WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: kto wygrał? Informacje o występach i punktach na ESKA.pl! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: zobacz najlepszy występ już teraz na ESKA.pl! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: kto wygrał? Informacje o występach i punktach na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 30/03/2014 11:22 Komentarze

Za nami 4. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kto wygrał 29 marca 2014 roku? Na ESKA.pl serwujemy Wam informacje o występach z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odc. 4 i punktach przyznanych przez jury i uczestników show. Zobacz już teraz, która metamorfoza okazała się strzałem w dziesiątkę!

/ fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: kto wygrał? Informacje o występach i punktach na ESKA.pl! [VIDEO]
W Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinku 4 występy uczestników jak zwykle zaskoczyły nas wszystkich. Chcecie wiedzieć, kto wygrał tym razem? Pierwsze miejsce zdobył Bilguun Ariunbaatar, który wcielił się w rolę Danuty Rinn śpiewając Gdzie ci mężczyźni?. ESKA.pl jest pod wrażeniem metamorfozy a sam Bilguun jako kobieta prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Poniżej pełne zestawienie z punktami.

I miejsce - Bilguun Ariunbaatar jako Danuta Rinn w Gdzie ci mężczyźni? - 39 punktów
II miejsce - Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse w Rehab - 30 punktów
III miejsce - Artur Chamski jako Justin Timberlake w Mirrors - 24 punkty
IV miejsce - Mariusz Totoszko jako Mick Jagger w (I Can't Get No) Satisfaction - 22 punkty
IV miejsce - Paweł Tucholski jako Lou Bega w Mambo No. 5 - 22 punkty
V miejsce - Katarzyna Skrzynecka jako Madonna w Material Girl - 21 punktów
VI miejsce - Paulina Paulla Ignasiak jako Anna Jantar w Nic nie może wiecznie trwać - 17 punktów
VI miejsce - Julia Pietrucha jako Shakin Dudi w Au sza la la la - 17 punktów

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

ESKA.pl przypomina, że 3. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał Mariusz Totoszko występując jako Marylin Manson. Czyje metamorfozy lubicie najbardziej? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach poniżej.


Posłuchaj Danuta Rinn - Gdzie Ci Mężczyźni!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016

Wyniki LOTTO z 30.07.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 30 lipca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
30/07/2016 21:48
Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!
0

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień w muzyce prezentuje się doskonale! Ostatni miesiąc wakacji 2016 bogaty jest w muzyczne perełki. Które kawałki pojawią się na listach przebojów i powalczą o status hitu lata 2016? Które utwory dopiero zostaną wydane? Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
30/07/2016 19:55
Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy
0

Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy

Mecz Wisła Płock - Legia: 30.07.2016 mecz online i w TV za darmo? Gdzie oglądać 3. kolejkę Lotto Ekstraklasy? Kibice szukający odpowiedzi na te pytania znajdą je na ESKA.pl!
30/07/2016 19:54
Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna
0

Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna

On jest mistrzem Lip Sync, a jego mama najbardziej cierpliwą osobą na świece. Połączenie samochodowego szaleństwa syna i kamiennej twarzy kobiety doprowadza do płaczu... oczywiście ze śmiechu ;)
30/07/2016 18:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
30/07/2016 17:53
Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?
0

Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?

Audioriver 2016: transmisja online z festiwalu w Płocku będzie udostępniona? Gdzie i o której godzinie oglądać stream w internecie? Na scenie wystąpi Ella Eyre i Sigma! Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
30/07/2016 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...