WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3, agnieszka włodarczyk jesteś szalona, agnieszka włodarczyk boys, agnieszka włodarczyk w twoja twarz brzmi znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:49 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk przebierze się za Marcina Millera i zaśpiewa kultowy przebój disco polo znany z wykonania Boys - Jesteś Szalona!
Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]
Agnieszka Włodarczyk to jedna z uczestniczek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka i piosenkarka w kolejnych odcinkach programu wcieliła się już w role Cher i Kory z Maanamu. Teraz będzie można ją zobaczyć w repertuarze disco-polo. Na swoim Facebooku zamieściła wpis: No i proszę, zagadka rozwiązana:) Podoba Wam się piosenka z repertuaru Boys? - pyta Agnieszka.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Zaraz pod wpisem zamieszcza filmik, w którym można zobaczyć Agnieszkę tańczącą w obstawie mężczyzn do utworu Boys Jesteś Szalona. Poniżej zamieszczamy Wam materiał z prób piosenkarki i aktorki.

Ten wykon będzie można zobaczyć już 22 marca w sobotę na antenie Polsatu o godzinie 22.00. W tym czasie będzie emitowany kolejny odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Agnieszka Włodarczyk - Twoja Twarz Brzmi Znajomo


Jesteś Szalona - Boys



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 18:10
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać trzeci dzień imprezy katolików? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę sprawdzicie na ESKA.pl!
29/07/2016 17:00
Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia

Marsz Powstania Warszawskiego 2016 przejdzie ulicami Warszawy. Oznacza to duże utrudnienia i zmiany w komunikacji. W których miejscach? Trasa marszu 1 sierpnia do sprawdzenia na ESKA.pl
29/07/2016 16:50
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/07/2016 16:00
Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer
0

Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer

Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love oraz Rameez - Hello Summer: premiery w G20 na dobre zakończenie tygodnia! Nowe piosenki na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Zanim zagłosujecie, sprawdźcie więcej na temat tych kawałków - oczywiście na ESKA.pl
29/07/2016 15:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...