WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson. Kogo zagra w 4 odcinku? [VIDEO] - Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson - występ na ESKA.pl. Za kogo przebierze się w 4. odcinku [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson. Kogo zagra w 4 odcinku? [VIDEO]

RSS 26/03/2014 11:38 Komentarze

W oczekiwaniu na nowy, 4 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo, przypominamy występ Mariusza Totoszko jako Marilyna Mansona. Wokalista zaśpiewał Sweet Dreams i zaszalał na scenie jak na hard rockową gwiazdę przystało, wygrywając cały odcinek. Zobaczcie filmik i sprawdźcie, za kogo Mariusz Totoszko przebierze się w 4 odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson. Kogo zagra w 4 odcinku? [VIDEO]
Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson w Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał 3 odcinek show. Występ wokalisty przypominamy na ESKA.pl w oczekiwaniu na nowy epizod programu. Za kogo tym razem przebierze się Mariusz? Uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo wcieli się w postać Micka Jaggera.

Jeśli stylizacja Mariusza Totoszko będzie tak udana, jak w przypadku Marilyna Mansona, to piosenkarz z pewnością będzie miał szanse wygrać 4 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. To właśnie skórzany outfit, blady makijaż z podkrążonymi oczami i hard rockowy wokal zapewniły mu zwycięstwo w 3 odcinku show.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

4 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo już 29 marca 2014 roku na Polsacie o godzinie 22.05. Komu kibicujecie najbardziej? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach. W artykule polecanym poniżej możecie sprawdzić z kolei, za kogo przebiorą się pozostali uczestnicy programu.


Zobacz Mariusza Totoszko jako Marilyna Mansona w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?
0

Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?

Mecz Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja drugiego meczu Ligi Europy? Szczegóły i rozpiskę znajdziecie na ESKA.pl!
22/02/2017 15:57
Belle Epoque - obsada. Kim są bohaterowie serialu?
0

Belle Epoque - obsada. Kim są bohaterowie serialu?

Belle Epoque - obsada serialu już teraz na ESKA.pl! Sprawdź, kim są bohaterowie serialu?
22/02/2017 15:56
Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia!
0

Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia!

Michał Szpak poleciał do Tajlandii, gdzie bawi się w najlepsze z innym popularnym wokalistą z Polski. Zobacz zdjęcia z szalonej wyprawy artysty.
22/02/2017 15:37
Raper Tadek śpiewa u prezydenta Dudy. Kontrowersyjny występ na Dzień Języka Ojczystego
0

Raper Tadek śpiewa u prezydenta Dudy. Kontrowersyjny występ na Dzień Języka Ojczystego

Raper, który śpiewa "wyjeb... na pedalstwo, które niszczy tą ojczyznę" jako gość gali Zasłużony dla Polszczyzny z okazji Dnia języka Ojczystego? Wygląda na fejk ale to prawda! Film zamieściła Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy.
22/02/2017 15:27
Eurowizja 2017: półfinał I. Z kim powalczy Kasia Moś?
0

Eurowizja 2017: półfinał I. Z kim powalczy Kasia Moś?

Eurowizja 2017: półfinał I to koncert, w którym Kasia Moś zmierzy się z rywalami w drodze o występ w konkursie finałowym. Jak sobie poradzi?
22/02/2017 15:16
Trzech Króli - koncerty Popka, Soboty i Matheo. Gdzie i kiedy?
0

Trzech Króli - koncerty Popka, Soboty i Matheo. Gdzie i kiedy?

Popek, Sobota i Matheo ruszają w trasę koncertową! Obejmie ona występy w całej Europie. Gdzie i kiedy można zobaczyć artystów projektu Trzech Króli? Daty i lista miejsc do sprawdzenia na ESKA.pl
22/02/2017 15:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA