Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO] - TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]: Kamil Bednarek, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska, Afromental, Bajm, Zakopower, Blue Cafe, Lady Pank, Hania Stach

TOPtrendy Festiwal 2012 – kto wystąpi w tym roku? Festiwal rusza 25.05 [VIDEO]

RSS 15/05/2012 14:05 Komentarze 0
TOPtrendy Festiwal 2012 rusza już 25.05! To dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy. W tym roku w sopockiej Ergo Arenie pojawi się Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Zakopower i wiele innych polskich gwiazd!  Chcecie wiedzieć dokładnie kto wystąpi i kiedy? Mamy dla Was małą ściągę z programu!
TOPtrendy Festiwal 2012 będzie trwał od 25-27.05. Sprawdź kto wystąpi na TOP a kto na Trendy!
Będą jubileusze i goście specjalni.




PROGRAM FESTIWALU:


25 maja – na koncercie TOP wystąpią:

- Anna Maria Jopek,
- Ewa Farna,
- Maciek Maleńczuk z zespołem Psychodancing,
- obchodząca jubileusz „Czterdziestka Małgośki” Maryla Rodowicz,
- Seweryn Krajewski,
- Stanisław Soyka,
- Star Guard Muffin z Kamilem Bednarkiem,
- Sylwia Grzeszczak,
- Yugopolis,
- Zakopower

Jako goście specjalni pojawią się zespoły Blue Cafe i  świętujący swoje 35-lecie Bajm.

26 maja – na koncercie z okazji Jubileuszu 10-lecia Festiwalu TOPtrendy zagrają:

- Edyta Górniak,
- GolecuOrkiestra,
- Agnieszka Chylińska,
- Zakopower,
- Borysiewicz & Kukiz,
- Ich Troje,
- Raz Dwa Trzy,
- Bracia,
- Afromental,
- Paranienormalni.

Tego dnia gościem specjalnym będzie obchodzący swoje 30lecie zespół Lady Pank.

Zobacz Edytę Górniak z okazji jej 20-lecia na scenie podczas Festiwalu TopTrendy w 2010 roku:




O nagrody w ramach konkursu Trendy zawalczą na scenie:
- Loka,
- Piotr Sałata,
- Mika Urbaniak,
- Margaret,
- Kasia Wilk,
- Hania Stach,
- Me Myself and I,
- Jula,
- Adam Krylik.

W zeszłym roku koncert Trendy wygrał zespół Neo Retros:







Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
HIT INTERNETU: Lionel Richie - Hello: romantyczny teledysk bez muzyki - przeraża!
0

HIT INTERNETU: Lionel Richie - Hello: romantyczny teledysk bez muzyki - przeraża!

Lionel Richie - Hello to jeden z klasyków muzyki pop i jedna z najbardziej romantycznych piosenek, jakie kiedykolwiek napisano, opatrzona równie wzruszającym klipem, opowiadającym o miłości wokalisty do pięknej, niewidomej dziewczyny. Tak myśleliśmy przez ponad 30 lat - Hello ukazało się w 1983 roku. Jednak wyszło na jaw, że gdy obejrzymy klip bez muzyki, a za to z odpowiednio zmontowaną ścieżką dźwiękową, okazuje się on przerażającą historią o prześladowaniu kobiety!      
02/08/2015 17:00
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
02/08/2015 13:02
Tour de Pologne 2015: 1. etap - transmisja w TV. Sprawdź i Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: 1. etap - transmisja w TV. Sprawdź i Watch Me!

Tour de Pologne 2015: 1 etap wyścigu startuje w Warszawie już 2 sierpnia 2015 roku. Gdzie oglądać transmisję na żywo z TdP 2015 w TV i online? Relacja z największego wyścigu kolarskiego w Polsce sama prosi się o Watch Me!
02/08/2015 09:30
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
02/08/2015 09:19
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me

Tour de Pologne 2015 w Częstochowie: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez centrum miasta. 2 etap wyścigu zahaczy również o Dąbrową Górniczą. Jak wygląda trasa Tour de Pologne 2015 podczas drugiego dnia? Odpowiedź na ESKA.pl 
02/08/2015 09:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid. Teledysk z Janją Lesar został ujawniony! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid. Teledysk z Janją Lesar został ujawniony! [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski - Afraid to ostatnia piosenka z płyty POP&ROLL do której został nagrany teledysk. Dawid pracuje obecnie nad kolejnym albumem, który ukaże się zapewne jeszcze w tym roku. Klip do Afraid to jego debiut w roli scenarzysty i reżysera, a pomogła mu również występująca w video tancerka Janja Lesar!    
02/08/2015 08:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska