WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Polsat
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO] : Twoja Twarz Brzmi Znajomo Polsat, Twoja Twarz Brzmi Znajomo program, Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO]

RSS 25/03/2014 11:27 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? Polsat zdeklasował TVN i to właśnie na tym kanale są emitowane najpopularniejsze obecnie programy rozrywkowe!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie bije rekordy oglądalności! Ile osób ogląda ten show? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Polsacie - nowy program rozrywkowy bije rekordy oglądalności! Pierwszy odcinek show oglądało 2,8 miliona osób, trzeci - już 3 miliony. Również Taniec z Gwiazdami, emitowany do tej pory przez TVN, a podkupiony przez Polsat po wygaśnięciu licencji, okazał się wyjątkowo popularny - 3 odcinek zgromadził przed telewizorami 3,7 miliona widzów.

>>> Same hity bez gadania. Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Polsatowski muzyczny talent show Must Be The Music również jest najchętniej oglądanym programem tego typu - ma o kilkaset tysięcy więcej widzów niż emitowany na TVN X Factor i pokazywany na antenie TVP2 The Voice Of Poland.

Czy faktycznie programy rozrywkowe Polsatu są najlepsze? Czekamy na czacie na Wasze komentarze!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Domowe Melodie w Warszawie 2015: bilety na koncert. Czy można jeszcze kupić? [VIDEO]
0

Domowe Melodie w Warszawie 2015: bilety na koncert. Czy można jeszcze kupić? [VIDEO]

Domowe Melodie koncert w Warszawie 2015 zagrają w Palladium. Sprzedaż biletów na występ Domowych Melodii w Warszawie trwa od 21 stycznia 2015 roku. Czy są jeszcze bilety na koncert? ESKA.pl sprawdza serwując informacje o cenach wejściówek i odpowiedź na pytanie, gdzie je kupić.
27/01/2015 13:04
Domowe Melodie koncerty 2015: daty i miejsca. Zobaczcie, kiedy i gdzie zagrają [VIDEO]
0

Domowe Melodie koncerty 2015: daty i miejsca. Zobaczcie, kiedy i gdzie zagrają [VIDEO]

Koncerty Domowych Melodii 2015 w postaci dat i miejsc na ESKA.pl. Mamy dla Was szczegółową rozpiskę nowej trasy koncertowej Domowych Melodii promującą ich najnowszą płytę. Zobaczcie już teraz, kiedy i gdzie zagrają Domowe Melodie!
27/01/2015 12:45
Rihanna - FourFiveSeconds: reakcja RiRi po premierze piosenki. Zobaczcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Rihanna - FourFiveSeconds: reakcja RiRi po premierze piosenki. Zobaczcie na ESKA.pl [VIDEO]

Nowa piosenka Rihanny FourFiveSeconds została opublikowana w sieci 24 stycznia 2015. Okazuje się, że nowy utwór Rihanny sprawił wiele radości nie tylko fanom barbadoskiej piosenkarki. Zobacz, jak zareagowała Riri na publikację utworu FourFiveSeconds nagranego we współpracy z Kanye Westem i Paulem McCartneyem. 
27/01/2015 12:25
Christina Perri - The Words: teledysk z przystojniakiem z serialu Once Upon A Time [VIDEO]
0

Christina Perri - The Words: teledysk z przystojniakiem z serialu Once Upon A Time [VIDEO]

Teledysk Christiny Perri do The Words to scenariusz jak z bajki. W wideo do The Word nie brakuje zatem przystojnego księcia. Kim jest przystojniak z nowego teledysku Christiny Perri? Zobaczcie klip do The Words i dowiedzcie się więcej o aktorze występujących w nagraniu już teraz na ESKA.pl!
27/01/2015 12:19
Kim jest Katarzyna Ankudowicz z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]
0

Kim jest Katarzyna Ankudowicz z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]

Kim jest Katarzyna Ankudowicz z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Katarzyna znalazła się na liście uczestników trzeciej edycji bijącego rekordy popularności programu rozrywkowego Polsatu. Przybliżamy sylwetkę sympatycznej aktorki - na ESKA.pl!
27/01/2015 12:06
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Lista gwiazd ofichalnie potwierdzona!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Lista gwiazd ofichalnie potwierdzona!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kolejna edycja popularnego show rusza w wiosennej ramówce. Tymczasem właśnie zostały ujawnione nazwiska gwiazd, które wystąpią w kolejnej edycji polsatowskiego show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Sprawdź na ESKA.pl 
27/01/2015 12:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska