WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo:jury
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]: twoja twarz brzmi znajomo jury, twoja twarz brzmi znajomo kto poprowdzi, twoja twarz brzmi znajomo kiedy, polsat nowe show

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]

RSS 23/01/2014 12:24 Komentarze 0
W jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo zasiądą Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. Jak będzie wyglądała ich praca w muzycznym show? Sprawdź na ESKA.pl!
DJ Adamus DJ Adamus / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Katarzyna Kwiatkowska Katarzyna Kwiatkowska / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Małgorzata Walewska Małgorzata Walewska / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Rafał Królikowski Rafał Królikowski / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Znamy jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wiemy też, kto poprowadzi program i kto wystąpi. Szczegóły już na ESKA.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to nowa inicjatywa muzyczna, która ma na celu wspierać osoby potrzebujące dzięki występom znanych osób. Jak należy to rozumieć? W Twoja Twarz Brzmi Znajomo polscy artyści będą śpiewać piosenki zagranicznych gwiazd. Będą oni musieli nie tylko zaśpiewać jak w oryginale, ale także upodobnić się do zagranicznej gwiazdy, poprzez strój, makijaż i ruchy.

Ich wykony będzie oceniać jury, w składzie: Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. To oni będą przyznawać punkty wykonawcom. Zwycięzca każdego odcinka będzie przekazywał nagrodę pieniężną dla osoby potrzebującej. Największa nagroda pieniężna zostanie jednak przekazana podczas odcinka finałowego.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to nowe muzyczne show, które będzie można oglądać na antenie Polsatu.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów


Już wiemy też kto pojawi się w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, m.in. Mariusz Totoszko (Volver), Katarzyna Skrzynecka, Julia Pietrucha i Bilguun Ariunbaatar.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Program będzie nadawany w sobotę o godzinie 22.00.

DJ Adamus i Ada Szulc - Mieć Wszystko Lub Nic



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek myzyczny [VIDEO]
0

Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek myzyczny [VIDEO]

Najlepsze polskie piosenki 2015 ze stycznia w jednym miejscu na ESKA.pl. Mamy dla Was propozycje na hity po polsku a tych wraz z początkiem roku nie brakuje. Zobaczcie nasze TOP 5 w kategorii nowości muzyczne 2015 po polsku i cieszcie się polskimi piosenkami razem z nami. To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest!
25/01/2015 19:06
Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]
0

Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]

Najlepsze hity 2015 Radia ESKA i ESKA.pl mamy dla Was na stronie nie tylko w oryginale, ale i w nowych wersjach. Pierwsze przeboje 2015 prezentujemy w odsłonie talentów z YouTube. Czy covery hitów na czasie mogą z nimi konkurować? Odpalcie piosenki i porównujcie już teraz!
25/01/2015 18:11
Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]
0

Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]

Wspólna piosenka Meghan Trainor i Harry'ego Stylesa z One Direction to London Lights. Duet Meghan Trainor & Harry Styles został potwierdzony przez samą wokalistkę. Co więcej, autorka hitu All About That Bass pochwaliła się już pierwszym przedsmakiem numeru. Zobaczcie fragment audio London Lights Meghan Trainor ft. Harry Styles już teraz na ESKA.pl!
25/01/2015 16:55
WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]
0

WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]

Za nami pierwszy etap WRC 2015, czyli Rajd Monte Carlo, w którym startował Robert Kubica. Które miejsce zajął Polak? Zobaczcie, z jakim wynikiem Robert Kubica skończył WRC 2015 w pierwszej odsłonie. Wszystko o finale Rajdu Monte Carlo z 25.01.2015 wraz z Rihanną w klimatach szybkich samochodów czeka do sprawdzenia na ESKA.pl!
25/01/2015 12:49
Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]
1

Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]

JEST! Nowa piosenka Rihanny 2015 w końcu oficjalnie ujrzała światło dzienne. Rihanna FourFiveSeconds nagrała z Kanye Westem i Paulem McCartney'em, czym pochwaliła się na swoich społecznościówkach 25 stycznia. Takiej wersji RiRi jeszcze nie słyszeliście... Posłuchajcie audio FourFiveSeconds Rihanna ft. Kanye West & Paul McCartney i sprawdźcie, czy to pierwszy singiel z nowej płyty Barbadoski!
25/01/2015 11:02
Skoki narciarskie 2015 - konkurs w Japonii: Kamil Stoch na podium, jeden z Polaków zdyskwalifikowany... It's Alright, It's OK [VIDEO]
1

Skoki narciarskie 2015 - konkurs w Japonii: Kamil Stoch na podium, jeden z Polaków zdyskwalifikowany... It's Alright, It's OK [VIDEO]

Za nami skoki narciarskie 2015 konkurs w Japonii w Sapporo z 24/25 stycznia. Które miejsce zajął Kamil Stoch skacząc na MŚ w skokach narciarskich 2015 w Japonii? Za co jeden z polskich skoczków został zdyskwalifikowany i o kim mowa? Zobaczcie, co działo podczas skoków narciarskich w Sapporo - my wiemy jedno, It's Alright, It's OK!
25/01/2015 10:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska