WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: wytypuj uczestników drugiego sezonu show na ESKA.pl! Głosuj już teraz [SONDA]
REKLAMA
REKLAMA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA]

RSS 27/04/2014 09:46 Komentarze 1

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, czyli druga edycja hitu wiosny 2014, to marzenie fanów programu, które się spełnia! Drugi sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo został potwierdzony. Jakie gwiazdy mogłyby stać się uczestnikami Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2? Wyptuj swoich faworytów w Eskowej sondzie już teraz i klikaj po więcej!

/ fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Kogo najbardziej chcielibyście zobaczyć w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2?
  • Dawida Kwiatkowskiego 30%
  • Nataszę Urbańską 10%
  • Annę Muchę 5%
  • Joannę Liszowską 5%
  • Aleksandrę Szwed 10%
  • Mikołaja Krawczyka 0%
  • braci Mroczków 15%
  • Macieja Stuhra 0%
  • Filipa Bobka 0%
  • Joannę Moro 5%
  • Barbarę Kurdej-Szatan 15%
  • Katarzynę Sowińską 5%
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - bez drugiej edycji programu jesiennej ramówki Polsatu na 2014 rok nie wyobrażają sobie fani formatu. ESKA.pl postanowiła wybadać, jakie są szanse na drugi sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wprawdzie jak na razie brak oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 nie wydaje się być tylko spekulacją.

Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na wyniki oglądalności pierwszej odsłony Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Odcinki show ogląda ponad 3 miliony widzów a liczba fanów formatu zwiększa się z tygodnia na tydzień. Do tego dochodzą też pozytywne recenzje - to jedyny program rozrywkowy, gdzie nie trzeba wysyłać sms-ów i nikt nie odpada.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!


W związku z dużymi szansami na Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 postanowiliśmy zapytać Was, kto powinien wziąć udział w pełnej metamorfoz zabawie. Zapraszamy do typowania faworytów w Eskowej sondzie.

AKTUALIZACJA: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 oficjalnie potwierdzona w finale pierwszej serii!


Zobacz Bilguuna Ariunbaatara jako Danutę Rinn w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]

Must Be The Music 9 odcinek 5 już w niedzielę, 19 kwietnia o 20:05 na antenie Polsatu. Kto wystąpi w kolejnym castingowym odcinku muzycznego talent show? Zobacz zapowiedzi i fragmenty występów!
19/04/2015 20:16
Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]
0

Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]

Must Be The Music 2015 odc. 5: już w najbliższą niedzielę 19 kwietnia 2015 roku na scenie show zobaczymy polską Conchitę Wurst. Kto kryje się pod tym pseudonimem? Jaką piosenkę w Must Be The Music 9 zaśpiewa polska Conchita Wurst. 
19/04/2015 15:43
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
1

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
19/04/2015 12:10
Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]
0

Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]

Adam Kraśko odpadł z Celebrity Splash! Najpopularniejszy rolnik w Polsce odpadł w półfinale. Natomiast Saszan nadal radzi sobie znakomicie i ma pewny udział w finale. Kto jeszcze będzie skakał za tydzień, w odcinku, z 25 kwietnia?
19/04/2015 10:48
Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]
0

Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]

Mateusz Matti Jakubiec w emitowanym 18 kwietnia odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentował się w roli Stevena Tylera - wokalisty grupy Aerosmith. To właśnie jego wersja I Don't Wanna Miss A Thing, wzruszającej ballady z filmu Armageddon, przyniosła mu najwięcej punktów i zwycięstwo w odcinku. Zobacz video z fragmentem występu!    
19/04/2015 10:29
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska