WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Justin Bieber w show - zobacz, kto go zagra i sprawdź, kiedy odcinek! [VIDEO] - Justin Bieber w Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kiedy odcinek z piosenkę Justina i kto go zagra? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Justin Bieber w show - zobacz, kto go zagra i sprawdź, kiedy odcinek! [VIDEO]

RSS 10/03/2014 17:22 Komentarze 0

Justin Bieber pojawi się w Twoja Twarz Brzmi Znajomo a to wszystko dzięki...? ESKA.pl rozgryzła zwiastun show i wie już, kto wcieli się w rolę wokalisty i jaką piosenkę usłyszymy w programie. Zobacz, kiedy Twoja Twarz Brzmi Znajomo z Justinem Bieberem i sprawdź szczegóły występu wyczekiwanego przez wszystkich Polish Beliebers!

Justin Bieber / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Justin Bieber w show - zobacz, kto go zagra i sprawdź, kiedy odcinek! [VIDEO]
Kiedy jest Twoja Twarz Brzmi Znajomo z Justinem Bieberem? Na to pytanie odpowiedzi poszukują wszyscy polscy fani wokalisty, którzy wyłapali w zapowiedzi polsatowskiego show fragment występu z piosenką Baby. ESKA.pl rozgryzła zwiastun Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Polish Beliebers zaprasza przed telewizory w sobotę 15 marca 2014 roku o 21:50 (Polsat).

Kto wcieli się w rolę Justina Biebera? Z takim zadaniem zmierzy się Artur Chamski. Będą ubrania stylizowane na te z trasy Believe Tour i typowa dla Justina Biebera fryzura z grzywką postawioną do góry. W pierwszym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Artur Chamski naśladował dla nas Lady Gagę zajmując 7. miejsce.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje!

ESKA.pl jest pewna, że w roli Justina Biebera poradzi sobie lepiej a już z pewnością zgaranie sympatię polskich fanów pop gwiazdy. Nadchodzi nowy Boy Belieber?


Zobacz zapowiedź Twoja Twarz Brzmi Znajomo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]
0

Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]

Piosenka Jennifer Lawrence z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1, którą w filmie śpiewa oczywiście jako Katniss, zadebiutowała na YouTube. Audio The Hanging Tree z soundtracku do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1 prezentujemy Wam na ESKA.pl - polski tytuł kawałka to Drzewo Wisielca. Czy piosenka Katniss z Igrzysk Śmierci to dowód na to, że Jennifer Lawrence ma także talent wokalny? Posłuchajcie i oceńcie sami!
23/11/2014 12:15
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]

Wiemy, kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. Za nami finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, w którym poznaliśmy zwycięzcę a jest nim Marek Kaliszuk! To właśnie Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 22 listopada 2014 roku wcielając się w... Finałową metamorfozę Marka Kaliszuka sprawdzicie już teraz na ESKA.pl. Klikajcie po więcej!
23/11/2014 12:12
The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - sprawdź, kto odpadł! [VIDEO]
0

The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - sprawdź, kto odpadł! [VIDEO]

The Voice Of Poland 5 odc. 11 to drugi odcinek na żywo, którego relację mamy dla Was na ESKA.pl. Występy uczestników i oceny jury w The Voice Of Poland 22 listopada 2014 roku minuta po minucie czekają na stronie. Zobaczcie jako jedni z pierwszych w sieci, kto odpadł z The Voice Of Poland 22.11.2014r. a kto przeszedł dalej. Zapraszamy!
23/11/2014 10:59
Przebrał się za kobietę i wygrał! Marek Kaliszuk po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: 'nie było planu B' [VIDEO]
0

Przebrał się za kobietę i wygrał! Marek Kaliszuk po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: 'nie było planu B' [VIDEO]

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 wcielając się w kobietę i to nie byle jaką... Zwycięzca drugiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo jako operowa diva Maria Callas zaczarował nas w finale show. To właśnie ESKA.pl jako pierwsza porozmawiała z Markiem Kaliszukiem po finałowym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 'Myślałem, że nie podołam... nie było planu B' - klikajcie po więcej już teraz!
23/11/2014 10:29
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie tak wysoko jak Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie tak wysoko jak Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
23/11/2014 09:01
Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
22/11/2014 17:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]