WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO] - TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]: Kamil Bednarek, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska, Afromental, Bajm, Zakopower, Blue Cafe, Lady Pank, Hania Stach

TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]

RSS 15/05/2012 14:05 Komentarze 0
TOPtrendy Festiwal 2012 rusza już 25.05! To dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy. W tym roku w sopockiej Ergo Arenie pojawi się Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Zakopower i wiele innych polskich gwiazd!  Chcecie wiedzieć dokładnie kto wystąpi i kiedy? Mamy dla Was małą ściągę z programu!
TOPtrendy Festiwal 2012 będzie trwał od 25-27.05. Sprawdź kto wystąpi na TOP a kto na Trendy!
Będą jubileusze i goście specjalni.




PROGRAM FESTIWALU:


25 maja – na koncercie TOP wystąpią:

- Anna Maria Jopek,
- Ewa Farna,
- Maciek Maleńczuk z zespołem Psychodancing,
- obchodząca jubileusz „Czterdziestka Małgośki” Maryla Rodowicz,
- Seweryn Krajewski,
- Stanisław Soyka,
- Star Guard Muffin z Kamilem Bednarkiem,
- Sylwia Grzeszczak,
- Yugopolis,
- Zakopower

Jako goście specjalni pojawią się zespoły Blue Cafe i  świętujący swoje 35-lecie Bajm.

26 maja – na koncercie z okazji Jubileuszu 10-lecia Festiwalu TOPtrendy zagrają:

- Edyta Górniak,
- GolecuOrkiestra,
- Agnieszka Chylińska,
- Zakopower,
- Borysiewicz & Kukiz,
- Ich Troje,
- Raz Dwa Trzy,
- Bracia,
- Afromental,
- Paranienormalni.

Tego dnia gościem specjalnym będzie obchodzący swoje 30lecie zespół Lady Pank.

Zobacz Edytę Górniak z okazji jej 20-lecia na scenie podczas Festiwalu TopTrendy w 2010 roku:




O nagrody w ramach konkursu Trendy zawalczą na scenie:
- Loka,
- Piotr Sałata,
- Mika Urbaniak,
- Margaret,
- Kasia Wilk,
- Hania Stach,
- Me Myself and I,
- Jula,
- Adam Krylik.

W zeszłym roku koncert Trendy wygrał zespół Neo Retros:







Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Celebrity Splash finał 25.04.2015 - na co finaliści show przeznaczą wygraną? Oto ich plany! [VIDEO]
0

Celebrity Splash finał 25.04.2015 - na co finaliści show przeznaczą wygraną? Oto ich plany! [VIDEO]

Finał Celebrity Splash odbędzie się już w sobotę 25.04.2015 roku. Zwycięzca programu otrzyma 100 tys. zł nagrody, z czego połowę przeznaczy na dowolny cel charytatywny. Na co pójdzie pozostała części wygranej? Poznaj plany finalistów. Na co 50 tys. zł przeznaczy Saszan, Misheel, Julka oraz Andrzej? Dowiecie się na ESKA.pl 
25/04/2015 19:49
Celebrity Splash - FINAŁ! Kto wygrał? Sprawdź w relacji na żywo z Celebrity Splash na ESKA.pl [VIDEO]
0

Celebrity Splash - FINAŁ! Kto wygrał? Sprawdź w relacji na żywo z Celebrity Splash na ESKA.pl [VIDEO]

Celebrity Splash 2015 - wielki FINAŁ już w sobotę 25.04.2015. Finałowe skoki do wody zaprezentują: Saszan, Andrzej Szczęsny, Misheel Jargalsaikhan oraz Julka Wróblewska. Kto z nich wygra Celebrity Splash 2015 i otrzyma czek w wysokości 100 tys. zł? Relacja na żywo z finałowego odcinka na ESKA.PL 
25/04/2015 19:24
Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]
0

Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]

Walka Kliczko - Jennings z 23.04.2015 zostanie wyemitowana w telewizji? Gdzie szukać live streamów do transmisji online walki Kliczko vs Jennings? Dla wszystkich pasjonatów boksu mamy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak, gdzie i o której oglądać walkę dwóch bokserskich tytanów Władimira Kliczko i Bryanta Janningsa! 
25/04/2015 19:15
Księżna Kate i jej drugie dziecko: jakie imię? Propozycje w piosenkach [AUDIO, VIDEO]
0

Księżna Kate i jej drugie dziecko: jakie imię? Propozycje w piosenkach [AUDIO, VIDEO]

Imię, jak i nawet płeć drugiego dziecka księżnej Kate i księcia Williama nadal pozostają zagadką. Jak będzie się nazywać Royal Baby 2? Na ESKA.pl znajdziecie propozycje żenskich i męskich imion z tytułów piosenek takich wykonawców jak One Direction, Taylor Swift i Avril Lavigne
25/04/2015 19:14
Eminem - Best Friend: teledysk z udziałem Eminema do piosenki rapera Yelawolf [VIDEO]
0

Eminem - Best Friend: teledysk z udziałem Eminema do piosenki rapera Yelawolf [VIDEO]

Do sieci trafił nowy teledysk z udziałem Eminema. Chodzi o klip do piosenki Yelawolf ft. Eminem pt. Best Friend. W nomym teledysku Eminem rapuje w kościele i przyznaje, że jest grzesznikiem. 
25/04/2015 19:03
Finaliści Celebrity Splash o Saszan - jak wypadła wokalistka w oczach uczestników show? [VIDEO]
0

Finaliści Celebrity Splash o Saszan - jak wypadła wokalistka w oczach uczestników show? [VIDEO]

Finał Celebrity Splash już w sobotę 25.04.2015. Wśród finalistów show znalazła się Saszan. Wokalistka ma ogromne grono fanów. Jak wypadła Saszan w oczach finalistów Celebrity Splash? Czy wokalistka jest pozytywnie odbierana przez uczestników show? Przekonajcie się na ESKA.pl
25/04/2015 15:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska