Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO] - TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO]: liber, david guetta, dj antoine, michael mind, enej, radio eska, jula, top 10, mroizu, jessica jean, loka, romano sapienza

TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO]

RSS 07/05/2012 15:18 Komentarze 0
Sprawdzamy dla Was TOP 10 Radia Eska, czyli najczęściej grane hity. Sprawdź i bądź na bieżąco!
Co jest najczęściej grane w Radiu Eska? Pierwsza 4 należy do polskich gwiazd!
Na miejscu pierwszym Liber, potem Loka, Enej i Mrozu!

Kto królował w Radiu Eska od 1.05 do 7.05? Sprawdź listę najgorętszych hitów!

1.    Liber – Czyste Szaleństwo




2.    Loka – Prawdziwe Powietrze




3.    Enej – Skrzydlate Ręce




4.    Mrozu – Rollercoaster




5.    David Guetta – Turn Me On




6.    Jula – Za Każdym Razem




7.    Romano&Sapienza – Tacata




8.    Dj Antoine – Ma Cherie




9.    Michael Mind – Rio De Janeiro




10.    Jessica Jean – Black Box





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Edyta Górniak w finale Tańca z Gwiazdami jak Rosjanka Polina Gagarina w półfinale Eurowizji 2015 [VIDEO]
0

Edyta Górniak w finale Tańca z Gwiazdami jak Rosjanka Polina Gagarina w półfinale Eurowizji 2015 [VIDEO]

Finał Tańca z Gwiazdami 2015 w Polsacie ubarwiła swym występem Edyta Górniak. Piosenkarka wykonała m.in. utwór Your High. Występ polskiej diwy w finale Tańca z Gwiazdami 2015 przypominał występ... rosyjskiej reprezentantki - Poliny Gagariny - podczas półfinału Eurowizji 2015. Zobacz zdjęcia! 
23/05/2015 15:59
Milye Cyrus - pierwszy występ w telewizji zaliczyła w wieku 2 lat! Zobacz nagranie [VIDEO]
0

Milye Cyrus - pierwszy występ w telewizji zaliczyła w wieku 2 lat! Zobacz nagranie [VIDEO]

Miley Cyrus zanim otrzymała główną rolę w serialu Hannah Montana kilukrotnie pojawiała się w telewizji. Niewiele jednak osób wie, że Miley Cyrus swój telewizyjny debiut zaliczyła już jako 2-latka. Nagranie z 2-letnią Miley Cyrus na ESKA.pl 
23/05/2015 14:27
Polacy na Eurowizji - występy. Zobaczcie, kto przed Moniką Kuszyńską szalał na eurowizyjnej scenie w biało-czerwonych barwach [VIDEO]
0

Polacy na Eurowizji - występy. Zobaczcie, kto przed Moniką Kuszyńską szalał na eurowizyjnej scenie w biało-czerwonych barwach [VIDEO]

Polacy na Eurowizji - jak do tej pory radzili sobie polscy reprezentanci podczas występów w Konkursie Piosenki Eurowizji? Czy potraficie wymienić trzy polskie zespoły, które pojawiły się na Eurowizji? Na ESKA.pl przygotowaliśmy krótkie streszczenie historii Eurowizji z perspektywy polskich reprezentantów
23/05/2015 11:37
Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki w finale Eurowizji 2015! [VIDEO]
1

Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki w finale Eurowizji 2015! [VIDEO]

Eurowizja 2015 na żywo w internecie to opcja dla tych, którzy chcą obejrzeć konkurs live a nie mają telewizora w domu. Co więcej, dzięki transmisji z Eurowizji 2015 online na YouTube live stream serwujemy Wam także na ESKA.pl. Gotowi śledzić zmagania na Eurowizji 2015 w internetowej transmisji?
23/05/2015 11:34
Noc wieżowców 2015 w Warszawie: kiedy, lista budynków, o co chodzi. Wybierz Skyscraper i podziwiaj [VIDEO]
0

Noc wieżowców 2015 w Warszawie: kiedy, lista budynków, o co chodzi. Wybierz Skyscraper i podziwiaj [VIDEO]

Noc wieżowców 2015 w Warszawie to kolejna atrakcja, która w maju czeka na mieszkańców stolicy i odwiedzających miasto. Kiedy jest Noc wieżowców 2015, jakie budynki będą dostępne dla uczestników wydarzania i o co chodzi w Nocy wieżowców? Zobaczcie i posłuchajcie hitu Demi Lovato z drapaczem chmur w tytule!
23/05/2015 11:32
KSW 31 za darmo, czyli gdzie obejrzeć galę bez płacenia i cieszyć się Million Dollar Bill dalej? [VIDEO]
0

KSW 31 za darmo, czyli gdzie obejrzeć galę bez płacenia i cieszyć się Million Dollar Bill dalej? [VIDEO]

KSW 31 za darmo na pewno nie w telewizji, bo tym razem galę w TV zobaczyć można jedynie w systemie PPV. Co jednak z KSW 31 za darmo w internecie? Czy można znaleźć darmowy stream online KSW 31? Temat KSW 31 za darmo i na żywo w sieci analizujemy na ESKA.pl. Sprawdźcie, czy trzeba będzie rozmienić Million Dollar Bill.
23/05/2015 11:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

22/05/2015 20:57

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska