WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Justin Bieber w show - zobacz, kto go zagra i sprawdź, kiedy odcinek! [VIDEO] - Justin Bieber w Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kiedy odcinek z piosenkę Justina i kto go zagra? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Justin Bieber w show - zobacz, kto go zagra i sprawdź, kiedy odcinek! [VIDEO]

RSS 10/03/2014 17:22 Komentarze 0

Justin Bieber pojawi się w Twoja Twarz Brzmi Znajomo a to wszystko dzięki...? ESKA.pl rozgryzła zwiastun show i wie już, kto wcieli się w rolę wokalisty i jaką piosenkę usłyszymy w programie. Zobacz, kiedy Twoja Twarz Brzmi Znajomo z Justinem Bieberem i sprawdź szczegóły występu wyczekiwanego przez wszystkich Polish Beliebers!

Justin Bieber / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Justin Bieber w show - zobacz, kto go zagra i sprawdź, kiedy odcinek! [VIDEO]
Kiedy jest Twoja Twarz Brzmi Znajomo z Justinem Bieberem? Na to pytanie odpowiedzi poszukują wszyscy polscy fani wokalisty, którzy wyłapali w zapowiedzi polsatowskiego show fragment występu z piosenką Baby. ESKA.pl rozgryzła zwiastun Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Polish Beliebers zaprasza przed telewizory w sobotę 15 marca 2014 roku o 21:50 (Polsat).

Kto wcieli się w rolę Justina Biebera? Z takim zadaniem zmierzy się Artur Chamski. Będą ubrania stylizowane na te z trasy Believe Tour i typowa dla Justina Biebera fryzura z grzywką postawioną do góry. W pierwszym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Artur Chamski naśladował dla nas Lady Gagę zajmując 7. miejsce.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje!

ESKA.pl jest pewna, że w roli Justina Biebera poradzi sobie lepiej a już z pewnością zgaranie sympatię polskich fanów pop gwiazdy. Nadchodzi nowy Boy Belieber?


Zobacz zapowiedź Twoja Twarz Brzmi Znajomo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
1

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
1

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: