WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO] - TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]: Kamil Bednarek, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska, Afromental, Bajm, Zakopower, Blue Cafe, Lady Pank, Hania Stach

TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]

RSS 15/05/2012 14:05 Komentarze 0
TOPtrendy Festiwal 2012 rusza już 25.05! To dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy. W tym roku w sopockiej Ergo Arenie pojawi się Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Zakopower i wiele innych polskich gwiazd!  Chcecie wiedzieć dokładnie kto wystąpi i kiedy? Mamy dla Was małą ściągę z programu!
TOPtrendy Festiwal 2012 będzie trwał od 25-27.05. Sprawdź kto wystąpi na TOP a kto na Trendy!
Będą jubileusze i goście specjalni.




PROGRAM FESTIWALU:


25 maja – na koncercie TOP wystąpią:

- Anna Maria Jopek,
- Ewa Farna,
- Maciek Maleńczuk z zespołem Psychodancing,
- obchodząca jubileusz „Czterdziestka Małgośki” Maryla Rodowicz,
- Seweryn Krajewski,
- Stanisław Soyka,
- Star Guard Muffin z Kamilem Bednarkiem,
- Sylwia Grzeszczak,
- Yugopolis,
- Zakopower

Jako goście specjalni pojawią się zespoły Blue Cafe i  świętujący swoje 35-lecie Bajm.

26 maja – na koncercie z okazji Jubileuszu 10-lecia Festiwalu TOPtrendy zagrają:

- Edyta Górniak,
- GolecuOrkiestra,
- Agnieszka Chylińska,
- Zakopower,
- Borysiewicz & Kukiz,
- Ich Troje,
- Raz Dwa Trzy,
- Bracia,
- Afromental,
- Paranienormalni.

Tego dnia gościem specjalnym będzie obchodzący swoje 30lecie zespół Lady Pank.

Zobacz Edytę Górniak z okazji jej 20-lecia na scenie podczas Festiwalu TopTrendy w 2010 roku:




O nagrody w ramach konkursu Trendy zawalczą na scenie:
- Loka,
- Piotr Sałata,
- Mika Urbaniak,
- Margaret,
- Kasia Wilk,
- Hania Stach,
- Me Myself and I,
- Jula,
- Adam Krylik.

W zeszłym roku koncert Trendy wygrał zespół Neo Retros:







Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polska - Katar mecz 30.01.2015 gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015? Sprawdź i Live It [VIDEO]
0

Polska - Katar mecz 30.01.2015 gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015? Sprawdź i Live It [VIDEO]

Polska - Katar mecz półfinału MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się już w piątek 30.01.2015 roku. Gdzie oglądać mecz polskich szczypiornistów w telewizji i internecie? Mecz Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej to sportowy temat nr. jeden ostatnich dni. Wszyscy żyją sukcesami polskich szczypiornistów! Posłuchaj Live It i sprawdź, gdzie oglądać mecz Polska - Katar
29/01/2015 11:04
Oscary 2015: kto wystąpi? Zobaczcie, kto zaśpiewa na 87. gali Oscarów [VIDEO]
0

Oscary 2015: kto wystąpi? Zobaczcie, kto zaśpiewa na 87. gali Oscarów [VIDEO]

Kto wystąpi na Osarach 2015? Występy gwiazd na Oscarach 2015 to jedna z atrakcji ceremonii rozdania filmowych nagród i mocny, muzyczny akcent całego wydarzenia. Zobaczcie, kto zaśpiewa na 87. gali Oscarów już teraz na ESKA.pl!
29/01/2015 09:49
Kim jest Kasia Cerekwicka - uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]
0

Kim jest Kasia Cerekwicka - uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]

Kim jest Kasia Cerekwicka? Takie pytanie zadają sobie z pewnością niektórzy fani programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nazwisko piosenkarki znalazło się na oficjalnej liście uczestników trzeciej edycji show Polsatu. Dowiedz się więcej na temat gwiazdy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 już teraz - na ESKA.pl
28/01/2015 16:44
Polska - Chorwacja mecz na żywo 28.01.2015. O której i gdzie linki do transmisji? Sprawdź i Live It! [VIDEO]
0

Polska - Chorwacja mecz na żywo 28.01.2015. O której i gdzie linki do transmisji? Sprawdź i Live It! [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: gdzie i o której odbędzie się mecz Polska - Chorwacja? Przypomnijmy, że po wygranej ze Szwedami polscy szczypiorniści dostali się do ćwierćfinałów MŚ w Piłce Ręcznej. Emocje rosną. Stąd też warto już teraz sprawdzić dokładną godzinę transmisji na żywo meczu Polska - Chorwacja. Gdzie oglądać nadchodzący mecz piłki ręcznej w telewizji i internecie? Na ESKA.pl znajdziecie informacje dotyczące meczu z 28 stycznia 2015 Polska - Chorwacja 
28/01/2015 16:03
Grzegorz Hyży - Pusty Dom: teledysk. Związek, kłótnia i... porwana żona! Zobaczcie sami [VIDEO]
0

Grzegorz Hyży - Pusty Dom: teledysk. Związek, kłótnia i... porwana żona! Zobaczcie sami [VIDEO]

Teledysk Grzegorza Hyżego do Pusty Dom prosto z YouTube na ESKA.pl. Wideo do Pusty Dom Grzegorza Hyżego to krótka lekcja życia dla wszystkich par. Poznajcie historię z nowego teledysku Grzegorza Hyżego i sprawdźcie dokładnie, o co chodzi w klipie do Pusty Dom.
28/01/2015 15:51
Film 50 Twarzy Greya: dlaczego każdy fan muzyki powinien zobaczyć to w kinie? 5 powodów [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: dlaczego każdy fan muzyki powinien zobaczyć to w kinie? 5 powodów [VIDEO]

Czy warto iść na film 50 Twarzy Greya i dla kogo jest to seans godny uwagi? Okazuje się, że premiera filmu 50 Twarzy Greya ściągnie na kinowe sale mnóstwo fanów... muzyki! Zobaczcie, dlaczego film 50 Twarzy Greya to propozycja dla każdego muzycznego freaka!
28/01/2015 15:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska