WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO] - TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO]

Tagi związane z TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO]: liber, david guetta, dj antoine, michael mind, enej, radio eska, jula, top 10, mroizu, jessica jean, loka, romano sapienza

TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO]

RSS 07/05/2012 15:18 Komentarze
Sprawdzamy dla Was TOP 10 Radia Eska, czyli najczęściej grane hity. Sprawdź i bądź na bieżąco!
Co jest najczęściej grane w Radiu Eska? Pierwsza 4 należy do polskich gwiazd!
Na miejscu pierwszym Liber, potem Loka, Enej i Mrozu!

Kto królował w Radiu Eska od 1.05 do 7.05? Sprawdź listę najgorętszych hitów!

1.    Liber – Czyste Szaleństwo




2.    Loka – Prawdziwe Powietrze




3.    Enej – Skrzydlate Ręce




4.    Mrozu – Rollercoaster




5.    David Guetta – Turn Me On




6.    Jula – Za Każdym Razem




7.    Romano&Sapienza – Tacata




8.    Dj Antoine – Ma Cherie




9.    Michael Mind – Rio De Janeiro




10.    Jessica Jean – Black Box





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?

Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire: premiera w poniedziałkowym zestawieniu Gorącej 20 Radia ESKA! Nowy singiel od niemieckiego producenta usłyszycie 25 lipca po godzinie 18:00. Zdecydowanie, to jedna z najbardziej energetyzujących propozycji lata 2016!
25/07/2016 17:07
Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?
0

Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?

Bars & Melody prezentują kolejny świetny cover! Tym razem Wasi ulubieńcy zaśpiewali hit Don't Let Me Down grupy The Chainsmokers! Jak sobie poradzili? Czy to ich najlepsza przeróbka? Posłuchajcie, porównajcie i zagłosujcie w naszej sondzie!
25/07/2016 17:07
Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?
0

Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?

Wybory prezydenckie w USA zbliżają się wielkimi krokami i budzą coraz większe zainteresowanie. Kogo popierają amerykańskie gwiazdy? Sprawdźcie to na ESKA.pl
25/07/2016 16:29
Anna Przybylska - film o życiu aktorki. Co o nim wiemy?
0

Anna Przybylska - film o życiu aktorki. Co o nim wiemy?

Anna Przybylska - film o życiu w polskich kinach jeszcze w tym roku?! Kiedy premiera? Kto wcieli się w rolę przedwcześnie zmarłej aktorki? Wszystkie informacje zebraliśmy w jedno miejsce - rzecz jasna na ESKA.pl!
25/07/2016 16:11
Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku! Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ŚDM w jednym miejscu.
25/07/2016 15:35
Franko - płyta Smutne dzieci: o czym jest i kiedy premiera?
0

Franko - płyta Smutne dzieci: o czym jest i kiedy premiera?

Franko, czyli Rozbójnik Alibaba zapowiada album Smutne dzieci. Jaka jest jego data premiery? O czym będzie nowa płyta krakowskiego producenta? Najważniejsze szczegóły o debiucie wokalnym Roberta M poznacie na ESKA.pl!
25/07/2016 15:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...