Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO] - TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO]: liber, david guetta, dj antoine, michael mind, enej, radio eska, jula, top 10, mroizu, jessica jean, loka, romano sapienza

TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO]

RSS 07/05/2012 15:18 Komentarze 0
Sprawdzamy dla Was TOP 10 Radia Eska, czyli najczęściej grane hity. Sprawdź i bądź na bieżąco!
Co jest najczęściej grane w Radiu Eska? Pierwsza 4 należy do polskich gwiazd!
Na miejscu pierwszym Liber, potem Loka, Enej i Mrozu!

Kto królował w Radiu Eska od 1.05 do 7.05? Sprawdź listę najgorętszych hitów!

1.    Liber – Czyste Szaleństwo




2.    Loka – Prawdziwe Powietrze




3.    Enej – Skrzydlate Ręce




4.    Mrozu – Rollercoaster




5.    David Guetta – Turn Me On




6.    Jula – Za Każdym Razem




7.    Romano&Sapienza – Tacata




8.    Dj Antoine – Ma Cherie




9.    Michael Mind – Rio De Janeiro




10.    Jessica Jean – Black Box





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?
0

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin na żywo już 31 lipca o 20:30. Sprawdź gdzie oglądać na żywo, w telewizji i stream online. Meczl Lechia Pogoń może być hitem w TV i online.
31/07/2015 17:16
Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo
0

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert jednego z najbardziej popularnych polskich muzyków ostatnich miesięcy trafiło do sieci. Już teraz możecie obejrzeć koncert autora hitu Następna Stacja. Czy wszystkie utwory Taco są dobre?
31/07/2015 16:39
One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika
0

One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika

One Direction - Drag Me Down pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika jest już gotowy. Jak brzmi nowa piosenka boysbandu po odejściu Zayna? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
31/07/2015 16:07
Woodstock 2015 - dilerzy zatrzymani: Jurek Owsiak komentuje sprawę
0

Woodstock 2015 - dilerzy zatrzymani: Jurek Owsiak komentuje sprawę

Woodstock 2015: dilerzy zatrzymani po pierwszym dniu festiwalu. Jurek Owsiak skomentował całą sprawę na specjalnej konferencji prasowej. Jak organizatorzy festiwalu radzą sobie z dilerami narkotyków? 
31/07/2015 15:54
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me

Tour de Pologne 2015 w Częstochowie: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez centrum miasta. 2 etap wyścigu zahaczy również o Dąbrową Górniczą. Jak wygląda trasa Tour de Pologne 2015 podczas drugiego dnia? Odpowiedź na ESKA.pl 
31/07/2015 15:13
Dawid Kwiatkowski - nowe piosenki 2015: gdzie słuchać? Kwiat zaprasza na Snapchata
0

Dawid Kwiatkowski - nowe piosenki 2015: gdzie słuchać? Kwiat zaprasza na Snapchata

Kulisy powstawania nowej płyty Dawida Kwiatkowskiego 2015 śledzić można na Snapchacie wokalisty. Gwiazda właśnie w snapach przedpremierowo przedstawia swoje nowe piosenki. Co wiemy o trzeciej płycie Dawida Kwiatkowskiego i jaki ma nick na Snapchacie? Klikajcie po szczegóły już teraz!
31/07/2015 14:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 09:33

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska