WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: kto wygrał? Informacje o występach i punktach na ESKA.pl! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: zobacz najlepszy występ już teraz na ESKA.pl! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: kto wygrał? Informacje o występach i punktach na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 30/03/2014 11:22 Komentarze

Za nami 4. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kto wygrał 29 marca 2014 roku? Na ESKA.pl serwujemy Wam informacje o występach z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odc. 4 i punktach przyznanych przez jury i uczestników show. Zobacz już teraz, która metamorfoza okazała się strzałem w dziesiątkę!

/ fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: kto wygrał? Informacje o występach i punktach na ESKA.pl! [VIDEO]
W Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinku 4 występy uczestników jak zwykle zaskoczyły nas wszystkich. Chcecie wiedzieć, kto wygrał tym razem? Pierwsze miejsce zdobył Bilguun Ariunbaatar, który wcielił się w rolę Danuty Rinn śpiewając Gdzie ci mężczyźni?. ESKA.pl jest pod wrażeniem metamorfozy a sam Bilguun jako kobieta prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Poniżej pełne zestawienie z punktami.

I miejsce - Bilguun Ariunbaatar jako Danuta Rinn w Gdzie ci mężczyźni? - 39 punktów
II miejsce - Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse w Rehab - 30 punktów
III miejsce - Artur Chamski jako Justin Timberlake w Mirrors - 24 punkty
IV miejsce - Mariusz Totoszko jako Mick Jagger w (I Can't Get No) Satisfaction - 22 punkty
IV miejsce - Paweł Tucholski jako Lou Bega w Mambo No. 5 - 22 punkty
V miejsce - Katarzyna Skrzynecka jako Madonna w Material Girl - 21 punktów
VI miejsce - Paulina Paulla Ignasiak jako Anna Jantar w Nic nie może wiecznie trwać - 17 punktów
VI miejsce - Julia Pietrucha jako Shakin Dudi w Au sza la la la - 17 punktów

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

ESKA.pl przypomina, że 3. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał Mariusz Totoszko występując jako Marylin Manson. Czyje metamorfozy lubicie najbardziej? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach poniżej.


Posłuchaj Danuta Rinn - Gdzie Ci Mężczyźni!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?
0

Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

EUROWIZJA 2016: Ukraina wielkim zwycięzcą, ale i Polska zaliczyła imponujący skok z przedostatniego (głosowanie jury) na 8. miejsce. Które miejsce zajął Michał Szpak? Poznaj pełną punktację Eurowizji w Szwecji.
18/05/2016 08:02
Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?

Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore: to nowa, bardzo wakacyjna premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka z płyty Nine Track Mind zadebiutuje w propozycjach do listy przebojów we wtorek, 24.05.2016. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie więcej i dowiedzcie się, jak wygrać bilety na koncert Avicii!
24/05/2016 09:42
Ursynalia 2016: - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!
0

Ursynalia 2016: - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!

Ursynalia 2016 coraz bliżej. Zastanawiacie się kto wystąpi podczas jednego z największych studenckich festiwali w Europie? Chcielibyście też poznać ceny biletów, które pozwolą wam wziąć udział tym wydarzeniu? Niezbędne informacje znajdziecie na EKSA.pl  
24/05/2016 09:35
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?
0

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

To jest tak śmieszne, że licznik oglądających już dawno się zaciął! 50 mln w jeden dzień, 50 w drugi - sprawdź, z czego śmieje się cały świat! Uwaga, zaraźliwe!
24/05/2016 09:04
Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - WYNIKI. Gdzie i kiedy je sprawdzić?
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - WYNIKI. Gdzie i kiedy je sprawdzić?

Gdzie i kiedy wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016? Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i ich rodzice jak co roku przejmują się ilością zdobytych punktów. Specjalnie dla nich podajemy termin ogłaszania wyników oraz przekazania szkołom zaświadczeń. Sprawdź szczegóły, nie stresuj się i oglądaj teledysk do hitu Waiting na ESKA.pl
24/05/2016 08:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV

Polsat SuperHit Festiwal 2016 to muzyczna atrakcja ostatniego weekendu maja. Kto i kiedy wystąpi podczas trzydniowego festiwalu w Sopocie? Wszystkie szczegóły transmisji i program Polsat SuperHit Festiwal 2016 do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl!
23/05/2016 16:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Michał Szpak: od Dziwny jest ten świat do Eurowizji 2016. Jak zmieniał się artysta?

Michał Szpak: od Dziwny jest ten świat do Eurowizji 2016. Jak zmieniał się artysta?

18/05/2016 17:05

0
Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

18/05/2016 08:02

0
Anja Rubik nago w teledysku Mary Komasy! Zobacz klip do Lost Me [VIDEO 18+]

Anja Rubik nago w teledysku Mary Komasy! Zobacz klip do Lost Me [VIDEO 18+]

17/05/2016 15:59

0
Cool Me Down - teledysk Margaret wyciekł do sieci! [VIDEO]

Cool Me Down - teledysk Margaret wyciekł do sieci! [VIDEO]

17/05/2016 14:44

0
Adele zaprosiła Polaków na scenę! Nastolatkowie z Radomska zrobili z Adele świetne zdjęcia - zobacz je!

Adele zaprosiła Polaków na scenę! Nastolatkowie z Radomska zrobili z Adele świetne zdjęcia - zobacz je!

13/05/2016 11:14

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA