WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Justin Bieber w show - zobacz, kto go zagra i sprawdź, kiedy odcinek! [VIDEO] - Justin Bieber w Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kiedy odcinek z piosenkę Justina i kto go zagra? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Justin Bieber w show - zobacz, kto go zagra i sprawdź, kiedy odcinek! [VIDEO]

RSS 10/03/2014 17:22 Komentarze

Justin Bieber pojawi się w Twoja Twarz Brzmi Znajomo a to wszystko dzięki...? ESKA.pl rozgryzła zwiastun show i wie już, kto wcieli się w rolę wokalisty i jaką piosenkę usłyszymy w programie. Zobacz, kiedy Twoja Twarz Brzmi Znajomo z Justinem Bieberem i sprawdź szczegóły występu wyczekiwanego przez wszystkich Polish Beliebers!

Justin Bieber / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Justin Bieber w show - zobacz, kto go zagra i sprawdź, kiedy odcinek! [VIDEO]
Kiedy jest Twoja Twarz Brzmi Znajomo z Justinem Bieberem? Na to pytanie odpowiedzi poszukują wszyscy polscy fani wokalisty, którzy wyłapali w zapowiedzi polsatowskiego show fragment występu z piosenką Baby. ESKA.pl rozgryzła zwiastun Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Polish Beliebers zaprasza przed telewizory w sobotę 15 marca 2014 roku o 21:50 (Polsat).

Kto wcieli się w rolę Justina Biebera? Z takim zadaniem zmierzy się Artur Chamski. Będą ubrania stylizowane na te z trasy Believe Tour i typowa dla Justina Biebera fryzura z grzywką postawioną do góry. W pierwszym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Artur Chamski naśladował dla nas Lady Gagę zajmując 7. miejsce.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje!

ESKA.pl jest pewna, że w roli Justina Biebera poradzi sobie lepiej a już z pewnością zgaranie sympatię polskich fanów pop gwiazdy. Nadchodzi nowy Boy Belieber?


Zobacz zapowiedź Twoja Twarz Brzmi Znajomo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life
0

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zdradza tytuł swojej nowej płyty w niesamowitym zwiastunie. Kiedy nastąpi premiera albumu Lust For Life?
29/03/2017 17:24
Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour
0

Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda ogłasza premierę swojego drugiego koncertowego DVD. Kiedy i gdzie zobaczyć RIOTKA Tour po raz pierwszy? Kiedy krążek trafi do sprzedaży? Znamy szczegóły!
29/03/2017 16:50
Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'
0

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!
29/03/2017 16:34
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety
0

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.
29/03/2017 15:37
Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey
0

Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey

Snapchat przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Lany Del Rey. W popularnej aplikacji pojawił się filtr z nową piosenką gwiazdy!
29/03/2017 15:24
Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!
0

Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!

Szybcy i wściekli 8 to szybkie samochody, piękne kobiety i oczywiście znakomita muzyka! Jakie piosenki są w Szybkich i wściekłych 8? Szczegóły ścieżki dźwiękowej poznacie na ESKA.pl
29/03/2017 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA