Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: kto wygrał? Sprawdź na ESKA.pl i zobacz najlepszy występ! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: kto wygrał? Sprawdź na ESKA.pl i zobacz najlepszy występ! [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo polsat, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3 kto wygrał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: kto wygrał? Sprawdź na ESKA.pl i zobacz najlepszy występ! [VIDEO]

RSS 24/03/2014 08:16 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: kto wygrał? Sprawdź, za kogo tym razem przebrali się uczestnicy i dowiedz się, kto tym razem zgarnął najwięcej punktów za występ - na ESKA.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 3. Kto wygrał? / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: kto wygrał? Sprawdź na ESKA.pl i zobacz najlepszy występ! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: kto wygrał? Tym razem uczestnicy przebrali się za następujące gwiazdy: Mariusz Totoszko wystąpił jako Marilyn Manson, Paulla w roli Rihanny, Artur Chamski jako Irena Santor, Paweł Tucholski jako Elton John, Julia Pietrucha przebrała się za Britney Spears, Agnieszka Włodarczyk wystąpiła jako Marcin Miller - lider zespołu Boys, Bilguun Ariunbaatar śpiewał jako Adam Asanov z Piersi a Katarzyna Skrzynecka wcieliła się w Tatianę Okupnik.

>>> Największe przeboje w Twojej kieszeni - dzięki eskaGO!

Przeciwników zdeklasował Mariusz Totoszko w roli Marilyna Mansona śpiewającego Sweet Dreams - dostał najwyższe noty aż od trzech członków jury! Wyłamał się tylko Paweł Królikowski, któremu bardziej spodobał się Artur Chamski w roli Ireny Santor. Świetnie wypadła także Agnieszka Włodarczyk - nie do poznania w roli Marcina Millera z grupy Boys. Najmniej punktów zdobyła tym razem Julia Pietrucha jako Britney Spears.

Zobacz występ Mariusza Totoszko jako Marilyna Mansona i sprawdź, jak Agnieszka Włodarczyk ćwiczyła do roli Marcina Millera!


 
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie kupić? Czy są jeszcze dostępne?
0

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie kupić? Czy są jeszcze dostępne?

Maroon 5 w Polsce 2016: koncert zespołu odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie już 1 czerwca 2016 roku. Czy są jeszcze bilety na pierwszy występ Adama Levine w Polsce? Gdzie kupić? Sprawdzamy szczegóły na ESKA.pl!
10/02/2016 11:26
Modestep wystąpią przed Avicii na Music Power Explosion
0

Modestep wystąpią przed Avicii na Music Power Explosion

Modestep wystąpią przed Avicii w Gdańsku. Co wiemy o brytyjskiej grupie? Sprawdź szczegóły występu Modestep na Music Power Explosion już teraz!
10/02/2016 11:17
Walentynki 2016: życzenia na kartki i smsy. Śmieszne wierszyki i życzenia na Walentynki - w muzycznej oprawie [VIDEO]
0

Walentynki 2016: życzenia na kartki i smsy. Śmieszne wierszyki i życzenia na Walentynki - w muzycznej oprawie [VIDEO]

Życzenia na walentynki 2016 to rzecz, o którą warto zadbać już teraz. Na ESKA.pl znajdziecie kilka podpowiedzi dotyczących wierszyków i życzeń walentynkowych, które sprawią Waszej drugiej połówce wiele przyjemności. Fajne, romantyczne i śmieszne życzenia na walentynki okrasiliśmy dawką romantycznej muzyki ;) 
10/02/2016 11:03
Liga Mistrzów 2016: terminarz meczów. Kto z kim zagra i kiedy 1/8 finału LM?
0

Liga Mistrzów 2016: terminarz meczów. Kto z kim zagra i kiedy 1/8 finału LM?

Liga Mistrzów 2016: kto z kim zagra w 1/8 finału? Na ESKA.pl prezentujemy pełny terminarz fazy pucharowej LM, czyli pary i daty meczów, które odbędą się w ramach tych elitarnych rozgrywek. Przed nami niezwykle zacięte spotkania! 
10/02/2016 10:08
Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?
0

Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?

W Środę Popielcową 10.02.2015 zaczyna się Wielki Post. W tradycji katolickiej okres refleksji i smutku, który poprzedza Wielkanoc. Ile trwa Wielki Post? Kiedy się kończy i kiedy jest Wielkanoc 2015? Sprawdź i posłuchaj refleksyjnych, nastrojowych utworów pasujących do tego okresu roku. 
10/02/2016 09:18
Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie i za ile kupić wejściówkę na koncert Maroon 5 w Krakowie?
0

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie i za ile kupić wejściówkę na koncert Maroon 5 w Krakowie?

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety na koncert są już w sprzedaży. Gdzie i ile kosztuje wejściówka na występ Adama Levine? Jakie piosenki zagra Maroon 5 w Krakowie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl
10/02/2016 08:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA