WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO] - TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05!

Tagi związane z TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]: Kamil Bednarek, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska, Afromental, Bajm, Zakopower, Blue Cafe, Lady Pank, Hania Stach

TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]

RSS 15/05/2012 14:05 Komentarze
TOPtrendy Festiwal 2012 rusza już 25.05! To dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy. W tym roku w sopockiej Ergo Arenie pojawi się Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Zakopower i wiele innych polskich gwiazd!  Chcecie wiedzieć dokładnie kto wystąpi i kiedy? Mamy dla Was małą ściągę z programu!
TOPtrendy Festiwal 2012 będzie trwał od 25-27.05. Sprawdź kto wystąpi na TOP a kto na Trendy!
Będą jubileusze i goście specjalni.




PROGRAM FESTIWALU:


25 maja – na koncercie TOP wystąpią:

- Anna Maria Jopek,
- Ewa Farna,
- Maciek Maleńczuk z zespołem Psychodancing,
- obchodząca jubileusz „Czterdziestka Małgośki” Maryla Rodowicz,
- Seweryn Krajewski,
- Stanisław Soyka,
- Star Guard Muffin z Kamilem Bednarkiem,
- Sylwia Grzeszczak,
- Yugopolis,
- Zakopower

Jako goście specjalni pojawią się zespoły Blue Cafe i  świętujący swoje 35-lecie Bajm.

26 maja – na koncercie z okazji Jubileuszu 10-lecia Festiwalu TOPtrendy zagrają:

- Edyta Górniak,
- GolecuOrkiestra,
- Agnieszka Chylińska,
- Zakopower,
- Borysiewicz & Kukiz,
- Ich Troje,
- Raz Dwa Trzy,
- Bracia,
- Afromental,
- Paranienormalni.

Tego dnia gościem specjalnym będzie obchodzący swoje 30lecie zespół Lady Pank.

Zobacz Edytę Górniak z okazji jej 20-lecia na scenie podczas Festiwalu TopTrendy w 2010 roku:




O nagrody w ramach konkursu Trendy zawalczą na scenie:
- Loka,
- Piotr Sałata,
- Mika Urbaniak,
- Margaret,
- Kasia Wilk,
- Hania Stach,
- Me Myself and I,
- Jula,
- Adam Krylik.

W zeszłym roku koncert Trendy wygrał zespół Neo Retros:







Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Polska - Portugalia: 10 faktów, które każdy musi znać przed meczem Polaków w ćwierćfinale Euro 2016
0

Polska - Portugalia: 10 faktów, które każdy musi znać przed meczem Polaków w ćwierćfinale Euro 2016

Mecz Polska - Portugalia będzie dla nas najważniejszym pojedynkiem ćwierćfinału Euro 2016. Dlatego jeszcze przed tym spotkaniem przygotowaliśmy 10 faktów, które każdy musi znać przed polsko - portugalskim ćwierćfinałem mistrzostw Europy.
26/06/2016 20:46
Mecz WĘGRY - BELGIA 26 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz WĘGRY - BELGIA 26 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Węgry - Belgia na Euro 2016 to jedno z najlepszych spotkań w 1/8 finału! Kto awansuje do ćwierćfinału turnieju we Francji? Gdzie oglądać na żywo Węgry vs Belgia 26 czerwca ONLINE i w TV? Sprawdźcie na ESKA.pl!
26/06/2016 20:00
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
26/06/2016 20:00
Mecz Polska - Francja 26.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Mecz Polska - Francja 26.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Francja zostanie rozegrany w niedzielę 26 czerwca. Pojedynek z reprezentacją Francji będzie trzecim i ostatnim spotkaniem polskiej drużyny podczas turnieju Ligi Światowej 2016 w Łodzi. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Francja? Sprawdzamy to na ESKA.pl
26/06/2016 19:58
Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?
0

Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?

Burza! Dziś wielu z was będzie szukało informacji o tym gdzie jest burza. Burze można łatwo śledzić w internecie - ESKA.pl pokaże wam jak sprawdzić występowanie burz. Będziecie wiedzieli gdzie są burze nad Polską i kiedy będą burze w waszym regionie.
26/06/2016 19:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA