WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: kto wygrał? Sprawdź na ESKA.pl i zobacz najlepszy występ! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: kto wygrał? Sprawdź na ESKA.pl i zobacz najlepszy występ! [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo polsat, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3 kto wygrał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: kto wygrał? Sprawdź na ESKA.pl i zobacz najlepszy występ! [VIDEO]

RSS 24/03/2014 08:16 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: kto wygrał? Sprawdź, za kogo tym razem przebrali się uczestnicy i dowiedz się, kto tym razem zgarnął najwięcej punktów za występ - na ESKA.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 3. Kto wygrał? / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: kto wygrał? Sprawdź na ESKA.pl i zobacz najlepszy występ! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: kto wygrał? Tym razem uczestnicy przebrali się za następujące gwiazdy: Mariusz Totoszko wystąpił jako Marilyn Manson, Paulla w roli Rihanny, Artur Chamski jako Irena Santor, Paweł Tucholski jako Elton John, Julia Pietrucha przebrała się za Britney Spears, Agnieszka Włodarczyk wystąpiła jako Marcin Miller - lider zespołu Boys, Bilguun Ariunbaatar śpiewał jako Adam Asanov z Piersi a Katarzyna Skrzynecka wcieliła się w Tatianę Okupnik.

>>> Największe przeboje w Twojej kieszeni - dzięki eskaGO!

Przeciwników zdeklasował Mariusz Totoszko w roli Marilyna Mansona śpiewającego Sweet Dreams - dostał najwyższe noty aż od trzech członków jury! Wyłamał się tylko Paweł Królikowski, któremu bardziej spodobał się Artur Chamski w roli Ireny Santor. Świetnie wypadła także Agnieszka Włodarczyk - nie do poznania w roli Marcina Millera z grupy Boys. Najmniej punktów zdobyła tym razem Julia Pietrucha jako Britney Spears.

Zobacz występ Mariusza Totoszko jako Marilyna Mansona i sprawdź, jak Agnieszka Włodarczyk ćwiczyła do roli Marcina Millera!


 
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele. Posłuchaj rapowego hitu [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele. Posłuchaj rapowego hitu [VIDEO]

KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele to poniedziałkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj hip-hopowego kawałka premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18.00 i zobacz teledysk już teraz - na ESKA.pl
24/11/2014 14:32
Top Model 4: finał. Michał Baryza wygrał w kategorii muzyka. Zobaczcie jego beatbox [VIDEO]
0

Top Model 4: finał. Michał Baryza wygrał w kategorii muzyka. Zobaczcie jego beatbox [VIDEO]

Finał Top Model 4 przyniesie zwycięzcę programu a dla nas Top Model 2014 wygrał Michał Baryza - oczywiście w muzycznej kategorii. Dlaczego Michał Baryza to zwycięzca Top Model 4 na ESKA.pl? Wszystko to ze względu na beatbox modela, którym pochwalił się na castingach do show. Jest filmik!
24/11/2014 13:57
American Music Awards 2014: One Direction z największą ilością statuetek
0

American Music Awards 2014: One Direction z największą ilością statuetek

One Direction triumfatorami tegorocznej gali American Music Awards 2014. To oni podczas uroczystej gali AMAs 2014 zdobyli aż trzy statuetki. W jakich kategoriach zostali nagrodzeni przystojniacy z One Direction? Sprawdź na ESKA.pl 
24/11/2014 13:46
Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]
4

Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]

Piosenka Jennifer Lawrence z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1, którą w filmie śpiewa oczywiście jako Katniss, zadebiutowała na YouTube. Audio The Hanging Tree z soundtracku do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1 prezentujemy Wam na ESKA.pl - polski tytuł kawałka to Drzewo Wisielca. Czy piosenka Katniss z Igrzysk Śmierci to dowód na to, że Jennifer Lawrence ma także talent wokalny? Posłuchajcie i oceńcie sami!
24/11/2014 13:32
Top Model 2014: kto wygrał i będzie Tap Madl? Zwycięzca Top Model 4 na ESKA.pl chwilę po finale [VIDEO]
0

Top Model 2014: kto wygrał i będzie Tap Madl? Zwycięzca Top Model 4 na ESKA.pl chwilę po finale [VIDEO]

Kto wygrał Top Model 2014? Odpowiedź na to pytanie w finale Top Model 4 i na ESKA.pl chwilę po zakończeniu finałowego odcinka. Trzy możliwe opcje: Michał Baryza wygrał Top Model, Marta Sędzicka wygrała Top Model lub Osi Ugonoh wygrała Top Model - tylko jeden możliwy. Poznaj Tap Madl 4. edycji Top Model razem z nami!
24/11/2014 12:50
Film za darmo: Śmiertelny Wirus. Oglądaj online na eskaGO! [VIDEO]
0

Film za darmo: Śmiertelny Wirus. Oglądaj online na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy online to nowość na eskaGO. Sprawdź już teraz ponad setkę najbardziej odlotowych filmów w Sieci. Już teraz oglądaj film akcji Śmiertelny Wirus.
24/11/2014 12:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]