WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Tom Swoon w Szczecinie na ESKA Music Awards 2017 [SET, VIDEO] - Tom Swoon z setem na żywo przed ESKA Music Awards 2017 VIDEO

Tagi związane z Tom Swoon w Szczecinie na ESKA Music Awards 2017 [SET, VIDEO]: Radio ESKA, ESKA Music Awards, Szczecin, ema2017

Tom Swoon w Szczecinie na ESKA Music Awards 2017 [SET, VIDEO]

RSS 18/06/2017 13:18 Komentarze

Tom Swoon rozgrzał publikę ESKA Music Awards 2017. Zobaczcie film z setu na żywo najpopularniejszego na świecie polskiego DJ'a!

Tom Swoon na ESKA Music Awards 2017 Tom Swoon na ESKA Music Awards 2017 /
Ilustracja do artykułu: Tom Swoon w Szczecinie na ESKA Music Awards 2017 [SET, VIDEO]

Tom Swoon robił befor ESKA Music Awards 2017! Na 50 minut przed transmisją telewizyjną, znany DJ wystąpił przed publicznością w Hali Azoty w Szczecinie, prezentując set na żywo. Tom Swoon razem z Puotckiem z Radia ESKA wręczył też statuetką dla Najlepszego DJ'a/Producenta ESKA Music Awards 2017. Zwycięzcą tej kategorii został Gromee.

/
Ilustracja do artykułu: Tom Swoon w Szczecinie na ESKA Music Awards 2017 [SET, VIDEO]
/
Ilustracja do artykułu: Tom Swoon w Szczecinie na ESKA Music Awards 2017 [SET, VIDEO]
/
Ilustracja do artykułu: Tom Swoon w Szczecinie na ESKA Music Awards 2017 [SET, VIDEO]

Set Toma Swoona w Hali Azoty w Szczecinie na ESKA Music Awards 2017!

Tom Swoon jest gościem specjalnym ESKA Music Awards 2017, który swoim setem rozgrzał publikę w Hali Azoty. Ale to nie koniec przygód Toma Swoona na scenie w Hali Azoty. Razem z Puotckiem z Radia ESKA wręczy statuetkę dla najlepszego DJ'a/producenta EMA2017.

Początek EMA 2017 w TVP1, Radiu ESKA i na ESKA.pl startuje o godz. 20.20. Powtórki w niedzielę o godz. 20.00 na ESKA TV i ESKA TV Extra.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wrocław dla Chestera - polscy fani żegnają lidera Linkin Park
0

Wrocław dla Chestera - polscy fani żegnają lidera Linkin Park

Chester Bennigton żegnany przez mieszkańców Wrocławia! Gdzie i kiedy? Szczegóły wydarzenia podrzucamy na ESKA.pl
25/07/2017 12:29
Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...
0

Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...

Luis Fonsi zyskał popularność dzięki Despacito. Przystojny muzyk prosto z gorącego Portoryko skradł serca milionów fanek. Jednak Luis Fonsi nie zawsze tak wyglądał!
25/07/2017 12:25
Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery
0

Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery

Dziewczynom z Fifth Harmony nie udało się utrzymać w tajemnicy szczegółów ich nowej płyty 2017. Znamy już tytuł i datę premiery pierwszego albumu 5H bez Camili Cabello!
25/07/2017 12:18
Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?
0

Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?

Justin Bieber odwołuje Purpose World Tour. Co jest powodem tej decyzji? 
25/07/2017 11:33
Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki
0

Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki

Depresja to jedno z najcięższych i najgroźniejszych zaburzeń psychicznych. Gdzie powinny szukać pomocy osoby z nią walczące? Sprawdźcie już teraz
25/07/2017 11:31
Linkin Park: pierwsze zdjęcie zespołu po śmierci Chestera Benningtona
0

Linkin Park: pierwsze zdjęcie zespołu po śmierci Chestera Benningtona

Linkin Park opublikowało pierwsze wspólne zdjęcie po śmierci Chestera Benningtona, które powstało blisko 20 lat temu! Jak wyglądało Linkin Park w latach '90?
25/07/2017 11:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program