WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO] - TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]: Kamil Bednarek, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska, Afromental, Bajm, Zakopower, Blue Cafe, Lady Pank, Hania Stach

TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]

RSS 15/05/2012 14:05 Komentarze 0
TOPtrendy Festiwal 2012 rusza już 25.05! To dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy. W tym roku w sopockiej Ergo Arenie pojawi się Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Zakopower i wiele innych polskich gwiazd!  Chcecie wiedzieć dokładnie kto wystąpi i kiedy? Mamy dla Was małą ściągę z programu!
TOPtrendy Festiwal 2012 będzie trwał od 25-27.05. Sprawdź kto wystąpi na TOP a kto na Trendy!
Będą jubileusze i goście specjalni.




PROGRAM FESTIWALU:


25 maja – na koncercie TOP wystąpią:

- Anna Maria Jopek,
- Ewa Farna,
- Maciek Maleńczuk z zespołem Psychodancing,
- obchodząca jubileusz „Czterdziestka Małgośki” Maryla Rodowicz,
- Seweryn Krajewski,
- Stanisław Soyka,
- Star Guard Muffin z Kamilem Bednarkiem,
- Sylwia Grzeszczak,
- Yugopolis,
- Zakopower

Jako goście specjalni pojawią się zespoły Blue Cafe i  świętujący swoje 35-lecie Bajm.

26 maja – na koncercie z okazji Jubileuszu 10-lecia Festiwalu TOPtrendy zagrają:

- Edyta Górniak,
- GolecuOrkiestra,
- Agnieszka Chylińska,
- Zakopower,
- Borysiewicz & Kukiz,
- Ich Troje,
- Raz Dwa Trzy,
- Bracia,
- Afromental,
- Paranienormalni.

Tego dnia gościem specjalnym będzie obchodzący swoje 30lecie zespół Lady Pank.

Zobacz Edytę Górniak z okazji jej 20-lecia na scenie podczas Festiwalu TopTrendy w 2010 roku:




O nagrody w ramach konkursu Trendy zawalczą na scenie:
- Loka,
- Piotr Sałata,
- Mika Urbaniak,
- Margaret,
- Kasia Wilk,
- Hania Stach,
- Me Myself and I,
- Jula,
- Adam Krylik.

W zeszłym roku koncert Trendy wygrał zespół Neo Retros:







Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Znikający followersi z Instagrama - Justin Bieber stracił 3,6 mln obserwujących! O co chodzi? [VIDEO]
0

Znikający followersi z Instagrama - Justin Bieber stracił 3,6 mln obserwujących! O co chodzi? [VIDEO]

Justin Bieber stracił miliony obserwujących na Instagramie i spadł na drugie miejsce najpopularniejszych użytkowników serwisu na rzecz Kim Kardashian. O co chodzi ze znikającymi followersami na Instagramie? Sprawdź szczegóły sprawy na ESKA.pl
19/12/2014 12:32
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystkie materiały u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystkie materiały u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
19/12/2014 12:26
Nowy teledysk Rihanny 2015 nakręcony w Paryżu? Sprawdzamy, co RiRi robiła we Francji 18.12.2014 [VIDEO]
0

Nowy teledysk Rihanny 2015 nakręcony w Paryżu? Sprawdzamy, co RiRi robiła we Francji 18.12.2014 [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny na 2015 rok nakręcony w Paryżu? Tak można wnioskować po tajemniczej wizycie Rihanny we Francji z 18.12.2014 roku. ESKA.pl sprawdza, co Rihanna robiła w Paryżu 18 grudnia z wybranymi przez jej sztab fanami. Mamy dla Was także filmiki ze spotkania wokalistki z wielbicielami. Gotowi przeżyć #R8Experience razem z nami?
19/12/2014 12:15
Film za darmo online: Rodzina Sopranów. Gangsterska premiera na eskaGO! [VIDEO]
0

Film za darmo online: Rodzina Sopranów. Gangsterska premiera na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy online oglądaj na eskaGO bez logowania i kompletnie legalnie. Komedie, horrory, filmy akcji - to wszystko i wiele więcej do obejrzenia przez 24 godziny na dobę. Już teraz sprawdź premierę gangsterskiej komedii Rodzina Sopranów.
19/12/2014 11:52
Gorąca 20 Premiera: Axwell & Ingrosso - Something New. Byli członkowie Swedish House Mafia wracają [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Axwell & Ingrosso - Something New. Byli członkowie Swedish House Mafia wracają [VIDEO]

Axwell & Ingrosso - Something New to premiera w Gorącej 20 w piątek 19 grudnia 2014 roku. Duet złożony z dwóch byłych członków Swedish House Mafia atakuje listę przebojów Radia ESKA ze swoim trzecim singlem. Słuchajcie go premierowo na antenie tuż po godz. 18 i oglądajcie lyric video już teraz na ESKA.pl
19/12/2014 11:26
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy soundtrackiem! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy soundtrackiem! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 11:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska