WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO] - Your Face Sounds Familiar na Polsacie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo, polsat rozrywka, twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo jury

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]

RSS 23/01/2014 17:43 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe, muzyczne show Polsatu. Kto wystąpi, o czym będzie ten program i kiedy będzie można go oglądać? Sprawdź na ESKA.pl i zobacz, jak to robią za granicą!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - to nowe, muzyczne show Polsatu które będzie można oglądać już w wiosennej ramówce w każdą sobotę o 22:00.

Nowy program oparty będzie na występach polskich gwiazd, które będą wcielać się w gwiazdy zagraniczne - starając się odwzorować jak najwierniej ich sposób śpiewania, wygląd, sceniczne zachowanie. Wiadomo już, że w pierwszej edycji show wystąpią Katarzyna Skrzynecka, Mariusz Totoszko, Bilguun Ariunbaatar i Julia Pietrucha. Każdego z uczestników będziemy mogli oglądać we wszystkich ośmiu odcinkach show - podczas których będą wcielać się za każdym razem w inną gwiazdę.

>>> Orange Warsaw Festival 2014 - program, lineup, bilety. Sprawdź szczegóły!

Uczestników oceniać będzie jury  w składzie: Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. Za każdy występ będą przyznawać punkty, dzięki którym wyłonią zwycięzcę odcinka.  Zwycięstwo wiąże się z  nagrodą pieniężną, która w całości zostanie przekazana na cele charytatywne.

Bardzo duża kwota pieniężna przeznaczona będzie też dla zwycięzcy całej edycji - ona również zostanie przekazana na wybrany przez niego cel charytatywny.

Zapowiada się ciekawie? Zobaczcie, jak to wyglądało w edycjach zagranicznych!









Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mali Giganci 2015: Oliwka vs Cleo. Wokalistce My Słowianie rośnie konkurencja? [VIDEO]
0

Mali Giganci 2015: Oliwka vs Cleo. Wokalistce My Słowianie rośnie konkurencja? [VIDEO]

Ośmioletnia Oliwka i jej taniec do megahitu Donatana i Cleo - My Słowianie robią furorę w sieci. Młoda tancerka w ten sposób zaprezentowała się w zgłoszeniu do nowego programu Mali Giganci. Myślicie, że dzięki parodii Cleo Oliwka ma finał w kieszeni? Zobacz jej filmik już teraz
31/01/2015 18:45
Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]
0

Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]

Kiedy i kto gra w finale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015? Finał MŚ Piłki Ręcznej odbędzie się 1 lutego 2015 roku. Tego dnia zobaczymy dwa mecze: mecz o 3. miejsce oraz mecz finałowy. Gdzie oglądać transmisję na żywo finałowych meczów MŚ w Piłce Ręcznej. Finał ręcznej w Katarze 2015 obejrzymy w TV i internecie. Gdzie szukać live streamów finałowych meczów? Check It Out na ESKA.pl 
31/01/2015 18:31
Katar 2015 Piłka Ręczna: kiedy mecze MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015 Piłka Ręczna: kiedy mecze MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
31/01/2015 18:31
Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]

Katar 2015: gdzie oglądać mecz Polska - Hiszpania w TV i online? Mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się 01.02.2015 - będzie to ostatni mecz Polaków podczas mistrzostw w Katarze. Kiedy transmisja i gdzie znaleźć internetowe live streamy do meczu Polska - Hiszpania na Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej 2015? Check It Out na ESKA.pl 
31/01/2015 18:17
Katy Perry zdissuje Taylor Swift podczas Super Bowl? Konflikt między piosenkarkami trwa? [VIDEO]
0

Katy Perry zdissuje Taylor Swift podczas Super Bowl? Konflikt między piosenkarkami trwa? [VIDEO]

Katy Perry będzie gwiazdą 49. edycji Super Bowl. Jak sugerują zagraniczne media autorka hitu Dark Horse wykorzysta moment występu przed milionową publicznością, aby dopiec młodszej koleżance po fachu - Taylor Swift. Czy Katy Perry zdissuje Taylor Swift podczas Super Bowl 2015? Sprawdź najnowsze doniesienia w tej sprawie. 
31/01/2015 17:29
Chelsea - Manchester City: gdzie i o której mecz Premier League w TV i online LIVE. Transmisja z 31.01.2015 Don't Keep Me Waiting [VIDEO]
0

Chelsea - Manchester City: gdzie i o której mecz Premier League w TV i online LIVE. Transmisja z 31.01.2015 Don't Keep Me Waiting [VIDEO]

Chelsea - Manchester City: o której rozpoczyna się mecz ligi angielskiej, przy którym można spędzić sobotnie popołudnie? Gdzie oglądać mecz Premier League Chelsea - Manchaster na żywo w telewizji i online? Sprawdzamy informacje na temat transmisji LIVE finałowego spotkania ligi angielskiej!
31/01/2015 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska