Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: wytypuj uczestników drugiego sezonu show na ESKA.pl! Głosuj już teraz [SONDA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA]

RSS 27/04/2014 09:46 Komentarze

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, czyli druga edycja hitu wiosny 2014, to marzenie fanów programu, które się spełnia! Drugi sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo został potwierdzony. Jakie gwiazdy mogłyby stać się uczestnikami Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2? Wyptuj swoich faworytów w Eskowej sondzie już teraz i klikaj po więcej!

/ fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: będzie druga edycja! Kto powinien w niej wystąpić? Głosuj [SONDA]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Kogo najbardziej chcielibyście zobaczyć w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2?
  • Dawida Kwiatkowskiego 30%
  • Nataszę Urbańską 10%
  • Annę Muchę 5%
  • Joannę Liszowską 5%
  • Aleksandrę Szwed 10%
  • Mikołaja Krawczyka 0%
  • braci Mroczków 15%
  • Macieja Stuhra 0%
  • Filipa Bobka 0%
  • Joannę Moro 5%
  • Barbarę Kurdej-Szatan 15%
  • Katarzynę Sowińską 5%
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - bez drugiej edycji programu jesiennej ramówki Polsatu na 2014 rok nie wyobrażają sobie fani formatu. ESKA.pl postanowiła wybadać, jakie są szanse na drugi sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wprawdzie jak na razie brak oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 nie wydaje się być tylko spekulacją.

Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na wyniki oglądalności pierwszej odsłony Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Odcinki show ogląda ponad 3 miliony widzów a liczba fanów formatu zwiększa się z tygodnia na tydzień. Do tego dochodzą też pozytywne recenzje - to jedyny program rozrywkowy, gdzie nie trzeba wysyłać sms-ów i nikt nie odpada.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!


W związku z dużymi szansami na Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 postanowiliśmy zapytać Was, kto powinien wziąć udział w pełnej metamorfoz zabawie. Zapraszamy do typowania faworytów w Eskowej sondzie.

AKTUALIZACJA: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 oficjalnie potwierdzona w finale pierwszej serii!


Zobacz Bilguuna Ariunbaatara jako Danutę Rinn w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
11/02/2016 09:37
Kaliber 44: płyta legend polskiego hip-hopu. Kto zastąpi Magika? Sprawdź!
0

Kaliber 44: płyta legend polskiego hip-hopu. Kto zastąpi Magika? Sprawdź!

Kaliber 44 ogłosił, że już niebawem ukaże się ich nowy album! Niespodziewanie zespół, który wprowadził do Polski muzykę z gatunku hip-hop - po 15. latach ponownie planuje podbić scenę muzyczną. Niestety, już bez Magika. Kto go zastąpi? Kiedy ukaże się nowa płyta K44? Sprawdzamy na ESKA.pl! 
11/02/2016 09:07
Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?
0

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online? Podpowiedź dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć występ Margaret, czy Edyty Górniak, mamy na ESKA.pl! Niespodzianką jest, że to telewidzowie zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję 2016!
11/02/2016 09:00
Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy
0

Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy

Wraca obowiązkowy pobór do wojska 2016, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się do wojska. Kwalifikacja wojskowa od zawsze budzi ogromny niepokój wśród młodzieży. Więcej szczegółów do sprawdzenia na ESKA.pl
11/02/2016 09:00
Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!
0

Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło - wywiad wideo obejrzycie na ESKA.pl! Twórca hitu W dobrą stronę opowiedział nam o swoich muzycznych początkach, płycie Annoyance and Disappointment i przyznał, że poniekąd czuje się celebrytą! 
10/02/2016 16:34
Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
0

Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

Antek Smykiewicz - Limit szans: to nowa piosenka autora hitu Pomimo burz! Ekskluzywnie - po raz pierwszy usłyszycie ją w Radiu ESKA i na ESKA.pl! Kiedy i gdzie? Już teraz sprawdźcie szczegóły!
10/02/2016 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA