WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Polsat

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO] : Twoja Twarz Brzmi Znajomo Polsat, Twoja Twarz Brzmi Znajomo program, Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO]

RSS 25/03/2014 11:27 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? Polsat zdeklasował TVN i to właśnie na tym kanale są emitowane najpopularniejsze obecnie programy rozrywkowe!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie - nowy program rozrywkowy bije rekordy oglądalności! Pierwszy odcinek show oglądało 2,8 miliona osób, trzeci - już 3 miliony. Również Taniec z Gwiazdami, emitowany do tej pory przez TVN, a podkupiony przez Polsat po wygaśnięciu licencji, okazał się wyjątkowo popularny - 3 odcinek zgromadził przed telewizorami 3,7 miliona widzów.

>>> Same hity bez gadania. Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Polsatowski muzyczny talent show Must Be The Music również jest najchętniej oglądanym programem tego typu - ma o kilkaset tysięcy więcej widzów niż emitowany na TVN X Factor i pokazywany na antenie TVP2 The Voice Of Poland.

Czy faktycznie programy rozrywkowe Polsatu są najlepsze? Czekamy na czacie na Wasze komentarze!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dr Misio Pismo - zakazana piosenka tekst teledysk koncerty
0

Dr Misio Pismo - zakazana piosenka tekst teledysk koncerty

Pismo Dr Misio to kontrowersyjna piosenka, która przez swój teledysk została wykluczona z udziału w Opolu. Teledysk rzeczywiście może szokować, ale jeżeli chcecie wyrobić sobie własne zdanie, to może posłuchajcie jej na żywo.
25/05/2017 23:38
Dzień Matki 2017  - te ilustracje na Google mają ważne przesłanie!
0

Dzień Matki 2017 - te ilustracje na Google mają ważne przesłanie!

Dzień Matki 2017 na Google: seria prostych obrazków z kaktusami, ale zwróć na nie uwagę. Sprawdź co skrywa się za obrazkami na Dzień Matki na Google.
25/05/2017 22:58
Apollo i Artemida w Milionerach
0

Apollo i Artemida w Milionerach

Apollo powinien zwracać się do Artemidy... Takie mitologiczne pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi na pytanie kim był Apollo dla Artemidy zapraszamy na ESKA.pl.
25/05/2017 21:23
Silnia - jej wartość jest wynikiem... Matematyczne pytanie w Milionerach
0

Silnia - jej wartość jest wynikiem... Matematyczne pytanie w Milionerach

Silnia to funkcja której wartość jest wynikiem.. Takie pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi zapraszamy na ESKA.pl.
25/05/2017 21:20
Co jest atrybutem serialowego doktora House'a - w Milionerach
0

Co jest atrybutem serialowego doktora House'a - w Milionerach

Atrybut doktora house ? Takie pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi zapraszamy na ESKA.pl.
25/05/2017 21:14
Justin Bieber zapomniał słów do Despacito [VIDEO]
0

Justin Bieber zapomniał słów do Despacito [VIDEO]

Justin Bieber najwyraźniej ma problemy z pamięcią lub... nauką języków obcych. Gwiazdor zapomniał swoich wersów po hiszpańsku w remiksie megahitu Despacito.
25/05/2017 17:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
SONDA
Którą walkę warto obejrzeć?
  • Popek - Robert Burneika
  • Marcin Różalski - Fernando Rodrigues Jr.
  • Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
  • Michał Andryszak - Michał Kita
  • Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk
  • Łukasz Jurkowski - Rameau Thierry Sokoudjou
  • Ariane Lipski - Diana Belbita
  • Marcin Wrzosek - Kleber Koike Erbst
  • Tomasz Narkun - Marcin Wójcik
  • Mateusz Gamrot - Norman Parke
  • Damian Janikowski - Julio Gallegos
polub
ESKA