WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: kto wygrał? Informacje o występach i punktach na ESKA.pl! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: zobacz najlepszy występ już teraz na ESKA.pl! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: kto wygrał? Informacje o występach i punktach na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 30/03/2014 11:22 Komentarze 0

Za nami 4. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kto wygrał 29 marca 2014 roku? Na ESKA.pl serwujemy Wam informacje o występach z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odc. 4 i punktach przyznanych przez jury i uczestników show. Zobacz już teraz, która metamorfoza okazała się strzałem w dziesiątkę!

/ fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: kto wygrał? Informacje o występach i punktach na ESKA.pl! [VIDEO]
W Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinku 4 występy uczestników jak zwykle zaskoczyły nas wszystkich. Chcecie wiedzieć, kto wygrał tym razem? Pierwsze miejsce zdobył Bilguun Ariunbaatar, który wcielił się w rolę Danuty Rinn śpiewając Gdzie ci mężczyźni?. ESKA.pl jest pod wrażeniem metamorfozy a sam Bilguun jako kobieta prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Poniżej pełne zestawienie z punktami.

I miejsce - Bilguun Ariunbaatar jako Danuta Rinn w Gdzie ci mężczyźni? - 39 punktów
II miejsce - Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse w Rehab - 30 punktów
III miejsce - Artur Chamski jako Justin Timberlake w Mirrors - 24 punkty
IV miejsce - Mariusz Totoszko jako Mick Jagger w (I Can't Get No) Satisfaction - 22 punkty
IV miejsce - Paweł Tucholski jako Lou Bega w Mambo No. 5 - 22 punkty
V miejsce - Katarzyna Skrzynecka jako Madonna w Material Girl - 21 punktów
VI miejsce - Paulina Paulla Ignasiak jako Anna Jantar w Nic nie może wiecznie trwać - 17 punktów
VI miejsce - Julia Pietrucha jako Shakin Dudi w Au sza la la la - 17 punktów

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

ESKA.pl przypomina, że 3. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał Mariusz Totoszko występując jako Marylin Manson. Czyje metamorfozy lubicie najbardziej? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach poniżej.


Posłuchaj Danuta Rinn - Gdzie Ci Mężczyźni!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9: półfinały - uczestnicy na ESKA.pl. Zobaczcie, kto wystąpi na scenie 10 i 17 maja
0

Must Be The Music 9: półfinały - uczestnicy na ESKA.pl. Zobaczcie, kto wystąpi na scenie 10 i 17 maja

Półfinał Must Be The Music 9 przed nami! Kto wystąpi w półfinałach muzycznego show? Lista półfinalistów Must Be The Music 9 do sprawdzenia na ESKA.pl
05/05/2015 17:23
Donatan i Maryla Rodowicz: piosenka i teledysk tuż tuż! Tym razem Donatan rozpocznie współpracę z Marylą [VIDEO]
0

Donatan i Maryla Rodowicz: piosenka i teledysk tuż tuż! Tym razem Donatan rozpocznie współpracę z Marylą [VIDEO]

Donatan rozpoczyna pracę nad nowym utworem. Tym razem Donatan nagra piosenkę z Marylą Rodowicz. Szczegóły na temat współpracy Donatana i Maryli znajdziecie na ESKA.pl 
05/05/2015 16:54
Robert Lewandowski w masce - tak wystąpi w meczu Barcelona - Bayern Monachium 06.05.2015. Lewandowski będzie Hero nadchodzącego meczu? [VIDEO]
0

Robert Lewandowski w masce - tak wystąpi w meczu Barcelona - Bayern Monachium 06.05.2015. Lewandowski będzie Hero nadchodzącego meczu? [VIDEO]

Robert Lewandowski w masce będzie mógł zagrać w meczu Barcelona - Bayern Monachium. Jak wygląda Robert Lewandowski po kontuzji? Piłkarz umieścił swoje zdjęcie w masce na Facebooku. Czy w takim wydaniu zobaczymy go w środowym meczu z Barceloną? Okazuje się, że tak. Robert Lewandowski otrzymał zgodę od lekarza na grę w meczu Barcelona - Bayern Monachium 06.05.2015 
05/05/2015 16:54
Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie obejrzeć na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie się zaczyna? See You Again z...? [VIDEO]
0

Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie obejrzeć na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie się zaczyna? See You Again z...? [VIDEO]

Juventus - Real Madryt na żywo, czyli półfinał LM 2015, obejrzymy zarówno online jak i w TV. Gdzie dokładnie oglądać mecz Juventus - Real Madryt online i w TV, o której zaczyna się spotkanie? Szczegóły transmisji półfinału LM 2015 na żywo czekają na ESKA.pl. Tylko z jednym składem ponownie zobaczymy się na murawie w finale...
05/05/2015 16:53
Dzień Matki 2015 - kiedy jest? Data Dnia Matki 2015 i śpiewające mamy na ESKA.pl [VIDEO]
0

Dzień Matki 2015 - kiedy jest? Data Dnia Matki 2015 i śpiewające mamy na ESKA.pl [VIDEO]

Kiedy jest Dzień Matki w 2015 roku? Data Dnia Matki czeka do sprawdzenia na ESKA.pl na tych, którzy ciągle zapominają o tym święcie. Zobaczcie już teraz, którego jest Dzień Matki i czy pytanie o datę Dnia Matki w 2015 roku jest zasadne...
05/05/2015 16:47
Debata prezydencka 2015: gdzie oglądać, o której godzinie i kto weźmie w niej udział? Everybody Talks... [VIDEO]
0

Debata prezydencka 2015: gdzie oglądać, o której godzinie i kto weźmie w niej udział? Everybody Talks... [VIDEO]

Debata prezydencka 2015 w telewizji 5 maja pod lupą ESKA.pl. Gdzie oglądać debatę prezydencką 2015 na żywo w TV? O której godzinie zaczyna się debata prezydencka 2015? Kto weźmie udział w debacie prezydenckiej 2015? Everybody Talks tym razem w jednym studiu!
05/05/2015 16:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska