WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 - zapowiedź na ESKA.pl. Sprawdź, co się będzie działo! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 6. Mamy zapowiedź Twoja Twarz Brzmi Znajomo z 12.04.2014r.! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 - zapowiedź na ESKA.pl. Sprawdź, co się będzie działo! [VIDEO]

RSS 12/04/2014 10:00 Komentarze 0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 już 12 kwietnia 2014 roku. Na ESKA.pl mamy oficjalną zapowiedź 6. odcinka show. Zobaczcie dotychczasowe metamorfozy uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo i sprawdźcie, o której odpalić Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 na Polsacie - wszystko na ESKA.pl!

/ fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 - zapowiedź na ESKA.pl. Sprawdź, co się będzie działo! [VIDEO]
Zapowiedź Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 do zobaczenia na ESKA.pl. Co w zwiastunie promującym Twoja Twarz Brzmi Znajomo na 12 kwietnia 2014 rok? W nagraniu możemy zobaczyć wszystkich uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo i ich dotychczasowe metamorfozy. Oczywiście nie zabrakło informacji, o której odpalić telewizory chcąc obejrzeć 6. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo - show startuje o 22:05 na Polsacie.

ESKA.pl wie już też, za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo w 6. odcinku. Rozpiska metamorfoz poniżej:

Julia Pietrucha jako Liza Minnelli, piosenka: Cabaret
Bilguun Ariunbaatar jako Elvis Presley, piosenka: Love Me Tender
Paulina Paulla Ignasiak jako Dolores O'Riordan z grupy The Cranberries, piosenka: Zombie
Agnieszka Włodarczyk jako Liroy, piosenka: Scyzoryk
Paweł Tucholski jako Ewa Demarczyk, piosenka: Karuzelę z Madonnami
Katarzyna Skrzynecka jako Klaus Meine z grupy The Scorpions, piosenka: Wind of Change
Artur Chamski jako Prince, piosenka: Purple Rain
Mariusz Totoszko jako Michaela Bublé, piosenka: It's a Beautiful Day

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

5. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał Artur Chamski, który zaprezentował się nam przebrany za Małgorzatę Walewską. Kto zdobędzie uznanie jurorów 12 kwietnia 2014 roku? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach, za kogo trzymacie kciuki.


Zobacz zapowiedź Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowości muzyczne 2015: zobacz, na jakie premiery 2015 czekamy najbardziej. Będzie się działo! [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015: zobacz, na jakie premiery 2015 czekamy najbardziej. Będzie się działo! [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 zapowiadają się naprawdę ciekawie. Wszystko to za sprawą nowych płyt 2015, na których premiery czeka cały rynek muzyczny. Których premier płytowych nie możemy doczekać się najbardziej? Wśród gorących wydawnictw nowa płyta Rihanny 2015, nowa płyta Adele 2015 czy też nowa płyta Britney Spears 2015...
19/12/2014 13:20
Święta 2014: pomysły na prezent dla mamy. Wybierz najlepszy upominek muzyczny z ESKA.pl! [INFO + VIDEO]
0

Święta 2014: pomysły na prezent dla mamy. Wybierz najlepszy upominek muzyczny z ESKA.pl! [INFO + VIDEO]

Szukasz pomysłu na prezent pod choinkę dla mamy? Najlepsze propozycje na gwiazdkowe upominki znajdziesz na ESKA.pl! Znajdź inspirację na udany prezent na święta Bożego Narodzenia 2014.
19/12/2014 13:14
Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]
0

Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]

Jaka będzie pogoda w święta Bożego Narodzenia 2014? Prognozę pogody na 24 grudnia i kolejne dni serwujemy na ESKA.pl. Czy jest choć cień szansy, że w Wigilię spadnie śnieg i święta będą białe? Sprawdź, czy zaśpiewamy Let It Snow Franka Sinatry już teraz!
19/12/2014 12:43
Znikający followersi z Instagrama - Justin Bieber stracił 3,6 mln obserwujących! O co chodzi? [VIDEO]
0

Znikający followersi z Instagrama - Justin Bieber stracił 3,6 mln obserwujących! O co chodzi? [VIDEO]

Justin Bieber stracił miliony obserwujących na Instagramie i spadł na drugie miejsce najpopularniejszych użytkowników serwisu na rzecz Kim Kardashian. O co chodzi ze znikającymi followersami na Instagramie? Sprawdź szczegóły sprawy na ESKA.pl
19/12/2014 12:32
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystkie materiały u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystkie materiały u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
19/12/2014 12:26
Nowy teledysk Rihanny 2015 nakręcony w Paryżu? Sprawdzamy, co RiRi robiła we Francji 18.12.2014 [VIDEO]
0

Nowy teledysk Rihanny 2015 nakręcony w Paryżu? Sprawdzamy, co RiRi robiła we Francji 18.12.2014 [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny na 2015 rok nakręcony w Paryżu? Tak można wnioskować po tajemniczej wizycie Rihanny we Francji z 18.12.2014 roku. ESKA.pl sprawdza, co Rihanna robiła w Paryżu 18 grudnia z wybranymi przez jej sztab fanami. Mamy dla Was także filmiki ze spotkania wokalistki z wielbicielami. Gotowi przeżyć #R8Experience razem z nami?
19/12/2014 12:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska