WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3, agnieszka włodarczyk jesteś szalona, agnieszka włodarczyk boys, agnieszka włodarczyk w twoja twarz brzmi znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:49 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk przebierze się za Marcina Millera i zaśpiewa kultowy przebój disco polo znany z wykonania Boys - Jesteś Szalona!
Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]
Agnieszka Włodarczyk to jedna z uczestniczek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka i piosenkarka w kolejnych odcinkach programu wcieliła się już w role Cher i Kory z Maanamu. Teraz będzie można ją zobaczyć w repertuarze disco-polo. Na swoim Facebooku zamieściła wpis: No i proszę, zagadka rozwiązana:) Podoba Wam się piosenka z repertuaru Boys? - pyta Agnieszka.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Zaraz pod wpisem zamieszcza filmik, w którym można zobaczyć Agnieszkę tańczącą w obstawie mężczyzn do utworu Boys Jesteś Szalona. Poniżej zamieszczamy Wam materiał z prób piosenkarki i aktorki.

Ten wykon będzie można zobaczyć już 22 marca w sobotę na antenie Polsatu o godzinie 22.00. W tym czasie będzie emitowany kolejny odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Agnieszka Włodarczyk - Twoja Twarz Brzmi Znajomo


Jesteś Szalona - Boys



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film za darmo o Katy Perry. Zobacz film online na eskaGO! [VIDEO]
0

Film za darmo o Katy Perry. Zobacz film online na eskaGO! [VIDEO]

Film o Katy Perry za darmo, online - jest już na eskaGO. Darmowy film Katy Perry: Intymniej jest premierą z okazji 30. urodzin artystki.
22/10/2014 09:47
WinterFest 2014 w Krakowie i Warszawie: kto wystąpi? Line-up, ceny biletów i szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
0

WinterFest 2014 w Krakowie i Warszawie: kto wystąpi? Line-up, ceny biletów i szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

Koncerty 2014: WinterFest w Krakowie i Warszawie. Gdzie i kiedy wystąpi SKINDRED i inne zespoły? Daty, miejsca i line-up WinterFest na ESKA.pl
21/10/2014 21:15
Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]
0

Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]

Sara Boruc - żona Artura Boruca dawniej znana mediom jako Sara Mannei - u Kuby Wojewódzkiego razem z mężem to odcinek show z 21 października 2014 roku. Kim jest Sara Boruc i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? To sprawdzamy przed emisją nagrania!
21/10/2014 17:33
Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]

Walka Gołota vs Nicholson w streamie online to szansa na zobaczenie ostatniej walki Andrzeja Gołoty bez telewizora w domu. Zbieramy legalne i oficjalne linki do walki Gołota vs Nicholson online. Gotowi na Kiss With A Fist od pięściarzy nawet w sieci?
21/10/2014 16:32
Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]
0

Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]

Nowa płyta Donatana i Cleo Hiper/Chimera będzie dostępna w sklepach już w listopadzie. Nadal trwa przedsprzedaż krążka. Jak dostać autograf na płycie i nie zapłacić za wysyłkę? Zobacz wszystkie atrakcje, które przygotowali dla wiernych fanów Donatan i Cleo!
21/10/2014 16:25
Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]

Program Gwiazdy Od Kuchni oglądasz za darmo, bez logowania i legalnie na eskaGO. Jacy są prywatnie: Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Jula, czy Margaret? Zobacz ekskluzywne wywiady i sprawdź na eskaGO!
21/10/2014 16:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]