WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO] - TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO]

Tagi związane z TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO]: liber, david guetta, dj antoine, michael mind, enej, radio eska, jula, top 10, mroizu, jessica jean, loka, romano sapienza

TOP 10 w Radiu Eska – zobacz najgorętsze hity ubiegłego tygodnia [VIDEO]

RSS 07/05/2012 15:18 Komentarze
Sprawdzamy dla Was TOP 10 Radia Eska, czyli najczęściej grane hity. Sprawdź i bądź na bieżąco!
Co jest najczęściej grane w Radiu Eska? Pierwsza 4 należy do polskich gwiazd!
Na miejscu pierwszym Liber, potem Loka, Enej i Mrozu!

Kto królował w Radiu Eska od 1.05 do 7.05? Sprawdź listę najgorętszych hitów!

1.    Liber – Czyste Szaleństwo




2.    Loka – Prawdziwe Powietrze




3.    Enej – Skrzydlate Ręce




4.    Mrozu – Rollercoaster




5.    David Guetta – Turn Me On




6.    Jula – Za Każdym Razem




7.    Romano&Sapienza – Tacata




8.    Dj Antoine – Ma Cherie




9.    Michael Mind – Rio De Janeiro




10.    Jessica Jean – Black Box





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!
0

Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!

Ręcznik, ogromne usta jak u Micka Jaggera i dwa olbrzymie nozdrza. Tyle wystarczy, by być królem internetu! Aaaaaaaa... trzeba również mieć specyficzne poczucie humoru! Na ESKA.pl prezentujemy Wam absolutny numer 1 w sieci!
24/08/2016 15:33
Daria Zawiałow - nowa piosenka. Lwy powtórzą sukces Malinowego Chruśniaka?
0

Daria Zawiałow - nowa piosenka. Lwy powtórzą sukces Malinowego Chruśniaka?

Daria Zawiałow prezentuje nowy utwór. Czy singiel zatytułowany Lwy powtórzy sukces debiutanckiego Malinowego Chruśniaka? Już teraz posłuchajcie premierowej piosenki Darii Zawiałow.
24/08/2016 15:08
Playlista na lato 2016 Baracka Obamy. Czego słucha Prezydent USA?
0

Playlista na lato 2016 Baracka Obamy. Czego słucha Prezydent USA?

Barack Obama podzielił się swoimi ulubionymi piosenkami na lato 2016. Wśród artystów, których Prezydent USA słucha w wakacje są m.in. Jay Z, Pharrell Williams, Prince i Janet Jackson. Sprawdź specjalną playlistę od prezydenta Obamy już teraz!
24/08/2016 14:24
Rihanna wygwizdana! Fani w końcu stracili cierpliwość!
0

Rihanna wygwizdana! Fani w końcu stracili cierpliwość!

Rihanna zostałą ofiarą swoich fanów podczas koncertu w ramach festiwalu! Wychodząc na scenę zamiast braw usłyszała głośne gwiazdy! Wydaje się, że tym razem zasłużyła! Wyjaśnienie całej sytuacji wrzucamy na ESKA.pl
24/08/2016 14:19
The Knocks - kim jest support Justina Biebera na europejskiej trasie koncertowej?
0

The Knocks - kim jest support Justina Biebera na europejskiej trasie koncertowej?

The Knocks to duet muzyków, który będzie supportem Justina Biebera na europejskiej części trasy koncertowej. Już teraz na ESKA.pl sprawdzamy kim są muzycy i czego możemy spodziewać się po ich występie w Krakowie.
24/08/2016 13:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]