukacji. Jakie mają plany? Czy ten dzień jest wolny od zajęć? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
23/03/2017 13:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA