WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo:jury

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]: twoja twarz brzmi znajomo jury, twoja twarz brzmi znajomo kto poprowdzi, twoja twarz brzmi znajomo kiedy, polsat nowe show

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]

RSS 23/01/2014 12:24 Komentarze
W jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo zasiądą Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. Jak będzie wyglądała ich praca w muzycznym show? Sprawdź na ESKA.pl!
DJ Adamus DJ Adamus / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Katarzyna Kwiatkowska Katarzyna Kwiatkowska / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Małgorzata Walewska Małgorzata Walewska / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Rafał Królikowski Rafał Królikowski / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Znamy jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wiemy też, kto poprowadzi program i kto wystąpi. Szczegóły już na ESKA.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to nowa inicjatywa muzyczna, która ma na celu wspierać osoby potrzebujące dzięki występom znanych osób. Jak należy to rozumieć? W Twoja Twarz Brzmi Znajomo polscy artyści będą śpiewać piosenki zagranicznych gwiazd. Będą oni musieli nie tylko zaśpiewać jak w oryginale, ale także upodobnić się do zagranicznej gwiazdy, poprzez strój, makijaż i ruchy.

Ich wykony będzie oceniać jury, w składzie: Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. To oni będą przyznawać punkty wykonawcom. Zwycięzca każdego odcinka będzie przekazywał nagrodę pieniężną dla osoby potrzebującej. Największa nagroda pieniężna zostanie jednak przekazana podczas odcinka finałowego.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to nowe muzyczne show, które będzie można oglądać na antenie Polsatu.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów


Już wiemy też kto pojawi się w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, m.in. Mariusz Totoszko (Volver), Katarzyna Skrzynecka, Julia Pietrucha i Bilguun Ariunbaatar.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Program będzie nadawany w sobotę o godzinie 22.00.

DJ Adamus i Ada Szulc - Mieć Wszystko Lub Nic



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
29/05/2016 10:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016