WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 - zapowiedź na ESKA.pl. Sprawdź, co się będzie działo! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 6. Mamy zapowiedź Twoja Twarz Brzmi Znajomo z 12.04.2014r.! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 - zapowiedź na ESKA.pl. Sprawdź, co się będzie działo! [VIDEO]

RSS 12/04/2014 10:00 Komentarze 0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 już 12 kwietnia 2014 roku. Na ESKA.pl mamy oficjalną zapowiedź 6. odcinka show. Zobaczcie dotychczasowe metamorfozy uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo i sprawdźcie, o której odpalić Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 na Polsacie - wszystko na ESKA.pl!

/ fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 - zapowiedź na ESKA.pl. Sprawdź, co się będzie działo! [VIDEO]
Zapowiedź Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 do zobaczenia na ESKA.pl. Co w zwiastunie promującym Twoja Twarz Brzmi Znajomo na 12 kwietnia 2014 rok? W nagraniu możemy zobaczyć wszystkich uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo i ich dotychczasowe metamorfozy. Oczywiście nie zabrakło informacji, o której odpalić telewizory chcąc obejrzeć 6. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo - show startuje o 22:05 na Polsacie.

ESKA.pl wie już też, za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo w 6. odcinku. Rozpiska metamorfoz poniżej:

Julia Pietrucha jako Liza Minnelli, piosenka: Cabaret
Bilguun Ariunbaatar jako Elvis Presley, piosenka: Love Me Tender
Paulina Paulla Ignasiak jako Dolores O'Riordan z grupy The Cranberries, piosenka: Zombie
Agnieszka Włodarczyk jako Liroy, piosenka: Scyzoryk
Paweł Tucholski jako Ewa Demarczyk, piosenka: Karuzelę z Madonnami
Katarzyna Skrzynecka jako Klaus Meine z grupy The Scorpions, piosenka: Wind of Change
Artur Chamski jako Prince, piosenka: Purple Rain
Mariusz Totoszko jako Michaela Bublé, piosenka: It's a Beautiful Day

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

5. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał Artur Chamski, który zaprezentował się nam przebrany za Małgorzatę Walewską. Kto zdobędzie uznanie jurorów 12 kwietnia 2014 roku? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach, za kogo trzymacie kciuki.


Zobacz zapowiedź Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]
0

Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]

Curly Heads ujawniają teledysk do utworu Reconcile. W klipie zespołu, w którym gra Dawid Podsiadło, występuje Marcin Dorociński. Teledysk Reconcile promuje debiutancki album Curly Heads zatytułowany Ruby Dress Skinny Dog. Video z Marcinem Dorocińskim do zobaczenia na ESKA.pl
24/10/2014 11:14
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
0

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
24/10/2014 11:10
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: