Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Polsat
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO] : Twoja Twarz Brzmi Znajomo Polsat, Twoja Twarz Brzmi Znajomo program, Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO]

RSS 25/03/2014 11:27 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? Polsat zdeklasował TVN i to właśnie na tym kanale są emitowane najpopularniejsze obecnie programy rozrywkowe!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie - nowy program rozrywkowy bije rekordy oglądalności! Pierwszy odcinek show oglądało 2,8 miliona osób, trzeci - już 3 miliony. Również Taniec z Gwiazdami, emitowany do tej pory przez TVN, a podkupiony przez Polsat po wygaśnięciu licencji, okazał się wyjątkowo popularny - 3 odcinek zgromadził przed telewizorami 3,7 miliona widzów.

>>> Same hity bez gadania. Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Polsatowski muzyczny talent show Must Be The Music również jest najchętniej oglądanym programem tego typu - ma o kilkaset tysięcy więcej widzów niż emitowany na TVN X Factor i pokazywany na antenie TVP2 The Voice Of Poland.

Czy faktycznie programy rozrywkowe Polsatu są najlepsze? Czekamy na czacie na Wasze komentarze!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Justin Bieber - What Do You Mean: nowa piosenka. Znamy datę premiery!
0

Justin Bieber - What Do You Mean: nowa piosenka. Znamy datę premiery!

Justin Bieber zapowiedział nowy singiel. What Do You Mean - oto tytuł nowej piosenki, której datę premiery idol nastolatek zdradził na Instagramie. Kiedy możemy spodziewać się publikacji nowej piosenki Biebera na YouTube? Odpowiedź na ESKA.pl 
30/07/2015 17:12
Metro zamknięte w sierpniu 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!
0

Metro zamknięte w sierpniu 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!

Metro zamknięte w sierpniu 2015? ZTM Warszawa ostrzega przed utrudnieniami w kursowaniu metra podczas weekendów sierpnia 2015. Które stacje będą zamknięte podczas wakacyjnych remontów metra? Check It Out na ESKA.pl
30/07/2015 17:11
Wonder Girls - I Feel You: teledysk zapowiada come back grupy. Era Reboot za 3, 2, 1...
0

Wonder Girls - I Feel You: teledysk zapowiada come back grupy. Era Reboot za 3, 2, 1...

Teledysk Wonder Girls do I Feel You jest oficjalnym come backiem zespołu do gry na rynku muzycznym. Powrót Wonder Girls z I Feel You to królowe K-popu w klimatach modnych ostatnio lat 80. - w takiej właśnie odsłonie klip do piosenki. Gotowi po raz kolejny przywitać Wonder Girls i odliczać do premiery krążka Reboot?
30/07/2015 16:48
One Direction vs głowa Naughty Boya: piniata zniszczona na koncercie
0

One Direction vs głowa Naughty Boya: piniata zniszczona na koncercie

One Direction vs głowa Naughty Boya. Chłopaki z 1D zniszczyli piniatę z głową producenta, który próbował współpracować z Zaynem Malikiem. Mamy nagranie z koncertu One Direction w Kansas
30/07/2015 16:38
Avicii - Insomnia: remiks kultowego utworu Faithless dostępny online
0

Avicii - Insomnia: remiks kultowego utworu Faithless dostępny online

Avicii w remiksie kultowego utworu Faithless - Insomnia. Kawałek dostępny online ma ESKA.pl. Kto robi to lepiej? Szwedzki DJ, czy brytyjski zespół? Oceńcie sami
30/07/2015 16:08
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?
0

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015 - taki hashtag zalał polskiego Twittera pod koniec lipca. Wyzwanie zdrowy sierpień pod lupę bierzemy dla Was na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, o co chodzi w nowym challenge'u #zdrowysierpień2015. Damy radę sprostać jego zasadom?
30/07/2015 15:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska