WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO] - Your Face Sounds Familiar na Polsacie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo, polsat rozrywka, twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo jury

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]

RSS 23/01/2014 17:43 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe, muzyczne show Polsatu. Kto wystąpi, o czym będzie ten program i kiedy będzie można go oglądać? Sprawdź na ESKA.pl i zobacz, jak to robią za granicą!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - to nowe, muzyczne show Polsatu które będzie można oglądać już w wiosennej ramówce w każdą sobotę o 22:00.

Nowy program oparty będzie na występach polskich gwiazd, które będą wcielać się w gwiazdy zagraniczne - starając się odwzorować jak najwierniej ich sposób śpiewania, wygląd, sceniczne zachowanie. Wiadomo już, że w pierwszej edycji show wystąpią Katarzyna Skrzynecka, Mariusz Totoszko, Bilguun Ariunbaatar i Julia Pietrucha. Każdego z uczestników będziemy mogli oglądać we wszystkich ośmiu odcinkach show - podczas których będą wcielać się za każdym razem w inną gwiazdę.

>>> Orange Warsaw Festival 2014 - program, lineup, bilety. Sprawdź szczegóły!

Uczestników oceniać będzie jury  w składzie: Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. Za każdy występ będą przyznawać punkty, dzięki którym wyłonią zwycięzcę odcinka.  Zwycięstwo wiąże się z  nagrodą pieniężną, która w całości zostanie przekazana na cele charytatywne.

Bardzo duża kwota pieniężna przeznaczona będzie też dla zwycięzcy całej edycji - ona również zostanie przekazana na wybrany przez niego cel charytatywny.

Zapowiada się ciekawie? Zobaczcie, jak to wyglądało w edycjach zagranicznych!









Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]
0

Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]

Nie żyje Joe Cocker. Wiadomość o śmierci Joe Cockera obiegła media 22 grudnia 2014 roku. Joe Cocker zmarł w wieku 70 lat. Kim był Joe Cocker? Jaka jest przyczyna śmierci Joe Cockera? Za co zapamiętamy Joe Cockera, który odszedł od nas pod koniec grudnia? Wszystko o śmierci Joe Cockera i samym artyście na ESKA.pl.
22/12/2014 21:14
Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]
0

Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]

Joe Cocker nie żyje - ta wiadomość zaskoczyła fanów jego twórczości 22 grudnia 2014 roku. Kim jest Joe Cocker? Na ESKA.pl przypominamy jego największe dzieła. 
22/12/2014 21:12
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska