Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto wystąpi w muzycznym show? [VIDEO + ZDJĘCIA] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto wystąpi w muzycznym show? [VIDEO + ZDJĘCIA]: twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo polsat, twoja twarz brzmi znajomo ktow wystąpi, katarzyna skrzynecka twoja twarz brzmi znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto wystąpi w muzycznym show? [VIDEO + ZDJĘCIA]

RSS 23/01/2014 13:02 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jakie gwiazdy wystąpią w muzycznym show? Wiemy już, że na scenie zobaczymy m.in. Katarzynę Skrzynecką i Mariusza Totoszko z Volver. Kto jeszcze? Sprawdź na ESKA.pl.
Bilguun Ariunbaatar Bilguun Ariunbaatar / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto wystąpi w muzycznym show? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Mariusz Totoszko Mariusz Totoszko / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto wystąpi w muzycznym show? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Julia Pietrucha Julia Pietrucha / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto wystąpi w muzycznym show? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Katarzyna Skrzynecka Katarzyna Skrzynecka / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto wystąpi w muzycznym show? [VIDEO + ZDJĘCIA]
W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystąpią m.in. Mariusz Totoszko (Volver), Katarzyna Skrzynecka, Julia Pietrucha i Bilguun Ariunbaatar. To właśnie oni zadebiutują w nowym muzycznym show na antenie Polsatu. Program będzie nadawany w każdą sobotę o godzinie 22.00. Tym samym nie będzie on kolidował z innymi programami muzycznymi typu: Voice Of Poland i X Factor.

Co będą musiały robić nasi artyści? W Twoja Twarz Brzmi Znajomo polscy artyści będą śpiewać piosenki zagranicznych gwiazd. Będą oni musieli nie tylko zaśpiewać jak w oryginale, ale także upodobnić się do zagranicznej gwiazdy, poprzez strój, makijaż i ruchy. 

>>> Justin Bieber aresztowany! Za co? Co się stało? Aktualne info >>

Ich wykony będzie oceniać jury, w składzie: Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. To oni będą przyznawać punkty wykonawcom. Zwycięzca każdego odcinka będzie przekazywał nagrodę pieniężną dla osoby potrzebującej. Największa nagroda pieniężna zostanie jednak przekazana podczas odcinka finałowego.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to nowe muzyczne show, które będzie można oglądać na antenie Polsatu.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów


>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Volver - Tajemnica Grety




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
12/02/2016 22:19
Jason Derulo nago - Naked ma dosłowny teledysk! Zobacz Jasona Derulo na golasa!
0

Jason Derulo nago - Naked ma dosłowny teledysk! Zobacz Jasona Derulo na golasa!

Jason Derulo na golasa w teledysku - aż tak dosłownie potraktował tytuł piosenki Naked. Zobaczcie najnowszy teledysk Jasona Derulo
12/02/2016 22:17
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
12/02/2016 22:16
Bars and Melody - Hello Adele! Zaśpiewają to na żywo w Polsce?
0

Bars and Melody - Hello Adele! Zaśpiewają to na żywo w Polsce?

Bars and Melody w przeboju Adele. Już teraz na ESKA.pl sprawdź, jak Leondre Devries i Charlie Lenehan z BAM poradzili sobie z wykonaniem piosenki Hello.
12/02/2016 22:13
Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 13.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
12/02/2016 16:56
Zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Zobacz występ niezwykle zdolnej 12-latki!
0

Zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Zobacz występ niezwykle zdolnej 12-latki!

Pochodząca z Chin dziewczynka zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Występ niezwykłej 12-latki zrobił ogromne wrażenie nie tylko na jury konkursu, w którym brała udział, ale także na internautach z całego świata.
12/02/2016 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 22:16

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA