WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: wytypuj uczestników drugiego sezonu show na ESKA.pl! Głosuj już teraz [SONDA]
REKLAMA
REKLAMA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA]

RSS 27/04/2014 09:46 Komentarze 0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, czyli druga edycja hitu wiosny 2014, to marzenie fanów programu, które się spełnia! Drugi sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo został potwierdzony. Jakie gwiazdy mogłyby stać się uczestnikami Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2? Wyptuj swoich faworytów w Eskowej sondzie już teraz i klikaj po więcej!

/ fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Kogo najbardziej chcielibyście zobaczyć w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2?
  • Dawida Kwiatkowskiego
  • Nataszę Urbańską
  • Annę Muchę
  • Joannę Liszowską
  • Aleksandrę Szwed
  • Mikołaja Krawczyka
  • braci Mroczków
  • Macieja Stuhra
  • Filipa Bobka
  • Joannę Moro
  • Barbarę Kurdej-Szatan
  • Katarzynę Sowińską
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - bez drugiej edycji programu jesiennej ramówki Polsatu na 2014 rok nie wyobrażają sobie fani formatu. ESKA.pl postanowiła wybadać, jakie są szanse na drugi sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wprawdzie jak na razie brak oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 nie wydaje się być tylko spekulacją.

Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na wyniki oglądalności pierwszej odsłony Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Odcinki show ogląda ponad 3 miliony widzów a liczba fanów formatu zwiększa się z tygodnia na tydzień. Do tego dochodzą też pozytywne recenzje - to jedyny program rozrywkowy, gdzie nie trzeba wysyłać sms-ów i nikt nie odpada.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!


W związku z dużymi szansami na Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 postanowiliśmy zapytać Was, kto powinien wziąć udział w pełnej metamorfoz zabawie. Zapraszamy do typowania faworytów w Eskowej sondzie.

AKTUALIZACJA: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 oficjalnie potwierdzona w finale pierwszej serii!


Zobacz Bilguuna Ariunbaatara jako Danutę Rinn w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u  młodej gwiazdy [VIDEO]
0

Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u młodej gwiazdy [VIDEO]

Marta Bijan, finalistka X Factor 4, zaśpiewała swoją piosenkę Ciemno w Filharmonii Śląskiej. Zobacz specjalny występ Marty Bijan z nastrojowym utworem na ESKA.pl