WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO] - Your Face Sounds Familiar na Polsacie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo, polsat rozrywka, twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo jury

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]

RSS 23/01/2014 17:43 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe, muzyczne show Polsatu. Kto wystąpi, o czym będzie ten program i kiedy będzie można go oglądać? Sprawdź na ESKA.pl i zobacz, jak to robią za granicą!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - to nowe, muzyczne show Polsatu które będzie można oglądać już w wiosennej ramówce w każdą sobotę o 22:00.

Nowy program oparty będzie na występach polskich gwiazd, które będą wcielać się w gwiazdy zagraniczne - starając się odwzorować jak najwierniej ich sposób śpiewania, wygląd, sceniczne zachowanie. Wiadomo już, że w pierwszej edycji show wystąpią Katarzyna Skrzynecka, Mariusz Totoszko, Bilguun Ariunbaatar i Julia Pietrucha. Każdego z uczestników będziemy mogli oglądać we wszystkich ośmiu odcinkach show - podczas których będą wcielać się za każdym razem w inną gwiazdę.

>>> Orange Warsaw Festival 2014 - program, lineup, bilety. Sprawdź szczegóły!

Uczestników oceniać będzie jury  w składzie: Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. Za każdy występ będą przyznawać punkty, dzięki którym wyłonią zwycięzcę odcinka.  Zwycięstwo wiąże się z  nagrodą pieniężną, która w całości zostanie przekazana na cele charytatywne.

Bardzo duża kwota pieniężna przeznaczona będzie też dla zwycięzcy całej edycji - ona również zostanie przekazana na wybrany przez niego cel charytatywny.

Zapowiada się ciekawie? Zobaczcie, jak to wyglądało w edycjach zagranicznych!









Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Bruce Jenner wspierany przez gwiazdy muzyki. Zobaczcie, co o jego przemianie w kobietę napisali m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus i Macklemore [VIDEO]
0

Bruce Jenner wspierany przez gwiazdy muzyki. Zobaczcie, co o jego przemianie w kobietę napisali m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus i Macklemore [VIDEO]

Bruce Jenner jako kobieta to temat numer jeden w amerykańskich mediach, po tym jak głowa rodziny Kardashianów udzieliła szczerego wywiadu dla stacji ABC. Bruce Jenner opowiadający o swojej przemianie w kobietę poruszył serca amerykańskich gwiazd, w tym tych śpiewających. Kto wspiera Bruce'a Jennera w procesie korekcji płci? Na liście m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus czy też Macklemore!
27/04/2015 15:36
Gorąca 20 Premiera: TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. [AUDIO]

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko to kolejna, po megaprzeboju Dach, piosenka promująca zapowiedzianą na 2 czerwca płytę TABBA i Sound'n'Grace - Atom. Co tym razem przygotował dla nas współtwórca sukcesu debiutanckiej płyty Grzegorza Hyżego? Cały nowy kawałek TABB & Sound'n'Grace usłyszycie po raz pierwszy już w poniedziałek po 18:00 w Gorącej 20 Radia ESKA - jako najnowszą propozycję do naszej listy przebojów!    
27/04/2015 15:19
Długi weekend majowy 2015 - prognoza pogody. Będzie Stormy Weather? [AUDIO]
0

Długi weekend majowy 2015 - prognoza pogody. Będzie Stormy Weather? [AUDIO]

Prognoza pogody na długi weekend majowy 2015 interesuje wszystkich, którzy chcą spędzić majówkę na świeżym powietrzu. Czy 1 dniach 1-maja czeka nas wysoka temperatura i bezschmurne niebo, czy raczej Stormy Weather tak jak w piosence Tokio Hotel? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
27/04/2015 14:26
Eurowizja 2015: akcja promująca Monikę Kuszyńską. O co chodzi w #vote4monika i kto podjął już wyzwanie? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: akcja promująca Monikę Kuszyńską. O co chodzi w #vote4monika i kto podjął już wyzwanie? [VIDEO]

Eurowizja 2015 z Moniką Kuszyńską coraz bliżej a to oznacza intensywny okres promocji polskiej kandydatki do konkursu i jej piosenki. W tym postanowiła pomóc Telewizja Polska organizując wyzwanie #vote4monika. O co chodzi w akcji #vote4monika i kto już wziął w niej udział? O głosowaniu na Polskę w Eurowizji 2015 przeczytacie na ESKA.pl!
27/04/2015 14:23
Giorgio Moroder ft. Britney Spears - Tom's Diner: piosenka już jest. Posłuchajcie, jak Brit śpiewa Suzanne Vegę [AUDIO]
0

Giorgio Moroder ft. Britney Spears - Tom's Diner: piosenka już jest. Posłuchajcie, jak Brit śpiewa Suzanne Vegę [AUDIO]

Britney Spears Tom's Diner śpiewa za sprawą Giorgio Morodera a efekt końcowy do posłuchania oczywiście na ESKA.pl. Wspólna piosenka Britney Spears i Giorgio Morodera to odświeżona wersja hitu z lat 80. od Suzanne Vege. Porównajcie wykonanie z oryginałem i sprawdźcie, czy do duetu Britney Spears i Giorgio Moroder powstanie teledysk!
27/04/2015 13:31
30 Seconds to Mars w Polsce 2015: co zagrają na koncercie w Gdańsku 4 maja? Setlista do sprawdzenia u nas [VIDEO]
0

30 Seconds to Mars w Polsce 2015: co zagrają na koncercie w Gdańsku 4 maja? Setlista do sprawdzenia u nas [VIDEO]

30 Seconds to Mars w Gdańsku 2015 na koncercie zagrają głównie swoje nowe piosenki, ale nie zabraknie też kilku starszych przebojów i rockowych coverów. Pełna setlista na koncert Thirty Seconds to Mars w Polsce 2015 do sprawdzenia na naszej stronie. Sprawdzajcie listę piosenek na występ 30 Seconds to Mars w Ergo Arenie 4 maja 2015 roku już teraz - na ESKA.pl
27/04/2015 13:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska