WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: kto wygrał? Informacje o występach i punktach na ESKA.pl! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: zobacz najlepszy występ już teraz na ESKA.pl! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: kto wygrał? Informacje o występach i punktach na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 30/03/2014 11:22 Komentarze

Za nami 4. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kto wygrał 29 marca 2014 roku? Na ESKA.pl serwujemy Wam informacje o występach z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odc. 4 i punktach przyznanych przez jury i uczestników show. Zobacz już teraz, która metamorfoza okazała się strzałem w dziesiątkę!

/ fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4: kto wygrał? Informacje o występach i punktach na ESKA.pl! [VIDEO]
W Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinku 4 występy uczestników jak zwykle zaskoczyły nas wszystkich. Chcecie wiedzieć, kto wygrał tym razem? Pierwsze miejsce zdobył Bilguun Ariunbaatar, który wcielił się w rolę Danuty Rinn śpiewając Gdzie ci mężczyźni?. ESKA.pl jest pod wrażeniem metamorfozy a sam Bilguun jako kobieta prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Poniżej pełne zestawienie z punktami.

I miejsce - Bilguun Ariunbaatar jako Danuta Rinn w Gdzie ci mężczyźni? - 39 punktów
II miejsce - Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse w Rehab - 30 punktów
III miejsce - Artur Chamski jako Justin Timberlake w Mirrors - 24 punkty
IV miejsce - Mariusz Totoszko jako Mick Jagger w (I Can't Get No) Satisfaction - 22 punkty
IV miejsce - Paweł Tucholski jako Lou Bega w Mambo No. 5 - 22 punkty
V miejsce - Katarzyna Skrzynecka jako Madonna w Material Girl - 21 punktów
VI miejsce - Paulina Paulla Ignasiak jako Anna Jantar w Nic nie może wiecznie trwać - 17 punktów
VI miejsce - Julia Pietrucha jako Shakin Dudi w Au sza la la la - 17 punktów

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

ESKA.pl przypomina, że 3. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał Mariusz Totoszko występując jako Marylin Manson. Czyje metamorfozy lubicie najbardziej? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach poniżej.


Posłuchaj Danuta Rinn - Gdzie Ci Mężczyźni!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
02/12/2016 13:02
Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca
0

Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca

Krzysztof Iwaneczko wyrusza w jesienną trasę koncertową. Kiedy i gdzie wystąpi wokalista? Gdzie i w jakiej cenie można kupić bilety na jego występy? Sprawdź na Eska.pl.
02/12/2016 18:39
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!
0

Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!

Horoskop 2017 - Baran będzie miał wielką energię do przeprowadzenia wielkich zmian! Co czeka osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla barana do sprawdzenia na ESKA.pl!
02/12/2016 18:09
Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Rajd Barbórka 2016 odbędzie na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej w sobotę, 10 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie na ESKA.pl
02/12/2016 18:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA