WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Polsat
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO] : Twoja Twarz Brzmi Znajomo Polsat, Twoja Twarz Brzmi Znajomo program, Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO]

RSS 25/03/2014 11:27 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? Polsat zdeklasował TVN i to właśnie na tym kanale są emitowane najpopularniejsze obecnie programy rozrywkowe!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie - nowy program rozrywkowy bije rekordy oglądalności! Pierwszy odcinek show oglądało 2,8 miliona osób, trzeci - już 3 miliony. Również Taniec z Gwiazdami, emitowany do tej pory przez TVN, a podkupiony przez Polsat po wygaśnięciu licencji, okazał się wyjątkowo popularny - 3 odcinek zgromadził przed telewizorami 3,7 miliona widzów.

>>> Same hity bez gadania. Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Polsatowski muzyczny talent show Must Be The Music również jest najchętniej oglądanym programem tego typu - ma o kilkaset tysięcy więcej widzów niż emitowany na TVN X Factor i pokazywany na antenie TVP2 The Voice Of Poland.

Czy faktycznie programy rozrywkowe Polsatu są najlepsze? Czekamy na czacie na Wasze komentarze!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Agata Dziarmagowska - Blisko mnie 6 powodów żeby czekać na premierę nowego teledysku Dziarmy na ESKA.pl [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska - Blisko mnie 6 powodów żeby czekać na premierę nowego teledysku Dziarmy na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej już 5 marca 2015 będzie miał premierę na ESKA.pl. Nie możemy się doczekać teledysku do piosenki "Blisko mnie", szczególnie, że Agata niewiele ujawniła na jego temat...  My mamy przecieki! Dowiedz się więcej!
04/03/2015 17:34
Oscar Prank z YouTube - zobacz, co można dostać mając Oscara. Get Lucky? [VIDEO]
0

Oscar Prank z YouTube - zobacz, co można dostać mając Oscara. Get Lucky? [VIDEO]

Oscar Prank z YouTube - to najnowsza internetowa wkrętka, która niedawno pojawiła się w sieci. Pewien mężczyzna postanowił sprawdzić, jakie będą reakcje ludzi, gdy będzie spacerował po mieście ze statuetką Oscara. Co otrzymał w zamian za zdjęcie ze zwycięzcą Oscara? Oscar Prank - hit internetu na ESKA.pl 
04/03/2015 16:56
David Beckham w teledysku Noela Gallaghera. Piłkarz potwierdził współpracę! Pokaże się bez koszulki? [VIDEO]
0

David Beckham w teledysku Noela Gallaghera. Piłkarz potwierdził współpracę! Pokaże się bez koszulki? [VIDEO]

Teledysk z Davidem Beckhamem już wkrótce zaliczy swoją premierę a to wszystko za sprawą Noela Gallaghera znanego z Oasis. David Beckham zgodził się na udział w nowym wideo zespołu Noela Gallaghera - High Flying Birds. Na wiadomości o nowym projekcie piłkarza z entuzjazmem zareagowały jego fanki. Czy czekają nas sceny z Davidem Beckhamem bez koszulki?
04/03/2015 16:29
Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey już jest! Teledysk Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]
0

Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey już jest! Teledysk Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Honoraty Skarbek właśnie zaliczył swoją premierę na YouTube. Nowa piosenka od Honey nosi tytuł Damy Radę. W ostatni weekend lutego 2015 roku do sieci trafił teaser nowego teledysku Honey. Jaki jest nowy klip Honoraty Skarbek? Sprawdźcie na ESKA.PL 
04/03/2015 16:25
Celebrity Splash - bilety na widownię. Ile kosztują i gdzie kupić? Można zobaczyć Saszan na żywo! [VIDEO]
0

Celebrity Splash - bilety na widownię. Ile kosztują i gdzie kupić? Można zobaczyć Saszan na żywo! [VIDEO]

Bilety na Celebrity Splash na odcinki na żywo dostępne są w sprzedaży dla fanów programu i wielbicieli skaczących do wody gwiazd. Ile kosztują wejściówki na widownię Celebrity Splash i gdzie można je kupić? Zobaczcie ceny biletów, liczbę miejsc na trybunach i inne praktyczne informacje przed wizytą na planie zdjęciowym Celebrity Splash już teraz na ESKA.pl!
04/03/2015 15:48
Open'er Festival 2015: line-up festiwalu. Kto wystąpi na Open'erze w 2015? Lista artystów na ESKA.pl [VIDEO]
0

Open'er Festival 2015: line-up festiwalu. Kto wystąpi na Open'erze w 2015? Lista artystów na ESKA.pl [VIDEO]

Open'er Festival 2015: line-up letniego festiwalu w Gdyni wciąż rośnie. Kto wystąpi na Open'erze w 2015 roku. Mamy dla Was aktualizowaną na bieżąco listę artystów Open'era. Wśród gwiazd gdyńskiego festiwalu znaleźli się m.in.: Faitless, Die Antwoord, Hozier, A$AP Rocky i wielu innych. Line-up Orange Warsaw Festival 2015 znajdziecie na ESKA.pl