WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 uczestnicy, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kto się przebrał za kogo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 5 kwietnia 2014

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 05/04/2014 13:21 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku jednego z najpopularniejszych obecnie programów rozrywkowych Polsatu? Sprawdź na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 5. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku jednego z najpopularniejszych obecnie programów rozrywkowych, który będzie można zobaczyć już 5 kwietnia 2014 o 21:50 na Polsacie?

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Tym razem Katarzyna Skrzynecka wystąpi jako Shakira
Bilguun Ariunbaatar pojawi się jako Tom Jones
Agnieszka Włodarczyk wcieli się w Axla Rose
Mariusz Totoszko zaśpiewa jako Pharrell Williams
Artur Chamski przebierze się za Małgorzatę Walewską
Paweł Tucholski przedstawi swoją wersję Czesława Niemena
Paulina Paulla wystąpi jako Ignasiak Bob Marley
Julia Pietrucha zaśpiewa jako Donatan & Cleo

Zobacz występ Bilguuna Ariunbaatara jako Danuty Rinn - wykonu, który zdobył najwięcej punktów w odcinku 4 programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards
0

House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards

27.02.2015 premiera House of Cards 3. O tym, że to kultowy serial świadczyć może to, że w internecie pojawiły się memy związane z premierą 3 sezonu. Zobacz memy o House of Cards 3 na ESKA.pl
27/02/2015 17:27
Druga część 50 Twarzy Greya: Jamie Dornan jednak wystąpi! Dlaczego Dornan to idealny pan Grey? Zobaczcie [GALERIA]
1

Druga część 50 Twarzy Greya: Jamie Dornan jednak wystąpi! Dlaczego Dornan to idealny pan Grey? Zobaczcie [GALERIA]

Jamie Dornan wystąpi w drugiej części 50 Twarzy Greya - to już pewne. To dobra decyzja. Dlaczego? Wyliczamy wszystkie zalety Jamie Dornana, które sprawiają, że nadaje się do tej roli. Dlaczego Dornan to idealny Grey? Przekonaj się na ESKA.pl 
27/02/2015 17:00
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: kogo typujecie na faworyta? Uczestnicy show w sondzie ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: kogo typujecie na faworyta? Uczestnicy show w sondzie ESKA.pl [VIDEO]

Pierwszy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 wyłoni z pewnością pierwszego faworyta show. ESKA.pl jeszcze przed Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 1 postanowiła zapytać Was, kogo typujecie na zwycięzcę programu. Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w specjalnej sondzie - zapraszamy do głosowania!
27/02/2015 16:50
Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]
2

Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]

Sukienka na językach internautów! Dyskusja nad kolorem "biało złotej" sukienki to najnowszy hit sieci. Amerykanie kłócą się o kolor sukienki na zdjęciu wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Jak to jest możliwe, że zdjęcie czarno niebieskiej sukienki może być biało złote? Zobaczcie sami i zapytajcie znajomych - będziecie zaskoczeni! 
27/02/2015 16:20
Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]
0

Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]

Played - Wydział Operacji Specjalnych możesz już oglądać na eskaGO za darmo, online, bez logowania. Odpalaj trzymający w napięciu serial kryminalny.
27/02/2015 16:09
Fryderyki 2015: nominacje. Lista nominowanych do Fryderyków na ESKA.pl już 4 marca [VIDEO]
0

Fryderyki 2015: nominacje. Lista nominowanych do Fryderyków na ESKA.pl już 4 marca [VIDEO]

Kiedy poznamy nominowanych do Fryderyków 2015? Znamy dokładną datę ogłoszenia nominacji do najważniejszej nagrody w polskiej branży muzycznej. Kto będzie miał szansę na otrzymanie Fryderyka w 2015. Datę ogłoszenia nominowanych do Fryderyków znajdziecie na ESKA.pl