WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson. Kogo zagra w 4 odcinku? [VIDEO] - Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson - występ na ESKA.pl. Za kogo przebierze się w 4. odcinku [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson. Kogo zagra w 4 odcinku? [VIDEO]

RSS 26/03/2014 11:38 Komentarze

W oczekiwaniu na nowy, 4 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo, przypominamy występ Mariusza Totoszko jako Marilyna Mansona. Wokalista zaśpiewał Sweet Dreams i zaszalał na scenie jak na hard rockową gwiazdę przystało, wygrywając cały odcinek. Zobaczcie filmik i sprawdźcie, za kogo Mariusz Totoszko przebierze się w 4 odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson. Kogo zagra w 4 odcinku? [VIDEO]
Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson w Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał 3 odcinek show. Występ wokalisty przypominamy na ESKA.pl w oczekiwaniu na nowy epizod programu. Za kogo tym razem przebierze się Mariusz? Uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo wcieli się w postać Micka Jaggera.

Jeśli stylizacja Mariusza Totoszko będzie tak udana, jak w przypadku Marilyna Mansona, to piosenkarz z pewnością będzie miał szanse wygrać 4 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. To właśnie skórzany outfit, blady makijaż z podkrążonymi oczami i hard rockowy wokal zapewniły mu zwycięstwo w 3 odcinku show.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

4 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo już 29 marca 2014 roku na Polsacie o godzinie 22.05. Komu kibicujecie najbardziej? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach. W artykule polecanym poniżej możecie sprawdzić z kolei, za kogo przebiorą się pozostali uczestnicy programu.


Zobacz Mariusza Totoszko jako Marilyna Mansona w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
03/05/2016 09:57
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
02/05/2016 17:17
Gorąca 20 Premiera: Hopkins - Plan. Kim jest młody twórca premiery w G20?
0

Gorąca 20 Premiera: Hopkins - Plan. Kim jest młody twórca premiery w G20?

Hopkins - Plan: 3 maja 2016 premiera w Gorącej 20. Nowa piosenka wybrzmi na antenie Radia ESKA w świąteczny wtorek, zaraz po godzinie 18:00. Kim jest twórca premiery w G20? Dowiedzcie się na ESKA.pl!
03/05/2016 10:21
Sklepy otwarte w majówkę 2016: GDZIE zrobić zakupy 1-3 maja 2016 roku? Sprawdźcie, kiedy będzie otwarty Thrift Shop i inne [VIDEO]
0

Sklepy otwarte w majówkę 2016: GDZIE zrobić zakupy 1-3 maja 2016 roku? Sprawdźcie, kiedy będzie otwarty Thrift Shop i inne [VIDEO]

Znaleźć sklepy otwarte w długi weekend majowy to nie lada wyzwanie dla każdego, kto w majówkę będzie w nagłej potrzebie zrobienia zakupów. Sprawdźcie, gdzie zrobić zakupy w dniach 1-3 maja i kiedy będą otwarte Thrift Shop, Candy Shop i inne już teraz - na ESKA.pl
03/05/2016 09:58
3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta
0

3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta

Obchody 3 maja 2016 w Warszawie to sprawa ważna, nie tylko dla mieszkańców stolicy. Specjalnie dla Was, w jedno miejsce zebraliśmy program uroczystości na Święto Konstytucji 3 maja na 2016 rok z udziałem prezydenta. Sprawdźcie na ESKA.pl, co i o której godzinie 03.05.2015 w stolicy
03/05/2016 09:56
3 maja w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu. Propozycje na kreatywną majówkę
0

3 maja w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu. Propozycje na kreatywną majówkę

Co można robić 3 maja 2016 roku w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu? Propozycje na ostatni dzień majówki 2016 nie brakuje! Mamy dla Was listę najciekawszych wydarzeń! Przekonajcie się już teraz sprawdzając, ile atrakcji na Was czeka!
03/05/2016 09:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 09:57

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 09:53

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA