WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3, agnieszka włodarczyk jesteś szalona, agnieszka włodarczyk boys, agnieszka włodarczyk w twoja twarz brzmi znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:49 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk przebierze się za Marcina Millera i zaśpiewa kultowy przebój disco polo znany z wykonania Boys - Jesteś Szalona!
Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]
Agnieszka Włodarczyk to jedna z uczestniczek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka i piosenkarka w kolejnych odcinkach programu wcieliła się już w role Cher i Kory z Maanamu. Teraz będzie można ją zobaczyć w repertuarze disco-polo. Na swoim Facebooku zamieściła wpis: No i proszę, zagadka rozwiązana:) Podoba Wam się piosenka z repertuaru Boys? - pyta Agnieszka.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Zaraz pod wpisem zamieszcza filmik, w którym można zobaczyć Agnieszkę tańczącą w obstawie mężczyzn do utworu Boys Jesteś Szalona. Poniżej zamieszczamy Wam materiał z prób piosenkarki i aktorki.

Ten wykon będzie można zobaczyć już 22 marca w sobotę na antenie Polsatu o godzinie 22.00. W tym czasie będzie emitowany kolejny odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Agnieszka Włodarczyk - Twoja Twarz Brzmi Znajomo


Jesteś Szalona - Boys



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!
0

Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!

Tuż przed Molo w Sopocie dwaj skrzypkowie zwrócili uwagę przechodniów! Bawili się nawet seniorzy, ale nie wiedzieli, że to kontrowersyjny hit Popka! Wideo do zobaczenia na ESKA.pl!
24/06/2016 16:49
Suicide Squad - soundtrack pełny znanych artystów! Skrillex, Eminem i inni!
0

Suicide Squad - soundtrack pełny znanych artystów! Skrillex, Eminem i inni!

Suicide Squad - soundtrack, czyli piosenki z filmu już teraz do posłuchania na ESKA.pl! Na ścieżce dźwiękowej znalazł się m.in. hit Eminema, Skrillexa i Twenty One Pilots! 
24/06/2016 16:38
Wianki 2016 Warszawa - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Warszawa - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Warszawie już w sobotę 25 czerwca. Pełne informacje dotyczące nadwiślańskiej imprezy znajdziecie już teraz na ESKA.pl
24/06/2016 16:29
Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi 24-16.06
0

Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi 24-16.06

Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi już teraz na ESKA.pl. Pierwsze spotkanie Polacy rozegrają z Argentyną. Już teraz podpowiadamy, gdzie oglądać transmisje ze spotkań. Znamy już też skład polskiej reprezentacji powołany na turniej.
24/06/2016 16:26
Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Krakowie odbędą się już w sobotę 25 czerwca. Informacje dotyczące krakowskiego święta muzyki znajdziecie już teraz na ESKA.pl
24/06/2016 16:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

21/06/2016 16:15

0
Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

14/06/2016 16:08

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

08/06/2016 11:27

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA