Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Tomorrowland 2014: bilety. Kiedy trafią do sprzedaży? Gdzie kupić? Ile będą kosztować? Sprawdź! [VIDEO] - Bilety na Tomorrowland 2014: kiedy trafią do sprzedaży, gdzie kupić i ile będą kosztować! [INFORMACJE]

Tagi związane z Tomorrowland 2014: bilety. Kiedy trafią do sprzedaży? Gdzie kupić? Ile będą kosztować? Sprawdź! [VIDEO]: tomorrowland 2014, tomorrowland 2014 bilety, tomorrowland 2014 bilety od kiedy, tomorrowland 2014 ile kosztują bilety, tomorrowland 2014 ceny biletów, tomorrowland 2014 gdzie kupić bilety, tomorrowland 2014 wejściówki

Tomorrowland 2014: bilety. Kiedy trafią do sprzedaży? Gdzie kupić? Ile będą kosztować? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 02/01/2014 16:10 Komentarze

Bilety na Tomorrowland 2014 już wkrótce trafią do sprzedaży. Znamy informacje o wejściówkach na Tomorrowland 2014 w belgijskim Boom.

scena Tomorrowland 2013 / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Tomorrowland 2014: bilety. Kiedy trafią do sprzedaży? Gdzie kupić? Ile będą kosztować? Sprawdź! [VIDEO]
Bilety na Tomorrowland 2014 to temat numer jeden wśród klubowych festiwalowiczów. Od kiedy i gdzie będzie można kupić wejściówki? Ile kosztują bilety na Tomorrowland 2014? Dla wybierających się do Krainy Jutra pod koniec lipca 2014 roku mamy pierwsze informacje.

Na oficjalnej stronie Tomorrowland 2014 można zapisać do tzw. waiting list rejestrując się swoim e-mailem. Dzięki temu mamy pewność, że będziemy na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami, w tym również tymi o wejściówkach. Ceny biletów poznamy już 13 stycznia 2014 roku. Wtedy też ruszają zapisy na bilety na Tomorrowland 2014. Szczegółowych informacji szukajcie 13.01.2014 na ESKA.pl.

>>> Klubowe hity Radia ESKA non-stop tylko z eskaGO.pl! Odpal player już teraz

W oczekiwaniu na bardziej szczegółowe informacje przypominamy Wam ceny biletów Tomorrowland 2013. Najdroższe wejściówki na poprzednią edycję festiwalu kosztowały €365, najtańsze nazywane regularnymi można było dostać od €198,5. Oczywiście organizatorzy oferowali dodatki takie jak capming, wejścia extra czy też żetony na jedzenie i picie - wszystko za dodatkową opłatą. W 2014 roku będzie podobnie.


Na ESKA.pl także będziemy informować Was o wszystkich aktualnościach dotyczących Tomorrowland 2014. Artykuł będzie uzupełniany, więc pamiętajcie o częstym zaglądaniu :). Do Waszej dyspozycji uruchamiamy także Eskowy czat na żywo.


Zobacz aftermovie Tomorrowland 2013!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
09/02/2016 10:34
Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?
0

Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?

Tomasz Adamek na Polsat Boxing Night 2016, a w związku z tym czekają nas niezwykłe emocje! Fani zastanawiają się czy to będzie ostatnia walka Górala? Z kim i kiedy Tomek Adamek będzie walczył? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
08/02/2016 16:47
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]
0

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

Maroon 5 w Krakowie w 2016 roku - to już pewne! Pierwszy koncert Maroon 5 w Polsce odbędzie się 1 czerwca. Ile kosztują bilety i kto będzie supportował zespół Adama Levina w Polsce? Pełne info na ESKA.pl!
08/02/2016 16:45
The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?
0

The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?

The Voice of Poland to jeden z najbardziej lubianych programów muzycznych w telewizji polskiej. Zapadła już decyzja, że show nie wróci do stacji TVP2 w wiosennej ramówce. Co więc dalej z The Voice of Poland? Czy możemy się jeszcze spodziewać, że show znów zagości na naszych ekranach? Szczegóły na ESKA.pl!
08/02/2016 16:37
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
08/02/2016 16:16
Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You
0

Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You

Tiesto & Oliver Heldens feat. Natalie La Rose - The Right Song oraz Who Is Fancy feat. Ariana Grande & Meghan Trainor - Boys Like You: to dzisiejsze premiery w G20 Radia ESKA. Od Was zależy czy wejdą do notowania, na którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce. Teledysk do Right Song i do Boys Like You prezentujemy już teraz - na ESKA.pl
08/02/2016 15:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

08/02/2016 16:45

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA