WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson. Kogo zagra w 4 odcinku? [VIDEO] - Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson - występ na ESKA.pl. Za kogo przebierze się w 4. odcinku [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson. Kogo zagra w 4 odcinku? [VIDEO]

RSS 26/03/2014 11:38 Komentarze

W oczekiwaniu na nowy, 4 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo, przypominamy występ Mariusza Totoszko jako Marilyna Mansona. Wokalista zaśpiewał Sweet Dreams i zaszalał na scenie jak na hard rockową gwiazdę przystało, wygrywając cały odcinek. Zobaczcie filmik i sprawdźcie, za kogo Mariusz Totoszko przebierze się w 4 odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson. Kogo zagra w 4 odcinku? [VIDEO]
Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson w Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał 3 odcinek show. Występ wokalisty przypominamy na ESKA.pl w oczekiwaniu na nowy epizod programu. Za kogo tym razem przebierze się Mariusz? Uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo wcieli się w postać Micka Jaggera.

Jeśli stylizacja Mariusza Totoszko będzie tak udana, jak w przypadku Marilyna Mansona, to piosenkarz z pewnością będzie miał szanse wygrać 4 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. To właśnie skórzany outfit, blady makijaż z podkrążonymi oczami i hard rockowy wokal zapewniły mu zwycięstwo w 3 odcinku show.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

4 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo już 29 marca 2014 roku na Polsacie o godzinie 22.05. Komu kibicujecie najbardziej? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach. W artykule polecanym poniżej możecie sprawdzić z kolei, za kogo przebiorą się pozostali uczestnicy programu.


Zobacz Mariusza Totoszko jako Marilyna Mansona w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017 - ŻYCZENIA SMS, CIEKAWOSTKI, DOODLE!
0

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017 - ŻYCZENIA SMS, CIEKAWOSTKI, DOODLE!

Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzone w styczniu to jedno z najcieplejszych świąt w rodzinie. Życzenia na dzień babci i dziadka, prezenty dla babci i dziadka - wszystko to musi być idealne, bo dla idealnych opiekunów, którzy częściej rozpieszczają niż karcą. Zobaczcie jaki może być scenariusz na Dzień Babci i Dziadka 2016
22/01/2017 15:48
Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs indywidualny, w którym Kamil Stoch będzie bronić pozycji lidera Pucharu Świata. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
22/01/2017 15:48
Kiedy będzie wiosna 2017? Długoterminowa prognoza pogody
0

Kiedy będzie wiosna 2017? Długoterminowa prognoza pogody

Kiedy będzie wiosna w pogodzie? Ptaki śpiewają, dni są coraz dłuższe, a na niebie pojawia się coraz więcej słońca. Czy to oznacza, że ciepłe dni tuż tuż? Najnowsze przewidywania sprawdzamy na ESKA.pl!
22/01/2017 15:48
Dzień Wagarowicza 2017: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny!
0

Dzień Wagarowicza 2017: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny!

Kiedy jest Dzień Wagarowicza i czy przypada wtedy, co pierwszy dzień wiosny w 2017 roku? Na ESKA.pl serwujemy datę i pytamy o Wasze propozycje na spędzenie tego dnia!
22/01/2017 15:34
Trzech Króli - WYGRAJ koszulkę z autografem Popka, Matheo i Soboty
0

Trzech Króli - WYGRAJ koszulkę z autografem Popka, Matheo i Soboty

Na ESKA.pl mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest wyjątkowy T-Shirt z autografem Popka, Matheo i Soboty, czyli Trzech Króli! 
22/01/2017 14:49
Eurowizja 2017 - Aneta Sablik: wygrała Idola, a teraz powalczy w polskich preselekcjach!
0

Eurowizja 2017 - Aneta Sablik: wygrała Idola, a teraz powalczy w polskich preselekcjach!

Aneta Sablik wystartuje w polskich preselekcjach do Eurowizji 2017?! Zwyciężczyni niemieckiego Idola zgłosiła swój utwór Ulalala do krajowych eliminacji. Czy zagwarantuje sobie nim udział w Konkursie? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
22/01/2017 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA