Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3, agnieszka włodarczyk jesteś szalona, agnieszka włodarczyk boys, agnieszka włodarczyk w twoja twarz brzmi znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:49 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk przebierze się za Marcina Millera i zaśpiewa kultowy przebój disco polo znany z wykonania Boys - Jesteś Szalona!
Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]
Agnieszka Włodarczyk to jedna z uczestniczek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka i piosenkarka w kolejnych odcinkach programu wcieliła się już w role Cher i Kory z Maanamu. Teraz będzie można ją zobaczyć w repertuarze disco-polo. Na swoim Facebooku zamieściła wpis: No i proszę, zagadka rozwiązana:) Podoba Wam się piosenka z repertuaru Boys? - pyta Agnieszka.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Zaraz pod wpisem zamieszcza filmik, w którym można zobaczyć Agnieszkę tańczącą w obstawie mężczyzn do utworu Boys Jesteś Szalona. Poniżej zamieszczamy Wam materiał z prób piosenkarki i aktorki.

Ten wykon będzie można zobaczyć już 22 marca w sobotę na antenie Polsatu o godzinie 22.00. W tym czasie będzie emitowany kolejny odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Agnieszka Włodarczyk - Twoja Twarz Brzmi Znajomo


Jesteś Szalona - Boys



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
29/08/2015 10:01
Cleo nie żyje? Gwiazda padła ofiarą niewybrednego żartu!
0

Cleo nie żyje? Gwiazda padła ofiarą niewybrednego żartu!

Cleo nie żyje? Taka wiadomość pojawiła się ostatnio w mediach społecznościowych. Uspokajamy wszystkich fanów - Cleo ma się doskonale, po prostu padła ofiarą wyjątkowo wrednego i niewybrednego żartu ze strony wyłudzających kliknięcia w sieci!    
29/08/2015 12:57
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
29/08/2015 09:56
ESKA Music Awards 2015: kto wystąpi? Pełna lista wykonawców
0

ESKA Music Awards 2015: kto wystąpi? Pełna lista wykonawców

Główną gwiazdą ESKA Music Awards 2015 będzie Adam Lambert. Poza nim na scenie zaprezentują się m.in. Hurts, Margaret i Cleo. Kto jeszcze wystąpi na EMA 2015? Pełny line-up gali w Szczecinie do sprawdzenia na ESKA.pl
29/08/2015 09:47
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan - ekskluzywna transmisja, której nie zobaczycie w telewizji. Sprawdź gdzie, kiedy i o której będzie można oglądać wejście gwiazd na galę rozdania EMA 2015!    
29/08/2015 09:46
Miley Cyrus nago? Wokalistka w telewizyjnym talk show odważnie pokazuje swoje ciało
0

Miley Cyrus nago? Wokalistka w telewizyjnym talk show odważnie pokazuje swoje ciało

Miley Cyrus nago? Nie tym razem, ale było blisko! Autorka hitu Wrecking Ball pojawiła się w programie Jimmy Kimmela bez bluzki. Na nagą klatkę piersiową Miley zarzuciła pelerynę, a na sutki nakleiła cekinowe serduszka. Co chciał w ten sposób przekazać? Czy za nagimi piersiami Miley Cyrus kryje się jakieś przesłanie? I na koniec - czy to oznacza, że Miley Cyrus poprowadzi galę VMA 2015 topless?
28/08/2015 16:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska