WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3, agnieszka włodarczyk jesteś szalona, agnieszka włodarczyk boys, agnieszka włodarczyk w twoja twarz brzmi znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:49 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk przebierze się za Marcina Millera i zaśpiewa kultowy przebój disco polo znany z wykonania Boys - Jesteś Szalona!
Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]
Agnieszka Włodarczyk to jedna z uczestniczek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka i piosenkarka w kolejnych odcinkach programu wcieliła się już w role Cher i Kory z Maanamu. Teraz będzie można ją zobaczyć w repertuarze disco-polo. Na swoim Facebooku zamieściła wpis: No i proszę, zagadka rozwiązana:) Podoba Wam się piosenka z repertuaru Boys? - pyta Agnieszka.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Zaraz pod wpisem zamieszcza filmik, w którym można zobaczyć Agnieszkę tańczącą w obstawie mężczyzn do utworu Boys Jesteś Szalona. Poniżej zamieszczamy Wam materiał z prób piosenkarki i aktorki.

Ten wykon będzie można zobaczyć już 22 marca w sobotę na antenie Polsatu o godzinie 22.00. W tym czasie będzie emitowany kolejny odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Agnieszka Włodarczyk - Twoja Twarz Brzmi Znajomo


Jesteś Szalona - Boys



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kanye West - najlepsze cytaty. Teksty Kanye Westa przechodzą do historii. Znacie je wszystkie?
0

Kanye West - najlepsze cytaty. Teksty Kanye Westa przechodzą do historii. Znacie je wszystkie?

Kanye West przejdzie do historii nie tylko dzięki muzyce, którą tworzy. Na popularności zyskują cytaty rapera. Kanye jak coś powie to już powie, a do tego uważa, że nikt inny lepiej, by tego nie powiedział ;) Zagmatwane? Nie dla Westa! Wybraliśmy kilka perełek z wypowiedzi Kanye Westa. Które z nich są Waszym zdaniem najlepsze?
05/03/2015 18:02
Momofuku Ando - 6 TRICKÓW żeby ulepszyć chińskie zupki, które wynalazł! Zobacz GOOGLE DOODLE w 105 rocznicę jego urodzin!
2

Momofuku Ando - 6 TRICKÓW żeby ulepszyć chińskie zupki, które wynalazł! Zobacz GOOGLE DOODLE w 105 rocznicę jego urodzin!

Momofuku Ando - to dzięki niemu zalewasz wodą chińską zupkę. Dziś obchodziłby 105 urodziny. Dowiedz się więcej o wynalazcy zupy instant, któremu Google poświęcił dziś doodla - czyli ozdobny motyw swojej nazwy w wyszukiwarce. 
05/03/2015 17:27
Dzień Kobiet - życzenia w formie piosenek. Poznaj hity, które 8.03.2015 możesz wysłać najwspanialszym kobietom [VIDEO]
0

Dzień Kobiet - życzenia w formie piosenek. Poznaj hity, które 8.03.2015 możesz wysłać najwspanialszym kobietom [VIDEO]

Życzenia na Dzień Kobiet wydają ci się nudne? Szukasz wyjątkowego sposobu złożenia życzeń 8 marca? Mamy dla Was specjalną listę życzeń, które możecie wykorzystać 8.03.2015 roku w Dzień Kobiet. Życzenia podpieramy najciekawszymi hitami, które także doskonale sprawdzą się w tym szczególnym dla kobiet dniu.
05/03/2015 17:25
Piosenki Eda Sheerana, które napisał a Wy nie mieliście o tym pojęcia! Zobaczcie, dla kogo pisze Ed Sheeran [VIDEO]
0

Piosenki Eda Sheerana, które napisał a Wy nie mieliście o tym pojęcia! Zobaczcie, dla kogo pisze Ed Sheeran [VIDEO]

Ed Sheeran to nie tylko utalentowany wokalista. To również zdolny autor tekstów. Na ESKA.pl prezentujemy piosenki, które napisał Ed Sheeran, a Wy nie mieliście o tym pojęcia! Dla kogo pisze autor hitu I See Fire? Będziecie zaskoczeni!
05/03/2015 16:50
Legia - Śląsk mecz 05.03. Gdzie oglądać w TV i online NA ŻYWO, o której godzinie rewanż w Pucharze Polski? Damy Radę? - pytają kibice obu drużyn [VIDEO]
0

Legia - Śląsk mecz 05.03. Gdzie oglądać w TV i online NA ŻYWO, o której godzinie rewanż w Pucharze Polski? Damy Radę? - pytają kibice obu drużyn [VIDEO]

Mecz Legia - Śląsk 05.02.2015 na żywo pod lupą ESKA.pl. Wiemy, gdzie oglądać Legia Warszawa - Śląsk Wrocław w TV i online oraz o której godzinie zaczyna się spotkanie rewanżowe w ramach Pucharu Polski. Klikajcie po informacje o transmisji meczu Legia - Śląsk z 5 marca już teraz. Damy Radę - w to wierzą fani obydwu klubów.
05/03/2015 16:45
Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej - PREMIERA NA ESKA.pl Zobacz teledysk do piosenki "Blisko mnie" szybciej niż inni! [VIDEO]
6

Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej - PREMIERA NA ESKA.pl Zobacz teledysk do piosenki "Blisko mnie" szybciej niż inni! [VIDEO]

Premiera na ESKA.pl - ZOBACZ nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej do piosenki "Blisko mnie" już dziś tylko na ESKA.pl. Bądź z nami i zobacz najnowsze video Agaty.
05/03/2015 16:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]