Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: wytypuj uczestników drugiego sezonu show na ESKA.pl! Głosuj już teraz [SONDA]
REKLAMA
REKLAMA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA]

RSS 27/04/2014 09:46 Komentarze 1

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, czyli druga edycja hitu wiosny 2014, to marzenie fanów programu, które się spełnia! Drugi sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo został potwierdzony. Jakie gwiazdy mogłyby stać się uczestnikami Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2? Wyptuj swoich faworytów w Eskowej sondzie już teraz i klikaj po więcej!

/ fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Kogo najbardziej chcielibyście zobaczyć w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2?
  • Dawida Kwiatkowskiego 30%
  • Nataszę Urbańską 10%
  • Annę Muchę 5%
  • Joannę Liszowską 5%
  • Aleksandrę Szwed 10%
  • Mikołaja Krawczyka 0%
  • braci Mroczków 15%
  • Macieja Stuhra 0%
  • Filipa Bobka 0%
  • Joannę Moro 5%
  • Barbarę Kurdej-Szatan 15%
  • Katarzynę Sowińską 5%
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - bez drugiej edycji programu jesiennej ramówki Polsatu na 2014 rok nie wyobrażają sobie fani formatu. ESKA.pl postanowiła wybadać, jakie są szanse na drugi sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wprawdzie jak na razie brak oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 nie wydaje się być tylko spekulacją.

Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na wyniki oglądalności pierwszej odsłony Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Odcinki show ogląda ponad 3 miliony widzów a liczba fanów formatu zwiększa się z tygodnia na tydzień. Do tego dochodzą też pozytywne recenzje - to jedyny program rozrywkowy, gdzie nie trzeba wysyłać sms-ów i nikt nie odpada.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!


W związku z dużymi szansami na Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 postanowiliśmy zapytać Was, kto powinien wziąć udział w pełnej metamorfoz zabawie. Zapraszamy do typowania faworytów w Eskowej sondzie.

AKTUALIZACJA: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 oficjalnie potwierdzona w finale pierwszej serii!


Zobacz Bilguuna Ariunbaatara jako Danutę Rinn w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me - filmiki z teledysku to hity internetu [VIDEO]
0

Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me - filmiki z teledysku to hity internetu [VIDEO]

Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me to jeden z gorących muzycznych hitów, który rozgrzeje wakacyjne imprezy. Teledysk do Watch Me powstał z filmów nadsyłanych przez internautów. Nie brakuje w nim hitów sieci
30/06/2015 15:48
Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]
0

Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]

Liga Światowa 2015: gdzie oglądać mecz Polska - USA online i w TV? Kolejny mecz polskich siatkarzy odbędzie się 4 i 5 lipca 2015. Polska - USA: o której godzinie włączyć telewizor, by nie przegapić starcia polskich siatkarzy? Sprawdź na ESKA.pl 
30/06/2015 14:55
HIT INTERNETU: 18 milionów wyświetleń, 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]
0

HIT INTERNETU: 18 milionów wyświetleń, 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]

Mała dziewczynka i jej ciężarna mama tańczą do bardzo chwytliwej piosenki. Widzieliśmy to tysiąc razy? Pewnie tak, jednak coś chyba jest w tym akurat filmie, że użytkownicy Facebooka zdecydowali się podać go dalej już ponad pół miliona razy!    
30/06/2015 14:09
Iggy Azalea oskarża Britney Spears o niepowodzenie Pretty Girls? Ostre słowa raperki [VIDEO]
0

Iggy Azalea oskarża Britney Spears o niepowodzenie Pretty Girls? Ostre słowa raperki [VIDEO]

Iggy Azalea jest wściekła na Britney Spears? Tak można wnioskować z jej ostatnich wpisów na Twitterze. Okazuje się, że Iggy niepowodzenie utworu Pretty Girls zrzuca na barki Britney Spears.. Dlaczego? Sprawdźcie sami! 
30/06/2015 14:08
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
30/06/2015 14:05
Sziget Festival 2015: BILETY, line-up i data. Sprawdź informacje na temat festiwalu na Węgrzech [VIDEO]
0

Sziget Festival 2015: BILETY, line-up i data. Sprawdź informacje na temat festiwalu na Węgrzech [VIDEO]

Sziget 2015: bilety i line-up jest już dostępny. Kto wystąpi na największym węgierskim festiwalu muzycznym? W line-upie Sziget Festival 2015 znaleźli się m.in. Florence and The Machine, Ellie Goulding, Martin Garrix i Avicii. Dokładna data Sziget Festival oraz informacje na temat biletów znajdziecie na ESKA.pl 
30/06/2015 13:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska