WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo:jury
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]: twoja twarz brzmi znajomo jury, twoja twarz brzmi znajomo kto poprowdzi, twoja twarz brzmi znajomo kiedy, polsat nowe show

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]

RSS 23/01/2014 12:24 Komentarze 0
W jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo zasiądą Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. Jak będzie wyglądała ich praca w muzycznym show? Sprawdź na ESKA.pl!
DJ Adamus DJ Adamus / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Katarzyna Kwiatkowska Katarzyna Kwiatkowska / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Małgorzata Walewska Małgorzata Walewska / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Rafał Królikowski Rafał Królikowski / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kto w jury programu? [VIDEO + ZDJĘCIA]
Znamy jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wiemy też, kto poprowadzi program i kto wystąpi. Szczegóły już na ESKA.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to nowa inicjatywa muzyczna, która ma na celu wspierać osoby potrzebujące dzięki występom znanych osób. Jak należy to rozumieć? W Twoja Twarz Brzmi Znajomo polscy artyści będą śpiewać piosenki zagranicznych gwiazd. Będą oni musieli nie tylko zaśpiewać jak w oryginale, ale także upodobnić się do zagranicznej gwiazdy, poprzez strój, makijaż i ruchy.

Ich wykony będzie oceniać jury, w składzie: Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. To oni będą przyznawać punkty wykonawcom. Zwycięzca każdego odcinka będzie przekazywał nagrodę pieniężną dla osoby potrzebującej. Największa nagroda pieniężna zostanie jednak przekazana podczas odcinka finałowego.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to nowe muzyczne show, które będzie można oglądać na antenie Polsatu.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów


Już wiemy też kto pojawi się w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, m.in. Mariusz Totoszko (Volver), Katarzyna Skrzynecka, Julia Pietrucha i Bilguun Ariunbaatar.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Program będzie nadawany w sobotę o godzinie 22.00.

DJ Adamus i Ada Szulc - Mieć Wszystko Lub Nic



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
1

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?
0

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie? Wszystkie supermarkety oraz większość mniejszych sklepików będzie w Święta zamknięte. Co zrobić, gdy jednak jesteśmy zmuszeni poszukać czynnego sklepu? Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę!
17/12/2014 15:50
Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]
0

Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]

O piosenkach z filmu Annnie jest głośno za sprawą Sii czy też Cameron Diaz. Soundtrack do Annie to 15 kompozycji śpiewanych nie tylko przez muzycznych wykonawców, ale także całą obsadę produkcji. Zobaczcie tracklistę ścieżki dźwiękowej do Annie i sprawdźcie, o czym jest komedia z najmłodszą w historii Oscarów aktorką nominowaną za rolę pierwszoplanową.
17/12/2014 15:23
Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]

Arkusz z matury próbnej 2015 CKE z języka angielskiego czeka na ESKA.pl. W arkuszu z angielskiego na maturze próbnej z 17.12.2014r. m.in. zadania ze słuchaniem, formy pisemne i temat wypracowania. Zobaczcie cały arkusz z matury próbnej 2015 CKE z angielskiego już teraz. Próbna wyprawa na London Bridge za nami!
17/12/2014 15:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska