WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO] - Your Face Sounds Familiar na Polsacie

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo, polsat rozrywka, twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo jury

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]

RSS 23/01/2014 17:43 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe, muzyczne show Polsatu. Kto wystąpi, o czym będzie ten program i kiedy będzie można go oglądać? Sprawdź na ESKA.pl i zobacz, jak to robią za granicą!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowe show Polsatu. Kto wystąpi i o czym będzie ten program? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - to nowe, muzyczne show Polsatu które będzie można oglądać już w wiosennej ramówce w każdą sobotę o 22:00.

Nowy program oparty będzie na występach polskich gwiazd, które będą wcielać się w gwiazdy zagraniczne - starając się odwzorować jak najwierniej ich sposób śpiewania, wygląd, sceniczne zachowanie. Wiadomo już, że w pierwszej edycji show wystąpią Katarzyna Skrzynecka, Mariusz Totoszko, Bilguun Ariunbaatar i Julia Pietrucha. Każdego z uczestników będziemy mogli oglądać we wszystkich ośmiu odcinkach show - podczas których będą wcielać się za każdym razem w inną gwiazdę.

>>> Orange Warsaw Festival 2014 - program, lineup, bilety. Sprawdź szczegóły!

Uczestników oceniać będzie jury  w składzie: Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. Za każdy występ będą przyznawać punkty, dzięki którym wyłonią zwycięzcę odcinka.  Zwycięstwo wiąże się z  nagrodą pieniężną, która w całości zostanie przekazana na cele charytatywne.

Bardzo duża kwota pieniężna przeznaczona będzie też dla zwycięzcy całej edycji - ona również zostanie przekazana na wybrany przez niego cel charytatywny.

Zapowiada się ciekawie? Zobaczcie, jak to wyglądało w edycjach zagranicznych!









Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Adam Lambert w Polsce 2016: akcje fanowskie. Koncert w Warszawie pełen niespodzianek!
0

Adam Lambert w Polsce 2016: akcje fanowskie. Koncert w Warszawie pełen niespodzianek!

Koncert Adama Lamberta w Warszawie 2016 będzie niezapomniany. Stanie się tak ze względu na znakomite piosenki z płyty The Original High, ale także dzięki polskim fanom, którzy przygotowali dla wokalisty miłe niespodzianki. Jakie akcje fanowskie odbędą się podczas występu w Polsce? Dowiedz się i przygotuj dzięki ESKA.pl!
29/04/2016 23:44
Marcin Rogacewicz‬ jako Sean Paul i inne metamorfozy ósmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo!
0

Marcin Rogacewicz‬ jako Sean Paul i inne metamorfozy ósmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Marcin Rogacewicz‬ jako Sean Paul i inne metamorfozy ósmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo już teraz na ESKA.pl. Co zobaczymy w najbliższym odcinku muzycznego show? Kto wygra tym razem?
29/04/2016 23:43
Majówka 2016: Warszawa - imprezy i atrakcje na długi weekend majowy!
0

Majówka 2016: Warszawa - imprezy i atrakcje na długi weekend majowy!

Majówka 2016 zbliża się wielkimi krokami. Zostajesz w Warszawie lub planujesz ją odwiedzić podczas długiego weekendu? Na ESKA.pl sprawdź, co będzie się działo w Warszawie podczas majówki 2016.
29/04/2016 23:41
Adam Lambert w Polsce 2016: hotele. Gdzie będzie spał Lambert w Warszawie?
0

Adam Lambert w Polsce 2016: hotele. Gdzie będzie spał Lambert w Warszawie?

Koncert Adama Lamberta w Warszawie cieszy się dużym zainteresowaniem. 30 kwietnia Lambert w Polsce 2016 da występ w ramach The Original High Tour. Gdzie zatrzyma się obecny wokalista Queen? W którym hotelu będzie spał? Listę miejsc podrzucamy Wam na ESKA.pl!
29/04/2016 23:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

29/04/2016 14:14

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA