WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO] - Your Face Sounds Familiar na Polsacie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo, polsat rozrywka, twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo jury

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]

RSS 23/01/2014 17:43 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe, muzyczne show Polsatu. Kto wystąpi, o czym będzie ten program i kiedy będzie można go oglądać? Sprawdź na ESKA.pl i zobacz, jak to robią za granicą!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - to nowe, muzyczne show Polsatu które będzie można oglądać już w wiosennej ramówce w każdą sobotę o 22:00.

Nowy program oparty będzie na występach polskich gwiazd, które będą wcielać się w gwiazdy zagraniczne - starając się odwzorować jak najwierniej ich sposób śpiewania, wygląd, sceniczne zachowanie. Wiadomo już, że w pierwszej edycji show wystąpią Katarzyna Skrzynecka, Mariusz Totoszko, Bilguun Ariunbaatar i Julia Pietrucha. Każdego z uczestników będziemy mogli oglądać we wszystkich ośmiu odcinkach show - podczas których będą wcielać się za każdym razem w inną gwiazdę.

>>> Orange Warsaw Festival 2014 - program, lineup, bilety. Sprawdź szczegóły!

Uczestników oceniać będzie jury  w składzie: Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. Za każdy występ będą przyznawać punkty, dzięki którym wyłonią zwycięzcę odcinka.  Zwycięstwo wiąże się z  nagrodą pieniężną, która w całości zostanie przekazana na cele charytatywne.

Bardzo duża kwota pieniężna przeznaczona będzie też dla zwycięzcy całej edycji - ona również zostanie przekazana na wybrany przez niego cel charytatywny.

Zapowiada się ciekawie? Zobaczcie, jak to wyglądało w edycjach zagranicznych!









Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]
2

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel, Lodoviki Comello czy Jorge Blanco! Sprawdź, co muzycznie kręci aktorów z Violetty - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:29
Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]
6

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy Disney Channel Polska pokaże finał 3 sezonu Violetty! Sprawdź, ile będzie sezonów i odcinków Violetty i posłuchaj jednej z piosenek z serialu - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:28
Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]
0

Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]

Wyniki Wiktorów 2015 poznamy już 30 marca 2015. Kto zdobędzie Wiktora 2015? Wśród nominowanych są gwiazdy muzyczne. Czy Margaret wejdzie do grona zwycięzców Wiktorów 2015 i zaśpiewa Thank You Very Much?
30/03/2015 17:15
Warsaw Shore 3 odcinek 1: online rządzi Damian. Poznaj go i zobacz 6 muzycznych skojarzeń z nowym bohaterem Warsaw Shore 3 [VIDEO]
0

Warsaw Shore 3 odcinek 1: online rządzi Damian. Poznaj go i zobacz 6 muzycznych skojarzeń z nowym bohaterem Warsaw Shore 3 [VIDEO]

Warsaw Shore 3 to nowi bohaterowie. W odcinku 1 do ekipy z Warszawy dołączył Damian - prześwietliliśmy go online i znaleźliśmy 6 skojarzeń muzycznych związanych z Damianem. Zobaczcie, zanim poznacie go oglądając Warsaw Shore 3 online.
30/03/2015 17:02
Święta Wielkanocne 2015: pogoda. Zobaczcie prognozę pogody na 4-6 kwietnia. Wraca zima? Pray To God o słońce [VIDEO]
0

Święta Wielkanocne 2015: pogoda. Zobaczcie prognozę pogody na 4-6 kwietnia. Wraca zima? Pray To God o słońce [VIDEO]

Pogoda na Wielkanoc 2015: prognozy pogody na Wielką Sobotę, niedzielę wielkanocną i Lany Poniedziałek nie są optymistyczne. Deszcz, wiatr i chłód - takie zjawiska czekają nas 4, 5 i 6 kwietnia 2015 roku. Najświeższe prognozy pogody na Święta Wielkanocne 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
30/03/2015 16:38
Zayn Malik odszedł z One Direction: reakcja Justina Biebera. Mamy filmik [VIDEO]
0

Zayn Malik odszedł z One Direction: reakcja Justina Biebera. Mamy filmik [VIDEO]

Jak na odejście Zayna Malika zareagował Justin Bieber? Do sieci trafiło nagranie, na którym Justin Bieber dowiaduje się od paparazzo o tym, że Zayn Malik odszedł z One Direction. 
30/03/2015 15:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska