WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 - zapowiedź na ESKA.pl. Sprawdź, co się będzie działo! [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 6. Mamy zapowiedź Twoja Twarz Brzmi Znajomo z 12.04.2014r.! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 - zapowiedź na ESKA.pl. Sprawdź, co się będzie działo! [VIDEO]

RSS 12/04/2014 10:00 Komentarze

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 już 12 kwietnia 2014 roku. Na ESKA.pl mamy oficjalną zapowiedź 6. odcinka show. Zobaczcie dotychczasowe metamorfozy uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo i sprawdźcie, o której odpalić Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 na Polsacie - wszystko na ESKA.pl!

/ fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 - zapowiedź na ESKA.pl. Sprawdź, co się będzie działo! [VIDEO]
Zapowiedź Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6 do zobaczenia na ESKA.pl. Co w zwiastunie promującym Twoja Twarz Brzmi Znajomo na 12 kwietnia 2014 rok? W nagraniu możemy zobaczyć wszystkich uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo i ich dotychczasowe metamorfozy. Oczywiście nie zabrakło informacji, o której odpalić telewizory chcąc obejrzeć 6. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo - show startuje o 22:05 na Polsacie.

ESKA.pl wie już też, za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo w 6. odcinku. Rozpiska metamorfoz poniżej:

Julia Pietrucha jako Liza Minnelli, piosenka: Cabaret
Bilguun Ariunbaatar jako Elvis Presley, piosenka: Love Me Tender
Paulina Paulla Ignasiak jako Dolores O'Riordan z grupy The Cranberries, piosenka: Zombie
Agnieszka Włodarczyk jako Liroy, piosenka: Scyzoryk
Paweł Tucholski jako Ewa Demarczyk, piosenka: Karuzelę z Madonnami
Katarzyna Skrzynecka jako Klaus Meine z grupy The Scorpions, piosenka: Wind of Change
Artur Chamski jako Prince, piosenka: Purple Rain
Mariusz Totoszko jako Michaela Bublé, piosenka: It's a Beautiful Day

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

5. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał Artur Chamski, który zaprezentował się nam przebrany za Małgorzatę Walewską. Kto zdobędzie uznanie jurorów 12 kwietnia 2014 roku? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach, za kogo trzymacie kciuki.


Zobacz zapowiedź Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 6!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 14:18
Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę i zachwyciła. Rewelacyjny występ  artystki na ESKA.pl
0

Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę i zachwyciła. Rewelacyjny występ artystki na ESKA.pl

Sylwia Grzeszczak na Polsat SuperHit Festiwal 2016 zaliczyła swój wielki muzyczny powrót! Wokalistka wystąpiła na Koncercie Platynowym w Operze Leśnej po raz pierwszy od czasu narodzin dziecka. Co zaśpiewała i jak wypadła po przerwie? Sprawdźcie szczegóły i zobaczcie wideo na ESKA.pl!
30/05/2016 14:10
Dzień Dziecka 2016: prezenty muzyczne last minute. Co kupić na 1 czerwca?
0

Dzień Dziecka 2016: prezenty muzyczne last minute. Co kupić na 1 czerwca?

Dzień Dziecka 2016: jaki prezent dla dzieci? ESKA.pl poleca muzyczne niespodzianki, z których Wasza pociecha na pewno będzie zadowolona! Kilka naszych propozycji na ostatnią chwilę do sprawdzenia już teraz >>
30/05/2016 14:00
Cristiano Ronaldo śpiewa z Jennifer Lopez w nowym teledysku RedOne
0

Cristiano Ronaldo śpiewa z Jennifer Lopez w nowym teledysku RedOne

Cristiano Ronaldo śpiewa w nowym teledysku RedOne do piosenki Don't You Need Somebody. Oprócz piłkarza Realu Madryt można tam zobaczyć również m.in. Jennifer Lopez. Zobacz zapowiedź tego wyjątkowego wideoklipu już teraz - na ESKA.pl!
30/05/2016 13:48
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
30/05/2016 13:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016