WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO] - TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05!

Tagi związane z TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]: Kamil Bednarek, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska, Afromental, Bajm, Zakopower, Blue Cafe, Lady Pank, Hania Stach

TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]

RSS 15/05/2012 14:05 Komentarze
TOPtrendy Festiwal 2012 rusza już 25.05! To dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy. W tym roku w sopockiej Ergo Arenie pojawi się Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Zakopower i wiele innych polskich gwiazd!  Chcecie wiedzieć dokładnie kto wystąpi i kiedy? Mamy dla Was małą ściągę z programu!
TOPtrendy Festiwal 2012 będzie trwał od 25-27.05. Sprawdź kto wystąpi na TOP a kto na Trendy!
Będą jubileusze i goście specjalni.




PROGRAM FESTIWALU:


25 maja – na koncercie TOP wystąpią:

- Anna Maria Jopek,
- Ewa Farna,
- Maciek Maleńczuk z zespołem Psychodancing,
- obchodząca jubileusz „Czterdziestka Małgośki” Maryla Rodowicz,
- Seweryn Krajewski,
- Stanisław Soyka,
- Star Guard Muffin z Kamilem Bednarkiem,
- Sylwia Grzeszczak,
- Yugopolis,
- Zakopower

Jako goście specjalni pojawią się zespoły Blue Cafe i  świętujący swoje 35-lecie Bajm.

26 maja – na koncercie z okazji Jubileuszu 10-lecia Festiwalu TOPtrendy zagrają:

- Edyta Górniak,
- GolecuOrkiestra,
- Agnieszka Chylińska,
- Zakopower,
- Borysiewicz & Kukiz,
- Ich Troje,
- Raz Dwa Trzy,
- Bracia,
- Afromental,
- Paranienormalni.

Tego dnia gościem specjalnym będzie obchodzący swoje 30lecie zespół Lady Pank.

Zobacz Edytę Górniak z okazji jej 20-lecia na scenie podczas Festiwalu TopTrendy w 2010 roku:




O nagrody w ramach konkursu Trendy zawalczą na scenie:
- Loka,
- Piotr Sałata,
- Mika Urbaniak,
- Margaret,
- Kasia Wilk,
- Hania Stach,
- Me Myself and I,
- Jula,
- Adam Krylik.

W zeszłym roku koncert Trendy wygrał zespół Neo Retros:







Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
LOTTO 28.04.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 28.04.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 28 kwietnia 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 20 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 28.04.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej
28/04/2016 21:47
Wyniki Lotto: 28 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 28 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 28.04.2016. Jakie są wyniki losowania 28 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 20 milionów!  
28/04/2016 17:57
Rihanna i Calvin Harris razem! This Is What You Came For: premiera piosenki!
0

Rihanna i Calvin Harris razem! This Is What You Came For: premiera piosenki!

Calvin Harris i Rihanna: This Is What You Came For to tytuł kolejnej wspólnej piosenki świetnego duetu! Czy ich utwór to jeden z najlepszych przebojów lata 2016? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
28/04/2016 16:55
Dawid Kwiatkowski w You Can Dance. Półfinał show ze specjalnym występem wokalisty!
0

Dawid Kwiatkowski w You Can Dance. Półfinał show ze specjalnym występem wokalisty!

Dawid Kwiatkowski w You Can Dance pojawi się już w odcinku półfinałowym. Wokalista wystąpi na scenie YCD i to ze swoimi fanami!
28/04/2016 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

26/04/2016 22:31

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA