WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO] - TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]: Kamil Bednarek, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska, Afromental, Bajm, Zakopower, Blue Cafe, Lady Pank, Hania Stach

TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]

RSS 15/05/2012 14:05 Komentarze 0
TOPtrendy Festiwal 2012 rusza już 25.05! To dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy. W tym roku w sopockiej Ergo Arenie pojawi się Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Zakopower i wiele innych polskich gwiazd!  Chcecie wiedzieć dokładnie kto wystąpi i kiedy? Mamy dla Was małą ściągę z programu!
TOPtrendy Festiwal 2012 będzie trwał od 25-27.05. Sprawdź kto wystąpi na TOP a kto na Trendy!
Będą jubileusze i goście specjalni.




PROGRAM FESTIWALU:


25 maja – na koncercie TOP wystąpią:

- Anna Maria Jopek,
- Ewa Farna,
- Maciek Maleńczuk z zespołem Psychodancing,
- obchodząca jubileusz „Czterdziestka Małgośki” Maryla Rodowicz,
- Seweryn Krajewski,
- Stanisław Soyka,
- Star Guard Muffin z Kamilem Bednarkiem,
- Sylwia Grzeszczak,
- Yugopolis,
- Zakopower

Jako goście specjalni pojawią się zespoły Blue Cafe i  świętujący swoje 35-lecie Bajm.

26 maja – na koncercie z okazji Jubileuszu 10-lecia Festiwalu TOPtrendy zagrają:

- Edyta Górniak,
- GolecuOrkiestra,
- Agnieszka Chylińska,
- Zakopower,
- Borysiewicz & Kukiz,
- Ich Troje,
- Raz Dwa Trzy,
- Bracia,
- Afromental,
- Paranienormalni.

Tego dnia gościem specjalnym będzie obchodzący swoje 30lecie zespół Lady Pank.

Zobacz Edytę Górniak z okazji jej 20-lecia na scenie podczas Festiwalu TopTrendy w 2010 roku:




O nagrody w ramach konkursu Trendy zawalczą na scenie:
- Loka,
- Piotr Sałata,
- Mika Urbaniak,
- Margaret,
- Kasia Wilk,
- Hania Stach,
- Me Myself and I,
- Jula,
- Adam Krylik.

W zeszłym roku koncert Trendy wygrał zespół Neo Retros:







Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: