Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Justin Bieber w show - zobacz, kto go zagra i sprawdź, kiedy odcinek! [VIDEO] - Justin Bieber w Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kiedy odcinek z piosenkę Justina i kto go zagra? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Justin Bieber w show - zobacz, kto go zagra i sprawdź, kiedy odcinek! [VIDEO]

RSS 10/03/2014 17:22 Komentarze 0

Justin Bieber pojawi się w Twoja Twarz Brzmi Znajomo a to wszystko dzięki...? ESKA.pl rozgryzła zwiastun show i wie już, kto wcieli się w rolę wokalisty i jaką piosenkę usłyszymy w programie. Zobacz, kiedy Twoja Twarz Brzmi Znajomo z Justinem Bieberem i sprawdź szczegóły występu wyczekiwanego przez wszystkich Polish Beliebers!

Justin Bieber / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Justin Bieber w show - zobacz, kto go zagra i sprawdź, kiedy odcinek! [VIDEO]
Kiedy jest Twoja Twarz Brzmi Znajomo z Justinem Bieberem? Na to pytanie odpowiedzi poszukują wszyscy polscy fani wokalisty, którzy wyłapali w zapowiedzi polsatowskiego show fragment występu z piosenką Baby. ESKA.pl rozgryzła zwiastun Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Polish Beliebers zaprasza przed telewizory w sobotę 15 marca 2014 roku o 21:50 (Polsat).

Kto wcieli się w rolę Justina Biebera? Z takim zadaniem zmierzy się Artur Chamski. Będą ubrania stylizowane na te z trasy Believe Tour i typowa dla Justina Biebera fryzura z grzywką postawioną do góry. W pierwszym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Artur Chamski naśladował dla nas Lady Gagę zajmując 7. miejsce.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje!

ESKA.pl jest pewna, że w roli Justina Biebera poradzi sobie lepiej a już z pewnością zgaranie sympatię polskich fanów pop gwiazdy. Nadchodzi nowy Boy Belieber?


Zobacz zapowiedź Twoja Twarz Brzmi Znajomo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Gdzie jest burza? Pogoda na lipiec 2015 to pytanie o nawałnice w kraju. Thunder tu i tam
0

Gdzie jest burza? Pogoda na lipiec 2015 to pytanie o nawałnice w kraju. Thunder tu i tam

Burza nad Polską? Nawałnice? Po upałach w Polsce na początku lipca 2015 burz nad krajem wypatrują wszyscy. Te w pogodzie na lipiec 2015 są bowiem nieuniknione, bo załamanie pogody przyjdzie prędzej czy później. Informacje o burzach w Polsce na lipiec 2015 już teraz na ESKA.pl! Gotowi usłyszeć Thunder?
06/07/2015 13:34
Conchita Wurst u Łukasza Jakóbiaka: reakcje zagranicznych fanów artystki na wywiad
0

Conchita Wurst u Łukasza Jakóbiaka: reakcje zagranicznych fanów artystki na wywiad

Odcinek 20m2 Łukasza Jakóbiaka z Conchitą Wurst jest już online. Sprawdzamy, jak na wizytę gwiazdy w internetowym talk show zareagowali zagraniczni fani Conchity. Spodobała im się niespodzianka Łukasza? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl
06/07/2015 13:24
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015 - FINAŁ, doodle i piłkarskie hity!
0

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015 - FINAŁ, doodle i piłkarskie hity!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015 zasłużyły na własne google doodle, my zaś w ramach dopingu przygotowaliśmy playlistę muzycznych hitów związanych z piłką nożną. Posłuchaj i wpraw się w odpowiedni nastrój! 
06/07/2015 12:35
Meghan Trainor traci głos?! Problemy z krtanią dotknęły i ją
0

Meghan Trainor traci głos?! Problemy z krtanią dotknęły i ją

Meghan Trainor z problemami z głosem boryka się na początku lipca 2015 roku. Krtań Meghan Trainor nie domaga jak u innych intensywnie występujących artystów. Krwawienie strun głosowych Meghan Trainor to przyczyna odwołanych koncertów gwiazdy. Piosenkarka będzie zmuszona zakończyć karierę?
06/07/2015 11:58
Don't Judge Challenge -  o co chodzi z hashtagiem dontjudgechallenge?
0

Don't Judge Challenge - o co chodzi z hashtagiem dontjudgechallenge?

O co chodzi z akcją Don't Judge Challenge? Na twitterze i Facebooku pojawiły się filmy z hashtagiem dontjudgechallenge - zobacz na czym polegają i dlaczego są hitem w sieci.
06/07/2015 11:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska