WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Polsat
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO] : Twoja Twarz Brzmi Znajomo Polsat, Twoja Twarz Brzmi Znajomo program, Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO]

RSS 25/03/2014 11:27 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? Polsat zdeklasował TVN i to właśnie na tym kanale są emitowane najpopularniejsze obecnie programy rozrywkowe!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie - nowy program rozrywkowy bije rekordy oglądalności! Pierwszy odcinek show oglądało 2,8 miliona osób, trzeci - już 3 miliony. Również Taniec z Gwiazdami, emitowany do tej pory przez TVN, a podkupiony przez Polsat po wygaśnięciu licencji, okazał się wyjątkowo popularny - 3 odcinek zgromadził przed telewizorami 3,7 miliona widzów.

>>> Same hity bez gadania. Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Polsatowski muzyczny talent show Must Be The Music również jest najchętniej oglądanym programem tego typu - ma o kilkaset tysięcy więcej widzów niż emitowany na TVN X Factor i pokazywany na antenie TVP2 The Voice Of Poland.

Czy faktycznie programy rozrywkowe Polsatu są najlepsze? Czekamy na czacie na Wasze komentarze!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]
0

Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]

Do sprzedaży trafiła nowa płyta z muzyką z serialu Prawo Agaty. Sprawdź pełną tracklistę składanki z utworami ze ścieżki dźwiękowej serialu o perypetiach prawniczki Agaty Przybysz - na ESKA.pl
28/11/2014 16:45
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
1

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
28/11/2014 16:44
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Kto poprowadzi nowe show TVN'u? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
28/11/2014 16:39
Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]
1

Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]

Zwiastun Gwiezdnych Wojen VII już w sieci! Pierwszy trailer Gwiezdnych Wojen VII pojawił się 28 października, ponad rok przed zapowiedzianą premierą filmu. Kiedy będą nowe Gwiezdne wojny? Zobacz zapowiedź Star Wars: Episode VII - The Force Awakens na eska.pl
28/11/2014 16:32
Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]
1

Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]

Drugi koncert Violetty w Polsce 2015 w ramach Violetta Live został oficjalnie ptwierdzony przez organizatorów. Violetta w Łodzi 29 marca 2015 zagra dwa razy. O której godzinie drugi koncert Violetty w Łodzi na Atlas Arenie, kiedy rusza sprzedaż biletów i gdzie je kupić? Wszystkie informacje o drugim koncercie Violetty w Polsce 2015 czekają na ESKA.pl!
28/11/2014 16:21
Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]
191

Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]

Koncerty 2015 w Polsce to coraz gorętszy temat. Polskie agencje koncertowe pod koniec 2014 roku raz po raz ogłaszają, kto zagra w Polsce w 2015 roku. ESKA.pl postanowiła wybrać więc Najbardziej Wyczekiwaną Trasę w Polsce 2015. Zapraszamy do głosowania w naszym plebiscycie!
28/11/2014 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]