WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: wytypuj uczestników drugiego sezonu show na ESKA.pl! Głosuj już teraz [SONDA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA]

RSS 27/04/2014 09:46 Komentarze

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, czyli druga edycja hitu wiosny 2014, to marzenie fanów programu, które się spełnia! Drugi sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo został potwierdzony. Jakie gwiazdy mogłyby stać się uczestnikami Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2? Wyptuj swoich faworytów w Eskowej sondzie już teraz i klikaj po więcej!

/ fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Kogo najbardziej chcielibyście zobaczyć w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2?
  • Dawida Kwiatkowskiego 30%
  • Nataszę Urbańską 10%
  • Annę Muchę 5%
  • Joannę Liszowską 5%
  • Aleksandrę Szwed 10%
  • Mikołaja Krawczyka 0%
  • braci Mroczków 15%
  • Macieja Stuhra 0%
  • Filipa Bobka 0%
  • Joannę Moro 5%
  • Barbarę Kurdej-Szatan 15%
  • Katarzynę Sowińską 5%
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - bez drugiej edycji programu jesiennej ramówki Polsatu na 2014 rok nie wyobrażają sobie fani formatu. ESKA.pl postanowiła wybadać, jakie są szanse na drugi sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wprawdzie jak na razie brak oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 nie wydaje się być tylko spekulacją.

Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na wyniki oglądalności pierwszej odsłony Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Odcinki show ogląda ponad 3 miliony widzów a liczba fanów formatu zwiększa się z tygodnia na tydzień. Do tego dochodzą też pozytywne recenzje - to jedyny program rozrywkowy, gdzie nie trzeba wysyłać sms-ów i nikt nie odpada.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!


W związku z dużymi szansami na Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 postanowiliśmy zapytać Was, kto powinien wziąć udział w pełnej metamorfoz zabawie. Zapraszamy do typowania faworytów w Eskowej sondzie.

AKTUALIZACJA: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 oficjalnie potwierdzona w finale pierwszej serii!


Zobacz Bilguuna Ariunbaatara jako Danutę Rinn w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Opole 2016 - Piotr Kupicha jako Eugeniusz Bodo!
0

Opole 2016 - Piotr Kupicha jako Eugeniusz Bodo!

Piotr Kupicha na festiwalu w Opolu 2016 zaśpiewa Eugeniusza Bodo! Lider zespołu Feel stanie na scenie podczas koncertu piosenek filmowych! Jaki hit wykona? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!
24/05/2016 13:07
The Nice Guys - soundtrack. Piosenki z filmu Równi Goście
0

The Nice Guys - soundtrack. Piosenki z filmu Równi Goście

The Nice Guys - soundtrack już teraz na ESKA.pl. Piosenki z filmu Równi Goście budzą coraz większe zainteresowanie wśród widzów, dlatego zebraliśmy dla Was wszystkie tytuły w jednym miejscu.
24/05/2016 12:54
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?
0

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - gdzie i kiedy wyniki? Jak sprawdzić, ile procentów i punktów otrzymaliście? Wszystkie informacje w pigułce poznacie w jednym miejscu - na ESKA.pl!
24/05/2016 12:12
BET Awards 2016 - nominacje. Beyonce i Rihanna na czele!
0

BET Awards 2016 - nominacje. Beyonce i Rihanna na czele!

BET Awards 2016 - nominacje do tej prestiżowej statuetki zostały ogłoszone. Największe szanse na nagrody mają Drake, Rihanna i Beyonce. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie pełną listę artystów, którzy powalczą o nagrody.
24/05/2016 11:56
Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - WYNIKI. Gdzie i kiedy je sprawdzić?
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - WYNIKI. Gdzie i kiedy je sprawdzić?

Gdzie i kiedy wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016? Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i ich rodzice jak co roku przejmują się ilością zdobytych punktów. Specjalnie dla nich podajemy termin ogłaszania wyników oraz przekazania szkołom zaświadczeń. Sprawdź szczegóły, nie stresuj się i oglądaj teledysk do hitu Waiting na ESKA.pl
24/05/2016 11:34
Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!
0

Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!

Teledysk do Into You pojawił się 24.05.2016! Ariana Grande w nowym wideo wygląda bardzo kusząco, co zauważyli fani, a także redakcja ESKA.pl! Już teraz zobaczcie najlepsze, najseksowniejsze momenty! TOP 5 >>
24/05/2016 11:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

23/05/2016 16:20

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA