Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3, agnieszka włodarczyk jesteś szalona, agnieszka włodarczyk boys, agnieszka włodarczyk w twoja twarz brzmi znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:49 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk przebierze się za Marcina Millera i zaśpiewa kultowy przebój disco polo znany z wykonania Boys - Jesteś Szalona!
Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 3: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller zaśpiewa Jesteś Szalona![VIDEO]
Agnieszka Włodarczyk to jedna z uczestniczek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka i piosenkarka w kolejnych odcinkach programu wcieliła się już w role Cher i Kory z Maanamu. Teraz będzie można ją zobaczyć w repertuarze disco-polo. Na swoim Facebooku zamieściła wpis: No i proszę, zagadka rozwiązana:) Podoba Wam się piosenka z repertuaru Boys? - pyta Agnieszka.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Zaraz pod wpisem zamieszcza filmik, w którym można zobaczyć Agnieszkę tańczącą w obstawie mężczyzn do utworu Boys Jesteś Szalona. Poniżej zamieszczamy Wam materiał z prób piosenkarki i aktorki.

Ten wykon będzie można zobaczyć już 22 marca w sobotę na antenie Polsatu o godzinie 22.00. W tym czasie będzie emitowany kolejny odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Agnieszka Włodarczyk - Twoja Twarz Brzmi Znajomo


Jesteś Szalona - Boys



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
25/05/2015 18:31
Pogoda na czerwiec 2015 - długoterminowa. Będzie sporo burz! Zobaczcie prognozę i burzowe teledyski [VIDEO]
0

Pogoda na czerwiec 2015 - długoterminowa. Będzie sporo burz! Zobaczcie prognozę i burzowe teledyski [VIDEO]

Długoterminowa pogoda na czerwiec 2015 czeka na stronie. Mamy dla Was miesięczną prognozę pogody na czerwiec 2015, dzięki której dowiecie się, co przyniesie pierwszy letni miesiąc. Zobaczcie już teraz, jaka pogoda będzie w czerwcu 2015 w Eskowej pogodzie na czerwiec 2015 na cały miesiąc. Burzowe teledyski serwujemy nie bez przyczyny...
25/05/2015 17:06
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
25/05/2015 16:57
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Gdzie i za ile kupić?
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Gdzie i za ile kupić?

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk - bilety na finał Ligi Europy na Narodowym są nadal w sprzedaży? Gdzie i za ile kupić bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Przypomnijmy, że mecz odbędzie się w środę 27.05.2015. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl 
25/05/2015 16:16
Pogoda na długi weekend czerwcowy 2015: wiemy, jakie będzie Boże Ciało! Spacer Under The Sun? [VIDEO]
0

Pogoda na długi weekend czerwcowy 2015: wiemy, jakie będzie Boże Ciało! Spacer Under The Sun? [VIDEO]

Pogoda na długi weekend czerwcowy 2015 może iść w parze z naszymi planami albo je pokrzyżować. Warto więc jeszcze przed długim weekendem w czerwcu 2015 sprawdzić prognozy. Zobaczcie już teraz, jaka będzie pogoda na Boże Ciało 2015 i resztę weekendowych dni. Odpowiedź na pytanie, jaka pogoda w długi weekend czerwcowy 2015, czeka na ESKA.pl w rytmie słonecznego hitu!
25/05/2015 16:10
Eurowizja 2016: kiedy i gdzie, kto pojedzie z Polski i czy weźmiemy w ogóle udział? [VIDEO]
2

Eurowizja 2016: kiedy i gdzie, kto pojedzie z Polski i czy weźmiemy w ogóle udział? [VIDEO]

Eurowizja 2016 to jeszcze dosyć odległy temat, ale już teraz sprawdzamy kiedy i gdzie odbędzie się konkurs. Kto pojedzie z Polski i czy nasz kraj w ogóle wystawi w przyszłym roku swojego reprezentanta? Badamy pierwsze doniesienia - na ESKA.pl
25/05/2015 16:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska