WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Tom Swoon nagrywa z Matthew Komą i zdradza premierę hitu z Bednarkiem! [WYWIAD VIDEO] - Tom Swoon WYWIAD

Tagi związane z Tom Swoon nagrywa z Matthew Komą i zdradza premierę hitu z Bednarkiem! [WYWIAD VIDEO]: ema2017, tom swoon 2017

Tom Swoon nagrywa z Matthew Komą i zdradza premierę hitu z Bednarkiem! [WYWIAD VIDEO]

RSS 19/06/2017 16:15 Komentarze

Tom Swoon to jedna z gwiazd ESKA Music Awards 2017! Jedyny Polak w prestiżowym DJ Magazine zdradził redaktorowi ESKA.pl kilka tajemnic. Co powiedział? Przekonajcie się już teraz!

Tom Swoon nagrywa z Matthew Komą i opowiada o hicie z Bednarkiem i Sarsą! [WYWIAD VIDEO] Tom Swoon nagrywa z Matthew Komą i opowiada o hicie z Bednarkiem i Sarsą! / fot. Rafał Wróblewski
Ilustracja do artykułu: Tom Swoon nagrywa z Matthew Komą i zdradza premierę hitu z Bednarkiem! [WYWIAD VIDEO]

Tom Swoon na ESKA Music Awards 2017 rozgrzał swoim setem publiczność tuż przed galą, a w trakcie samej ceremonii wraz z Puotckiem z RADIA ESKA wręczył statuetkę w kategorii Najlepszy DJ/Producent. Zdecydowaliście w głosowaniu, że otrzymał ją Gromee. Zdradził datę premiery kawałka z Kamilem Bednarkiem oraz o twórczości laureata w kategorii Najlepszy Hit, C-BooLa.

Tom Swoon na ESKA Music Awards 2017 VIDEO

Dorian Tomasiak, czyli jedyny Polak w DJ Magazine, chwilę po secie rozmawiał z redaktorem ESKA.pl, Rafałem Wróblewskim. Producent zdradził, że podszedł do niego Matthew Koma i zaproponował wspólny hit! Mało tego spędził dwa dni w studio nagraniowym RedFoo z LMFAO. Tom Swoon zdradził również tajemnicę dotyczącą daty premiery hitu z Kamilem Bednarkiem! 'Numer jest już gotowy!' Wywiad obejrzycie w tym miejscu:

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program