WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo:jury
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]: twoja twarz brzmi znajomo jury, twoja twarz brzmi znajomo kto poprowdzi, twoja twarz brzmi znajomo kiedy, polsat nowe show

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]

RSS 23/01/2014 12:24 Komentarze 0
W jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo zasiądą Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. Jak będzie wyglądała ich praca w muzycznym show? Sprawdź na ESKA.pl!
DJ Adamus DJ Adamus / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Znamy jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wiemy też, kto poprowadzi program i kto wystąpi. Szczegóły już na ESKA.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to nowa inicjatywa muzyczna, która ma na celu wspierać osoby potrzebujące dzięki występom znanych osób. Jak należy to rozumieć? W Twoja Twarz Brzmi Znajomo polscy artyści będą śpiewać piosenki zagranicznych gwiazd. Będą oni musieli nie tylko zaśpiewać jak w oryginale, ale także upodobnić się do zagranicznej gwiazdy, poprzez strój, makijaż i ruchy.

Ich wykony będzie oceniać jury, w składzie: Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. To oni będą przyznawać punkty wykonawcom. Zwycięzca każdego odcinka będzie przekazywał nagrodę pieniężną dla osoby potrzebującej. Największa nagroda pieniężna zostanie jednak przekazana podczas odcinka finałowego.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to nowe muzyczne show, które będzie można oglądać na antenie Polsatu.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów


Już wiemy też kto pojawi się w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, m.in. Mariusz Totoszko (Volver), Katarzyna Skrzynecka, Julia Pietrucha i Bilguun Ariunbaatar.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Program będzie nadawany w sobotę o godzinie 22.00.

DJ Adamus i Ada Szulc - Mieć Wszystko Lub Nic



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl